TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Deniz Aksesuarları

için 5,329 sonuç bulundu.

Deniz Aksesuarları

Yaz aylarının en büyük eğlencelerinden biri, gerek denizde gerek havuzda yüzmek. Yüzmenin tek başına keyfine diyecek yok ama bir de şişme deniz ürünleri devreye girince tadına iyice doyulmaz. Deniz yatağı, can simidi, kolluk ve daha birçok ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Şişme Deniz Oyuncaklarıyla Eğlence Dorukta

Şişme Deniz Oyuncaklarıyla Eğlence Dorukta

Şişme deniz oyuncakları 7’den 77’ye herkesin keyifle kullanabileceği şişme deniz ürünleridir. O kadar da çok çeşitlidir ki hayalinizdeki eğlenceyi gerçeğe dökebileceğiniz ürünleri bulmakta zorlanmazsınız. Denizde sakin sakin takılmayı sevenler için şişme deniz yatağı idealdir. Deniz yatağının ister üstüne uzanabilir ister sadece kollarınızı yaslayarak suyun üstünde durabilirsiniz. Aileyle veya arkadaşlarla yan yana deniz ve havuz üstü sohbetleri için de birebir. Deniz yatağı yerine deniz botu ve deniz koltuğu modellerine de bakabilirsiniz. Bunların balina, yunus ve benzeri farklı modelleri çocukların beğenisini kazanmış durumda. Deniz oyuncağı denilince ilk akla gelenlerden biri olan deniz topu ile küçük maçlar düzenleyebilir, yüzme dışında sporlarla formunuzu koruyabilirsiniz.

Diğer Faydalı Deniz Ürünleri Neler?

Diğer Faydalı Deniz Ürünleri Neler?

Şişme deniz ürünleri denilince kastedilen sadece oyuncaklar değildir elbette. Çocukların ve yetişkinlerin denizlerde ve havuzlarda güvenli bir şekilde yüzmesini sağlayan ürünleri es geçmemek gerek. Bebekler ve çocuklar için boyun simidi ve kolluklar, hem çocuklar hem de büyükler için bele takılan simitler ve can yelekleri deniz ve havuzda yaşanabilecek sağlık risklerinin büyük ölçüde önüne geçilmesine de yardımcı. Kulak ve burun tıkacı setleri şişme olmasa da kulağa ve buruna su kaçmasını engelleyen ürünler olduğu için şişme deniz ürünleriyle birlikte satın alınabilir. Şişme deniz ürünleri sağlam malzemeden yapılır ve genelde uzun süre dayanır ama herhangi bir delinme veya hava kaçağı şüphesi durumunda onları kullanmayı mutlaka bırakmalısınız.

Şişme Deniz Ürünleri Fiyatları

Şişme Deniz Ürünleri Fiyatları

Şişme deniz ürünleri malzeme ve boyut açısından farklılık gösterebilir, bu da doğal olarak fiyatlara yansır. Mesela, şişme deniz botu fiyatları deniz topu daha basit üründen daha pahalı olacaktır ama genel olarak bu ürünler plastik ve lastik gibi ucuz malzemelerden yapıldığı için bütçenizi fazla zorlamayacaktır. O yüzden kendinizin de ailenizin de deniz ve havuz keyfini kısıtlamanıza gerek yok. Şişme deniz ürünlerini nefesinizle şişirmeye çalışmayın, özellikle deniz yatağı gibi ürünlerde başınız dönebilir ve işlem uzun sürebilir. Deniz ürünlerini şişirmek için oldukça basit ve ekonomik el pompaları var. Bunlardan satın aldığınızda nefesle zahmete girmeye hiç gerek olmadığını göreceksiniz. Denize telefonunuzla girmek ve fotoğraf çekmek istiyorsanız su geçirmez kılıf edinmeyi düşünmelisiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Abalone (7)
Adidas (4)
Ahs (10)
Altis (94)
Analox (1)
Andoutdoor (20)
Aquafun (6)
Arena (2)
Bermuda (247)
Bestway (1743)
Camaro (1)
cbtx (18)
Delta (6)
Diving (1)
(2092)
(220)
Elegant (1)
Elite (3)
Fenix (40)
Free Sub (1)
Free-Sub (1)
Head (1)
Imea (2)
İntex (515)
Intova (5)
İst (1)
Karspor (1)
Kxone (5)
MAD WAVE (4)
marauder (5)
Mesica (26)
Obrien (3)
onda (1)
Point65 (7)
S.AYDEMİR (20)
Scubapro (1)
Seac Sub (2)
Sealife (45)
SeaStar (9)
Slipstop (11)
Speedo (9)
Sports (1)
Swimfit (1)
Swimways (1)
Tigullio (3)
tolipack (2)
Vespa (1)
XS Scuba (1)
Yakayasub (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(312)
ve üzeri (426)
ve üzeri (476)
ve üzeri (488)
ve üzeri (504)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL