TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kavurma

için 126 sonuç bulundu.

Kavurma

Kendi yağında pişirilerek hazırlanan en lezzetli gıda maddelerinden olan kavurma çeşitleri, birçok kullanıcı tarafından en çok talep edilen ve lezzetle tüketilebilen hayvansal ürünler olarak dikkatleri çekiyor. Genelleikle sinirlerden ve kemiklerden arındırılarak tüketilen kavurmalar, sofraların vazgeçilmez lezzetlerinden olmaları ile biliniyor. Tavuk, dana, kuzu ve hindi kavurma olmak üzere birçok hayvandan kavurma yapılabiliyor.

Şen Sofraların Vazgeçilmez Lezzeti : Kavurma

Şen Sofraların Vazgeçilmez Lezzeti: Kavurma

Özel günlerin, bayamların ve birbirinden şen Ev & Yaşam alanlarında sofraların en önemli yiyecekleri arasında olan kavurmalar, birçok farklı hayvandan elde edilmeleri ile sofaralarınıza kadar geliyor. Gıda sağlığı ve güvenliği içerisinde en iyi üretim standartlarında üretilip, paketlenerek karşınıza gelen kıyma kavurma modelleri, lezzetli yapıları ile kemiklerden arındırılarak karşınıza geliyor. Birçok kullanıcı tarafından en fazla tüketilmek istenen kavurma çeşitleri arasında yer alan dana saç kavurma çeşitleri, omuz ve gerdan etlerinden seçilen özel yapıları ile kullanıcıların damak tatlarına uygun yapılarda sunuluyor. Sinirlerinden arındırılarak sizlere sunulan dana saç kavurma çeşitleri, özenle paketlenerek, sofralarınıza geliyor. Kuzu ve dana kuşbaşı olmak üzere farklı yaştaki hayvanların etlerinden yapılarak sizlerin beğenisine sunulan kuşbaşı kavurma çeşitleri, farklı miktar ve boyutlarda dilimlenmiş halde sizlere sunuluyor. Tavada, ocakta, fırında olmak üzere çeşitli şekillerde pişirebileceğiniz kavurma çeşitleri, zaman zaman çiğ olarak, bazen de pişmiş halde ambalajlanarak kullanıcılara sunuluyor. Hormonsuz hayvanlardan yetiştirilerek doğal kesimhanelerde helal et olarak kesilen kavurma çeşitleri, doğal gıdalardan ve bitkilerden beslenen hayvanlardan üretilmeleri ile ön plana çıkıyor.

Kavurma Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kavurma Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Özel buharlı kazanlarda hazırlanan dana kavurma modelleri, %100 dana etinden yapılmaları ile sizlere lezzetli ve güvenli Gıda & Şekerleme konsepti ile sunuluyor. Gıda güvenliğinden geçirilmiş güvenli ambalajları ile paketlenmiş olan dana kavurma modelleri, herhangi bir işleme gerek kalmadan önceden pişirilmesi ve hazır olarak karşınıza gelebiliyor. Paketin açılması ile direkt olarak tüketilebilen dana kıymalar, istenirse tavada ısıtılıp, doğmuş yağlarının daha iyi çözülerek tüketilmesiyle de yenilebiliyor. Genellikel çiğ et olarak karşınıza gelebilen kuzu kavurma modelleri, kuzu kol ve gerdanından yapılan etler olarak sofralarınızda yer buluyor. Kemiklerden arındırılarak karşınıza çiğ et olarak getirilen kuzu kavurma parçaları, dilimlenmiş tarzları ile birçok aşçıya kolaylık sağlıyor. Tava ve sac yemeklerinde kolaylıkla pişirilebilen kuzu kavurma çeşitleri, özel günlerinizde konuklarınıza yapmanız için sizlerin damak tadına uygun olarak üretiliyor. Çeşitli baharatlar ve soslar ile kavrularak karşınıza hazır olarak getirilebilen en lezzetli beyaz et çeşitleri arasında görülen tavuk kavurma modelleri, tavuk lezzetinden vazgeçemeyen birçok kullanıcı için paketlenip, beğenilere ve damak tadlarına sunuluyor. Satın almak isteyebileceğiniz kavurma modelleri, etin çeşidine ve miktarına bağlı olarak farklı şekillerde fiyatlandırılabiliyor.

Kavurma Etleri Çeşitli Hayvanlardan Elde Edilebilmesi ile Alternatif Sunuyor

Kavurma Etleri Çeşitli Hayvanlardan Elde Edilebilmesi ile Alternatif Sunuyor

Çeşitli şekillerde ve gramajlarda paketlenmiş olan kavurma çeşitleri, birçok hayvandan üretilmeleri ile biliniyor. Genellikle dana kavurmadan yapılmaları ile ön plana çıkan kavurma çeşitleri, kuzu ciğer kavurma ile birlikte birçok sofraların vazgeçilmez yiyecekleri arasına giriyor. Pişirildek sonra yumuşayan ve tadını suyuna ve yağına bırakan dana et kavurmaları, birçok çalışana kolaylık sağlayabilen hazır paketlere önceden pişirilerek koyuluyor. Hazır olmayan ve çiğ halde bulunan dana kuşbaşı kavurma çeşitleri ise, yemek yapma keyfini kendisi yapmak isteyen birçok kadın tarafından tercih edilen modelleri oluşturuyor. Et Şarküteri olarak dilimlenmiş halde bulunan %100 dana kuşbaşı etleri, çeşitli kemiklerden ve kıkırdaklardan ayıklanıp, sizlere sunuluyor. Dana kuşbaşı etleri ile farklı şekillerde yemek yapma keyfine erişebilir ve mutfağınızdaki aşçılık yeteneklerinizi rahatlıkla sergileyebilirsiniz. Yüksek protein içeriğine sahip olan kavurma çeşitleri, büyüme çağndaki birçok çocuğa faydalı olmaları ile bilinip, doyurucu gıda maddeleri arasında olmalarıyla da dikkatleri fazlası ile çekiyor. Farklı şekillerdeki et türü ve farklı miktarlardaki ambalaj yapısı ile sergilenen kavurma çeşitleri için Süpermarket sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Miktarı

(43)
(22)
(15)
(10)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(21)
ve üzeri (34)
ve üzeri (38)
ve üzeri (40)
ve üzeri (41)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL