Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Yürüyüş & Koşu

için 162 sonuç bulundu.
Kullanıcı seçiniz

Under Armour Yürüyüş & Koşu

Vücudun genel sağlığı üzerinde çok sayıda faydası bulunan koşu sporuyla profesyonel veya amatör olarak uğraşıyorsanız koşu ayakkabıları kullanmanız bir gerekliliktir. Under Armour koşu ayakkabısı bu gerekliliği yüksek kalite ile yerine getirebilmenizi mümkün kılıyor. Under Armour koşu ayakkabısı modelleri ve modellerin çağdaş özellikleri ile ilgili detaylar sayfamızda sizleri bekliyor.

Under Armour Koşu Ayakkabısı ile Adımları Saymayın

Under Armour Koşu Ayakkabısı ile Adımları Saymayın

Under Armour markası spor giyim sektörünün teknolojik açıdan agresif isimlerinden birisi. Zira marka piyasaya sürdüğü her spor ürününde fark yaratan yeni bir özelliği mutlaka öne çıkarıyor demek abartılı olmaz. Çağın gerekliliklerini yerine getirerek tasarladığı koşu ayakkabılarında da dikkat çekici özelliklerin yanı sıra göze çarpan tasarımlara yer veren marka, maratonun yıldızı olmak istediğinizde ayaklarınız için en iyi olanı sunuyor. Under Armour koşu ayakkabısı kadın ve erkek modelleri olarak birbirlerinden ayrılan alternatiflerle piyasada bulunuyor. Erkek ve kadınların birbirinden farklı ayak anatomilerine uygunluk gösterecek şekilde tasarlanan modeller, sahip oldukları kaliteli malzeme ve teknolojik fonksiyonlarda ise ortaklık gösteriyorlar. Bu yönden hem kadın hem de erkek sporcular ve amatör koşucular için ideal özellikler sunan marka geniş bir tüketici kitlesine hitap ediyor demek yanlış olmaz. Under Armour koşu ayakkabısı kullananlar arasında yer almak ve markanın üstün özelliklere sahip koşu ayakkabılarını keşfetmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Under Armour Koşu Ayakkabısı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Under Armour Koşu Ayakkabısı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Daha önce de ifade ettiğimiz üzere Under Armour, teknoloji imkanlarını piyasaya sürdüğü koşu ayakkabılarında yoğun olarak ortaya koyan bir marka. Modellerdeki özellikleri yakından incelediğimizde Record Sensor patentli özelliği karşımıza çıkıyor. Kimi modellerde bulunan bu özellik ayakkabınızın gerçekleştirdiğiniz koşuya ilişkin analizleri yapabilmesini sağlıyor. Bu sıra dışı özellikle her koşu sonrasında performansınızla ilgili değerlendirmeleri kolayca yapabiliyorsunuz. Bir diğer yaratıcı teknolojik özellik olarak karşımıza yine markanın patentini aldığı HOVR çıkıyor. HOVR teknolojisi sıfır yer çekimi hissini yaratmak üzere geliştirilmiş olup koşu ayakkabılarında darbe etkisi savuşturmaya odaklanıyor. Under Armour koşu ayakkabısı özellikleri Charged Cushioning teknolojisiyle devam ediyor. Topuk altı bölüme yerleştirilen köpük sayesinde fiziksel hareketlilikleriniz ayakkabınızdan performans arttırıcı tepkiler alır. Böylelikle koşu esnasında attığınız her adım, sizi bir adım daha ileriye taşıyacak enerjiyi yaratır. Under Armour koşu ayakkabısı yorum ve değerlendirmelerinde de beğeni topladığı görülen bu özellikleri ve daha fazlasını sayfamızda yer alan modellerde görebilirsiniz. Under Armour koşu ayakkabısı fiyatları ve modellerin modern özellikleri ile ilgili merak ettiklerinizi sayfamızda keşfedebilirsiniz.

Under Armour Koşu Ayakkabısı ile Sınır Nerede Siz Belirleyin

Under Armour Koşu Ayakkabısı ile Sınır Nerede Siz Belirleyin

Koşu sporunda sınırları zorlamak büyük hırs ve azim gerektirir. Belirli bir koşu performansına ulaştıktan sonra yeni rekorlar kırmak istediğinizde ortaya koyacağınız çabayı güçlendirmek ise tercih edeceğiniz koşu ayakkabısıyla mümkün. Bu bakış açısını dikkate alarak koşu ayakkabılarını geliştiren Under Armour’un modellerinde yer alan NEUTRAL taban özelliği ile yüksek esneklik sağlarken aynı zamanda yumuşak yastıklama sunuyor. Hafif malzemelerle yaratılan taban ve yüzey, adımlarınızın hafifliğini arttırıyor. Under Armour koşu ayakkabısı bayan modellerinde bulunan MicroG patentli ökçe parçası orta direk yüksek koruma sağlarken aynı zamanda dengeyi de arttırıyor. UA Speed Form patentli tasarım ise ayağın şeklini alarak uyum sağlar. Sonuç olarak koşucu, ayaklarına değil hedefine odaklanarak, performans sınırlarını her defasında tekrar test eder. Daha fazla seçenek için Yürüyüş & Koşu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Under Armour
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2AS (1)
Active (1)
Adidas (1550)
Airlife (5)
Arena (1)
Arriva (1)
Asics (380)
Bewild (17)
Black sea (11)
Brooks (1)
Btwin (1)
Buckhead (8)
Bulldozer (28)
Columbia (20)
Conpax (16)
Converse (33)
COOL (27)
DC (8)
(2572)
(97)
Dockers (14)
Dolomite (1)
Dolphin (1)
Dragon (1)
Dunlop (55)
Fast Step (17)
Fila (9)
Forza (9)
Ganzi (2)
Guja (31)
Gymacc (2)
Hammer Jack (129)
Hummel (294)
Igor (1)
İlgipark (6)
Jagulep (8)
Jump (679)
Kalenji (1)
Kappa (11)
Kinetix (1142)
Laguna (1)
Lescon (314)
Letoon (28)
Lig (13)
Lotto (395)
Lumberjack (710)
Luttoon (2)
M.P (522)
M.P. (51)
Maraton (27)
Merrell (22)
Mizuno (81)
Muya (7)
New King (1)
Nike (2028)
NStep (40)
Pabucchi (5)
Peak (20)
Pinoko (1)
Pinokyo (6)
Polaris (4)
POLARİS (1)
Puma (655)
PUMA GOLF (9)
Reebok (267)
RYT (7)
Salomon (265)
Scooter (61)
Seftil (15)
Skechers (41)
Slazenger (320)
SPORTAÇ (1)
Swift (2)
Tayger (3)
UHL SPOR (1)
uhlsport (14)
Under Armour (162)
Vans (27)
Venüs (1)
Vibram (1)
Vicco (44)
Wickers (25)
X Trend (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Erkek (65)
Kadın (58)
Çocuk (36)
Başka bir kelime deneyin

Numara

(65)
(56)
(53)
(44)
(44)
(43)
(41)
(41)
(41)
(36)
(36)
(36)
(34)
(33)
(30)
(25)
(23)
(14)
(11)
(9)
(9)
(8)
(7)
(7)
(7)
(7)
(6)
(5)
(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(30)
ve üzeri (33)
ve üzeri (34)
ve üzeri (35)
ve üzeri (35)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL