Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kola

için 52 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Coca Cola 24 x 330 ML

  (38)
  690 TL
  28.75 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Cola Turka 12 x 330 ML

  (2)
  244,90 TL
  20.41 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Meysu Cola Kutu 24 x 330 ML

  449,90 TL
  18.75 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Coca Cola Vanilla 330 ML

  (3)
  149,99 TL
  0.45 TL / ML
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Coca Cola Cherry 330 ML

  (12)
  149,99 TL
  0.45 TL / ML
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Sarıyer Kola 6 x 1 L

  215 TL
  35.83 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Sarıyer Kola 24 x 330 ML

  449,90 TL
  18.75 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Coca Cola Kutu 12 x 250 ML

  375 TL
  31.25 TL / Adet
  +
 • Diet Coke 355 ML

  199,90 TL
  199.90 TL / Adet
  +
 • Coca Cola Cherry 355 ML

  199,90 TL
  0.56 TL / ML
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Sarıyer Kola 12 x 1 L

  (3)
  389 TL
  32.42 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Coca Cola 6 x 1 L

  (3)
  279 TL 264,90 TL
  44.15 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Coca Cola Pet Şişe 12 x 1 L

  (1)
  509 TL 499 TL
  41.58 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Pepsi Cola Pet 4 x 1 L

  199 TL
  49.75 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Coca Cola 6 x 2.5 L

  (1)
  489 TL
  81.50 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Coca Cola Kutu 24 x 250 ML

  (22)
  724,90 TL
  30.20 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Pepsi Kola 4 x 2.5 L

  359 TL 335 TL
  83.75 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Coca-Cola Kutu 6 x 250 ML

  209 TL
  34.83 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Coca Cola 6'lı 6 x 250 ML

  979 TL
  163.17 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Pepsi Kola 12 x 1 L

  499 TL
  41.58 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Cola Turka Kola 6 x 2500 ML

  435 TL 399,90 TL
  66.65 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Coca Cola 8 x 2.5 L

  629 TL
  78.62 TL / Adet
  +

Kola

Üretildiği dönemden beri popülaritesini koruyan, belki sudan sonra en çok tüketilen içecek olan kola çoğu öğünde tüketicisine eşlik ediyor. Günümüzde dünyadaki çoğu masada kendine yer bulan kola; gazlı, soğuk, lezzetli aroması; tabiri caizse eğlenceli ve dinamik yapısıyla aslında yüz yıldan fazla süredir masadaki yerini koruyor. Yediden yetmişe çoğu insanın hayır diyemediği bu içecek ; piyasasında geniş ve önemli bir paya sahip oluyor. Başlangıçta üreticisi tarafından ‘Dünyanın en etkili sinir ilacı’ olarak tanıtılan, eczanelerde dahi satılan kolanın bu etkisini dönemin tıp insanları da onaylamıştı. Dönem şartlarına göre pahalı bulunan kolanın, yeni bir fiyat politikası benimsemesi ve buna bağlı olarak içeriğinin değiştirilmesi ile kola geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır. ‘Nefis ve serinletici’ gibi bir sloganla kendini kısa ve net olarak tanımlayan kolayı şimdi de aynı şekilde tanımlamak mümkün. Dünyanın dört bir tarafında sıklıkla tüketilen bu içecek; tüketicinin isteklerine göre içeriği özünü korumak suretiyle yenilenmiştir ve artık farklı markalar tarafından piyasaya sürülmekte, farklı aromalar farklı markalar aracılığıyla tüketiciyle buluşturulmaktadır. Gazlı yapısı, neredeyse tüm yemeklerin yanına yakışan tadı ile kola; içecekler arasındaki liderliğini korumakta, farklı kültürlerde ve farklı coğrafyalarda benimsenmektedir. Kola formülasyonu farklı markalar tarafından elde edilmiş, markaların kendi isimleriyle satışa çıkarılmıştır. Kola şeker oranı içerdiği ekstra aroma veya boyutu gibi farklı başlıklarda farklı seçeneklerin yer aldığı kola piyasasında tercihinize uygun kolaya ulaşmak için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kola Çeşitleri

Kola Çeşitleri

Özgün tadıyla, üretildiği zamandan beri içeriği merak konusu olan kolanın içindekiler fiyatı herkes için uygun bir seviyeye indirilinceye kadar sürekli bir değişim geçirmiştir. Fiyat ve içerik olarak başarıya ulaşıldığında ise aromanın son hali korunmuş, yüzyılı aşkın süre boyunca bu özel aromanın tüketiciyle buluşması sağlanmıştır. Asıl rengi kırmızı olan kola bitkisi içeceğin temelini oluşturur. Kolanın koyu renk almasına sebep olan içeriğindeki karameldir. Kafein, karamel ve kola bitkisinin muhteşem birleşimi içeceğin gazlı yapısıyla taçlandırılmaktadır. Aroması ve gazlı formülüyle kendi genç, enerjik ve zinde tavrını onu içenlere aktarmaktadır. Bu tavrın tüketiciler tarafından ne kadar benimsendiği, fastfood menülerinde bariz olarak görülmektedir. Fast food menülerinin en çok tercih edilen içeceklerinden biri olan kola, geleneksel masalara da oldukça yakışmaktadır. Her menüye uyum sağlayan bu özgün tat, son yıllarda yeni aromalarla deyim yerindeyse süslenmiştir. Özgün kola tadını elde edebilmek için markalar ortalama olarak aynı içeriği kullanmaktadır. Temel içeriğe ek olarak misket limonu, berry, mango gibi aromalarla tatlandırılmış kolalar bulunmaktadır. Böylece kişiler aynı tada tercihine bağlı olarak farklı alternatiflerle ulaşabilmekte, farklı aromaları deneyebilmektedir. Orijinal kolaya ek olarak; üreticiler, kolanın şekersiz versiyonlarını da piyasaya sürmektedir.Kola şeker oranı orijinal tada etki etmemektedir, şekerli veya şekersiz kolayla aynı aromaya ulaşmak mümkündür. İsteğe bağlı olarak meyve, limon aromalı kolalar ile farklı kola lezzetlerini deneyebilirsiniz. Kolanın efsanevi orijinal lezzetine, şekersiz light gibi versiyonlarına ve değişik aromalarla lezzetlendirilmiş meyveli kolalara sayfamız üzerinden ulaşabilir, ferahlatıcı kola lezzetinin tadını çıkarabilirsiniz.

Çoklu Paket Kola Çeşitleri

Çoklu Paket Kola Çeşitleri

Hem büyük masaların ve hem tek kişilik yemeklere eşlik eden kola, koşullar ne olursa olsun masada yerini alabilmek için farklı boyutlarda satışa sunulmaktadır. Tek kişilik menülerden, büyük ziyafetlere kadar her türlü ihtiyaca yönelik uygun boyutta kolalar müşterilerini bekliyor. Kola ailesi; en küçük boyutu olan 33 cl kola ile 2,5 litrelik kola şişesine kadar uzanan geniş bir dallanma içeriyor. Teneke şişesiyle 33 cl kola keyifli bir kullanım sağlamaktadır. Cam şişe tasarımlarıyla kola 200 ml ve kola 250 ml tek kişi için ideal olacaktır. Bardağa ihtiyaç duymadan direkt kullanım imkanı sunan küçük boyuttaki kolalar neredeyse her kafede ve büfede karşımıza çıkıyor. Kullan at mantığı ve hijyenik yapısıyla oldukça kullanışlı olan bu boyutlar menülere eşlik ediyor. Gazlı yapısı sebebiyle soğuk tüketilmesi gereken kolayı, buzdolabının olmadığı koşullarda küçük boyutlarda tüketmek asidini muhafaza etmek anlamında doğru bir karar olacaktır. Kola 1 litre ve kola 1.5 litre size daha büyük masalarda eşlik edebilir. Ortalama 2-3 kişi için uygun olan bu boyutlar yetersiz kalırsa kola 2.5 litre seçeneğiyle masada yer bulabilir. Litrelik şişelerin plastik tasarımı sayesinde kırma dökme derdi olmadan kola rahatça taşınabilir ve ergonomik şişe tasarımı kolay bir tutuş sağlar. Kola 1 litre ve kola 1,5 litrelik içecekleri toplu olarak almak istiyorsanız kola markalarının set olarak sattığı paketleri tercih edebilirsiniz. Litrelik paketlere ek olarak 33 cl, 200 ml, 250 ml boyutlarındaki kolalar da toplu halde satışa sunulmaktadır. Klasik ambalajlarında farklı boyutlardaki kolaların dörtlü, on ikili çoklu paketleri toplu satışına imkan sağlamaktadır. 4’lü kola paketleri bardak kullanmadan daha pratik kullanım sağlayacaktır. 12’li kola paketi toplu alımla avantajlı bir seçim olacaktır. 24’lü kola kafe, büfe gibi hizmet alanlarında tercih edilmektedir. Tek kişilik yemeklerden büyük masalara, atıştırmalıkların yanına ve bazen tek başına soğuk içebileceğiniz bu içecek hayatınızın her anına eşlik edebiliyor. Tekli kolalara veya çoklu paketlere sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Aromalı Kola Çeşitleri

Aromalı Kola Çeşitleri

Yüzyılı aşkın süredir piyasadaki konumunu korumayı başaran kola, özgün aroması ile yediden yetmişe herkesin beğenisini topluyor. Gazlı yapısı, soğuk içimi ve enerjik tavrı ile herkese hitap eden kola, en çok tüketilen içecekler listesinin başını çekiyor. Yemeklerin, atıştırmaların yanında onlara eşlik eden kola; cam, teneke, plastik şişelerde satışa sunulmaktadır. 33 cl’lik ambalajlar teneke, 200 ml ve 250 ml’lik ambalajlar cam ve plastik şişelerde satılmaktadır. Kullan-at mantığıyla hazırlanan bu tasarımlar hijyenik bir kullanım imkanı sunmaktadır. İsteğe bağlı olarak, tekli alım yapabilir; 4’lü, 12’li, 24’lü çoklu paketlenen kolaları da tercih edebilirsiniz. Kola fiyatları, kola miktarına göre değişmektedir. Çoklu paketleri tercih ederek daha avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Birçok farklı marka tarafından üretimi yapılan bu içecek, ortalama aynı fiyat bandında satılmaktadır. Burada fiyatı belirleyen en önemli unsur, kolanın hacmidir. Farklı markaların fiyatlarına sayfamız üzerinden ulaşabilir, size en uygun seçeneği inceleyebilirsiniz. Orijinal kola aroması yıllarca korunsa da farklı aromalar içeriğe dahil edilerek yeni çeşitler üretilmektedir. Orijinal aroma tadı; içerdiği kola bitkisi, karamel ve kafeine dayanmaktadır. Limon, berry, mango gibi tatlarla alıcıya yeni seçenekler sunulmaktadır. Kolanın sektördeki diğer içeceklerden en büyük farkı, aynı tadı şekersiz kola olarak satışa çıkarması olarak görülebilir. Light, şekersiz içerikleriyle kola; hitap ettiği kitleyi genişletmeyi ve onları memnun etmeyi başarmaktadır. Şeker içermemesine rağmen şekersiz kola tadı; orijinal tattan ayırt edilemez, kola aroması birebir korunmuştur. Tükettiklerinizin içeriğiyle ilgileniyor, şekersiz bir yaşam tarzı benimsiyorsanız bu seçenekle kola tadından mahrum kalmayacaksınız. Orijinal, şekersiz veya ekstra aromalı kola lezzetlerine; 33 cl,200 ml, 250 ml, 1 litre, 1.5 litre, 2 litre ve 2.5 litrelik ambalaj seçenekleriyle sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.