Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Forma & Şort

için 3,617 sonuç bulundu.
Beden seçiniz

Forma ve Şort

Spor genel olarak hayatın her anında denebilir. İster hobi olarak uğraşıyor olun, ister okul için bir uğraş olarak görüyor olun, isterseniz de bir spor dalında taraftar olun. Her daim hayatınızda olan birçok spor dalı mevcuttur. Sporu izlerken veya sporu yaparken de çeşitli ekipmanlar gerekmektedir. Bunların başında ise formalar gelmektedir. Taraftarı olduğunuz takımın maçlarını izlerken maçın ruhunu yaşamak için edindiğiniz formalar, ya da sporu bizzat kendiniz yaparken rahat hissetmek için edindiğiniz formalar sizler için konfor sağlayacaktır. Her spor dalının birbirinden farklı türde forması bulunmaktadır. Bu formalar ile birlikte vücudun çeşitli bölgelerinde konfor sağlanarak sporu yaparken kişinin daha rahat ve bedenini daha iyi kullanabilir hale gelmesi sağlanmaktadır. Bu sayede sporunuzu çok daha rahat bir şekilde yapabilir ve ekstra verimi, performansı alabilirsiniz. Formalar sadece üst kısım olarak sınırlı değildir. Formaların tamamlayıcısı olan şortlar ile birlikte bacaklarınızı çok daha rahat bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Şort uzunlukları ve yapıları ise spor dallarına göre değişiklik gösteren noktalardan biridir. Voleybol, futbol, basketbol ve benzeri sporlarda birbirinden farklı yapıda forma tasarımları görülebilir. Sizler de yaptığınız spora istinaden seçiminizi gerçekleştirerek sporunuzu yaptığınız esnada çok daha konforlu hissedebilirsiniz. Lisanslı formalar ile birlikte taraftarı olduğunuz takımınıza destek olabilir ve renklerini taşıyabilirsiniz. Takım forması edinmek istemiyorsanız da bireysel kullanımınıza özel olarak forma rengi sade formalar edinebilir ve sporunuzu yaparken bu formaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genel olarak sporcuların vazgeçilmezi olan bu formalar sizlere konfor sağlıyor. Siz de bu forma modelleri ile birlikte sporunuza heyecan katarak daha verimli şekilde spor yapabilirsiniz. İster voleybol oynayın, ister basketbol, isterseniz futbol. Her türlü spor dalı için sayfamızdan sizlere uygun spor giyim ürünlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Nefes Alan Kumaşla Rahat Spor

Nefes Alan Kumaşla Rahat Spor

Spor yaparken genel olarak sporcunun kıyafetleri içerisinde konforlu hissetmesi gerekmektedir. Kıyafetler sporcuya ne kadar konfor sağlarsa sporcu o kadar iyi vücudunu kullanabilir ve kondisyonunu üst noktada tutabilir. Bunun içinse esneklik gereklidir. Forma kumaşı bunun için, sporcuların konforunu sağlamak için ortaya çıkmıştır. Bu kumaş türü sayesinde sporcular rahat bir şekilde hareket kabiliyeti sağlamaktadır. Spor yaparken ortaya çıkan olumsuz unsurlardan, sporcunun hareket kabiliyetini kısıtlayacak ve olumsuz faktör olarak görülen unsurlardan biri de terleme durumudur. Çok fazla terlendiğinde bedende oluşan sıcaklık oyuna odaklanılmasında sorun yaratabilir. Forma kumaşları da bu durumun önüne geçebilmek adına oldukça etkilidir. Forma kumaşları yapısı itibari ile sporcu terlediği anda bu terin forma dışına doğru kurumasını ve havaya karışmasını sağlamaktadır. Bu sayede sporcu vücudunda büyük ölçüde kuruluk olacak şekilde oyununa devam edecektir. Sporcunun performansını maksimuma çıkarmak adına bu oldukça önemli bir etken olarak görülmektedir. Formalar ile birlikte bu durumun önüne geçebilirsiniz. Forma çeşitleri kumaş türü bakımından da farklılık gösterebilir. Kullanıma göre birçok farklı tür bulunmaktadır. Yaptığınız spora veya kişisel tercihinize göre bunlar arasından seçim yapmak ise size kalmıştır. Her tür kumaş teri farklı seviyede vücuttan uzak tutabilir. Yaptığınız sporun yoğunluğuna istinaden bu kumaş türleri arasından seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Voleybol forması veya futbol forması arasında kumaş farklılıkları olmasını tercih edebilir ve buna göre seçim yapabilirsiniz. Tüm spor dallarında sizler için maksimum verimi sağlamanıza yardımcı olacak ve oyununuzu rahat bir şekilde oynamanıza yardımcı olacak olan forma modelleri sizleri bekliyor. Tamamlayıcı parçalar olan şortlar ile birlikte oldukça farklı kombinasyonlar yaratabilir ve futbol, basketbol, tenis, voleybol ve benzeri sporları yaparken aynı zamanda oyununuza renk katabilirsiniz. Nike forma ve şort ürün çeşitlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Formanızla Sporcu Ruhunuzu Yansıtın

Formanızla Sporcu Ruhunuzu Yansıtın

Çeşitli spor dalları ile amatör veya profesyonel bir şekilde ilgileniyor olabilirsiniz. Bu noktada oyununuzu sergilerken önemli olan unsurlardan biri de formanızdır. Formalar ile birlikte oyununuzu bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Her türlü tasarımda farklı forma modeli mevcuttur. İsterseniz Türkiye’de bulunan spor kulüplerinin lisanslı forma modellerinden edinebilirsiniz. Hangi takımı desteklediğinizi göstererek sahada bu formaları giyebilirsiniz. Aynı zamanda sayfamızda Türk takımları hariç yabancı takımların formalarını da edinebilmeniz mümkün hale geliyor. Bunun yanı sıra tasarımsal olarak oldukça sade olan modeller de mevcut. Eğer bir takım forması almak istemiyorsanız bireysel kullanımınız için bu tür sade modellerin kullanımını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz renkte formalar ile birlikte sahada kendinizi daha rahat hissetmeniz mümkün. Bireysel olarak edindiğiniz sade formalarda mevsimsel olarak çeşitlenen renkler arasından kararınızı verebilirsiniz. Yaz aylarında spor yaptığınızda güneş ışınlarını üzerinizde hissetmemek adına beyaz gibi açık renk formaları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kış aylarında ister açık hava sporları ile ilgilenin, isterseniz iç mekân sporları ile ilgilenin, uzun kollu forma tercihinde bulunabilirsiniz. Renk olarak seçtiğiniz koyu renkteki formalar ile birlikte ortamdaki sıcaklığı üstünüze çekerek vücut ısınızda denge oluşturabilirsiniz. Formanızın özel kumaş yapısı sayesinde vücudunuzda oluşacak olan fazla ter ve ısı kumaş aracılığı ile vücudunuzdan atılacak. Her halükarda oldukça konforlu bir oyun ortaya çıkaracaksınız. Forma numaraları ile birlikte formalarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Eğer bir takım için bu formaları ediniyorsanız çeşitli sırt numaraları ile birlikte takımdaki numaranızı belirleyebilirsiniz. Dilediğiniz sırt numarasında bulabileceğiniz tasarımlar ile birlikte formanızı kişisel hale getirerek oyununuzu daha farklı bir seviyeye çıkarabilirsiniz. Tüm bu forma modelleri ile birlikte sporunuzu yaparken oldukça keyifli şekilde vakit geçirebileceksiniz. Lotto forma ve şort ürünleri de uygun fiyatlı seçenekleri ile sayfamızda sizleri bekliyor.

Forma Şort ve Dizlikleri

Forma Şort ve Dizlikler

Formaların üst kısmının haricinde tamamlayıcısı olarak bulunan forma altı şort modelleri de oldukça önemlidir. Futbol gibi sporlarda vücudun üst kısmından ziyade alt kısmı daha çok kullanılmaktadır. Her sporda bedenin bütün bölümleri çalışmakla birlikte yoğunlukları farklılık gösterebilir. Bu noktada her bölgenin oldukça rahat bir şekilde hareket etmesi gerekmektedir. Bu yüzden bacaklar da bu konu ele alındığında oldukça önemlidir. Bacaklardaki hareket kısıtlamasını ortadan kaldırmak, terlemeyi önlemek gibi amaçlar ile birlikte forma şort modelleri kullanılabilir. Hava alan yapısı ile birlikte oyununuzu sergilediğiniz esnada terleme hissiyatından uzak olacak ve performansınızı maksimize edebileceksiniz. Forma şortların altında bacağınızda tamamen nemi minimize etmek istiyorsanız tozluk modellerine de göz atabilirsiniz. Tozluk modelleri herkesin tercihine istinaden farklı uzunluklarda bulunmaktadır. Sizler de boyunuzu göz önünde bulundurarak veya isteğiniz dahilinde birçok farklı uzunluktaki tozluk arasından seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Forma üstü ile birlikte takım olarak da edinebileceğiniz şortları tek olarak da edinebilmeniz mümkün. Kendi takımınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Bu noktada hangi ürünler ile birlikte rahat ediyorsanız o şekilde bir takım oluşturmanız sizler ve oyununuz için avantajlı olacaktır. Sayfamızda bulunan forma takımı modelleri arasından da istediğiniz şekilde tercih yapabilirsiniz. İçerisinde formanın üst kısmı ve şort kısmı olmak üzere parçalar barındıran bu takımlar ile birlikte maçınız için hazır olacaksınız. Bunun yanı sıra tozluk gibi ek parçaları da edinmek istiyorsanız forma şort tozluk ve üst kısmını birlikte bulunduran takım parçalara da göz atabilirsiniz. Her isteğe göre şekillenen ve maçlarınız, antrenmanlarınız esnasında size konforu getirecek olan bu formalar ile birlikte spor yaparak daha aktif bir yaşama ulaşabilirsiniz. Sayfamızdan tüm modelleri inceleyerek kararınızı verebilir ve kolaylıkla satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Beden

(900)
(835)
(816)
(718)
(345)
(293)
(239)
(224)
(215)
(207)
(197)
(169)
(79)
(77)
(67)
(58)
(47)
(32)
(32)
(29)
(15)
(6)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Lotto (49)
Puma (77)
Nike (231)
Adidas (178)
Fenerbahçe (110)
Active (70)
Evox (50)
Tryon (46)
Jako (44)
DAFRON (43)
uhlsport (37)
NBA (31)
FENERIUM (16)
Umbro (12)
Kappa (11)
Ünal Spor (11)
Sportive (8)
Avessa (4)
Columbia (3)
Diadora (3)
Kinetix (3)
SCHMILTON (3)
Schmlton (3)
Seftil (3)
Vertex (3)
CROZWİSE (2)
KEMPA (2)
M.P (2)
2AS (1)
Anıl (1)
Gallipoli (1)
Garmin (1)
Joma (1)
Jordan (1)
Kangaroos (1)
Lescon (1)
Macron (1)
NDRSPORTS (1)
Superfit (1)
Uhl sport (1)
Vespa (1)
Win (1)
cbtx (1)
(1406)
(1067)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (836)
Erkek (647)
Çocuk (296)
Kadın (124)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(432)
ve üzeri (587)
ve üzeri (622)
ve üzeri (634)
ve üzeri (647)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL