Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Futbol

için 1,843 sonuç bulundu.
Beden seçiniz
 • 239,99 TL 219,99 TL
  % 8
  Tokspor
  %99
 • 180,00 TL
  sanalspor
  %98
 • 149,00 TL
  OnuronSpor
  %100
 • 159,90 TL
  OnuronSpor
  %100
 • 149,90 TL 104,90 TL
  % 30
  HaneSpor
  %94
 • 1.039,90 TL 139,90 TL
  % 87
  Kanyonspor
  %100
 • 169,90 TL 139,90 TL
  % 18
  Kanyonspor
  %100
 • 149,90 TL 99,90 TL
  % 33
  HaneSpor
  %94
 • 218,05 TL 109,90 TL
  % 50
  fanatiktaraftar
  %100
 • 249,90 TL 229,90 TL
  % 8
  Kanyonspor
  %100
 • 389,90 TL 329,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  309,90 TL

  % 15
  fanatiktaraftar
  %100

Futbol Giyim

Dünyanın en popüler sporu olan futbolda, maç karşılaşması sırasında giyilen formaların belirli özelliklerde olması gerekmektedir. Futbolda tüm takım oyuncuların aynı renk ve özelliklere sahip futbol forması giymesi gerekmektedir. Takımının ve ülkesinin rengini taşıyan bu futbol formaları, belirli standartlarda olmalıdır. Futbolcu, maç sırasında giymesi gereken ek aparatları dışında başka bir ürünü üzerine almamalıdır. Futbol giyim denildiğinde akla gelen ilk malzeme formadır. Forma, futbolcuların maç sırasında üzerlerine giydikleri ve takımının rengini yansıtan kısa kollu veya uzun kollu tişörtlerdir. Sırt detayında oyuncunun adı ve numarası yazılı olabilir. Formayı üretecek markaya göre değişkenlik gösterebilen futbol formaları, rakip oyunculardan farklı olmalı ve takımı ile bir bütünlük sağlamalıdır. Spor giyim için forma dışında forma üstleri ile aynı renkte olan şort giyilmektedir. Bu şortların oyuncunun hareketini kısıtlamayacak tarzda olmasına özen gösterilmelidir. Diğer futbol giysileri ise çorap, ayakkabı veya bilinen ismi ile krampon, ayağı korumak için üretilen tekmelik, dizlik, kolluk ve dirseklik bulunmaktadır. Futbolda oyuncunun giysilerine ek olarak kaleci için de özel olarak tasarlanmış futbol malzemeleri bulunmaktadır. Bunlar eşofman altı, özel bir yapıda üretilen kaleci eldiveni ve özellikle gündüz maçlarında kullanılan kaleci şapkası malzemeleridir. Ayrıca antrenman sırasında oyuncuların giydiği idman yelekleri de bulunmaktadır. Göz konusunda sağlık problemi yaşayan futbolcuları düşünülerek tasarlanmış oyuncu gözlükleri de vardır. Bu gözlükler maç sırasında oyuncuya sabitlenerek gözlüğün oynanması ve düşmemesi sağlanmaktadır. Aynı zamanda doktor tavsiyesi ile kullanılan ve futbolcuların maç sırasında yüzlerini korumak için kullandıkları yüz maskesi modelleri de yine futbol malzemeleri arasında bulunan diğer modellerden birisidir. Maç esnasında futbolcuyu korumak için tasarlanmış bu futbol ürünleri kurallara uygun olarak giyilmeli ve maç sırasında tehlikesiz olma koşulu ile kullanılmalıdır.

Futbol Giyim Malzemeleri

Futbol Giyim Malzemeleri

Futbol yeşil bir sahada on bir kişilik iki takım arasında belirli kurallarla oynanan bir spor türüdür. Diğer spor türlerinde olduğu gibi futbolda da oynanabilmesinin mümkün olması için belirli futbol malzemelerine ihtiyaç vardır. Saha malzemeleri daha çok oynanan alandaki malzemeleri kapsar. Bir de futbolcuların futbol oynayacakları zaman ihtiyaç duydukları malzemeler bulunur. Futbol giyim malzemeleri oyuncuların maça çıkmadan kurallara uygun olarak giyilmesi için oldukça önemlidir. Her iki takım da kendilerine ait formaları giyerek maça çıkarlar. Takımlarına ait renkte ya da armaya uygun olan forma ve futbol şortu ile sahaya çıkarlar. Malzemelerin başında forma ve şort gelir. Forma, futbolcuların üstlerine giydikleri kolsuz ya da uzun kollu tişörtlerdir. Formanın altına forma ile aynı renklere sahip şort giyilir. Bu şort diz hizasında ve kısa olmalıdır. Aktif ve hareketli bir spor olan futbolda düşmelerin yaşanması da kaçınılmazdır. Çorap ve tekmelik malzemeleri maçlar için oldukça önemli futbol malzemeleri arasında gösterilir. Çorapların renkleri uyumlu olmalıdır. Tekmelik ise tehlike arz etmeyecek bir malzemeden yapılmış olmalı ve ayağı iyice korumalıdır. Aynı zamanda çorabı da iyice kapatmalıdır. Futbolda kullanılacak en önemli malzeme futbol ayakkabısı yani krampondur. Bu ayakkabıların tutuş gücü yüksektir. Kaleciler için önemli malzemelerden biri olan kaleci eldiveni, sert ve hızla gelen topların yaratacağı darbeyi engellemek için özel malzemelerden yapılır. Bu nedenle alınacak olan kaleci eldivenin malzemesinin ve dayanıklılığının iyi olmasına dikkat edilmesi gerekir. Gündüz oynanan maçlarda güneşten korunabilmek ve topu rahat görebilmek için kaleciler şapka da kullanabilir. Göz problemi olan oyuncular oyuncu gözlüğü ile maçta daha aktif olabilir. Yüzü ve burun ve elmacık kemiklerini korumayı sağlayan yüz maskesi de futbol malzemeleri arasında bulunur. Tryon futbol ve spor giyim ürünlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Futbol Giyim Modelleri

Futbol Giyim Modelleri

Futbol forma modelleri profesyonel, günlük ve antrenman olarak farklı çeşitlerde bulunabilir. Günlük kullanımda genelde tişört ya da sweatshirt üzerinde futbol temasını ve takımları belirten logolar bulunur. Antrenman için kullanılan futbol eşofman takımlarında performansı arttırmaya yarayan özellikler bulunur. Nefes aldıran, terletmeyen modeller bunlara örnek verilebilir. Maçlar için tercih edilen futbol forması takım renklerinden oluşmaktadır. Her takım için ayrı renklerde ve özelliklerde tasarlanan futbol forması, maç sırasında diğer rakip oyuncuların forma renklerinden, hakemden ve kaleciden farklı olmak zorundadır. Ayrıca futbol takımları için sponsor olan firmaların adı ve markası yine futbol markalarının üzerinde yer alabilir. Futbol giyimde birden çok farklı malzemeler de bulunur. Forma, ayakkabı, çorap gibi temel kıyafetlerin yanında çeşitli aksesuarlar da bulunur. Bunlar, dizlik, kolluk, dirseklik gibi koruyucu malzemelerdir. Aynı zamanda yüz bölgesini korumak için yüz maskesi de özellikle sakatlanan ve tedavisi devam eden sporculara uygulanır. Kaleciler için de en önemli malzeme kaleci eldiveni olmaktadır. Profesyonel maçlar dışında amatör takımlarda iki takımdaki oyuncuları ayırt etmek için kullanılan idman yelekleri de futbol giyim modelleri arasında gösterilir. Daha çok fosforlu renkler tercih edilerek oyuncuların daha çok ayırt edilmesi sağlanır. Uzun ve kısa forma takımları, eşofman takımları futbolda kullanılan giyim modelleri arasındadır. Ayrıca kramponun da standartlara uygun olacak şekilde çivi uzunluğunu geçmemesi, kullanılacak malzemelerin sağlam ve dayanıklı olması ancak karşı takım oyuncusunu ve kullanıcısını tehlikeye sokacak materyallerden yapılmamış olması gerekir. Kıyafetler mutlaka hava aldıran bir yapıda olmalıdır. Aynı zamanda çok dar ve çok geniş kıyafet ve aksesuarlar tercih edilmemelidir. Bu durum performans açısından zorluk yaşanmasına ve hatta sakatlık çıkmasına da sebep olabilir.

 Futbol Giyim Markaları ve Fiyat Özellikleri

Futbol Giyim Markaları ve Fiyat Özellikleri

Futbol, ülkemizde en fazla sevilen ve izlenilen spor dallarından birisidir. Küçük yaşta herkesin sokakta oynayarak öğrendiği futbol, amatör ve profesyonel takımların ülkede fazlasıyla yer alması sayesinde giderek artan bir spor olmaktadır. Birçok altyapı oyuncusunu yetiştirmek için açılan ve futbolun gelişmesini sağlayan bu kulüpler, çocukları futbola sevdirmek için futbol giyim ve malzemelere de yatırım yapmak zorundadır. Çocukların yer aldıkları takıma kendilerini ait hissetmesini sağlayan formaların önemi çok büyüktür. Belirli renk ve özellikte yer alan formalar, kişiye özel ad ve numara ile de kişiselleşmiş bir giyimdir. Her takımın kendine özel renkleri ve sloganları bulunmaktadır. Özellikle bazı büyük markalar tarafından tasarlanan formalar, her sene belirli özellikler ile yeniden tasarlanmaya ve talep edilmeye devam etmektedir. Futbol forma markaları denildiğinde ilk olarak akıllara, büyük markalar gelmektedir. Türkiye'deki ve dünyadaki futbol takımlarının forma markalarından olan bu isimler, tasarladıkları formalar ile futbolcular dışında birçok taraftarı da memnun etmektedir. Profesyonel formaların yanı sıra amatör kulüpte oynayan futbolcular için de tasarlanmış futbol giyim malzemeleri bulunmaktadır. Kişiye özel olarak tasarlanan ve yetişkin ile çocuk gibi birçok kategoride üretimi gerçekleştirilen bu formalar sayesinde futbol formasına sahip olabilir veya hediye ederek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sahip olduğu marka ve özelliğe göre futbol forma fiyatları değişkenlik gösterebilir. Formanın kalitesini belirleyen malzemenin seçimi, formayı üreten marka gibi belirli parametreler fiyat üzerinde belirleyici etkenler arasında yer almaktadır. Forma dışında tercih edilen futbol aksesuarları da sahip olduğu malzemenin kalitesinin özelliğine ve markasına göre değişkenlik gösterebilmektedir. İhtiyacınıza uygun futbol forma ve aksesuarlarını görmek ve bunlardan size uygun olanı tercih etmek için sayfamıza göz atabilir, istediğiniz futbol ürünleri satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Beden

(505)
(475)
(469)
(432)
(191)
(159)
(152)
(142)
(127)
(126)
(120)
(58)
(57)
(55)
(27)
(18)
(10)
(10)
(8)
(7)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Nike (171)
Adidas (151)
Puma (65)
Evox (56)
DAFRON (36)
uhlsport (27)
Jako (22)
Tryon (22)
Lotto (11)
Ünal Spor (11)
Kappa (6)
Liggo (6)
FENERIUM (5)
Joma (4)
Seftil (4)
Diadora (3)
Geges (3)
Schmlton (2)
Store55 (2)
Avessa (1)
Columbia (1)
GS (1)
Gallipoli (1)
KEMPA (1)
Macron (1)
Sportive (1)
Umbro (1)
Win (1)
cbtx (1)
(703)
(452)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (439)
Erkek (414)
Çocuk (148)
Kadın (71)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(291)
ve üzeri (414)
ve üzeri (441)
ve üzeri (452)
ve üzeri (460)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL