TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Enerji İçeceği

için 144 sonuç bulundu.

Enerji İçeceği

Yetersiz uyku, yoğun fiziksel aktiviteye bağlı yorgunluk ve çeşitli nedenlerle kendinizi enerjisiz hissettiğinizde işlerinizin nasıl tamamlanacağı konusunda kuşkuya düşebilirsiniz. Enerji içeceği seçenekleri ise bu noktada günü kurtarmak üzere faydalanabileceğiniz özel içerikleriyle kuşkunuzu giderebilirler. Enerji içeceği çeşitleri gün boyunca kendinizi dinç ve enerjik hissetmeniz için üretilen özel meşrubatlar olarak buzdolabınızda kendilerine yer açıyorlar.

Enerji İçeceği Hakkında Merak Edilenler

Enerji İçeceği Hakkında Merak Edilenler

Spor faaliyetleriyle uğraşan birçok kişinin yakından tanıdığı ürünler olan enerji içecekleri, günümüzde pek çok farklı alanda tüketilebilen özel meşrubat ürünleridir. Enerji içeceği nedir konusu 2000’li yıllarda bu içeceklerin genel tüketim alanında büyük popülerlik kazanmaya başlamasıyla beraber sıkça gündeme getirilmektedir. Genel bir değerlendirmeyle ele alındığında, enerji içecekleri tüketildiklerinde kişinin zihinsel ve fiziksel açıdan uyarılmasına neden olan meşrubatlardır. Gazlı, gazsız, şekerli, tatlandırıcılı gibi pek çok alternatifi bulunan enerji içecekleri özellikle gün içerisinde gerçekleştirmeniz gereken aktivite yoğunluğu fazlaysa sizi harekete geçirerek, kendinizi yorgun hissetmeden çalışmaya devam edebilmenizi sağlarlar. Enerji içeceği içindekiler yönünden mutlaka dikkate alınması gereken bir ürün türüdür. Markalar, piyasaya sundukları enerji içeceklerinde içerik açısından farklı formüller kullanabilmektedirler ve bu içeriklerin neler olduğunu biliyor olmak gerekir. Çoğunlukla yüksek oranda kafein içeren enerji içecekleri, taurin, askorbik asit, niasin, folik asit, pantotenik asit gibi çeşitli bileşenleri bulundururlar. Kişisel sağlığınız için uygun olan içeriğe sahip bir enerji içeceğini tercih etmeniz önerilir.

Enerji İçeceği Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Enerji İçeceği Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günün yoğunluğuna rahat bir şekilde ayak uydurabilmek, çalışmalarınızı yüksek konsantrasyonla sürdürmek ve enerjinizi etkin bir şekilde ortaya koyabilmek için kullanabileceğiniz enerji içecekleri birçok farklı aroma, bileşen ve renk ile karşınıza çıkabiliyor. Ayrıca ürünlerin ambalajları da birbirinden farklı olabiliyor. Litrelik enerji içeceği seçenekleri, çoğunlukla 1 litre ölçülü plastik şişelerle satışa sunuluyorlar. 0.33 ml ölçülerinde teneke kutu enerji içeceklerini de bulabiliyorsunuz. Kutu ambalajlarda satılan enerji içeceklerini çantanızda taşıyabilir, ihtiyacınız olduğunda tüketebilirsiniz. Bu açıdan pratik tüketim özellikleri sağlayan teneke kutudaki enerji içeceklerini büyük ambalajlarla alarak ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz şekilde buzdolabında saklayabilirsiniz. Piyasada kokteyl yapımında kullanılabilen özel enerji İçecek ürünleri de bulunmaktadır. Hoş lezzetleri ve harekete geçiren uyarıcı bileşenleriyle özel partilerde kokteyller hazırlamak üzere bu enerji içeceklerinden yararlanabilirsiniz. Enerji içeceği fiyatları ürünlerin ambalaj ölçülerine ve bileşenlerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Siz kendi bütçenize ve kullanım ihtiyacınıza uygun olan bir enerji içeceği seçeneğini edinerek günü dinamik bir şekilde geçirebilirsiniz.

Enerji İçeceği Doğal Seçenekleriyle Karşınızda

Enerji İçeceği Doğal Seçenekleriyle Karşınızda

Sporcular tarafından sıklıkla kullanılan enerji içecekleri, uyarıcı etkilerini bir takım bileşenlerden alırlar ve bu bileşenler doğada da bulunabiliyor. Doğal enerji içeceği alternatifleri, piyasada doğal beslenmeye odaklı kişiler tarafından tercih edilebilen ürünler olarak yer alıyorlar. İçeriklerindeki enerji sağlayan ve uyaran bileşenleri doğal gıdalardan alan bu özel içecekler ile hem sağlığınızı koruyabilir hem de ihtiyacınız olan enerjiyi alabilirsiniz. Pekmez, Hindistan cevizi suyu, limon suyu, bal ve daha birçok enerji sağlayabilecek besini içeren doğal enerji içecekleri yalnızca size enerjik hissettirmekle kalmıyor aynı zamanda günlük rutinde ihtiyacınız olan besin değerlerini de vücudunuza kazandırmanızı mümkün kılıyorlar. Şeker hastalığı olanlar ve şeker tüketiminden kaçınanlar için üretilen özel ürün seçenekleri de piyasada bulunabiliyor. Şekersiz enerji içeceği seçeneklerini tercih ederek şeker tüketiminden kaçınmak suretiyle ihtiyacınız olan uyarıcı etkiyi elde edebilirsiniz. Siz de şimdi lezzetleri, performansları ve ölçüleriyle birbirinden ayrılan çok sayıda enerji içeceği arasından seçim yapmak için Meşrubat sayfamız üzerinden ilerleyebilir, beğendiğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AK47 (2)
Amway (3)
Big Bang (1)
Burn (10)
Buzzer (1)
Dark Blue (18)
Enerjico (1)
Hell (4)
Hot Line (4)
Irn Bru (1)
İstanbul (4)
Maltana (1)
Monster (1)
Power Up (1)
Powerade (1)
Quo (1)
Red Bull (49)
Redbull (3)
Sky Fall (3)
Xentra (1)
You Can (3)
Z1 (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(93)
(20)
(17)
(6)
(4)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

24'lü Set (69)
12'li Set (30)
4'lü Set (6)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (19)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)
ve üzeri (24)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL