TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mayonez

için 201 sonuç bulundu.

Mayonez

Çeşitli yemeklerde, sandviçlerde tercih edilen soslardan bir tanesi olan mayonez, dünya çapında birçok yemekte kullanılmaktadır. Aynı zamanda fast food kültürünün de bir parçası olan bu sos, genellikle ketçap ile birlikte tercih edildiği gibi aynı zamanda çeşitli aromalar içeren farklı versiyonlarının üretilmesi ile birlikte bazı yemeklerde ana sos olarak da tercih edilmektedir.

Yiyeceklerinizi Zenginleştiren Sos: Mayonez

Yiyeceklerinizi Zenginleştiren Sos: Mayonez

Oldukça popüler bu sosun içeriğini merak ediyorsanız, mayonez içindekiler ilk olarak yumurta sarısı ve zeytinyağıdır. Temelde bu basit tarif ile meydana getirilen bu sos içerisinde; çeşitli kıvam vericiler, aroma vericiler de bulunmaktadır. Bazı türlerinde sarımsak gibi farklı içerikler de yer alır. Bu özelliği sayesinde aynı zamanda lezzet çeşitliliği de sunarak, uyumlu olduğu yiyeceklerin sayısının giderek artması sağlanmıştır. Bu lezzetli sosun içeriğinde yer alan yumurta ve kullanılan yağın türüne kadar birçok şey, bu sosun tadını ve kalitesini doğrudan etkiler. Birçok farklı mutfağa ait olduğuna dair hikayeler anlatılsa da aslında esaen İspanyol mutfağına ait olan bu sosun; zeytin ağaçları ile bilinen Akdeniz’e ait olması hiç de şaşırtıcı değildir. Üretim ve tüketim olarak yine bu alan başı çekmektedir. En çok patates kızartmasının yanında tercih edilen ve ketçabın da eşlik ettiği bu sos çeşidi; yıllardan bu yana adeta bir kültür haline gelmiştir. Hatta bazı firmalar, bu iki sosun bir arada yer aldığı çeşitler üretmeye başlamıştır. Süpermarket ürünlerinden biri olan mayonez seçeneklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü hızlıca satın alabilirsiniz.

Mayonez Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mayonez Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Patates kızartmalarından sonra; başta pizzalar ve hamburgerler ile birlikte birçok yiyecek türünde kullanılan bu sosun, özellikle de sarımsaklı mayonez hali bu yiyecekler ile birlikte popüler olmuştur. Bu sos, içeriğinde yer alan başta yağ olmak üzere pek çok farklı unsurdan dolayı, kalori oranı yüksek bir sostur. Dolayısıyla tüketirken belirli ölçülerde tüketmek gerekir. Ancak bu konuda dikkatli olmak istiyorsanız, light türlere yönelebilirsiniz. Daha az kalori içeren bu türdeki Soslar, tüketmekten keyif aldığınız bu sosu, daha az bir kalori ile yiyeceklerinize eklemenizi sağlayacaktır. İçeriğinde daha az oranda yağ ve dolayısıyla kalori barındırdıklarından dolayı light türler de tercih edilir. Tat bakımından ise normal versiyonu arasında büyük farklar bulunmamaktadır. Çeşitli aroma verici maddeler ile orijinal haline çok yakın ve daha az kalori içeren çeşitleri dilediğiniz gibi tüketebilirsiniz. Genellikle; sirke, tuz ve yumurta akı kullanılarak yapılan bu sos, mutfakların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Soğuk olarak tüketilen ve pişirmeden yiyeceklerin üstüne ilave edilen bu sos çeşidi, farklı lezzetleri ile yemekleri tatlandırmaktadır.

Farklı Aromaları İle Her Damak Zevkine Uygun Mayonez Çeşitleri

Farklı Aromaları İle Her Damak Zevkine Uygun Mayonez Çeşitleri

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olmaları dolayısıyla birçok çeşidi bulunan bu soğuk sosların bir başka çeşidi de vegan mayonez olmaktadır. Vegan beslenme biçimini tercih eden kişiler için özel olarak üretilen ve hayvansal Gıda & Şekerleme maddesi barındırmayan bu vegan çeşitler de satın alınabilmektedir. Tat bakımından orijinal hali ile büyük farklılıklar bulunmamaktadır. Bu soğuk sos çeşidi sadece fast food türü yemeklerde değil aynı zamanda; et yemekleri, patates içeren yemekler ve makarnalar gibi birçok farklı yemek türü ile birlikte kullanıldığı gibi mezelerde de kullanılır. Plastik ve cam kutularda kullanıcılara sunulan bu soslar; kuru ve serin; buzdolabı gibi ortamlarda saklandıkları taktirde uzun süre taze kalabilmektedir. Yemek ve salatalarınızı zenginleştirebileceğiniz ve buzdolabınızda bulunması durumunda dilediğiniz her yemekte kurtarıcı olarak da tercih edebileceğiniz bu pratik kullanımlı sos; hem ara öğünlerinizde hem de ana öğünlerinizde dilediğiniz gibi tercih edebileceğiniz bir türdür. Ev kullanımı için küçük boyutlarda satıldığı gibi aynı zamanda da büfe gibi işletmelerin kullanımına uygun büyük boyutlu ambalajlar halinde de satılmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Miktarı

(30)
(25)
(16)
(15)
(14)
(12)
(8)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Altunsa (1)
Burcu (20)
Calve (14)
Colorado (16)
Gold (1)
Heinz (53)
Hellmann's (10)
Kingtom (3)
Kraft (5)
New King (1)
Pınar (10)
Remia (5)
Spana (3)
Tamek (1)
Tat (32)
Tukaş (15)
Zer (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

12'li Set (10)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (30)
ve üzeri (31)
ve üzeri (32)
ve üzeri (33)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL