Kategoriler

Meyve Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Marka

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Meyve

için 136 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • Yerli Papaya 1 KG

  (4)
  89,00 TL 59,00 TL
  59.00 TL / KG
  +
 • İngro Alıç Meyvesi 1000 g

  (0)
  39,00 TL
  39.00 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Yerli Limon 5 KG

  (42)
  124,00 TL
  24.80 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kestane 2 KG

  (19)
  159,00 TL
  79.50 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Gilaburu Meyvesi 2 x 5 L

  (76)
  172,99 TL 170,99 TL
  17.10 TL / L
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Mandalina 5 KG

  (8)
  96,00 TL
  19.20 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Gilaburu Meyvesi 5 L

  (258)
  96,75 TL
  19.35 TL / L
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lime Limon 1 KG

  (23)
  95,00 TL
  95.00 TL / KG
  +
 • Del Monte Ananas Dilimleri 840 G

  (1)
  60,00 TL
  0.07 TL / G
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Yerli Kumkuat 1 KG

  (4)
  150,00 TL
  150.00 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Taze Alıç Meyvesi 5 KG

  (1)
  175,00 TL
  35.00 TL / KG
  +
 • Hambeles Murt Meyvesi 1 KG

  (0)
  49,00 TL
  49.00 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Orta Boy Kestane 1 KG

  (1)
  95,00 TL
  95.00 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Taze Doğal Kestane 1 KG

  (51)
  99,00 TL
  99.00 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Verita Taze Zencefil 1 KG

  (8)
  99,90 TL
  99.90 TL / KG
  +
 • Tropik Sepeti Yıldız Meyvesi - 1 Adet

  (0)
  39,00 TL
  39.00 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  MANDALİNA 5 KG

  (0)
  75,00 TL
  +
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Taze Doğal Kestane 1 KG

  (51)
  119,90 TL 114,90 TL
  114.90 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Nar 1 KG

  (2)
  39,00 TL
  39.00 TL / KG
  +

Meyve

Gün içerisinde insanlar sürekli olarak çeşitli işler yaparlar. Sürekli olarak enerji harcarken, harcanan enerjinin yeterli bir şekilde yerine gelmesi de çok önemlidir. Gün içerisinde size güç veren enerjiyi besinlerden alırsınız. Yedikleriniz enerji seviyenizden ruh halinize kadar çok geniş bir alanı etkiler. Bu sebeple dengeli ve sağlıklı bir beslenme düzenine sahip olmanız gerekir. Dengeli ve sağlıklı bir beslenme düzeninde tüm vitamin ve mineralleri vücudunuzun ihtiyacı kadar alırsınız. Bu tür bir beslenme düzeni gün içerisinde çok daha enerjik olmanıza yardımcı olur. Enerjiniz yükseldikçe ve kendini zinde hissettikçe ruh halinizde çok daha iyi bir hal alır. Bu sayede hem bedensel hemde mental açıdan kendinizi çok daha iyi hissedersiniz. Yediklerinizin lezzeti de kendinizi iyi hissedebilmeniz için oldukça önemlidir. Yiyeceklerin damak tadınıza uymaması gün içerisinde iştahınızın kapanmasına ve kendinizi kötü hissetmenize sebep olabilir. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için hoşunuza giden besinlerden dengeli bir beslenme planı oluşturmak önemlidir. Meyve gün içerisinde atıştırmalık olarak da tüketebileceğiniz ve içerisindeki öğelerle sağlığınızı geliştirmeye yardımcı olabilecek yiyecek çeşitlerindendir. Meyveler farklı boyutlardaki, tatlardaki farklı seçenekleriyle her kullanıcı tarafından rahatlıkla tüketilebilecek gıda ürünleridir. Gün içerisinde her öğün rahatlıkla tüketebileceğiniz meyveler sizler için bir araya getirilir. Tazeliğin lezzetle bir araya geldiği tüm bu ürünleri inceleyerek siz de kendiniz için uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Meyve Çeşitleri

Meyve Çeşitleri

Gün içerisinde yediklerinizin sağlıklı olması kadar lezzetli olması da büyük bir öneme sahiptir. Herkesin damak tadı kendine özeldir. Kişilerin kendi damak tadına uygun gıda ürünlerini tercih etmesi gün içerisinde kendisini çok daha mutlu hissetmesine sebep olur. Damak tadınıza uygun olmayan yiyecekleri tüketmek zorlayıcı olur. Kendinizi zorlayarak yemek yemek de zamanla iştahınızın kapanmasına sebep olur. Öğünlerde ve öğün aralarında isteidğiniz zaman tüketebileceğiniz meyve çeşitleri oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Bu skalada bulunan ürünlerin tümü üstün lezzete sahiptir. Sahip oldukları lezzet çeşitliliği sayesinde de farklı damak tatlarına hitap ederler. Böylece bu besin grubu son derece geniş bir kitleye hitap eder. Meyve türleri arasında son derece tatlı olan seçenekler mevcuttur. Örneğin kırmızı elmalar tatlılıkları ile ön plana çıkan lezzetli meyvelerdendir. Karpuzlarda yine tatlı yapılarıyla kullanılanların severek tükettiği türlerdendir. Bu tür meyvelerin yanı sıra ekşi tatlarıyla da çok hoş bir his bırakan seçenekler de mevcuttur. Misket limonları ekşilikleriyle dikkat çeken son derece lezzetli seçeneklerdendir. Son derece güzel kokan bu seçenek kokusuyla içiniz ferahlatır. Portakallarda ekşilik ile tatlılığın bir arada olduğu ve son derece dengeli olan seçeneklerdendir. Kış aylarına keyif katacak olan bu meyveyi ve daha fazlasını ürünleri inceleyerek bulabilirsiniz.

Besin Değeri Yüksek Meyveler

Besin Değeri Yüksek Meyveler

Yediklerinizin en büyük amacı gün içerisinde size ihtiyacınız olan enerjiyi vermektir. Vücudunuz içerisindeki sistemler her saniye çalışırlar. Bu sistemlerin doğru şekilde çalışabilmesi için ihtiyacınız olan çeşitli besin öğeleri vardır. Bu besin öğelerin yeterli alınamaması enerjinizin düşmesinin yanı sıra vücudunuzun zarar görmesi gibi sorunların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Gün içerisinde ihtiyacınız olan besin öğelerini alabilmek için tüketebileceğiniz en iyi yiyecek seçeneklerinden biri meyveler olur. Farklı türdeki meyveler faklrı besin öğelerinden zengin olurlar. Böylece vücudunuzun farklı ihtiyaçlarını karşılarlar. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu düzenleyici besinler arasında son derece büyük bir öneme sahip olanlardan biri B vitamini olur. Bu vitamin vücudunuzun kendini uyarabilmesi için yeterli olarak alınması gereken, ayrıca sinir sisteminizin doğru şekilde çalışabilmesi için son derece önemli olan besin öğelerindendir. B vitaminli meyveler arasında dikkat çeken seçeneklerden biri greyfurtlardır. Greyfurtlar tatlı-ekşi lezzetleriyle kullanıcılar tarafından sevilerek tüketilirler. Bir diğer önemli besin öğesi de C vitamini olur. C vitaminli meyveler arasında en çok sevilenlerden biri olan portakal düzenli olarak tüketildiğinde bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Bu sayede çeşitli bulaşıcı hastalıklarla savaşmakta bedeninize yardımcı olur. Farklı narenciye türleri hem B vitamini hem de C vitaminden zengin oldukları için vücudunuz için son derece sağlıklıdır. Siz de sağlığınızı korumaya ve geliştirmeye yardımcı olabilecek birbirinden farklı seçenekleri kolayca bulabilir ve bunlar sayesinde hastalıklardan çok daha etkili bir şekilde korunabilirsiniz.

Farklı Tariflerle Kullanabileceğiniz Meyveler

Farklı Tariflerle Kullanabileceğiniz Meyveler

Meyvelerle ilgili en dikkat çekici özelliklerden biri her öğün tüketilebilir özellikte olmalarıdır. Bu gıda ürünleri özellikle ara öğün olarak çok sık bir şekilde tüketilebilirler. Fakat kendilerine özgü birbirinden farklı değişik lezzetlere sahip olan bu yiyecekleri çeşitli tariflerde kullanmak da mümkündür. Tatlı meyveler içerisindeki doğal şekerler sayesinde sağlıklı birer tatlandırıcı görevi görebilirler. Örneğin incir son derece tatlı meyvelerden biridir. Özellikle kurabiyelerde ve keklerde oldukça kullanışlı olabilecek olan bu meyve ile şekersiz granolalar yapmak da mümkündür. Meyve kalorileri genellikle düşük olduğu için her tür yemek için tatlandırıcı olarak sıklıkla tercih edilirler. En çok tercih edilen tatlandırıcı meyvelerden biri de limon olur. Limon ekşi tadıyla özellikle salataların lezzetine derinlik katar. Limon sayesinde salatalarınızı çok daha hafif ve lezzetli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca salatalarınıza katacağınız bir miktar nar da hem estetik olarak son derece hoş bir görünüm oluşturacak hem de farklı bir lezzet sağlayacaktır. Meyveler doğal renklendiriciler olarak da kullanılabilirler. Özellikle çocuklar için pişirdiğiniz keklerde eğlenceli bir görünüm sağlamak isteyebilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde bu görünüme ulaşmanın en iyi yolu meyvelerdir. Yaban mersinleri mavi renkleriyle kullandığınız her tür hamur içerisinde kendini gösterir. Siz de birinden faklrı tariflerde rahatlıkla kullanabileceğiniz seçenekleri bulabilirsiniz.

Meyveler Arasından Seçim Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Meyveler Arasından Seçim Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Meyveler son derece geniş bir seçenek grubuna sahiptir. Bu grupta bulunan türlerin tümü birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bu sebeple sağlıklı ve lezzetli yiyeceklere ulaşmak isteyen kişiler tarafında seçim yapılırken karışıklıklar oluşabilir. Bu noktada çok daha kolay karar verebilmek için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalardan ilki hoşlandığınız tatlar olur. Örneğin çok şekerli tatlılardan hoşlanmıyorsanız ekşi meyveleri tercih etmek sizin için çok daha uygun olabilir. Meyve içindeki vitaminler de dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biridir. Vücudunuzda belirli bir vitamin eksikliği olması veya bir tür rahatsızlığının olması bu durumlarda faydalı olacak türdeki vitaminlere sahip olan meyvelerin tercih edilmesini gerekli kılar. E vitamini eksikliğinden muzdarip olan kişileri için bu duruma uygun türlerin tercih edilmesi önemlidir. E vitamini meyveler içerisinde muz ve kivi de yüksek miktarda bulunur. Bir diğer önemli nokta da meyvelerin fiyatı olur. Meyve fiyatları mevsimlere ve meyvenin yetiştiği yere göre değişiklik gösterir. Pembe meyve gib tropikal iklimlerde yetişen meyvelerin fiyatı diğerlerinden farklılık gösterebilir. Seçimin buna göre yapılması önemlidir. Son derece önemli olan bir nokta da meyveyi tüketmek istediğiniz biçimdir. Eğer seçeceğiniz ürünü ara öğünlerde atıştırmalık olarak tüketmek istiyorsanız bol taneli ve küçük boyutlardaki seçenekler oldukça uygun olur. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.