Nabız Ölçer & Polar Saat

için 347 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Nabız Ölçer & Polar Saat

Polar & nabız bilgisayarları, verimli antrenmanlara ve sistematik çalışmaya önem veren sporcular tarafından kullanılmaktadır. Belirli bir program dahilinde antrenman yapan veya ağır kardiyo çalışmaları ile kondisyon yüklemesi gerçekleştiren sporcular, sağlıklı ve programlı bir spor hayatı için nabız ve polar bilgisayarlarını tercih etmektedirler. Nabız bilgisayarı nedir? Nabız bilgisayarı, giyilebilir olarak kullanılan ve barındırdığı sensörlerle kalp ritmini, tansiyonu ve sağlıklı bir spor yaşamı için gerekli birçok değeri ölçebilen mobil bilgisayarlardır. Nabız bilgisayarları ile kalp ritim hızı, tüketilen kalori, gidilen mesafe gibi birçok veri cihaza kaydedilebilmekte ve kayıt altında tutulabilmektedir. Polar bilgisayarı nedir? Polar bilgisayarı, polar fitness testi olarak da bilinen test şartlarında ölçüm yapan cihazlardır.

Polar bilgisayar ne işe yarar? Polar bilgisayarlar, dinlenme sırasında vücudunuza ait verileri kaydeden cihazlardır. Polar Fitness Testi ile dinlenme esnasında vücudunuza ait veriler toplanarak test koşullarına göre vücudunuzun kondisyon seviyesini belirlenir. Polar bilgisayarlar, koşucuların ve sporcuların mobil asistanlarıdır. Nabız bilgisayarlarına göre daha çok veri işleyebilen polar bilgisayarlar profesyonel kullanıcılar için üretilen sporcu ürünleri arasındadır. Polar & nabız bilgisayarlarının fiyatları ürünlerin markalarına göre değişiklik göstermektedir. En çok tercih edilen markalardan olan Polar firmasının ürettiği nabız bilgisayarları ile vücudunuzun kondisyon seviyesini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Garmin Forerunner GPS’li koşu saati; mesafe, pace ve kalp atışını kaydeder, kişisel rekorlarınızı otomatik olarak tanımlar. Ayrıca Garmin Forerunner GPS’li koşu saati, Garmin Connect yazılımına bağlanarak otomatik yüklemeler, anlık takip, sosyal medya paylaşımı yapabilir. Göğüs bandı gerektirmeden kullanabileceğiniz bir nabız ölçer saat modeli olan Beurer nabız sporcu saati ile adım sayabilir ve istediğiniz her an nabız ölçümü yapabilirsiniz. Polar Loop akıllı bileklik gün boyunca yaptığınız tüm davranışları takip eder ve bunların sizin için ne kadar yararlı olduğunu gösterir. Aynı zamanda uzun süre oturduğunuzda sizi uyarır. Suunto antrenman ve fitness kol saati, etkili antreman bölgesinde kalmanızı sağlar ve bu egzersizler sırasında sizi izler. Bu özelliği sayesinde Suunto fitness saati sizin için akıllı verileri bir araya getirerek spor programınızda güncellemeler yapmanızı ve performanızı artırmanızı sağlar.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Adidas (3)
Beurer (37)
(85)
(54)
Garmin (75)
Hattrick (1)
Polar (85)
Sportive (2)
Voit (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (118)
Kadın (8)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(12)
ve üzeri (13)
ve üzeri (14)
ve üzeri (14)
ve üzeri (15)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL