Futbol

Dünyanın en popüler sporu olan futbol, çeşitli teknik kurallar doğrultusunda oynanan bir spor dalıdır. Futbol, 11 kişilik iki takımın karşılıklı oynadığı ve rakip takımın kalesine topun girmesi ile skorların belirlendiği bir takım sporudur. Futbol ayak ile oynanan ve topun kontrolünün futbolcular tarafından sağlandığı dünyada en çok taraftara sahip spordur. Futbolcular futbol maçlarında, futbol formaları ve futbol şortları giyerek mücadele ederler. Futbol, ülkemizde de çok sevilmektedir. Ülkemizdeki en büyük futbol kulüpleri olan: Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor gibi takımların üretmiş olduğu forma ve şortlar, amatör futbolcular ve taraftarlar tarafından tercih edilmektedir. Taraftar forması, antrenman forması, deplasman forması gibi çeşitleri bulunan forma modelleri, sporcuların vücutlarının maç esnasında rahat nefes alabilmesini sağlamaktadır.

Futbol formalarının ve şortlarının özelliği, vücudu sarmaları ve sporculara daha kolay hareket imkanı sağlamalarıdır. Futbol formaları, futbolcuların maç yaparken ve antrenmanda kullandıkları ürünlerin başında yer almaktadır. Futbol formaları ve futbol şortları uluslararası futbol kulüpleri Real Madrid, Barcelona, Chelsea, Ajax gibi takımlar tarafından da üretilmektedir. Futbolcu formaları ile taraftar formaları arasında farklılıklar bulunmaktadır. Taraftar formalarının malzemeleri, orijinal futbolcu formalarının malzemelerinden farklıdır. Futbol takımları, deplasman maçlarına giderken deplasman formalarını tercih etmektedirler. Futbol formaları, kısa kollu forma ve uzun kollu forma olmak üzere mevsimlere göre farklı formlarda üretilmektedir.

Futbol şortları ve futbol formaları, takımların renklerini ve amblemlerini içeren bir tasarıma sahiptir. Adidas futbol şortları, birçok amatör ve profesyonel kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. En iyi futbol formalarını üreten markalardan olan Nike firması; Nike futbol şortları ve Nike futbol formaları ile genç futbolcuların en sevdiği markalar arasında yer almaktadır. Futbol formalarının ve futbol şortlarının kalitesi futbolcuların performanslarını etkileyen ana etkenlerin başında gelmektedir. Futbol şortları sayesinde futbolcular daha rahat hareket edebilmekte ve maç süresince performanslarını artırabilmektedirler. Kaleciler için üretilen kaleci forması ve kaleci kazakları, maç esnasında kalecinin hem vücudunun zarar görmesini engellemekte hem de vücut ısısını koruyabilmektedir. Kaleci formaları da futbolcu formaları gibi uzun kollu formalar ve kısa kollu formalar olarak üretilmektedir. Tryon kaleci formaları ve kaleci kazakları değişik hava koşullarında kalecileri korumak üzere tasarlanmıştır. Siz de amatör olarak futbolla ilgileniyorsanız, halı saha maçlarında kullanmak üzere kendinize taraftarı olduğunuz futbol takımının lisanslı formasını, şortunu ve kramponunu alarak performansınızı ve motivasyonunuzu artırabilirsiniz.

Futbol

için 2,440 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(709)
(580)
(579)
(578)
(233)
(175)
(60)
(57)
(51)
(48)
(42)
(25)
(25)
(21)
(12)
(11)
(11)
(11)
(9)
(8)
(5)
(5)
(4)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Adidas (483)
Nike (475)
(402)
DİĞER (344)
Zeroo (145)
FENERIUM (72)
Jako (68)
Umbro (62)
Lotto (46)
DAFRON (34)
Sportive (33)
Lig (19)
Lescon (15)
Mizuno (13)
Hummel (12)
UHL SPOR (8)
Puma (6)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Erkek (574)
Unisex (245)
Çocuk (212)
Kadın (6)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(247)
ve üzeri (304)
ve üzeri (316)
ve üzeri (318)
ve üzeri (323)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL