TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dalış

için 11,646 sonuç bulundu.

Dalış

Deniz tutkusundan vazgeçmeyen kişilerin ortak noktaları arasında sayılan dalış, spor ya da hobi amaçlı olarak yapılan önemli faaliyetler arasındaki yerini alıyor. Birçok kullanıcının güvenilir şekilde dalış yapabilmesi için kullanıcılara sunulmuş olan dalış malzemeleri , en gerekli dalış ihtiyaçlarının kullanıcılara uygun şekilde hazırlanması ile sunuluyor. Dalış malzemeleri nelerdir sorusu, birçok dalış meraklısı tarafından en çok sorulan sorulardan olup, yapmak istenilen dalış türüne ve amacına göre çeşitli şekillerdeki ürün yapılarında sıralanması ile cevaplanıyor. Dalış kıyafetleri, dalış ekipmanları, palet, zıpkın, denge yeleği, dalış tüpü olmak üzere birçok dalış malzemesi bulunuyor. Oldukça kaliteli yapıda bulunan dalış malzemeleri, su altındaki birçok kullanıcının güvenliğini en iyi şekilde sağlayıp, onların daha etkili dalış keyfini yaşamasının önünü açıyor.

Dalış Malzemeleri ile Daha Güvenli Dalış Keyfi Yaşamanız Sağlanıyor

Dalış Malzemeleri ile Daha Güvenli Dalış Keyfi Yaşamanız Sağlanıyor

Su altına dalış yapmak çoğu deniz tutkununun en çok yapmayı sevdiği aktivitelerden olmaları ile biliniyor. Serbest ve tüplü dalış olarak genel anlamda ikiye ayrılan dalış tipleri, farklı amaçlar ile yapılıyor olmaları ile dikkat çekiyor. Serbest dalış yapan kişiler dalış tüpü kullanmamaları ile bilinirken, çeşitli serbest dalış malzemeleri ve ekipmanları gibi önemli eşyaları kullanmaları ile dikkatleri çekiyor. Maske, şnorkel, palet ve kıyafet gibi önemli ekipmanları kullanarak serbest dalış yapan kulllanıcılar, genellikle balık avlamak ya da nefes egzersizlerini rahatlıkla yapabilmek için serbest dalışları gerçekleştirmeleri ile biliniyor. Oldukça fazla çeşitte bulunan serbest dalış malzemeleri, farklı tasarım, boyut ve renk alternatifi ile dikkatleri çekiyor. Kullanıcılarına olan faydaları ile birçok uzman tarafından sağlık açısından önemi dile getirilen dalış sporları, birtakım kıyafetler ile en verimli şekilde yapılabiliyor. Islak dalış, yarım dalış ve kuru dalış olmak üzere genellikle 3 farklı stilde karşınıza çıkabilen dalış kıyafetleri, üşümeyi engelleyici ve ıslanmamayı sağlayıcı su altı giysileri olarak öneme sahip olması ile dikkatleri çekiyor. Siyah ya da gri renkli hoş tasarım yapısı ile balık adam stilini kullanıcısına sonuna kadar yaşatan dalış kıyafetleri, kadın ya da erkek olmak üzere birçok kullanıcının beğenisine göre sunuluyor. Su altı dalış malzemeleri arasındaki ıslak dalış kıyafetleri, dalgıçın üşümemesi için özel olarak tasarlanmış giysi yapısı ile vücut ısısının düşmemesini sağlarken, daha verimli su altı keyfi yapmasını sağlıyor. Kısa kollu yapısı ile genellikle yaz aylarında kullanılan yarım ıslak dalgıç elbiseleri, su altında oluşabilecek olası soğukların kullanıcıyı etkilememesini sağlıyor. Birçok profesyonel ve deneyimli dalgıçların kullandığı kuru dalış kıyafetleri, giysilerin içine su sızmasını engelleyen özel yapısı ile uzun süreli dalış keyiflerinin yapılabilmesini olanakalı kılıyor. Su altında hız kazanılmasını sağlayan paletler, dalış malzemeleri arasında en önemli yere sahip olmaları ile dikkatleri çekiyor. Daha az yorulmanızı ve daha süratli hareket etmenizi sağlayan paletler, farklı çeşitleri ile dalgıçlara özel kullanım imkanı veriyor. Su altında ve Su Sporları esnasında ya da balık tutmaya imkan veren en önemli malzemelerden olan zıpkın dalış malzemeleri arasında işlevsel yere sahip malzeme yapısı ile karşınıza geliyor. Farklı hava kapasitelerine sahip olan dalış tüpleri, uzun süre su altında kalmanızı sağlayacak model yapılarında da bulunurken, teknolojinin artmasıyla daha iyi özellikler ve daha hafif modeller ile karşınıza geliyor.

Dalış Malzemeleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dalış Malzemeleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tüplü dalış malzemeleri arasında en çok kullanılan malzemeler, dalış ayakkabısı, dalış eldiveni, dalış başlığı, dalış maskeleri ve paletler olurken, serbest dalış ya da tüplü olmak üzere birçok dalış meraklısı için el feneri, karabina, dalış makarası, çanta ve bıçak türleri verimli dalış etkinliğini arttıran ortak dalış malzemeleri olarak göze çarpıyor. Sarı, mavi, yeşil, kırmızı, gri, siyah olmak üzere çeşitli renklerden oluşan dalış maskeleri, su geçirmezlik, rahat görüş alanı yapısı, buğu yapmama özelliği ve kullanma kolaylığı ile birçok kullanıcının dikkatini fazlası ile çekiyor. Serbest dalış masakesi ya da daha profesyonel şekillerde düzenlenmiş çeşitleri de bulunan dalış malzemeleri, su altı keşfi için özel olarak üretilmiş modellerden oluşması ile de ilgiyi üzerinde topluyor. Kaliteli ve güvenilir yapılarda kullanıcıları ile buluşan dalış tüpleri, çelik, alüminyum ve titanyum malzemeden üretilip sizlere sunuluyor. Su altında birçok faaliyeti nefes sıkıntısı yaşamadan yaşamanızı sağlayan dalış tüpleri, farklı kapasitelerde karşınıza çıksa da en çok kullanılan dalış tüplerinin 12, 15 ve 18 litrelik olduğu biliniyor. Tüplü dalış malzemeleri fiyatları , uygun fiyatları sayesinde birçok kullanıcı için dalış merakına olan ilgiyi artttırıyor. Derinlik, zaman ve dalış süresini kullanıcılarına sunan dalış saatleri, su altı güvenliğinizi arttıran en önemli dalış malzemeleri arasında olması ile dikkat çekiyor. Dalış bilgisayaraları olarak isimlendirilen dalış saatleri, kolay okunabilir ışıklı ekran yapısı ile aynı zamanda tüpte ne kadar hava kaldığını kullanıcıları ile paylaşabilen son teknoloji ürünleri olarak görülüyor. İçerisinde farklı sayıda malzeme yapısının olduğu dalış malzemeleri seti , dalış elbisesi, çorap, zıpkın, şnorkel, dalış maskesi, dalış paleti, bıçak gibi birçok farklı şekillerde set halinde sizlerin karşısına gelebiliyor. İçerisinde şnorkel, maske ve palet gibi temel ihtiyaçların bulunduğu temel dalış malzemeleri setleri de bulunuyor. Yüksek hava basıncı seviyesini kullanıcıların nefes alabilir seviyesine uygun hale getirip, su altında solumayı sağlayan regülatör modelleri, basınç seviyesini gösteren okunaklı göstergeleri ve dayanıklı yapıya sahip olan renkli hortumları ile kaliteli dalış malzemeleri arasında birçok modelden oluşabildiğini kanıtlıyor. dalış malzemeleri fiyatları , satın almak isteyeceğiniz model ve dalış yapabilme deneyiminize bağlı olarak farklılık gösteriyor. Spor & Outdoor kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Dalış Malzemeleri ve Ekipmanları Birçok Alternatiften Oluşuyor

Dalış Malzemeleri ve Ekipmanları Birçok Alternatiften Oluşuyor

Dalış malzemeleri isimleri arasında en önemli yere sahip olabilen şnorkeller, tüplü ve serbest dalışlar için kullanılan çeşitli model yapıları ile kullanıcılarına önemli avantajlar sunuyor. Farklı boru uzunluğuna sahip olabilen şnorkel çeşitleri, deniz altındaki kullanılış amacına göre farklı şekillerde tasarlanıyor. Deniz maskeleri ve paletler ile set halinde satılan modellere de sahip olabilen dalış malzemeleri, su altında nefes almanızı sağlamaları ile hayati öneme sahip dalış malzemeleri arasındaki yerini alıyor. Farklı orijinal tasarımlara sahip olabilen şnorkeller, yeşil, turkuaz, kırmızı, turuncu gibi dikkat çekici renk yapıları ile sizlere enerjik stilde şnorkel yapısı gösteriyor. Tüplü dalışlarda kullanılması gerekn denge yelekleri, geniş yan cepleri, batmama yapıları, dolgulu kumaş yapısı ve kullanıcılarını su altında çeşitli şekillerde tutabilmesi ile birçok su altı sporcusunun tüplü dalışlarda en çok önem verdiği dalış malzemelerinden olmaları ile öne çıkıyor. Genellikle siyah renge sahip olan denge yelekleri, kilitlenebilir ön kayışları ve vücuda uygun yapıları ile kadın ve erkek olmak üzere tüm kullanıcıların bedenine göre hazırlanıyor. Su altında yapılan aktiviteler, bazen nefes egzersileri ve su altı keşifleri şeklinde olurken, bazen de balık avcılığı gibi aktiviteler ile farklı şekillerde oluşabiliyor. Deniz dalış malzemeleri arasındaki zıpkın modelleri, farklı şiş kalınlıkları, ergonomik yapıdaki kabze yapısı ve kolay kurulabilir yapısı ile balık tutmak için son derece ideal malzemeler arasındaki yerini alıyor. Uzun yapısı ile balıklara fazla yaklaşmadan tetiğe basılmasını sağlayan zıpkın modelleri, çelik malzemeden yapılan şiş yapısına sahip modelleri ile memnuniyet yaratıyor. Su altında yapacağınız keşiflerde sizlere yol gösterebilecek yapılarda üretilen el fenerleri, yüksek basınçlara dayanabilen ürün özellikleri ile dayanıklı el feneri etkisi yaratırken, pilli ve şarjlı modelleriyle de kullanıclarına memnuniyet sağlıyor. Dalış malzemeleri, deneyimli ya da profesynel olmak üzere birçok kullanıcıya göre çeşitli şekillerde sunuluyor. Aynı zamanda su altında farklı aktiviteleri yapabilecek modellerle de sizlere sunulan dalış malzemeleri, istenilen amaç doğrultusunda satın alınmalıdır. Uygun yapılarda bulunan dalış malzemeleri fiyat listesi , satın alınacak dalış malzemesine göre farklı şekillerde fiyatlandırılan modellerden oluşuyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Abalone (17)
Adidas (1)
Akona (8)
Altis (19)
Analox (2)
Anax (39)
Andoutdoor (21)
Apeks (142)
Apnea (485)
Aqualung (577)
Aquapac (4)
Aquatec (11)
Arena (18)
Aropec (42)
Aruba (10)
Aruna (16)
Atorch (2)
Bermuda (172)
Bestway (29)
Beuchat (348)
Billabong (9)
Budak (1)
Camaro (1)
Coltri (6)
Cressi (684)
Cressi Sub (60)
Deeper (43)
Deephumans (16)
Delta (8)
Diverman (18)
Diving (1)
(3526)
(264)
Elvemarine (12)
Epsealon (13)
FABER (2)
Free Sub (8)
Free-Sub (60)
Freesub (7)
Hattrick (2)
HobiStore (3)
İntex (13)
Intova (4)
Jak Boeno (6)
Kraken (336)
KREEF (2)
Labrax (88)
MAD WAVE (2)
Mares (611)
marotech (1)
Mcnett (40)
MES (4)
Nemosub (573)
Nemrod (1)
NRS (1)
Omer (2)
Omer Sub (3)
Pathos (26)
Picasso (50)
ProBlue (88)
PROCEAN (29)
Ratio (5)
Ravel (8)
Ronix (2)
Roxy (26)
S.AYDEMİR (27)
Saekodive (9)
Sano Sub (15)
Scubapro (421)
Seac Sub (1561)
Sealife (45)
SeaStar (32)
Seatec (5)
Sherwood (29)
SI TECH (27)
sim-sub (7)
Snob (6)
Speedo (29)
Sporasub (1)
Sportface (1)
Square (5)
Subgear (98)
Submarine (75)
Subzero (75)
Sunstar (1)
Suunto (135)
Swimways (1)
Technisub (46)
Tigullio (1)
Tohatsu (1)
TUSA (3)
Typhoon (1)
Unidive (6)
Wapia (3)
XS Scuba (1)
Xtar (7)
XXOne (1)
yılmaz (20)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(735)
ve üzeri (953)
ve üzeri (1,017)
ve üzeri (1,039)
ve üzeri (1,073)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL