TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Koku Giderici

için 22 sonuç bulundu.

Koku Giderici

Birçok kadının en büyük dertlerinden birisi de bulaşık makinesi kokusu nasıl giderilir sorusudur. Bulaşık makinenizde oluşan kokuları gidermek için bulaşık makinesi koku giderici ürünlerinden kullanabilirsiniz. Kategorimizde yer alan bulaşık makinesi koku giderici ürünlerini inceleyerek dilediğinizi satın alabilirsiniz. Bulaşık makinesi koku giderici nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız ürünlerin kullanım talimatlarına bakabilirsiniz. Bulaşık makinesi koku gidericileri ağır kimyasallar içerdiği için bulaşık makinesinin boşken çalıştırılması önerilir. Bu ürünler kullanıldığı zaman bulaşık makineleri ilk alındığı günkü gibi temiz ve parlak olur. Finish, Arçelik, Pril gibi çeşitli markalar tarafından bulaşık makinesi koku gidericisi çeşitleri üretilmektedir.

Karbonat, sirke gibi değişik yöntemlerle bulaşık makinenizde oluşan kokuları gidermeye çalışmak son derece zahmetlidir. Kategorimizde yer alan bulaşık makinesi koku giderici ürünler ile makinenizde oluşan kokuları gidermek çok kolay. Finish Deo markası tarafından üretilen bulaşık makinesi kokuları arasında limon ve portakal kokusu seçenekleri bulunmaktadır. Eşsiz ve ferah koku sağlayan bu ürün kötü kokuları maskelemez, ekstra koku vermeden kötü kokuların giderilmesine yardımcı olur. Bulaşık makinesini her açtığınızda temiz ve ferah kokuyla karşılaşmak için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Bulaşık makinesi koku giderici fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Ucuz bulaşık makinesi koku giderici arıyorsanız kategorimizde yer alan indirimli fiyatları inceleyebilirsiniz.

Uzun kullanım sonrasında bulaşık makinelerinde koku oluşumu kaçınılmazdır. Bulaşık makinesinde koku oluşma sebepleri arasında: bulaşıkların makinenin içinde uzun süre bekletilmesi, bulaşık makinesinin filtresinin tıkanması, kirli su hortumunun yağlanması gibi sebepler yer almaktadır. Kalabalık olmayan aileler, birkaç gün boyunca bulaşık makinesinin dolmasını beklerken makinede koku oluşabilir. Bulaşık makinesinde yer alan kirli su süzme filtresi sık sık temizlenmelidir. Temizlenmeyen filtreler borularda tıkanmaya sebep olur. Tıkanmaya sebep olan yemek artıkları da koku oluşturur. Aşırı yağlı bulaşıklardan akan yağ, kirli su hortumuna yapışır ve kötü kokulara sebep olabilir. Bulaşık makinesinde koku oluşumunu engellemek için bu detayları da gözden kaçırmamak gerekir. Küçük bir aileniz varsa, kısa programları bulunan küçük bulaşık makinelerini tercih edebilirsiniz. Bulaşık makinesi modellerini incelemek için bulaşık makinesi kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Miktarı

(9)
(6)
(5)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Air Gold (1)
Bosch (3)
Finish (12)
Pril (2)
Sır (2)
Tex (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL