TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Boyunluk & Kol Askısı

için 2,215 sonuç bulundu.

Boyunluk & Kol Askısı

Boyunluk ve kol askısı gibi ortopedik ürünler, çoğunlukla ilgili bölgede meydana gelen bir sağlık problemi akabinde hekim tarafından kullanılması tavsiye edilen ürünlerin başında geliyor. Doktorunuz zaten size ne türden ve hangi markadan bir boyunluk veya askı almanız gerektiğini tavsiye edecektir; ancak yine de satın almadan önce bunları bilmenizde fayda var.

Boyunluk Nedir, Ne İşe Yarar?

Boyunluk Nedir, Ne İşe Yarar?

Eğer ortada boyun, omurga ve sırt ile ilgili bir sorun varsa her şeyden önce bir doktora görünmek öncelikli şarttır. Yapılan tetkiklerin ve röntgenlerin sonucunda tanının konması ile birlikte bazı omurilik problemlerinde boyunluk kullanımı tavsiye edilebilmektedir. Boyunluğun sağlık açısından omurgaya sağladığı en önemli avantaj, başta omuriliğiniz olmak üzere boyun ve sırt bölgenizi mümkün olabildiğince sabit ve hareketsiz tutmanızı sağlamasıdır. Herhangi bir omurilik hasarında hareketsizlik ve stabilite, sağlık sorununuza karşı alabileceğiniz en etkili önlemdir. Ancak hareketsiz duran bir omurilik, hızlıca eski haline dönerek bir an önce sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı olabilir. Karşınıza çıkabilecek boyunluk çeşitleri arasında çenelikli boyunluk modelleri olduğu gibi çeneliksiz boyunluklar da olabilir. Boyunluk satın almadan önce doktorunuzun tam olarak hangi boyunluğu size tavsiye ettiğini teyit etmeli ve ona uygun bir ortopedik boyunluk satın almalısınız.

Kol Askısı Nedir, Nasıl Takılır?

Kol Askısı Nedir, Nasıl Takılır?

Etkili ortopedik ürünler arasında yer alan kol askıları da yine doktor tavsiyesi üzerine kullanılan destekleyiciler arasında. Çoğunlukla burkulma, ezilme, kas zedelenmesi ya da omuz operasyonları gibi rahatsızlıklardan sonra kullanılması önerilen kol askıları, 6 ila 10 hafta arasında kullanımı uygun görülen ortopedik tamamlayıcılardan. Çoğu kol askısının pratik, kullanışlı ve konforlu bir askı aparatı ve kolunuzun rahat durmasını sağlayan bir dirsek haznesi bulunur. Eğer doktorunuz tarafından herhangi bir sebepten dolayı kol askısı kullanılmanız tavsiye edildiyse, kol askısı nasıl bağlanır sorusunun cevabını çok iyi öğrenmeniz gerekir; zira yanlış kol askısı kullanımı size faydadan çok zarar sağlayacağı gibi kolunuzun yanlış kaynamasına ve daha ciddi hasarlarla karşılaşmanıza sebebiyet verebilir. Kol askısı bağlarken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, askının kolunuzun tüm ağırlığını tutuyor olmasıdır. Kol askısı takılı iken omzunuzu yükseltmemeli ve kolunuzu hareket ettirmemelisiniz. Geçirdiğiniz omuz veya kol rahatsızlığının akabinde kol kaslarınız ve tendonlarınız fazlasıyla hassas olacağı için kol bölgenizi olabildiğince hareketsiz tutmanız sizin için faydalı olacaktır. Kol askısı kullanımının bir diğer önemli noktası da kolunuzun doğal bir pozisyonda, hafifçe yanınıza doğru yerleşmiş olmasıdır. Yokmuş hissi veren, konforlu bir kol askısı, iyileşme sürecinizi hızlandıracak en etkili etmenlerden.

Boyunluk & Kol Askısı Fiyatları Ne Civarda?

Boyunluk & Kol Askısı Fiyatları Ne Civarda?

Boyunluk ya da kol askısı nerede satılır diye merak ediyorsanız, doğru adrestesiniz. Birbirinden kaliteli ve güvenilir ortopedik ürün markasının boyunluk ve kol askısı çeşitleri bu kategorimizde beğeninize sunuluyor. Boyunluk ya da kol askısı arasında seçim yaparken önceliğiniz bütçenizden ya da estetik tercihlerinizden çok, doktorunuzun size önermiş olduğu markayı ve modeli temin ediyor olmanızdır. Uzman gözüyle tavsiye edilmiş bir ortopedik ürün, bir an önce eski sağlığınıza kavuşmanız için başvurabileceğiniz en kestirme yoldur. Vizor, Aurafix, Orthocare ve Luxor gibi popüler markaların Sağlık Bakanlığı onaylı ürünleri burada sizleri bekliyor. Omuzluklar, sünger boyunluklar, fileli omuz bandajları ve çok daha fazlası, n11.com güvencesi ile burada. Boyunluk fiyatları ve kol askısı fiyatları arasında karşılaştırma yapmak ve sizin için ideal olan ürünü seçmek için doğru yerde olduğunuz kesin. Daha fazla medikal ürün için bu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Abc Derm (4)
Actual (1)
Aircast (2)
Alez (1)
All In One (46)
Aurafix (92)
BayTeks (2)
Belsana (2)
Berger (10)
Beybi (1)
Case (24)
Comfort (2)
(854)
Evvota (6)
Fe (1)
Freely (1)
Gigi (1)
Herbalife (49)
Herdegen (1)
Intiley (46)
Ivan (16)
Joints (3)
Kifidis (5)
Kinerase (45)
Kraft (48)
Kul-Tem (44)
Ligorix (18)
Lux (3)
Luxor (54)
Medi Kidz (4)
Minion (2)
Molicare (1)
Mymed (1)
Nimo (5)
Novamed (7)
Ocean (44)
Orlex (16)
Orthocare (383)
Ortholand (35)
Orthosoft (1)
Ortolife (46)
Ottobock (1)
Puffix (2)
Salkom (45)
So (1)
TPLAS (2)
Tracoe (1)
Variteks (23)
Vizor (49)
Wellfare (87)
Wicromed (1)
York (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(155)
ve üzeri (224)
ve üzeri (249)
ve üzeri (253)
ve üzeri (267)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL