Filtreleri Temizle
Marka
Polar

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Polar Nabız Ölçer & Polar Saat

için 42 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Polar Nabız Ölçer & Polar Saat

Antrenman ya da egzersiz yaparken, aniden inen veya çıkan nabızların takip edilebilmesine yarayan polar ve nabız bilgisayarları, pratik nabız ölçme özelliğiyle dikkatleri üzerine çeker. Bu tarz cihazlar sayesinde yaptığınız antrenmandan maksimum performans alabilirsiniz. Nabzı kontrol altına alan ürün, egzersiz sırasında oluşabilecek kalp ve nefes rahatsızlıklarına karşı koruyucu olur. Sporcuların tercih ettiği Polar nabız ölçer, sportif tarzı ve farklı tasarımları ile fonksiyonel yapısını ön plana çıkarır. Kaliteli malzeme yapısı, renkli ekranı ve işlevselliği ile sağladığı konfor dikkat çeker. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte çok çeşitli yeniliklerle karşınıza çıkan Polar nabız saati, cep telefonu ya da tabletlerle uyumlu çalışır. Kaliteli yapısı ve sportif tarzıyla beğeni toplayan bu ürünlerin bütün modellerine kolaylıkla ulaşabilir ve dilediğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Polar ve Nabız Bilgisayarları ile Antrenman Sırasında Maksimum Verim Sağlayın

Polar ve Nabız Bilgisayarları ile Antrenman Sırasında Maksimum Verim Sağlayın

Antrenman sırasında doğru aralıklarla mola vererek alarm kurabilir ve kronometreyi çalıştırabilirsiniz. Nabız ölçer saatlerinizi havuzda ya da denizde kullanmak için ATM düzeyinedikkat etmekte yarar vardır. Saat teknolojisinden ayrılan bu ürün; sadece nabız değil, aynı zamanda adım ve kalp atış hızını ölçme işlemi gibi birçok kontrolü sağlar. Sağlıklı bir yaşam düzeni isteyen kullanıcılara mükemmel çözümler sunan Polar ; kondisyon testi ve yüzme ölçümü gibi birçok farklı spor dalı ile uyum gösterir. Haftalık egzersiz günlüğü, kişisel hedefleri, koşu ve yürüyüş rotası gibi Polar sensör özellikleri ile kullanıcıyı memnun eden bu ürün, sağlıklı bir yaşam sürmenize olanak sağlar. Dış darbelere karşı dayanıklı yapıya ve yüksek çözünürlüğüne sahip olan Polar kalp atış sensörü sayesinde,spor yaparken kalp atışlarınızı ölçebilirsiniz. Hafif yapısı ile rahat kullanım imkanı sunan nabız sensörleri, terletmeyen kordon yapısıyla spor verimliliğini artırır. Markanın ürünlerine ve özelliklerine en kolay şekilde ulaşabilir ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Spor Yaparken Kontrol İsteyenler için Polar Nabız Ölçer

Spor Yaparken Kontrol İsteyenler için Polar Nabız Ölçer

Teknolojinin sağladığı avantajları değerlendirerek, sizlere yeni nesil nabız bilgisayarları sunan marka, çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. insan sağlığına olan yararları göz önüne alınarak üretilen Polar nabız bilgisayarı, birbirinden zarif ve şık tasarımlarıyla hem size estetik bir görünüm kazandırır, hem de yaşam kalitenizi artırır. Markanın spor aksesuarları arasında yer alan bu ürünler, titanyum gövdeye sahiptir. Üst düzey malzeme kalitesi ile ısıya, neme ve darbelere karşı dayanıklıdır. Polar sensör çeşitleri; nabız sensörü, göğüs kemeri ve kol bandı gibi birçok alternatif sunar. Markanın nabız ölçer ürünlerinde hızlı veya yavaş antrenman programı ayarlanabilir özelliktedir. Böylece kendinize özel bir ısınma, gevşeme, hareket ve dinlenme gibi programlar ekleyebilirsiniz. Ayrıca koşu sırasında adımlarınızı Polar adım sensörü ile takip edebilir, spor yaparken kontrollü antrenmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bileği saran Polar nabız bandı, saat ve telefon istemeyenler için uygun olan bir tasarımdır. Polar nabız bilgisayarı yorumları ve tavsiyelerine göz atarak, ürünlerle ilgili fikir edinebilir ve kullanım amacınıza uygun tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Polar Nabız  Bilgisayarları Özellikleri, Fiyatları

Polar Nabız Bilgisayarları Özellikleri, Fiyatları

Markanın ürettiği nabız sensörü sayesinde, kalp atışlarınızı rahatlıkla izleyebilirsiniz. Doğruluk ve bağlanabilirlik söz konusu olduğunda, markanın ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Polar nabız bandı fiyatları; fonksiyonel yapısına ve kalitesine göre değişkenlik gösterir. İşlevsel yapılarının yanı sıra estetik duruşu ile kullanıcıları memnun eder. Akıllı yapısı sayesinde kalori hesaplama özelliğini taşıyan bu ürünler, outdoor kullanımlara uygunluk gösterir ve Polar sensör önerisi olarak kullanıcılara tavsiye edilir. Hafif yapıları ile rahatsız etmeyen ürünlerin kordon tasarımları da spor verimliliği artırır. Bluetooth özelliği sayesinde spor salonunda dahi, ölçümlerinizi en doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Antrenmanlarınızı GPS özelliği ile rota çiziminden uyku zamanlarınıza kadar kayıt altına alan bu ürünler, kullanıcılar tarafından severek kullanılır. Polar nabız bandı tavsiye ve görüşlerine kolaylıkla ulaşabilir ve markanın ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Polar nabız bandı yorum kısmından kullanıcıların deneyimlerine ulaşabilir ve sportif tarzınızı yansıtan birçok çeşidine sahip olabilirsiniz.