Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Koku

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Sıvı & Jel Deterjan

için 703 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Sıvı Deterjan

Deterjan, önemli temizlik malzemeleri arasında yer alır. Yaşam alanlarının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan deterjanlar, giysileri yıkamak için kullanılır. Toz deterjan ve sıvı deterjan olmak üzere iki tür deterjan çeşidi vardır. Temizlemeniz gereken ürünlere bağlı olarak farklı deterjan seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Her amaca uygun seçeneklere sahip olan sıvı deterjanlar, giysileri yıkamak, cam yüzeyleri temizlemek, bulaşık temizleyicileri, yer temizleyicileri ve çok amaçlı temizleyiciler bulunmaktadır. Her temizlik işlemine uygun sıvı deterjan çeşidine ulaşabilirsiniz. Bu sıvı deterjanlar farklı koku seçenekleri ile hoş ve temiz bir koku sunar. Beyaz renkli kıyafetlerinizi, havlularınızı ve diğer birçok eşyayı beyazlar için sıvı deterjan çeşitleri ile yıkayabilirsiniz. Beyazlar ve renkli kıyafetler için özel olarak geliştirilen bu ürünler, giysilerdeki zorlu lekeleri çıkarır ve üstün bir temizlik performansı sunar. Güçlü kokulardan rahatsız oluyorsanız kokusuz olarak üretilen sıvı deterjanları tercih edebilir, konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Çok amaçlı özelliğe sahip olan sıvı deterjanları mutfak tezgâhı, ev aletleri, zemin, fayans, seramik ve cam gibi her türlü yüzeyi temizlemek için kullanabilirsiniz.Suda tamamen çözünen bu ürünler, hijyenik ve güvenli bir kullanım sunar. Bununla birlikte sıvı deterjanlar, toz deterjanlara kıyasla daha az ürün kullanımına ihtiyaç duyar. Bu sayede bütçenizden tasarruf etmenize olanak sağlar. Sıvı deterjanlar, havada dağılmaya eğilimli olmadıkları için daha az alerjiye neden olur. Özellikle bebek kıyafetlerini yıkamak için ideal olan bu ürünler, deterjan kalıntısı bırakmadan üst düzey bir performans sunar. Her kıyafete uygun özel olarak geliştirilen deterjanlar, beyaz ve renkliler için kullanılan deterjanların yanı sıra her renk kıyafet için kullanılabilen alternatifler sunar. Konforlu ve pratik bir çamaşır yıkama deneyimi sunan sıvı deterjanlar, lekeleri etkili bir şekilde çıkarır. Dilerseniz ürün sayfasını inceleyerek sıvı deterjan fiyatları ve ürünlerin özelliklerini yakından keşfedebilirsiniz.

Sıvı Deterjan Çeşitleri

Sıvı Deterjan Çeşitleri

Kıyafetleri, perdeleri ve havlu gibi birçok eşyayı yıkamak için kullanabileceğiniz sıvı deterjanlar, etkili ve temiz sonuçlar elde etmenizi sağlar. Doğru deterjan seçimi konforlu ve fonksiyonel bir kullanım için oldukça önemlidir. Farklı çeşitlerde sunulan deterjanlar arasından sizin için ideal kullanım sunan ürünü seçebilirsiniz. Sıvı deterjanlar hem soğuk suda hem de sıcak suda hızlı ve kolay bir şekilde çözünür. Bununla birlikte bu ürünler kalıntı bırakmadan yıkama yapmanıza yardımcı olur. Kullanımı oldukça kolay olan yumuşatıcılı sıvı deterjan çeşitleri kıyafetlerinizin temiz ve yumuşak olmasını sağlar. Renkli kıyafetler için özel olarak geliştirilen renkliler için sıvı deterjan çeşitleri renkli kıyafetlerin renklerinin canlı olmasını sağlar. Bunun yanı sıra siyah kıyafetler için üretilen deterjanlar siyah renkli kıyafetlerin renklerini korumaya yardımcı olur. Çamaşırların parlak ve canlı renklerini korumasını sağlamak için renkli çamaşırlar için özel olarak üretilen deterjanların kullanılması gerekir. Tül ve havlu gibi beyaz çamaşırlar için de beyaz renkler için farklı deterjanlar bulunur. Hem çamaşır makinesine hem de çamaşırların üzerine dökerek kullanabileceğiniz sıvı deterjanlar, konforlu ve pratik bir kullanım sunar. Çamaşırlarınızın kir seviyesine uygun olarak sıvı deterjanı kullanım biçiminizi seçebilirsiniz. Yetişkin kıyafetlerinin yanı sıra bebek kıyafetleri için özel olarak geliştirilen çamaşır deterjanları, bebeklerin hassas cildini korumaya yardımcı olur. Güvenli ve hijyenik bir kullanım sunan bu ürünler, bebeğinizin sağlığını korumak için idealdir. Farklı çamaşır deterjanı markaları arasından bebeğiniz için uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Geniş koku yelpazesi ile her zevke yönelik alternatifler sunan sıvı deterjanlar, kıyafetlerinizde temiz ve ferah bir koku bırakır. Ürünlerde yer alan sıvı deterjan kullanımı ile ilgili talimatları inceleyerek hızlı ve etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Deterjanınızı nereye koyacağınızı öğrenmek için kullanım kılavuzunu takip edebilirsiniz. Sıvı deterjan kullanmak, sabit miktardaki ürünü dökmeyi kolaylaştırır. Sıvı deterjanları daha kullanışlı kılan şey, taşınması kolay ambalajlara sahip olmalarıdır. Kullanımı pratik olan bu ürünlerin bazıları bir ölçü kabıyla birlikte satışa sunulur. Bu sayede dökme işini çok daha kolay hale getirmenize yardımcı olur. Sıvı olarak tasarlanan deterjanlar pratik kullanım sunar. Sıvı deterjanlar suda çabuk çözündüğü için yıkama tamamlandıktan sonra çamaşırlarınızda istenmeyen beyaz sabun kalıntısı bırakmaz. Bununla birlikte giysilerinizi sıvı deterjanla ovmak, sabun kullanmaktan çok daha kolaydır.

Pratik ve Fonksiyonel Sıvı Deterjanlar

Pratik ve Fonksiyonel Sıvı Deterjanlar

Sıvı deterjanlar, yerleşik ölçüm kabı kapağına sahip olan tasarımı ile pratik ve işlevseldir. Kullanımı ve saklanması oldukça kolay olan bu ürünleri, doğrudan zorlu lekelere uygulayabilirsiniz. Sıvı deterjanlar hızlı bir şekilde çözülebildiği için hem elde hem de çamaşır makinesinde verimli bir performans sunar. Sıvı deterjan kullanmak, sabuna göre daha az sıvı deterjan kullanmanızı gerektirdiği için kullandığınız sabun miktarından tasarruf etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda su tasarrufu yapmanıza olanak sağlayan bu ürünler, suda hızlı bir şekilde çözündüğü için daha az su kullanmanıza yardımcı olur. Lekeleri çıkarmak istediğinizde ve elinizin altında bir leke çıkarıcı ürün yoksa sıvı deterjanı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ürünler birçok lekenin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur. Lekenin üzerine doğrudan birkaç damla sıvı deterjan döküp ovaladıktan sonra suyla durulayabilirsiniz. Pratik ve işlevsel bir kullanım sunan bu ürünler hassas kumaşlar için de idealdir. İpek, kaşmir veya yün gibi bazı giysiler yıkanırken özel bir bakıma ihtiyaç duyar ve bu tür kumaşlar için çeşitli sıvı deterjan seçenekleri bulunur. Hassas yapıya sahip olan bu kıyafetler özenli bir bakım gerektirir. Bu sebeple yumuşak bir sıvı deterjan kullanarak etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Birçok çamaşır makinesi, sıvı deterjanlar için tasarlanmış özel bir sabunluk bölmesine sahiptir. Sıvı deterjanların çoğu çamaşır makineleri için ideal bir kullanım sunar. Bu sıvı deterjanlar suda tamamen çözünür ve tozlarda olduğu gibi geride hiçbir kalıntı bırakmaz. Çamaşırlarınızı hızlı ve pratik bir şekilde yıkamanıza imkân tanıyan bu ürünler, kullanım kolaylığı ile her ihtiyaca yönelik seçenekler sunar. Bunun yanı sıra bu ürünler zengin koku seçenekleri ile her zevke uygun ürün çeşitliliğine sahiptir. Çamaşırlarınızda ağırlığa sebep olmadan derinlemesine temizlik sağlayan bu ürünler, kıyafetlerinizin dokusunu ve rengini korumaya yardımcı olur. Ürün sayfasını inceleyerek kullanıcıların renkliler için sıvı deterjan önerileri hakkında fikir edinebilir, siyah sıvı deterjan ve diğer deterjan çeşitlerine göz atabilirsiniz. Ayrıca, Fairy sıvı deterjan ürünlerini de sayfamızda bulabilirsiniz.

Sıvı Deterjan Fiyatları

Sıvı Deterjan Fiyatları

Konsantre formüle sahip olan sıvı deterjanlar, ambalaj tasarımları ile pratik kullanım sunar. Beyazlar, renkliler ve hassas kıyafetler için geliştirilen sıvı deterjanlar arasından çamaşırlarınız için uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Kullanıcıların sıvı deterjan önerisi ve yorumlarına göz atabilir, ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Etkili bir temizlik elde etmenizi sağlayan bu ürünler, suda hızlı bir şekilde çözündüğü için kıyafetlerinizde leke ya da kalıntı bırakmaz. Tül, perde ve havlu gibi beyaz renkli eşyaların yanı sıra ipek, yün ve kaşmir gibi hassas yapıya sahip olan kumaşlar için özel olarak geliştirilen sıvı deterjan çeşitleri bulunur. Kumaşların dokusunu ve rengini korumaya yardımcı olan bu ürünler, üst düzey performans elde etmenizi sağlar. Az miktarı ile etkili sonuçlar alabileceğiniz deterjanlar, bütçenizden tasarruf etmenize destek olur. Bunun yanı sıra bu ürünler sayesinde enerjiden ve su kullanımından tasarruf edebilirsiniz. Daha az deterjan kullanarak çok sayıda çamaşırı yıkamanıza olanak sağlayan bu ürünler ekonomik bir kullanım sunar. Beyaz kıyafetler için geliştirilen deterjanlar, beyaz rengi koruyarak kumaşların parlaklığını arttırır. Beyazların ilk günkü gibi olmasını sağlayan bu ürünler, sararmayı ve kumaşların yıpranmalarını önler. Bunun yanı sıra beyazlar için üretilen sıvı deterjanlar, lekelerini etkili bir şekilde temizler. Düşük ısıda çözünebilen bu ürünler, verimli bir temizlik elde etmeniz için idealdir. Aynı zamanda bu ürünler sıvı yapıya sahip olduğu için makinede ya da kıyafetlerinizde kalıntılar bırakmaz. Renkli kıyafetler için geliştirilen deterjanlar, formülünde yer alan koruyucular sayesinde kıyafetlerin renklerinin solmasını önler. Özel formülü sayesinde kıyafetlerdeki lekeleri çıkarırken renklerin canlı kalmasını sağlar. Bu sayede kıyafetlerinizdeki canlı ve parlak renkler korunur. Bunun yanı sıra bu ürünler yağ, yemek ve çikolata gibi lekeleri çıkarmak için idealdir. Suda tamamen çözünen bu ürünler, kumaşın liflerinde birikmediği için deterjan lekesine sebep olmaz. Kullanımı oldukça kolay olan sıvı deterjanlar ergonomik tasarımları sayesinde alandan tasarruf etmenizi sağlar. Bununla birlikte bu ürünleri rahatlıkla saklayabilirsiniz. Kaşmir, yün, ipek ve dantel gibi hassas kumaşlardan üretilen kıyafetler daha özel bir bakım gerektirir. Hassas kumaşlar için özel olarak geliştirilen sıvı deterjanlar, kumaşın dokusunu korumaya yardımcı olur. Bu ürünlerde, kumaşın yapısına zarar vermemek için parlatıcı ya da ağartıcı gibi enzimler yer almaz. Kıyafetlerinizin kumaşını etkili bir şekilde korumaya destek olan deterjanlar, aynı zamanda renklerin canlılığını korumasını sağlar.

Daha Canlı ve Parlak Renkler İçin Sıvı Deterjan

Daha Canlı ve Parlak Renkler İçin Sıvı Deterjan

Kıyafetlerinizin dokusunu ve görünümünü korumaya yardımcı olan koyu renkliler için sıvı deterjan çeşitleri, renklerin solmasını önler. Hassas kıyafetler için geliştirilen deterjanları kullanarak kıyafetlerinizi uzun süre konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Çamaşır yıkamak için doğal içeriğe sahip olan sıvı deterjanları tercih edebilirsiniz. Organik sıvı deterjanlar, bebek kıyafetleri ve hassas cilde sahip olan kişiler için mükemmeldir. Doğal formüle sahip olan bu ürünler, renklendirici, sentetik koku ve ağartıcı gibi enzimler içermez. Bu sebeple bu deterjanlar, alerjik ve hassas cilde sahip olan kişilerin tercih ettiği deterjan çeşitleri arasında yer alır. Sıvı deterjanlar zengin koku çeşitliliği ile her zevke uygun alternatifler sunar. Güçlü formüle sahip olan bu ürünler kıyafetlerinizde uzun süre kalıcı temiz ve hoş bir koku bırakır. Bununla birlikte kokusuz kıyafetler istiyorsanız kokusuz olarak üretilen deterjan çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Hassas ve alerjik bünyeye sahip olan için ideal olan kokusuz deterjan seçenekleri konforlu ve güvenli bir kullanım sunar. Farklı boyut seçenekleri ile sunulan kokusuz deterjanları arasından ihtiyacınıza uygun ürünü seçebilirsiniz. Her ihtiyaca ve zevke yönelik olarak çeşitli şekillerde geliştirilen çamaşır deterjanları ile temizliğinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Renkliler, beyazlar ve hassas çamaşırlar için sıvı deterjan kullananlar bu ürünlerin pratik ve işlevsel bir kullanım sunduğunu söylemişlerdir. Kullanıcıların sıvı deterjan tavsiye ve beğenilerini inceleyerek ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Pratik ambalajı ile kolaylıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, çamaşır yıkarken işlerinizi kolaylaştırır. Her amaca uygun sıvı deterjan çeşidi bulabilirsiniz. Giysileri yıkamak için sıvı deterjanlar, cam yüzeyleri temizlemek, bulaşık temizleyicileri, yer temizleyicileri ve çok amaçlı temizleyiciler bulunmaktadır. Her temizlik işlemine uygun sıvı deterjan çeşidi bulabilirsiniz. Bu sıvı deterjanlar çiçeksi, meyveli ve narenciye gibi çeşitli kokularda seçeneklere sahiptir. Sıvı deterjanları her tür kumaşta güvenle kullanabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde kumaşta herhangi bir kalıntı veya renk değişikliği olmaksızın temiz çamaşırlar elde edebilirsiniz. Zorlu lekeleri çıkarmaya yardımcı olan bu ürünler aynı zamanda yıkanan giysilere tazelik verir. Güçlü kokulardan hoşlanmıyorsanız, kokusuz sıvı deterjanları tercih edebilirsiniz. Ürün sayfasını inceleyerek sıvı deterjanların özellikleri hakkında bilgi edinebilir, ihtiyacınıza uygun ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Sıvı Deterjan Çeşitleri ile Uzun Ömürlü Kıyafetler

Sıvı Deterjan Çeşitleri ile Uzun Ömürlü Kıyafetler

Kıyafetlerinizin rengini ve dokunu korumaya yardımcı olan sıvı deterjanlar, kıyafetlerinizin uzun ömürlü olmasına yardımcı olur. Özelliklerine ve boyutlarına göre değişkenlik gösteren deterjanlar arasından sizin için ideal kullanım sunan ürünü tercih edebilirsiniz. Bebekler, çocuklar ve hassas cilde sahip olan kişiler için özel olarak üretilen deterjanlar, hijyenik ve güvenli bir temizlik deneyimi sunar. Sıvı deterjanlar, ambalajları ile pratik ve fonksiyonel bir performans elde etmenizi sağlar. Yer kaplamayan formları ile dolaplarınızda kolaylıkla saklayabileceğiniz bu ürünler alandan tasarruf etmenize olanak sağlar. Bununla birlikte düzenli bir görünüm elde etmenize yardımcı olan bu ürünler estetik tasarımlara sahiptir. Farklı boyutlardaki seçenekler arasından ihtiyacınıza uygun ürünü bulabilirsiniz. Renkliler, beyazlar ve siyah renkli kıyafetler için kullandığınız deterjan kutuları şık ve düzenli bir görünüm sunar. Renkliler için üretilen deterjanlar, kıyafetlerin renklerini koruyabilmesine yardımcı olur. Kolay ve işlevsel bir kullanım sunan sıvı deterjanlar, çamaşır yıkama deneyiminizi iyileştirir. Sıvı yapıya sahip olan bu ürünlerin farklı özelliklerde seçenekleri vardır. Konsantre özelliği ile uzun ömürlü kullanım için üretilen deterjanlar, fonksiyonel ve ekonomiktir. Bununla birlikte renkliler için özel olarak formüle edilen deterjanlar da farklılık gösterir. Karışık renklerin yanı sıra siyah renkler için üretilen deterjanlar, siyah renklerin canlılığını korumasını sağlar. Renklerin canlılığını ve parlaklığını korumak için renkliler için üretilen sıvı deterjanlar kullanılır. Sıvı deterjanların özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek, bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan ürüne ulaşabilirsiniz. Yünlü kıyafetler için geliştirilen yünlüler için sıvı deterjan çeşitleri, kıyafetlerinizin yapılarını bozmadan güçlü bir temizlik sunar. Hassas çamaşırlarınızı yıkarken üstün koruma sunan bu ürünler renklerin yoğunluğunu ve kıyafetlerin dokusunu korur. Günlük kullanım için uygun olan bu deterjanlar, tüylenmeye karşı dirençlidir. Sıvı deterjanlar suda tamamen çözündüğü için çamaşırlarınızda kalıntı bırakmaz. Bunun yanı sıra her yıkama döngüsü için kullanılması gereken kuantum toz deterjanla karşılaştırıldığında, yalnızca bir kap dolusu sıvı deterjan bu bütçenizden tasarruf etmenizi sağlar. Sıvı deterjanlar, toz deterjanlara kıyasla havada dağılmaya eğilimli değildir. Bu sayede bu ürünler alerjiye neden olmaz. Bebek kıyafetlerini yıkamak için ideal olan bu ürünler, giysiler üzerinde ağırlık yapmaz. Çamaşır makinesini aşındırabilecek sert maddeler içermeyen bu ürünler, oldukça kullanışlı ve ekonomik sonuçlar almanızı sağlar. Kullanıcıların sıvı deterjan yorumları ve beğenilerini inceleyerek deterjanlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Hemen şimdi siz de bu sayfa üzerinden kokusuz sıvı deterjan, renkliler için sıvı deterjan ve diğer deterjan çeşitlerini inceleyebilir, kullanım amacınıza uygun olan ürünü satın alabilirsiniz.