Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Yağlar

için 10 sonuç bulundu.
Ürün Miktarı seçiniz
 • 159,90 TL
  ŞehzadeOnline
  %94
 • 189,90 TL 184,90 TL
  % 3
  GARAJMT
  %98
 • 390,00 TL 380,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  355,00 TL

  % 3
  GARAJMT
  %98
 • 99,00 TL 97,00 TL
  % 2
  GARAJMT
  %98
 • 369,00 TL 359,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  334,00 TL

  % 3
  GARAJMT
  %98
 • 399,99 TL 394,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  369,99 TL

  % 1
  outletcnr50
  %100
 • 179,99 TL 149,99 TL
  % 17
  outletcnr50
  %100
 • 199,99 TL 179,99 TL
  % 10
  outletcnr50
  %100
 • 1.200,00 TL 1.190,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.165,00 TL

  GARAJMT
  %98
 • 310,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  285,00 TL

  FMİ-Shop

Vita Yağ

Yaşamı sürdürmek için gereken ihtiyaçlarımızdan biri olan yiyecekler her insanın vazgeçilmezidir. Yemek hazırlarken kullanılan en önemli malzemelerden biri ise yağlardır. Çeşitli amaçlar için kullanılan yağlar, yiyeceklere lezzet, renk, görünüm ve gevreklik kazandırır. Lezzetli ve sağlıklı yemekler yapmanın yolu ise kaliteli yağdan geçer. Kaliteli yağ bir yemeğin olmazsa olmazıdır. Türkiye’nin önemli yağ markalarının başında gelen Vita sizlere her zaman kalite ve lezzeti bir arada sunar. Kaliteyi elden bırakmayan, her yiyeceğin kendine has aromasını ortaya çıkaran Vita yağları, profesyonel mutfaklardan evinizin sıcak mutfağına kadar her yerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Pastacılık sektöründe, profesyonel standartlarda kullanılmak için üretilen Vita bitkisel susuz yağ ile tatlılardan tuzlulara, nefis yemeklerden şahane hamur işlerine kadar her tarifi kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Evinizin mutfağında Vita yağ çeşitleri ile artık siz de pastanelerde yediğiniz kurabiyeleri istenilen gevreklikte yapabilir, baklava yufkalarınızı istediğiniz incelikte açabilir ve leziz yemekler ortaya çıkarabilirsiniz. Vita yağ ile yaptığınız kızartmalar ise harika olacaktır. Vita kızartmalık yağ ile yapacağınız patates kızartmasının tadına doyamayacaksınız. Gerek profesyonel mutfaklarda gerekse evinizde şahane kızartmalar yapabilir, yaptığınız yemeklere Vita yağın muhteşem lezzetini katabilirsiniz. Dilerseniz siz de ürün sayfamızdan Vita yağ yorum ve kullanıcı incelemelerini değerlendirip, yemek tarifleriniz için en uygun Vita yağı seçebilirsiniz. Böylece siz de sofranızı kalite ile buluşturabilir ve kaliteli yaşamınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Vita Yağ Çeşitleri

Vita Yağ Çeşitleri

İnsanların beslenmesi için gerekli olan yağlar birçok çeşitte kullanıma hazır olarak bulunur. Gerek pasta ve börek yapımında, gerek kızartma ve kurabiyelerde gerekse yemek yapımında kullanılan yağların farklı olması, yapılan ürün için en iyi sonucu doğurması anlamına gelir. Çünkü her yiyeceğe kullanılması gereken yağ çeşidi farklıdır. Vita, tadına doyum olmaz yemek tarifleri için geniş ürün yelpazesini sizlerin kullanımına sunar. Vita yağ çeşitleri arasında yapacağınız tarife en uygun yağı kolaylıkla bulabilirsiniz. Vita yağ kullananlar arasında en çok tercih edilen çeşitlerden biri Vita bitkisel susuz margarindir. Vita bitkisel susuz yağ genellikle pastacılık sektöründe kullanılan yağlardan biridir. Bu yağlar genellikle kurabiyelerin kıtır kıtır olmasını ve baklava yufkalarının ince ince açılabilmesini kolaylaştırır. Vita bitkisel susuz margarinin normal margarinlerden farkı; margarinin, içerisinde bulunan sudan arındırılmış olmasıdır. Böylece kurabiyeleriniz istediğiniz gevrek yapıya, baklavalarınız ise istediğiniz çıtırlığa ulaşacaktır. Ayrıca bu yağ çeşidi içerisindeki suyun arındırılmış olması nedeniyle hazırlayacağınız yiyeceklerin raf ömrünü uzatır. Vita yağ çeşitleri profesyonel mutfaklarda kullanılmasının yanı sıra evinizde de kullanılabilir. Vita bitkisel susuz margarini farklı litre seçenekleri sayesinde mutfağınızda kolayca kullanabilirsiniz. Böylece pastanelerde yediğiniz kurabiyeleri, börekleri, baklavaları siz de evinizde kolayca yapabilirsiniz. Vita yağ kullananlar arasında en çok tercih edilen yağ çeşitlerinden biri de Vita kızartmalık yağlardır. Vita kızartma yağı kaynama süresi ve dayanıklılığı yüksek olan bir yağdır. Bu nedenle bu yağ kızartmalarda en çok kullanılan yağlardan biridir. Dayanıklı yapısı sayesinde kolayca yanmayan Vita kızartmalık yağ ile sağlıklı ve oldukça leziz kızartmalar yapabilirsiniz. Vita yağ çeşitleri arasında sıklıkla tercih edilen yağlardan bir diğeri ise Vita bitkisel yağlardır. Yemek yapımında kullanılan bu yağ yemeklere çok leziz bir tat verir. Ayrıca yemeklere lezzet katan Vita salatalarda da rahatlıkla kullanılabilir. Doğanın bizlere sunduğu nimetlerin bir araya getirilmesiyle üretilen Vita yağlar yemek yaparken işinizi çok kolaylaştıracaktır. Son teknolojiler kullanılarak üretilen bu yağlar sofralarınızı kalite ile buluşturmayı amaçlar. Vita yağ çeşitleri farklı litrelerde tenekelerle satışa sunulur. Böylece bu yağı ister profesyonel mutfaklarda isterseniz de evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vita Yağ Kullanımı

Vita Yağ Kullanımı

Lezzetli yemeklerin sırrı doğru yağ kullanımıdır. Yemeğin istenilen kıvamda olması yağın kalitesine ve özellikle de yağın türüne bağlıdır. Özellikle pastacılıkta birbirinden farklı yağ türleri kullanılır. Ağızda dağılan nefis kurabiyeler ya da görüntüsü ile hayranlık uyandıran pastalar yapmak için Vita bitkisel susuz margarin yağ kullanabilirsiniz. Bu yağ ile yapacağınız hamur işleri ise mükemmel kıvamda olacaktır. Poğaça ve börek yapımında hamurun elastikiyetini sağlayan Vita bitkisel susuz yağ, yufkaların birbirine yapışmasının sağlanması için de en uygun yağlardan biridir. Vita bitkisel susuz yağı özellikle çikolata soslarında ya da krema ve krem şanti yapımında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Vita bitkisel susuz yağ, yapacağınız tariflerde işinizi kolaylaştıracak bir yağ çeşididir. Bisküvi ve kurabiye yapacaksanız Vita bitkisel susuz yağ ile istediğiniz gevrekliğe kolayca ulaşabilirsiniz. Mikserle hızlı bir şekilde kabaran ve diğer yağlarla çok kolay karışan Vita bitkisel susuz yağ ayrıca süpermarket ürünlerinin raf ömrünü de uzatır. Kullanıldığı soslara parlaklık kazandıran bu yağ ile pastalarınız mükemmel bir görünüme kavuşur. Kızartma yaparken ise kullanacağınız yağın yüksek ısılara dayanıklı bir yağ olması gerekir. Vita kızartmalık yağ her türlü kızartmayı rahatlıkla yapabileceğiniz, dayanıklı bir yağdır. Genellikle profesyonel mutfaklarda fritöz kullanımına uygun olan Vita kızartmalık yağı evinizin mutfağında da gönül rahatlığıyla kullanabilir ve en iyi sonucu alabilirsiniz. Profesyonel mutfaklarda kızartma yapılırken karşılaşılan en büyük sorun kızartma yağının içinde oluşan tortulardır. Vita kızartmalık yağ fritöz içinde tortu oluşumunu da büyük ölçüde engeller. Böylelikle kolay bir kullanım imkanı sağlayan Vita kızartmalık yağ ile leziz kızartmalar hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz siz de ürün sayfamızdan Vita yağ yorum ve kullanıcı değerlendirmelerine göz gezdirip hazırlayacağınız tariflere en uygun yağı uygun fiyata seçebilirsiniz.

Vita Yağ Fiyatları

Vita Yağ Fiyatları

Sağlık herkes için önemlidir. Bir insanın sağlıklı olabilmesi için ise öncelikle sağlıklı beslenmesi ve kaliteli malzemelerden hazırlanmış yiyecekler yemesi gerekir. Sağlıklı yemekler de kaliteli bir yağ ile hazırlanır. Kaliteli malzemelerden üretilen Vita yağlar, sofranızı nefis yiyecekler ile donatabilmenizi sağlamanın yanı sıra sağlığınızı da korumayı amaçlar. Vita yağ hem kalitesi hem de uygun fiyatlı oluşuyla ön plana çıkar. Vita yağ fiyatları ise yağ yapımında kullanılan malzemenin kalitesine ve yağın hangi üretim aşamasından geçtiğine göre farklılaşır. Ayrıca yağın çeşidi de fiyatların farklılaşmasına neden olabilir. Vita yağlar geniş kullanım alanlarına sahiptir. Vita yağları ister evinizin mutfağında isterseniz de profesyonel mutfaklarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu yağlar özellikle pastane çalışanları için kullanım kolaylığı ve zaman tasarrufu sağlar. Çünkü hamurlara kazandırdığı elastikiyet, kızartmalara verdiği altın sarısı renk ve tortu oluşumunu engelleyen yapısı gibi birçok neden Vita yağların ön plana çıkmasını sağlar. Üstün kalitedeki Vita yağlarının geniş ürün çeşitliliği sayesinde kullanacağınız alana uygun farklı litrelerdeki yağları seçebilirsiniz. Geleneksel lezzetinden asla ödün vermeyen Vita yağlar ile şahane börekler açabilir, kıtır kurabiye ve bisküviler yapabilir, nefis tatlılar ve pastalar hazırlayabilir, ailenizin çok beğeneceği leziz yemekler yapabilirsiniz. Çocuklarınızın vazgeçemediği kızartmalar için de Vita kızartmalık yağları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yüksek ısılara dayanıklı Vita kızartmalık yağ ile ailenize ve kendinize sağlıklı kızartmalar yapabilirsiniz. Vita bitkisel yağlar ise mutfağınızın baş tacı olmaya adaydır. Yemeklerinize tat katan bu yağı, doğal ve aromasız yapısı sayesinde salatalarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz siz de Vita yağ fiyatları ve kullanıcı yorumlarını ürün sayfalarımızdan takip edebilir; damak zevkinize, bütçenize ve yapacağınız yemeklere uygun Vita yağlardan birini seçebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Vita
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Vita (10)
Yudum (35)
Çotanak (26)
Balen (1386)
Arifoğlu (828)
Mecitefendi (627)
Karden (615)
Shiffa Home (429)
Botalife (400)
Destek (318)
Esila (238)
Gençay (219)
Cemil Efendi (213)
Hekimhan (211)
Naturoil (165)
Kırıntı (148)
Akzer (136)
Talya (129)
Lokman Aktar (117)
Aktarland (114)
Krk Gıda (112)
Maisha&Huile (107)
Mindivan (107)
Beşikçi (82)
Nurs (75)
Biotama (74)
Orika (71)
Komili (69)
Botanica (66)
El Attar (65)
FarmArel (62)
Embiodem (61)
Awe Cemre (54)
Kristal (54)
Tazemiz (53)
Yağevi (53)
Zade (52)
İrises (49)
Nursima (48)
Şifa Ana (48)
Med World (46)
Tlos Farm (46)
Vionca (46)
Gebece (45)
Onka Farma (45)
Derdeva (43)
Bosphorus (41)
Dr. Bilgin (41)
O'dore (41)
Gülhane (40)
Ege Lokman (38)
Nigella (38)
Maia MC (37)
West City (37)
Ahsaf (36)
Alvin (35)
Naturdan (35)
Etheloil (34)
Dermosoft (33)
Dora Life (32)
db Pure (32)
Biostore (31)
Mişa (31)
Allbio (29)
Verde (29)
Asvita (28)
Bidoğa (28)
Elit (28)
Natureliz (28)
Luba (27)
Tulip (27)
Tariş (26)
Bioil (25)
Bayvital (24)
The Mill (24)
Dermalife (23)
Tala (23)
Beuta (22)
Dr. Bio (22)
Panlife (22)
Sergio (22)
Essavera (21)
Spana (21)
Egenatura (19)
Herbs&Oils (19)
Lavaroma (19)
Orkide (19)
Çakalini (18)
Bienars (17)
Biryağ (17)
Riccolivo (17)
Hayfene (16)
Monteida (16)
Altınvadi (15)
Avofarm (14)
Fitomer (14)
Furkan (14)
Missnetto (14)
Vesile (14)
Bio Vitals (13)
Fesmina (13)
Kallina (13)
Nifelya (13)
Selen Ege (13)
Vital Home (13)
Atışeri (12)
Boztepe (12)
Vanille (12)
Asl (11)
Bioterra (11)
Dr. Gusto (11)
Körfezim (11)
Natureva (11)
Nivalis (11)
Toroslar (11)
Yonca (11)
Herbynia (10)
Melinya (10)
Viadolia (10)
İnze (10)
Adramut (9)
Dr. Us (9)
Kisthene (9)
Olivica (9)
Palamidas (9)
Ülker (9)
Aysan (8)
Ayvada (8)
Bizim (8)
Efsus (8)
Farm Arel (8)
Havaza (8)
Nuvilva (8)
Rozana (8)
Tanium (8)
Tarin (8)
Teorisyen (8)
Univita (8)
Zees Food (8)
Özgün (8)
Alfasol (7)
Avilo (7)
Ege (7)
Elle Esse (7)
Hel-Kim (7)
Naturlife (7)
Pam (7)
Sazak (7)
Trakyağ (7)
Tuna (7)
Yuna (7)
Çokak (7)
Ayvolea (6)
Bireller (6)
Bükem (6)
Cenko (6)
Derwish (6)
Milavanda (6)
Mutili (6)
Oilwise (6)
Olive Art (6)
Olvida's (6)
Orfion (6)
Pallas (6)
PinoRoble (6)
Sıhhat (6)
Tedafarma (6)
Turna (6)
Agonya (5)
Alcenlife (5)
Amoy (5)
Ayvalık (5)
Delioli (5)
Doğasa (5)
Flora (5)
Kuser Pia (5)
Nily (5)
Rosense (5)
Serfiraz (5)
Syrna (5)
Aktaral (4)
Alba (4)
Argunbeer (4)
Balsari (4)
Dr. Floya (4)
Drop (4)
Garandere (4)
Granpa (4)
Kuatra (4)
Midas (4)
Mutuna (4)
Naturmera (4)
Olin (4)
Ornella (4)
Pirgion (4)
Rezen (4)
Sarraf (4)
Sognare (4)
Zegean (4)
Özgece (4)
Adrasos (3)
Akçatepe (3)
Alfa (3)
Ariste (3)
Aslı Bu (3)
Bafadan (3)
Bakbu (3)
Biofood (3)
Biskin (3)
Bonafide (3)
China Oel (3)
Distilon (3)
Dodo Baby (3)
Fanus (3)
Finetaste (3)
Florest (3)
Frita (3)
Gemici (3)
Gülcü (3)
Gürsoy (3)
Kandiba (3)
Karadane (3)
Milsora (3)
Min Oliva (3)
Monini (3)
Nogay (3)
Olivemark (3)
Olivesa (3)
Olivoyage (3)
Ona (3)
Oneva (3)
Poyraz (3)
Ripsa (3)
Tito (3)
Turyağ (3)
Ustam (3)
Yöresel (3)
Zest (3)
Zeytkari (3)
İncirya (3)
Aden (2)
Agiva (2)
Alinda (2)
Alkan (2)
Aseel (2)
Birma (2)
Bizce (2)
Coco City (2)
Dağyeli (2)
Destan (2)
Devalife (2)
Ecoliva (2)
Ena (2)
Faida (2)
Fin (2)
Fondeep (2)
(143)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(3)
(3)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL