TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tuz

için 134 sonuç bulundu.

Tuz

Bulaşıkları elde yıkama derdinden kurtaran bulaşık makinelerinin en büyük sorunlarından biri de kireçlenmedir. Sularda bulunan kireçler bir süre sonra bulaşık makinesinin rezistansının kireçlenmesine sebep olur. Bulaşık makinelerinin rezistansı kireçlenme yüzünden bozulur ve çalışmaz hale gelir. Bulaşık makinenizde oluşan kireçlenmeyi engellemek için tuz kullanabilirsiniz. Makine tuzlarının içinde bulunan iri tuz taneleri suyu yumuşatarak kireç oluşumunu engellemektedir. Bulaşık makinenizi uzun ömürlü kullanmak için siz de bulaşık makinesi tuzu kullanmayı alışkanlık haline getirebilirsiniz. Bulaşık makinesi tuzu, bulaşıklar üzerinde tortu oluşmaması için suda bulunan kalsiyum ve magnezyum iyonlarını süzen reçinenin görevini devamlı olarak yapabilmesini sağlar. Bulaşık makinesi tuzu nereye konur, bulaşık makinesi tuzu nasıl kullanılır gibi sorularınızın cevabını ürünlerin ambalajlarında bulunan kullanma talimatlarında detaylı olarak bulabilirsiniz. Makine tuzları, bulaşık makinesinin tuz haznesine konulur.

Şebeke suyunun içinde bulunan kalsiyum ve magnezyum iyonları suların sertliğini belirler. İyonların fazla bulunduğu sular sert su olarak bilinir. Makine tuzları da suyu yumuşatmaya yardımcı olur. Sert sularla yıkanan bulaşıklarda tortu gibi istenmeyen durumlar ortaya çıkar. Düzenli olarak makine tuzu kullandığınız zaman ise pırıl pırıl parlayan bulaşıklar elde edebilirsiniz. Makinenin tuz haznesine tuzu doldurduktan sonra dışarı taşan tuzlar olası bir korozyonu engellemek için temizlenmelidir. Makine tuzunu kolayca doldurmak için huniden yardım alabilirsiniz. Eğer bulaşık makinenizde tuz uyarısı veren ışık ya da gösterge varsa, tuz bittiğinde hazneye yeniz tuz eklenmesi gerekir; eğer gösterge ya da ışık yoksa ayda bir tuz haznesini kontrol etmeyi unutmayınız.

Bulaşık makinesinde kullanılan ek ürünler arasında yer alan makine tuzlarından satın almak için hemen kategorimizi inceleyebilirsiniz. Finish, Titiz, Giz gibi çeşitli markalar tarafından bulaşık makinesi tuzu üretilmektedir. Bulaşık makinesi tuzları farklı boyutlardaki ambalajlarında satılmaktadır. Siz de ihtiyacınız kadarını satın alarak hemen kullanmaya başlayabilir, bittiğinde ise yenisini sipariş edebilirsiniz. Bulaşık makinesi tuzlarının fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Bulaşık makineniz eskidiyse ya da çeyiziniz için yeni bulaşık makinesi alacaksanız, bulaşık makinesi kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Miktarı

(91)
(11)
(11)
(10)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Almawin (1)
Bingo (5)
Bosch (6)
Domol (1)
Fidan Tuz (1)
Finish (63)
Hekimana (1)
Henchell (1)
Klar (2)
Mintax (2)
Pril (11)
Ravel (1)
Silva (1)
Sonett (1)
Supta (1)
Tamtabi (1)
Viking (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

2'li Set (15)
4'lü Set (11)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(35)
ve üzeri (48)
ve üzeri (48)
ve üzeri (48)
ve üzeri (48)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL