Filtreleri Temizle
Marka
Tariş

Kategoriler

Marka

Hem
FO
Eti
Abc
Ots
Tex
Cif
Tfa
San
Omo
Oze
ABC
Ace
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Süpermarket

için 65 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • Tariş Layer Kuru İncir 500 G

  (5)
  57,90 TL
  0.12 TL / G
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tariş Riviera Zeytinyağı Teneke 5 L

  (148)
  549,90 TL SEPETTE 524,90 TL
  104.98 TL / L
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tariş Riviera Zeytinyağı Teneke 1 L

  (1)
  119,99 TL
  119.99 TL / L
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tariş Tarin Margarin 1820 G

  (0)
  144,99 TL
  0.08 TL / G
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tariş Riviera Zeytinyağı Teneke 2 x 2 L

  (0)
  429,99 TL SEPETTE 404,99 TL
  101.25 TL / L
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tariş Kuru Üzüm (Metal Kutu) 1 KG

  (1)
  109,90 TL
  109.90 TL / KG
  +
 • Tariş Meyve Karışımı 250 G

  (0)
  61,74 TL 43,22 TL
  0.17 TL / G
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tariş Cevizli İncir Lokumu 700 G

  (2)
  149,90 TL
  0.21 TL / G
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tariş Smyrna Metal Kutu Çikolata 1 KG

  (6)
  439,00 TL SEPETTE 424,00 TL
  424.00 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tariş Naturel Kuru İncir 450 G

  (3)
  105,90 TL
  0.24 TL / G
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tariş Riviera Zeytinyağı Teneke 2 L

  (8)
  288,00 TL
  144.00 TL / L
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tariş Doğal Dut Pekmezi 760 G

  (2)
  89,90 TL
  0.12 TL / G
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tariş Doğal Harnup Pekmezi 760 G

  (1)
  89,90 TL
  0.12 TL / G
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tariş Lerida Kuru İncir 1 KG

  (1)
  269,90 TL SEPETTE 254,90 TL
  254.90 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tariş Ekstra Kuru İncir 850 G

  (2)
  389,90 TL SEPETTE 374,90 TL
  0.44 TL / G
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Tariş Süpermarket

Günümüzde gıda sektöründe doğal ve organik ürünlerin önemi git gide artıyor. Birçok kişi sebze, meyve ve çeşitli gıda alışverişlerinde doğal yöntemlerle üretilen mamulleri tercih ediyor. Üreticiden tüketiciye doğrudan ulaştırılan bu ürünler, hem sağlık hem de lezzet açısından bir adım önde oluyor. Çiftçiden alınarak aracısız bir biçimde marketlere ve online satış mağazalarına ulaşan Tariş ürünleri bu açıdan önemli bir alternatif oluyor. Onlarca çeşidiyle farklı boyutlarda sunulan ürünler sağlıklı yaşamı önemseyen kullanıcıların birincil tercihi oluyor. Tariş market kalitesiyle piyasada yer alan ürünler arasında şarküteri, bakliyat, kuruyemiş, zeytinyağı ve atıştırmalık gibi gıda maddelerinin yanı sıra temizlik-bebek bakım ürünleri, gül suyu, kolonya, kozmetik ve hediyelik eşya çeşitleri de bulunuyor.

Tariş Süpermarket Şarküteri Ürünleri

Tariş Süpermarket Şarküteri Ürünleri

Yüz yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifleri Birliği, son yıllarda yaptığı atılım hamlesi ile gıda piyasasında doğrudan satış yoluyla önemli bir rol üstlendi. Tariş market ürünleri eskisine göre çok daha kolay biçimde kullanıcılara ulaşabiliyor. Piyasaya sunulan Tariş ürünleri arasında çok sayıda çeşit yer alıyor. Şarküteri kapsamında Ege’nin Organik adlı serisinde birçok reçel seçeneği bulunuyor. Ahududu, kayısı çilek, incir ve vişne seçenekleri; aynı marka altında çam balı ve çiçek balı (farklı boyutlarda) gibi bal çeşitleri bulunuyor. Aynı şekilde, Tariş tarafından üretilen ve doğrudan Tariş adını taşıyan bir marka da bulunuyor. Bu marka altında üzüm, kara üzüm ve harnup pekmezi çeşitleri üretiliyor. Kullanıcılar ürünleri farklı boylarda satın alabiliyor. Reçel, bal ve pekmez gibi şarküteri ürünlerinin tamamı Tariş kalitesiyle tamamen doğal yollardan elde ediliyor. Herhangi bir katkı maddesinin rastlanmadığı ürünler hem sağlıklı hem de lezzetli kahvaltılarda yerini alıyor. Şarküteri ürünlerinde büyük önem taşıyan çeşitlilik, Tariş kalitesini taşıyan tüm ürünlerde zengin bir yelpazede yer alıyor. Üstün kalite prensibiyle elde edilen Tariş ürünleri kullanıcılara sunuluyor.

Tariş Süpermarket Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tariş Süpermarket Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ülkemizde son yıllarda çok geniş bir kitleye ulaşan organik ürünler sağlık ve lezzeti bir arada bulmak isteyen kullanıcıların tercihi oluyor. Özellikle bal, reçel, pekmez gibi ürünlerde ürünün kalitesini direkt olarak etkileyen organik tarım, diğer gıda ürünlerinde de bir artı değer unsuru olarak göze çarpıyor. Tariş ürünleri organik koşullarda üretilerek sunuluyor. Bu kapsamda piyasada Tariş kalitesiyle yer alan organik ürünler arasında çay, ketçap, makarna, şehriye, zeytin, baharat, nar ekşisi, bakliyat, diyetlik ürünler, zeytinyağı, tuz, bal, meyve-sebze suları, pekmez, reçel, ekmek, un, kek, yumurta, zeytin, zeytin ezmesi, süt, süt mamulleri, et, tavuk, tarhana ve sirke gibi gıda çeşitleri yer alıyor. Tariş üzüm sirkesi yapım koşullarının yanı sıra rengi, kokusu ve lezzeti ile de dikkat çekiyor. Özellikle salata yapımında sos olarak sıkça tercih edilen Tariş üzüm sirkesi fiyatı ile de cezbediyor. Tariş üzüm sirkesi çeşitleri sebze yıkamada da etkili bir temizleyici olarak kullanılıyor. Tariş üzüm sirkesi dışında aynı marka altında balzamik sirke, fıçı sirke ve turşu yapma sirkesi gibi seçenekler de sunuluyor. Tamamı doğal koşullarda ve geleneksel yöntemlerle elde edilen sirkeler uygun fiyatlarla sayfamızda yer alıyor. Sirkenin yanı sıra diğer ürünler de organik üretim metotları kullanılarak üretiliyor. Bu durum, Tariş ürünlerinin sıkça tercih edilmesini sağlıyor. Tariş market gıda sektörünün birçok alanında piyasaya sunduğu sağlıklı ürünlerle biliniyor. Özellikle bakliyat alanında doğal ve sağlıklı mamulleri ile birinci tercih haline gelen Tariş incir başta olmak üzere üzüm ve kayısı gibi meyve kurularının yanı sıra buğday, mercimek, bulgur, barbunya ve fasulye gibi seçenekler de sunuyor. Kuruluşundan bu yana üzüm ve üretiminde yoğunlaşan Tariş kuru incir çeşitleriyle dikkat çekiyor. Tariş Sultaniye çekirdeksiz üzüm kurusu, markanın en çok tercih edilen gıda ürünleri arasında yer alıyor. 500 gramlık paketlerle raflarda yerini alan ürün, organik üretiminin yanı sıra benzersiz lezzeti ile de beğeni kazanıyor. Tariş ayrıca kuru kayısı ve kuru erik gibi mamülleri de aynı metotlarla üretiyor. Tariş’in meşhur olduğu bir başka alanda hiç kuşkusuz zeytin ve zeytin mamulleridir. Ege’nin dünyaca ünlü zeytinleri Tariş zeytin kalitesiyle sunuluyor. Ege zeytinlerinden doğal yollarla elde edilen riviera ve sızma seçenekleriyle Tariş zeytinyağı da çok tercih edilen bir başka gıda ürünü oluyor. Sayfamızı inceleyerek Tariş’e ait tüm gıda ürünlerini inceleyebilirsiniz. Tariş zeytin fiyatları ürünün çeşidine ve paketleme biçimine göre değişkenlik gösterebilir. Sayfamızda tüm ürünlere ait ayrıntılara ve fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Tariş Süpermarket Özellikleri ve Fiyatları

Tariş Süpermarket Özellikleri ve Fiyatları

Tariş süpermarket kalitesiyle size sunulan tüm ürünler, ülkemizdeki çiftçilerin özenle yetiştirmesi ve Tariş’in bunları doğrudan alarak raflara taşımasıyla elde ediliyor. Tamamı organik ve doğal yöntemlerle elde edilen mamullerde sağlığa zararlı herhangi bir katkı maddesi bulunmuyor. Bu açıdan, doğal ve organik tarımın sahip olduğu tüm faydalar Tariş ürünlerinde yer alıyor. Tariş kuru incir Ege’nin dünyaca ünlü incirlerinden özenle elde ediliyor. Tariş kuru incir fiyatları uygun fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. Tariş çatısı altında çok sayıda marka da bulunuyor. Bunlardan biri olan Tariş Lerida, hediyelik kuru incir seçenekleriyle dikkat çekiyor. 1 kilogramlık paketler halinde satışa sunulan Tariş Lerida kuru incir, meyvenin göz ve sap taraflarının üst üste bineceği şekilde yerleştirildiği paketlerden oluşuyor. Mikrodalga sınıfı paketlerde yer alan kuru incirleri gerek kendi tüketiminiz gerekse hediye amaçlı satın alabilirsiniz. Tariş kolonya çeşitleri de Tariş tarafından üretilen doğal ürünlerden elde ediliyor. Limon, lavanta, tütün, yeşil çay gibi seçeneklere sahip olan Tariş kolonya sağlığa zarar vermeyen bir içeriğe sahip. İster gıda ürünleri ister hediyelik eşya isterseniz kozmetik ürünleri için gönül rahatlığıyla Tariş süpermarket markalarını seçebilirsiniz. Sayfamızı inceleyerek Tariş’in piyasaya sunduğu tüm ürün çeşitlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Tariş market ürünleri sahip oldukları şartlara göre fiyat noktasında değişkenlik gösterebiliyor. Süpermarket kategorimizde tüm ürünlerin fiyat bilgilerini karşılaştırmalı olarak görebilir, dilediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.