TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Windsurf

için 54 sonuç bulundu.

Windsurf

Rüzgar sörfü olarak da bilinen windsurf, sörf ve yelken sporlarının keyifli bir karışımıdır. Bu sporu yapmanız için gereken Abalone, Freesub ve diğer markalara ait bütün malzemeleri ve aksesuarları burada bulabilir, fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Neopren Wetsuit

Neopren Wetsuit

Neopren wetsuit, windsurf ve kitesurf gibi su sporları yapan kişileri rüzgar, su ve güneşin yıpratıcı etkilerinden korurken onların hareket özgürlüğünü kısıtlamayan bir esneklik sunar. Wetsuit ısı yalıtımı, aşınmalara karşı korunma ve suyun üstünde kalma özelliklerinden dolayı tercih edilir. Yazlık kısa kollu ve şort modeli, kışlık uzun kollu ve taytlı modeli vardır.

Windsurf Board

Windsurf Board

Windsurf board, yani windsurf tahtası windsurf yapmanız için ihtiyacınız olan temel malzemelerden biridir. Windsurf board seçerken ürünün kalitesinin yanı sıra boyunuz, kilonuz ve deneyim seviyenizi hesaba katmalısınız. Yeni başlayanlar için daha geniş tahta ve daha dar yelken kombinasyonu daha iyidir. Board suyun üstünde duracak sağlam malzemeden yapılmıştır ve freeride, freestyle, dalga ile slalom için farklı modelleri vardır.

Windsurf Yelkeni

Windsurf Yelkeni

Windsurf yelkeni, windsurf yapmanız için ihtiyacınız olan diğer temel malzemedir. Başlangıçta, tahtayla uyumlu bir yelken edinmeniz gerekir ama daha ileri seviyedeki sporcular her hava koşulu için en az üç dört yelkeni hazırda bulundurur. Rüzgar ne kadar sakinse yelken o kadar geniş, rüzgar ne kadar şiddetliyse yelken o kadar dar olmalıdır. Yelkenler dakron (örme polyester), monofilm (şeffaf polyester film) veya mylar’dan yapılır.

Windsurf Trapezi

Windsurf Trapezi

Windsurf trapezi, başlangıç seviyesini geçen windsurfer’ların edinmesi gereken bir parçadır. Windsurf ve kite surf gibi sporlarda kullanılan trapez, ağırlığı kollarınızdan alarak tüm vücudunuza dağıtır, böylece yelkeni daha uzun süre kullanabilmenizi sağlar. Windsurf trapezlerinin, sizi karın bölgesinden kavrayan bel trapezi ve pelvis bölgesinden kavrayan koltuk trapezi olmak üzere iki çeşidi oldukça yaygındır.

Windsurf Yelken Takımı

Windsurf Yelken Takımı

Windsurf yelken takımı, yelken dışında onu gerektiği gibi ve sağlam bir şekilde monte etmeniz ve sporu güvenle icra edebilmeniz için gereken parçaların toplamıdır. Yelken takımına yelken direği, alt ve üst yelken halatları, bağlantı elemanları, kilitler ve daha birçok parça dahildir. Yelken takımını uzun süre kullanabilmek için gerekli bakımları ve tamirleri de yapmanız gerekir.

Windsurf Aksesuarları

Windsurf Aksesuarları

Windsurf aksesuarlarına yelken kilit aksesuarları, trapez sistemleri, güverte aksesuarları, vinç kolu ve vinç kolu tutucu, tapa ve burçlar, direk basamağı, dönerdi başlıkları ve uzatma parçaları gibi birçok parça dahildir. Yelkeni kullanmak için wetsuiti tamamlayan ve ellerinizi hava şartlarıyla sürtünmelere karşı koruyan yelken eldiveni, kalın yelken halatlarını kesebilen yelken çakısı ve malzemelerinizin ıslanmaması için su geçirmez torbalar da burada.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aquapac (1)
Aropec (1)
(28)
(13)
Trn (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL