TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Pastırma

için 250 sonuç bulundu.

Pastırma

Çiğ etin birtakım baharat çeşitleri, sarımsak ve tuz ile kurutulmasıyla elde edilen lezzetli ve besleyici ürünlerinden olan pastırma çeşitleri, birçok farklı çeşidi ile sofralarınızın vazgeçilmez tadı oluyor. Yüksek protein yapısı ile sizlere besleyicilik vadeden pastırma çeşitleri arasındaki dana pastırma çeşidi, birçok mutfakta sabah ya da akşam öğününde rahatlık ile tüketilebiliyor.

Pastırma Çeşitleri Yüksek Besleyicilik İçeren Gıda Maddeleri Olarak Görülüyor

Pastırma Çeşitleri Yüksek Besleyicilik İçeren Gıda Maddeleri Olarak Görülüyor

Az işlem gören yapısından dolayı, içerisindeki birçok besleyici değeri taşıyan pastırma çeşitleri, birçok kullanıcıyı lezzeti ile etkiliyor. Genellikle dilimlenerek ve seçme pastırmalardan ayrılarak sizlerin kullanımına sunulan yemeklik pastırma çeşitleri, kuru fasulye ve nohut olmak üzere birçok sulu yemeğin ana teması olarak sofralarınızda yer edinebiliyor. Farklı gramaj yapısı ile sizlere ulaşan pastırma çeşitleri, güvenli ambalaj yapısı ile etin dışardaki zararlı maddellerden korunmasını sağlıyor. Oldukça lezzetli üretim yapısından geçerek sizlerin sofralarına gelen pastırmalar, doğal yapılarından dolayı katkısız pastırma olarak sizlerin damak zevkine uygun şekillerde geliyor. Çeşitli baharatlarla ve çemenlerle sizlere sunulan pastırma çeşitleri çiğ ya da yemeklere koyularak da sizlere lezzet keşiflerini sağlamaya yardımcı olabiliyor. Lezzetli yapısı ile birçok lokanta ve et yemekleri restaurantlarında sergilenip, kullanıcılara sunulan pastırmalar, evlerinizde de damak zevkinize kolaylıkla hitap edip, sağlıklı şekillerde beslenmenizin önünü açıyor. Yağdan tamamen arındırılmış pastırma modelleri bulunuyor. Hayvan gövdelerinin farklı yerlerinden elde edilen çeşitleri ile farklı damak keyiflerini memnun eden pastırma çeşitleri, birçok çeşidi ile sofralarınızı şenlendiriyor.

Pastırma Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pastırma Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pastırma etinin sinir içerisinden en iyi şekilde arındırılmasıyla elde edilen antrikot pastırma çeşitleri, yumuşaklığı, kokusu ve lezzeti ile birçok kullanıcıya eşsiz lezzet sunuyor. Antrikot etinin içerisindeki minik yağ dokuları, onu en eşsiz lezzet yapısına kavuşturması ile biliniyor. Ete yüksek derece lezzet ve yumuşaklık katabilen özelliğe sahip olabilen yağ tabakası, antrikot etinin diğer pastırmalardan sıyrılabilmesini sağlıyor. Yağlı ya da yağsız çeşitleri de bulunan lezzetli çemensiz pastırma modelleri, sadece et tadını almak isteyen özel kullanıcılara hitap edebilmesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ağzınızda dağılabilen et yapısı ile sizleri memnun eden çemensiz pastırma çeşitleri, hamburger ya da tavada yumurta ile olmak üzere çeşitli alternatifler ile de yenilebiliyor. %100 hindi etleri ile üretilen hindi pastırması modelleri, büyükbaş hayvan pastırmasından sıkılıp, hindi tadını almak isteyen kullanıcılara, derisiz ve kemiksiz yapılarda hindi pastırması lezzetini sunan modellerde sunuluyor. Pastırma fiyatları , lezzetinden faydalanmak isteyeceğiniz pastırma çeşitlerinin hangi hayvan elde edilip, hangi et bölgesinden çıkarılarak işlendiğine göre farklılık gösteriyor.

Pastırmalar Sofralarınızın Vazgeçilmez Lezzetleri Oluyor

Pastırmalar Sofralarınızın Vazgeçilmez Lezzetleri Oluyor

Birçok farklı hayvandan elde edilerek sizlere sunulan lezzetli pastırmalar, hayvanların belirli bölgelerindeki en iyi etlerin alınıp, işlenmesi ile sizlerin sofralarına geliyor. Genellikle çemenli şekilde yapılan modeller ile karşınıza çıkan pastırma modelleri, çemensiz şekillerde olan sırt pastırma et çeşitleri ile de karşınıza çıkabiliyor. Antrikot olarak sizlerin beğenisini alan sırt pastırma çeşitleri, çemen ile işlenmeden sizlere sunulan yapısı ile baharat sevmeyen kullanıcıları fazlasıyla memnun ediyor. Baharat konulmadığı için son derece katkısız ve doğal pastırma olarak da görülen çemensiz antrikot pastırma modelleri, birçok kullanıcının çeşitli sulu yemeklerde de kullanabileceği pastırma çeşitleri arasında görülüyor. Dmağınızda tat bıraktıracak yumuşaklıkta karşınıza gelebilen pastırma çeşitleri, oldukça besleyici gıda maddeleri arasında bulunduğu için, birçok kullanıcıya tokluk hissini fazlası ile veriyor. Çeşitli yemeklerle ya da sadece kahvaltı ve akşam yemeklerinde dilimlenmiş sade şekilde de kullanabileceğiniz pastırma çeşitleri, her yaştan kullanıcının dama zevkine uygun olmaaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Birbirinden çeşitli ve lezzetli pastırma çeşitlerini sarın alabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Miktarı

(83)
(68)
(56)
(14)
(13)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

2'li Set (8)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(59)
ve üzeri (83)
ve üzeri (86)
ve üzeri (88)
ve üzeri (89)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL