TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kahve

için 12,528 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Kahve

Ekvatoral İklim’in hakim olduğu sıcak ve nemli iklimlerde yetişen kökboyasıgiller bitki familyasına bağlı bir ağacın kiraza benzeyen çekirdeklerinin kurutulup öğütülmesiyle elde edilen kahve Türk topraklarına ilk defa 16. YY’da Yemen’den saraya getirilmiş zaman içinde halk arasında tüketilmeye, popülerleşmeye başlamıştır. Kolonileşme sürecinde Avrupa’ya yayılan kahvenin uzun yıllar boyunca lüks bir tüketim malzemesi olarak yavaş yavaş yaygınlaşması özellikle son otuz yılda hızlanarak yepyeni bir boyuta taşınmıştır. Topraklarında öğütülmüş kahve çekirdeği üreten ve yaygın olarak tüketen ilk uygarlıklardan olan Türkler için bu ürünü tüketmenin yeri ve zamanı yoktur. Geleneksel kahve pişirme tekniklerinin ve aromalarının yanı sıra yeni nesil kahve tüketim alışkanlıklarına ve pişirme yöntemlerine kısa sürede adapte olarak kahve tüketiminin yüksek olduğu ülkeler arasında bulunan ülkemizde her geçen gün daha geniş kitleler keyif için veya ihtiyaçtan dolayı kahve içme alışkanlığı kazanmaya devam ediyor. Hem keyifli bir içecek, hem hoş kokusuyla tatlılar için bir malzeme olan kahvenin duyuları harekete geçiren kokusu bu ürünün sabundan duş jeline, aksesuardan süs eşyasına pek çok alanda kullanılmasına sebep oluyor. Genç yaşlı demeden geniş kitlelerin kullanımına sunulan farklı çeşitleriyle farklı içim deneyimleri sunan kahveler gerek tatlarındaki belirgin farklılıklar gerekse pişirme yöntemleriyle farklılıklar gösteriyor. Damat tadınıza uygun kahveler arasından birini seçmeden önce kahve türleri arasındaki farkları ve pişirme tekniklerini öğrenerek beğeneceğiniz ürünü bulmanız doğru seçimlerle kahve deneyiminizi güzelleştirmenizi sağlıyor.

Kahve Çeşitleriyle Gurme Olmak Sizin Elinizde

Kahve Çeşitleriyle Gurme Olmak Sizin Elinizde

Kahve deyince aklınıza pek çok farklı etkinlik gelir: dostlarınızla yaptığınız buluşmalar, partnerinizle ilk randevunuz, okul yıllarında ders çalışarak sabahladığınız günler, ailecek gittiğiniz akraba ziyaretleri, kız istemeler ve daha bir çok etkinlik bu içecek olmadan yarım kalabilir. Hem geleneksel bir alışkanlık olarak hem de enerji verdiği ve duyuları açtığı için bir ihtiyaç olarak tüketilen kahveler üretildikleri bölgelere ve ağızda bıraktıkları tatlara göre sınıflandırılarak kahve severlerin damak tadına sunulmaktadır. Kahve çeşitleri kahve çekirdeğinin türüne göre iki temel sınıflandırılmaya tabii tutuluyor. Bunlardan ilki geleneksel Türk kahvesinin üretildiği Arabica’dır. Bu kahvenin diğer kahvelerden farkı yüksek bölgelerde yetişmesi ve soğuğa karşı dayanıklı olmasına ragmen özenli bir bakım isteyen bir ağacın çekirdeklerinden üretilmesi oluyor. Bu kahvenin diğer kahvelere göre daha kaliteli çekirdekleri olduğu iddia edilmekte olup yetiştiği bölgeye has kokulara sahip olmasıyla da kahve severleri etkiliyor. Örneğin Brezilya’da yetişen Arabica çekirdeği mango kokusu içerebilirken kakao, çiçek gibi kokulara sahip dünyanın çeşitli yerlerinden gelmiş kahvelerin Arabica olarak adlandırıldığını bilmeniz kahve seçerken işinizi kolaylaştırabilir. Temel kahve türleri arasında en fazla bilinen bir diğer tür olan Robusta Arabica’ya oranla daha yüksek kafeine sahip oluşuyla biliniyor. Bu tür daha alçak bölgelerde kolayca yetiştirilmesi açısından seri üretim kahvelerde tercih edilen bir tür oluyor. Arabica çekirdeklerine oranla daha dayanıklı olan bu Robusta’lar sert ve karamelize tatlarıyla dikkat çekmekte olup genellikle harman ismi verilen karışık kahvelerin tadını yoğunlaştırmak ve acılaştırmak için tercih ediliyor. Özellikle espresso kahve karışımlarına eklenerek tatlarını yoğunlaştıran Robusta çekirdeklerin acılığıyla zihin açan diğer kahve karışımlarına da eklendiğini tahmin etmek hiç de zor olmuyor. Bir kahve çekirdeğinin veya öğütülmüş kahvenin tek bir bölgeden geldiğini belirtmek için “Single Origin” ifadesi sıklıkla karşınıza çıkabilir. Bu durumda kahvenin tek bir bölgeden geldiğini ve diğer çekirdek türleriyle karıştırılmadığını bilmeniz kahve seçiminde daha dikkatli olmanızı sağlayacaktır. Doğru kahve seçimini yapmanız sevdiğiniz kahve çeşidini belirlemeniz için yeterli olmayabilir bu durumda ise kahve pişirme ya da demleme türlerini öğrenerek içeceğinize uygulamanız kahve deneyiminizi daha kaliteli hale getirmenizi sağlayacaktır. Süpermarket kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Kahve Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kahve Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Modern dünyada en fazla tüketilen ürünlerden biri haline gelen kahveler eskiye oranla çok daha fazla şekilde kullanıcıya sunuluyor. Kahvelerinizi çekirdek halinde alarak evde öğütmeniz mümkün olduğu gibi öğütülmüş olarak edinerek hızlı ve kolay hazırlayabildiğiniz gibi evde çok fazla kahve tüketmiyorsanız sıkça karşınıza çıkan kahvecilerden birinden formülünü bilmeden bir kahve alarak tadımlamanız da son derece muhtemel oluyor. Evinde kahve yapmak isteyenler filtre kahve veya espresso makineleri alarak kendi formüllerini oluşturabilirken makineler dışında kahve demlemenin sanatsal sayılabilecek yöntemleri de biliniyor. Filtre kahveleri makinede hazırlamak için tercihinize göre bir kahve seçtikten sonra yumuşak bir su ilavesiyle dakikalar içinde pürüzsüz bir kahveye ulaşmanız mümkün oluyor. Suyun sertliğine bağlı olarak kahvenin de sertliği değişmekle birlikte ne sertlikte kahve sevdiğinize bağlı olarak filtreye eklenecek kahve miktarını belirleyebilirsiniz. Makineyle yapılan filtre kahvenin çekirdeklerinin orta kalınlıkta çekilmesi hem filtrenin görevini daha iyi yapması hem de aromaların daha belirgin olmasını sağlarken Arabica çekirdekleri bu tür kahveler için daha fazla tercih ediliyor. Espresso makineleri daha çok çeşitli kahvenin hazırlanması için kullanılırken süzgeçli kaşık sayesinde klasikleşmiş kahvelerin pürüzsüz ve yumuşak içimli hazırlanması kolaylaşır. 9 bar’a kadar basınçla kahvenin aromasını direkt olarak fincanınıza dolduran makinelerde hazırlanan kahvelerin tadı ne kadar yoğun olursa olsun daha yavaş ve çaba harcanarak hazırlanan kahvelerin keyfi daha uzun sürelidir. Çekirdek kahve çeşitlerinin kalın bir şekilde öğütülmesiyle yapılan French Press ve Amerikan Press makineyle yapılmayan ve demlenmesi için 8-10 dakika boyunca süzgeçli demleme kabında bekletilmesi gereken kahve hazırlama yöntemlerinden olup evde yapması en kolay kahve hazırlama teknikleri arasındadır. Bunların dışında İtalyanların geleneksel kahve demleme yöntemi olan espresso potlarıyla hazırlanan kahvelerin çekirdeklerinin tıpkı presleme yöntemiyle yapılan kahveler gibi kalın çekilmiş olmaları aromanın suya daha yoğun geçmesini sağlamaktadır. Genellikle Robusta çekirdekleriyle Arabicaların harmanlanmasıyla uygun sertliğe getirilen veya farklı yörelerden gelen Robusta çekirdeklerinin karıştırılmasıyla istenilen kıvama ulaşılan kahveler espresso potunda bir araya getirilmeli ardından alt ve üst bölmesi vidalanan pot ocakta kaynamaya bırakılmalıdır. Kaynar kaynamaz potun ocaktan alınması kahvenin içilebilir acılıkta kalması için elzemdir. Makinesiz filtre kahve yapılması için aparatlar bulunmakta olup sıcak suyun filtre üzerinden dökülmesiyle demlenen kahveler mevcuttur. Favori kahvenizi öğrenmek için her bir kahve türünü en azından bir kez denemeniz gerekebilir. Birbirinden lezzetli kahvelerin fiyatları farklı türler arasında farklılık göstermektedir.

Kahve ile Geleneksel Bir Tat Yakalayın

Kahve ile Geleneksel Bir Tat Yakalayın

Büyüyen kahve sektörü sayesinde artık onlarca farklı tatta kahveye öğütülmüş veya çekirdek halinde ulaşmak mümkün hale geliyor. Bundan elli yıl öncesine kadar bir veya iki türü bulunan kahvenin günümüzde başta filtre kahve çeşitleri olmak üzere pek çok farklı pişirme yöntemiyle hazırlanmış seçenekleri hemen hemen her yerde kullanıcının beğenisine sunuluyor. Öte yandan dünya kahveleri Türkiye’ye giriş yapmadan önce tüketilen Türk kahveleri hala yüksek popüleritesini kendine has kokusu ve kırk yıl süren hatırıyla korumaya devam ediyor. Eskiden Yemen Mocha ve Etiyopya’dan gelen hakiki Arabica çekirdeklerinin incecik öğütülerek odun ateşinde pişirilmesiyle elde edilen bol köpüklü bir tür olan bu kahvenin zaman içinde farklı bölgelerden gelen Arabica çekirdekleriyle üretilmeye başlandığı bilinmektedir. Türk mutfaklarının vazgeçilmezi haline gelen bu kahveyi tam kıvamında pişirmek için hazırlanan cezveler günümüzde daha kısa sürede daha çok kahve hazırlamasıyla popüler hale gelen makinelere bırakırken geleneksel kahvenin tadını sevenler hala genellikle bakırdan üretilen cezvelerle kahve hazırlamaya devam etmektedir. Genellikle Rio Manas bölgesinden gelen çekirdeklerin kavrulması ve öğütülmesiyle evlere giren Türk kahvesinin genellikle bol köpüklü ve yoğun tatlı olması kalitesine işaret ediyor. Bir Arabica çekirdeği olan Rio Manas kahvesinin özelliği yoğun iyot tadı içermesi ve boğazda bıraktığı ekşimsi tat oluyor. Rio Manas’ın tadından hoşlanmayan kahve severlerin Etiyopya’dan gelen Arabica ve moka kahvesini harmanlayarak daha yoğun ve boğazda yumuşak tat bırakan bir kahveye ulaşmaları mümkün olmakla birlikte yüz yıla yakın bir süredir Türk kahvesi yapımında kullanılan Rio Manas çekirdeklerine alışan damak tatları harman kahvelerle yapılan Türk kahvelerinden hazzetmeyebiliyor. Çekirdek türüne göre değişen Türk kahvesi çeşitleri isimleri aynı zamanda kahvede kullanılan farklı aromalara göre de farklılık gösterilebiliyor. Sade üretilenlerin yanı sıra vanilya aromalı, damla sakızı aromalı, Hindistan cevizi aromalı gibi seçenekleri bulunan Türk kahvelerinin daha az kahveyle çok miktarda menengiç çekirdeğiyle hazırlanan Ege ve Akdeniz’e özgü yerel karışımlarını bulmak da mümkün oluyor. Türk kahvesi kadar sevilen dünya kahveleri ülkemizde hızla yayılırken onlar hakkında bilgi sahibi olarak ilginizi çekenleri deneyip ideal kahvenizi bulabilirsiniz.

Kahve ile Dünyanın Farklı Bölgelerini Keşfedin

Kahve ile Dünyanın Farklı Bölgelerini Keşfedin

Dünyaya yayılarak pek çok farklı ülkede farklı tatlarda pişirilen ve farklı aromalarla karakter kazanan kahvenin her ülkede farklı bir demlenme biçimi olduğu gibi ülkelerin damak tadına göre kahvelerin tadı ve nelerle pişirildiği de değişmektedir. Örneğin Türk kahvesi dünyaca bilinen yoğun tadıyla meşhur olup az miktarda içilerek keyfine varılan sert içimli bir kahve olup geleneksel Türk usulü kahve farklı aromalarla zenginleştirilerek değişik damak tatlarına hitap etmektedir. Dünyadaki kahve çeşitleri arasına hem pişirilme yöntemi hem de tadıyla geleneksel Türk usulü kahveye yüksek oranda benzeyen birkahve türü olan mırra Şanlıurfa’da yaygın olarak tüketilse de aslen Arap ülkelerinden gelen sert içimli ve yoğun aromalı bir seçenektir. Bu kahveye katılan kakule bitkisi yalnızca kahvenin ağızda bıraktığı tadı değil boğazda bıraktığı hissin de mimarıdır denebilir. Yine Ortadoğu Bölgesine özgü olan ve dünyanın farklı bölgelerinde egzotik bir tat olarak tanınan bir kahve olan Süvari kahvesinin Türk kahvesinden farkı tadından ziyade sunum biçimidir. Bu kahvenin dünyanın pek çok yerinde fincanda sunulan kahvelerden farkı da ince belli çay bardağında sunulmasıdır denebilir. İtalyan kahvesi olarak bilinen son derece sert Robusto çekirdeklerinin tadının Arabica çekirdekleriyle harmanlanarak içime uygun hale getirilmesiyle oluşturulan espressolar kendi özel bardakları içinde az miktarda servis edilmesine rağmen yoğun ve sert tadı son derece canlandırıcı bir etkiye sahip olduğu için özellikle iş yerlerinde sıklıkla tüketilmektedir. Geleneksel espressolar özel potlarla yapılırken son yıllarda espressoların daha hızlı hazırlanmasını sağlayan makineler son derece yaygın hale gelmiştir. Espressoya sertliğiyle benzese de eşit miktarda Arabica- Rubosto oranlamasıyla ya da espresso kahveye oranla daha yüksek Arabica içeren çekirdek miktarıyla hem daha kolay içilen hem de daha yüksek miktarlarda tüketilebilen Amerikano kahvenin sert olmasında rağmen kolay içimli oluşunun sebebi ince çekilmiş kahvelerin etkili bir şekilde süzdürülmesiyle elde edilmiş olmasıdır. Duble espresso olarak bilinen Doppio kahve de İtalya’ya özgü bir kahve türü olup sert oluşuyla zor tüketilse de yüksek kafein oranıyla canlandırıcı etkiye sahiptir. Daha yumuşak içimli ve genellikle sütlü kahve seçenekleri arayanların tercih edeceği bonbon kahve İspanya’ya has yumuşak içimli bir kahve olup yoğunlaştırılmış süt ve espressonun birleştirilmesiyle elde edilmektedir. Yine yumuşak içimli olan Latte basitçe bol sütlü bir kahve olarak tarif edilebilirken kapiçüno köpüklendirilmiş sütle espressonun bir araya getirilmesiyle hazırlanan yumuşak tatlı ve hafif bir keyif kahvesi olarak tanımlanıyor. Flat White Avustralya’da icat edilen bir kahve türü olup iki bardak espresso içerisine eklenen bol miktarda süzülmüş sütle yapılmakta olup kolay içimiyle bilinir. Dünya kahveleri son derece fazla olmakla birlikte Türkiye’de en yaygın sıcak kahvelerden bazıları bunlardır denebilir.

Kahve ile Sıcak Günlerin Sizi Uyuşturmasına İzin Vermeyin

Kahve ile Sıcak Günlerin Sizi Uyuşturmasına İzin Vermeyin

Sıcak bir İçecek olarak ortaya çıkan kahvenin soğuk seçenekleri de her geçen gün artan kullanıcı kitlesine her mevsim yüksek oranda hizmet verebilmek için geliştiriliyor. Genellikle espresso içeren soğuk ve aromalı kahve seçeneklerinden bazılarında süt kullanılırken bazıları ise sadece su veya buzla yapılabiliyor. Soğuk kahveler arasında keyifli bir serinlik veren “affogato” İtalya’da ortaya çıkan bir lezzet olup tercihe göre tek içimlik veya çok içimlik espresso kahveye bir top ya da daha fazla vanilyalı dondurmanın eklenmesiyle hazırlanırken bu farklı tat ağzınızda bir lezzet festivali yaratabiliyor. Buzla hazırlanan Granita de Cafe genellikle filtre kahvenin kalıplar halinde dondurulması ve ardından rondo yardımıyla parçalanmasıyla yapılırken tercihinize bağlı olarak farklı kahve çeşitlerini dondurarak bu lezzeti yakalamanız mümkün oluyor. Bir diğer buzlu kahve türü olan soğuk filtre kahve buzların parçalanmadan bardağa koyulması ve üzerine süt veya su eklenmesiyle elde edilirken son yıllarda yaygınlaşan bir kolay soğuk kahve çeşidi olan “frappe” süt, şeker ve hızlı hazırlanan instant kahvelerin karıştırılması ve buzla soğutulmasıyla elde ediliyor. Karamel severler için son derece yoğun ve lezzeti bir kahve çeşidi olan karamelli “frappuccino” önerilmekte olup hafif kahve lezzetinden hoşlananların tercih ettiği “Ice Mocha” kadar hızlı hazırlanmamakla birlikte içeriğiyle aynı lezzeti verebilmektedir. Soğuk kahvesinde sert bir lezzet arayanların tercih edeceği “Cold Brew” kahve ise yalnızca ya mevsiminde değil her mevsim soğuk tüketilen yumuşak içimli bir kahvedir. Bu tür özel bir aparatla hazırlanmakta olup kahvenin buz damlacıkları ile yavaş yavaş demlenmesi ve damla damla bir toplama alanına birikmesiyle oluşturulmaktadır. Genellikle cam şişe içinde muhafaza edilen bu soğuk kahve buzla servis edilebildiği gibi sade olarak da sunulabilmektedir. Farklı çekirdek kahve çeşitleri ile yapılabilen soğuk kahveleri evde hazırlamak son derece işlevli olurken hangi kahve çekirdeklerini harmanlayacağınıza karar vererek mükemmel sonuca ulaşmak size kalır.

Kahve ile Kendinizi Mutlu Edin

Kahve ile Kendinizi Mutlu Edin

Her mevsimde farklı çeşitleri tüketilen kahvenin pek çok insan için tabiri caizse bir bağımlılık olduğu iddia edilmektedir. Kimi çevreler tarafından zararlı oluşuyla gündeme getirilen kahvelerin aslında doğru miktarlarda tüketildiğinde hem vücuda hem de zihne faydaları oldukça fazladır. Kahve çeşitleri ve özellikleri deyince akla pek çok farklı kahve türü ve çeşidi gelmektedir fakat tüm kahvelerin ortak bir yanı vardır: Kafein. Kafeinin en büyük faydalarından biri ise düşünsel performansı artırarak insan zihnini daha güçlü ve verimli hale getirmesi olarak gösterilebilir. Özellikle erken kalkmak zorunda kalan çalışanlar ve öğrenciler için elzem olan konsantrasyonun artmasına zihni canlandırarak katkı sağlayan kahvelerin aynı zamanda ağrı kesici özelliği de mevcuttur. Özellikle baş ağrısına iyi gelen kahveyle konsantrasyon artırmak mümkün olmakla birlikte dinlenmenin mümkün olmadığı zamanlarda ya da acil durumlarda enerji yükseltmek için kahve içmek çoğu zaman mantıklı bir tercih oluyor. Zihni açarak başarıyı artıran kahvelerin vücut için de faydalarını unutmamak gerekiyor. Başta sindirim sistemini düzenlemesiyle bilinen kahvelerin kas gücünü ve koordinasyonunu artırdığı iddia edilmektedir. İçeriğinde bulunan mineraller ve asit düzenleyici maddelerle düzenli ve yerinde kullanımda şeker riskini azaltan kahvenin safra taşı oluşması ihtimalini de %25 oranında azalttığı uzmanlarca açıklanmıştır. Kan dolaşımını ve solunumu dengeleyen kahvenin sakinleştirici bir etkisi de bulunmakta olup moral bozukluğu ve depresyon gibi ruhsal bozukluklara olumlu etkileri olduğu düşünülmektedir. İçeriğinde bulunan anti-oksidanlar sayesinde vücudun kansere olan direncini bir miktar artıran kahvenin endişe durumlarını azaltarak da kanser ihtimalini azalttığı düşünülebilir. Pek çok farklı ülkede yüzlerce farklı çeşidiyle tüketilen kahve ülkemizde geniş kitleler tarafından yüksek miktarlarda tüketilmekte olup faydalarıyla hem ruhen hem de bedenen sizi rahatlatmaktadır. Birbirinden keyifli sohbetlere eşlik eden, en mutlu anlarınıza tanıklık yapan ve zorlu günlerinizde yanınızda bulunan kahvelerden damak tadınıza uygun olanları bulmak ve sizin için üretilen kahvelerden almak için Çay & Kahve sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

5 Senses (1)
Aboul (30)
Adil (3)
Afia (2)
Agitbey (3)
Ahu (1)
Al Yemen (2)
Ambruvase (1)
Amisos (3)
Amway (13)
Anadolu (2)
Anisah (1)
Arifoğlu (5)
AS (1)
As Coffee (1)
Avşarlar (3)
Ax No:7 (3)
Aycafe (1)
Aydibek (9)
Aykurt (2)
Aşutlar (1)
Baden (23)
Bamaş (7)
Baymuş (2)
Bellarom (2)
Belmio (9)
Benner (12)
Beta Tea (1)
Bevo (8)
Bey Kahve (5)
Biancaffe (2)
Bianco (6)
Bikaldi (20)
Blendblack (24)
Boylan (6)
Breda (2)
Buklet (1)
Burbon (3)
Cafe Bulb (4)
Cafe Crown (51)
Cafe Paco (14)
Cafekeyf (13)
Cafelux (4)
Cafeshots (20)
Caffe Mio (1)
Caffe Rino (18)
Caffeo (68)
Callisto (13)
Canata (1)
Castello (21)
Ceylin (1)
Chemex (2)
Cofeco (1)
Coffeebou (17)
Coffeeciel (334)
Coffeeiz (28)
Coffeelot (2)
Coffeeto (2)
Coffeetox (2)
Coffeetropic (163)
Cohwechi (11)
Cohweci (11)
Countries (6)
Cupkofi (5)
Danette (3)
Davidoff (38)
Devolli (16)
Dimello (18)
Dırkalı (2)
(214)
Dnc (4)
Dr. Us (2)
Dripesso (7)
Efendy (8)
El-Ruha (4)
Endorfia (8)
Enerjico (4)
Ersağ (6)
Esmresso (5)
Esperro (33)
Espressomm (135)
Eyvan (4)
Farmasi (44)
Fiero (22)
Filos (13)
Filtermax (41)
Filtrcafe (3)
Filtropa (2)
Fincanda (2)
Five Seas (18)
Floresta (46)
Fredonia (17)
Friendzone (105)
Fropie (20)
Ganitto (8)
Gano (35)
Gano Cafe (42)
Gespetto (30)
Gıdaevim (5)
Gimoka (74)
Granell (12)
Gülka (2)
Günbak (3)
Hacıbaba (5)
Hahnemann (6)
Halktan (2)
Hario (27)
Harput (2)
Has (4)
Has Kahve (37)
Hisar (9)
Hiscafe (2)
İlly (64)
Intenso (8)
Jacobs (545)
Jamaica (7)
Joy Coffee (13)
Kadoo (4)
Kaffka (54)
Kafiltro (6)
Kahua (3)
Kahvecibey (37)
Kahvecini (8)
Kahvegül (3)
Kahvein (11)
Kahvelon (5)
KahVeSen (10)
Kahvesen (2)
Kentcafe (7)
Kenya (4)
Keyfizad (2)
Kimbo (70)
Kırkyıl (64)
Kocatepe (35)
Koffieboon (17)
Kronotrop (3)
Kuban (4)
Köp (22)
La Ferme (4)
Laudatio (6)
Lavazza (86)
Lazzarin (4)
Ma Cafe (6)
Macafe (4)
Madenci (3)
Mahbuba (22)
Mahmood (107)
Makam (2)
Mama Ram (2)
Mare Mosso (122)
Marrone (25)
Mc Kinlay (6)
Melitta (3)
Mesh (9)
Midyat (2)
Miranbey (8)
Mitaca (3)
Mizey (5)
Moinho (16)
Mokka (11)
Moliendo (30)
Moloko (64)
Monero (40)
Montana (258)
Mosa (4)
Mrc Kahve (10)
Mövenpick (10)
Napoli (10)
Nastiya (3)
Naturel (5)
Nescafe (1139)
Nespera (5)
Nestle (46)
Nish (5)
Nish Kahve (33)
Obsesso (5)
Ogansia (56)
Osmanlı (2)
Osso (184)
Otantique (2)
Ox (12)
Oze (44)
Pacifica (2)
Paschar (6)
Patar (6)
Pellini (7)
Prince (11)
Rioba (51)
Rossaco (20)
Rossmann (7)
Royal (3)
Safran (35)
Saltukhan (3)
Sarızeybek (149)
Sarraf (7)
Segafredo (10)
Serbey (16)
Shazel (87)
Sidamo (2)
Souryana (11)
Spetema (30)
Starbucks (72)
Sultani (18)
Sumatra (2)
Systa (26)
Tahmisci (11)
Tazetat (2)
Tchibo (314)
The İbrik (12)
The Mill (9)
Trescol (35)
Tüfekçi (10)
Unido (7)
Uniqua (148)
Urfam (3)
Venge (3)
Viaypi (2)
Yaptat (122)
Yediyaman (3)
Yemen (2)
Zekibey (8)
Zel (6)
Ülker (6)
Şekeroğlu (225)
Şemm (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kahve Çeşidi

(2788)
(2760)
(2064)
(1137)
(552)
(373)
(230)
(139)
(125)
(55)
(52)
(40)
(30)
(23)
(23)
(17)
(16)
(13)
(11)
(11)
(10)
(10)
(8)
(7)
(6)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(3433)
(2127)
(1844)
(1177)
(1091)
(708)
(171)
(124)
(86)
(86)
(79)
(75)
(73)
(67)
(64)
(61)
(61)
(56)
(52)
(49)
(48)
(45)
(42)
(40)
(39)
(37)
(36)
(35)
(34)
(30)
(27)
(27)
(26)
(25)
(25)
(24)
(21)
(20)
(18)
(17)
(14)
(13)
(13)
(13)
(12)
(12)
(11)
(11)
(10)
(10)
(10)
(10)
(10)
(10)
(9)
(9)
(8)
(8)
(8)
(8)
(7)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

2'li Set (780)
3'lü Set (461)
4'lü Set (395)
12'li Set (261)
6'lı Set (246)
10'lu Set (217)
24'lü Set (133)
5'li Set (110)
48'li Set (78)
25'li Set (66)
50'li Set (65)
20'li Set (52)
8'li Set (34)
30'lu Set (23)
120'li Set (21)
40'lı Set (20)
56'lı Set (19)
18'li Set (8)
15'li Set (6)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,924)
ve üzeri (2,530)
ve üzeri (2,661)
ve üzeri (2,699)
ve üzeri (2,744)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL