Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Forma & Şort

için 3,716 sonuç bulundu.
Beden seçiniz

Forma & Şort

Forma ve şortlar; pek çok spor dalında sporcuların rahat hareket etmek için giydikleri spor giyim ürünleridir. Basketbol, futbol, voleybol gibi farklı sporların, spora özgü forma ve şort modelleri bulunmaktadır. Kategorimizde yer alan şort ve forma modellerini inceleyerek spor yaparken hareketlerinize esneklik ve konfor kazandırabilirsiniz.

Futbol Forma & Şort Modelleri

Futbol Forma & Şort Modelleri

Eğer amatör ya da profesyonel olarak futbolla ilgileniyorsanız futbol forma ve şortlarından edinerek sporunuzu çok daha konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Futbol antrenman ve maçlarında kullanılan futbol formaları ve futbol şortları, özel kumaşları ve tasarımları sayesinde futbol oyununun en verimli şekilde oynanması için tasarlanmıştır. Ülkemizdeki en büyük futbol kulüpleri olan Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe, Trabzonspor, Bursaspor gibi takımların lisanslı ürünleri olan futbol şort ve formalarının yanı sıra yabancı ülkelerdeki Real Madrid, Barcelona, Chelsea, Ajak gibi büyük futbol takımlarının ürünlerine de kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Futbolcu formalarının yanı sıra taraftar formaları da bulunmaktadır. Taraftar formalarının kumaşları orijinal futbolcu formalarından farklıdır. Taraftar ve futbolcu formaları arasında kısa kollu ve uzun kollu modeller bulunmaktadır. Hem sıcak havalarda hem de soğuk günlerde tercih edebileceğiniz tüm forma modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Basketbol Forma & Şort Modelleri

Basketbol Forma & Şort Modelleri

Bir başka spor dalı olan basketbol için de farklı forma ve şort modelleri bulunmaktadır. Basketbol forması, futbol formasından farklı olarak kolsuz şekilde tasarlanmaktadır. Basketbol şortu ile birlikte kombinleyebileceğiniz basketbol forması geniş model seçeneğiyle sizlere sunulmaktadır. Basketbol formaları; oyuncunun vücudunun nefes almasını sağlayan kumaş özelliğine sahip olduğundan sporcunun terlemesini engeller. Bu sayede oyun esnasında performansınızı olumsuz etkileyecek şartların oluşmasını önler. Bunun yanı sıra aynı şekilde basketbol şortları da oyun esnasında kolay hareket etmenizi sağlayan, sizi terletmeyen ve de hareket alanınızı kısıtlamayan kesim ve kumaşlardan üretilmektedir. Genellikle ince polyester kumaştan üretilen basketbol şortlarını alırken tercihen bedeninizden yarım beden daha küçük bir şort almanızı öneririz. Bu sayede polyester kumaştan üretilen basketbol şortlarının vücudunuza en iyi şekilde oturmasını sağlayabilir ve kaymasını önleyebilirsiniz.

Voleybol Forması & Şortu

Voleybol Forması & Şortu

İki takım arasında file ile bölünmüş bir alan üzerinde oynanan voleybol sporu için de forma ve şortlar tasarlanmaktadır. Voleybol forması da diğer pek çok forma ve şort gibi polyester kumaştan üretilmektedir. Kolay ve rahat hareket etmenizi sağlayan voleybol formaları, yırtılmaya karşı dirençli yapıları sayesinde dayanıklı ürünlerdir. Voleybol oynarken çoğu zaman kadınlar tarafından kullanılan voleybol taytı standart taytların aksine şort gibi kısa olarak tasarlanmıştır. Likralı kumaş özelliğine sahip olan voleybol taytları, voleybol maçı ve antrenmanlarında kullanmak için son derece elverişlidir. Ayrıca yüksek nefes alma oranı sayesinde oyun oynarken terlememenizi sağlayan bu taytlar aynı zamanda vücuttan teri de uzaklaştırır. Likralı kumaş yapısı sayesinde yüksek esneme özelliği bulunan voleybol taytları aynı zamanda performans sırasında hızlı kuruma özelliğine de sahiptir. Taytların yanı sıra erkek voleybol şort ve forma modellerini de kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(934)
(926)
(920)
(829)
(397)
(382)
(296)
(293)
(286)
(245)
(242)
(228)
(112)
(71)
(67)
(63)
(34)
(30)
(18)
(15)
(14)
(9)
(6)
(5)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

2AS (1)
37 Derece (1)
Active (55)
ADEPT (1)
Adidas (456)
Adios (1)
Anıl (1)
ASR (3)
Avessa (5)
Bell (1)
cbtx (1)
Columbia (3)
CROZWİSE (3)
DAFRON (61)
Delta (2)
Diadora (20)
(1503)
(678)
Evox (51)
FENERIUM (19)
Gallipoli (2)
Garmin (1)
Geges (3)
GNC (1)
Isula (1)
Jako (53)
Jump (3)
Kangaroos (1)
Kappa (33)
KEMPA (2)
Kinetix (2)
Lescon (1)
Leyaton (5)
Liggo (20)
Lotto (104)
Mizuno (3)
NBA (32)
Nike (335)
Puma (12)
SCHMILTON (14)
Schmlton (3)
Seftil (3)
Sporting (2)
Sportive (16)
Superfit (1)
Tryon (74)
UHL SPOR (3)
Uhl sport (5)
uhlsport (20)
Umbro (5)
Vertex (2)
Ünal Spor (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (1074)
Erkek (798)
Çocuk (332)
Kadın (70)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(467)
ve üzeri (685)
ve üzeri (731)
ve üzeri (741)
ve üzeri (759)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL