Ayak Sağlığı & Tabanlık

için 10.137 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ayak Sağlığı & Tabanlık

Söz konusu ayak sağlığı olduğu zaman en kaliteli ve en güvenilir ürünleri kullanıyor olmanız şart; ortopedik ürünler de buna istisna değil. Özellikle düz tabanlık gibi ayak rahatsızlıkları ile karşı karşıya kaldığınız zaman destekleyici ve yardımcı ayak sağlığı ürünleri kullanmanız gerekiyor. Bu ürünlerin başında ise tabanlık geliyor.

Tabanlık Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Tabanlık Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Gün içerisinde koşuyor, yürüyor, zıplıyorsunuz; hiç olmadı ayakta duruyorsunuz. Ayaklarınızın üzerinde baskı oluşturan tüm bu fiziksel aktiviteler zamanla ayaklarınızda ağrıların oluşmasına neden olabilir. Her ne kadar bu ve benzeri ağrılar, ilk etapta size olağan gibi gelse de önlem almadığınız takdirde uzun vadede ayaklarınıza ve ayak tabanlarınıza kalıcı hasar verme riskiniz oluşabilir. Bu gibi risklerden korunmak ve ayak sağlığınızı daima ön planda tutmak için kullanabileceğiniz en pratik ürünlerden bir tanesi ayak tabanlığı olarak karşınıza çıkar. Ortopedik tabanlık olarak da bilinen bu tabanlıklar, temel olarak yürürken, koşarken ya da ayakta herhangi bir aktivite gerçekleştirirken sizi oluşabilecek ağrılardan korur. Özellikle jel tabanlık çeşitleri ağrıları elimine etme konusunda bir numaralı ortopedik ürün olarak gösterilirken farklı amaçlar için kullanılan ayakkabı tabanlık çeşitleri bulmak da mümkün.

Ayakkabı Tabanlık Çeşitleri Neler?

Ayakkabı Tabanlık Çeşitleri Neler?

Jel tabanlıklardan bahsederken özellikle ağrı giderme konusunda başarılı bir ürün olduğunu söyledik. Bununla birlikte bu jel yapıdaki ayak tabanlıklarıayak topuğuna verilen baskıyı da azaltarak ayakta geçirdiğiniz süreyi daha konforlu bir hale dönüştürmenize yardımcı olur. Jel tabanlıklar yürüyüş esnasında yarattıkları elastiklik ve esneklik sayesinde çok daha rahat bir fiziksel hareketlilik sunmaktadır. Bununla birlikte diğer ayaklık tabanlıkları arasında boy uzatan tabanlık, refleksoloji tabanlık, silikon tabanlık ve topuklu tabanlık gibi çeşitlere de rastlamak mümkün. Boy uzatan tabanlıklar ile topuklu tabanlıklar çoğunlukla aynı zamana hizmet etmekte olup ortopedist uzmanlar ve sağlık bilimcileri tarafından uzun vadede kullanılması tavsiye edilmeyen tabanlıklardandır. Silikon tabanlıklar ise jel tabanlıklar ile benzer bir yapıya sahip olup bir miktar daha bütçe dostu fiyatlarla karşınıza çıkar. Tabii ki söz konusu ayak sağlığınız ise bütçenizi ferah tutmanızda ve sağlığınız için en iyi, en güvenilir ve en kaliteli ortopedik ürünü satın almanızda sayısız fayda var. Hazır söz fiyatlardan açılmışken...

Ayakkabı Tabanlık Fiyatları Ne Civarda?

Ayakkabı Tabanlık Fiyatları Ne Civarda?

Satın alacağınız ürünün niteliğine göre ayak tabanlığı fiyatları da değişkenlik gösterecektir. Tabanlık fiyatları her şeyden önce medikal standartlara uygun olup olmamasına göre farklılık gösterir. Satın almanızın tavsiye edildiği ürünler tercihen tam ortopedik ve Sağlık Bakanlığı'nın onayından geçmiş ürünler olmalıdır. Kategorimizde karşınıza çıkacak olan ayak sağlığı ürünleri ve ayak tabanlıkları arasında ihtiyaçlarınızla örtüşen ürünler bulacağınızdan eminiz. Tam ortopedik dolgulu terliklerden silikon topuk koruyuculara, ayak atellerinden kemik koruyuculara pek çok ortopedi ürünü burada beğeninize sunuluyor. Ortopedik ürünler söz konusu olunca akla gelen ilk isimler olan Scholl, Dr. Comfort, Reister ve Wollex gibi markaların ürünleri için doğru adrestesiniz. İhtiyacınız olan tüm ortopedik ürünler için ise bu kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abc Derm (19)
Abena (3)
Abend (2)
Acs (3)
Acura (1)
Adulped (2)
Aura (2)
Aurafix (52)
Ayset (2)
B&H (1)
Belsana (2)
Betafıx (1)
Beybi (1)
Canped (4)
Chicco (1)
Dalin (1)
DCL (2)
Dioxi (3)
(9008)
Dr.Comfort (34)
Druid (1)
Elite (1)
Evvota (19)
Far-ka (2)
Fe (1)
Ficomed (1)
Fixor (25)
Fortest (1)
Gehwol (8)
Glory (8)
Havak (1)
Herdegen (4)
İcemen (2)
IŞIK (6)
Jellia (2)
Kifidis (73)
Leo (5)
Loft (1)
Lucky (2)
Luxor (37)
Mara (4)
Medifoot (28)
Medisana (1)
Medishop (2)
Mesitaş (1)
Minion (32)
Mymed (1)
Nexcare (1)
No (3)
Novamed (37)
Ompex (2)
Orthocare (19)
Orthosoft (1)
Ortolife (1)
Ottobock (19)
Pegai (14)
Playboy (2)
R82 (2)
Renu (1)
Salon (4)
Scholl (214)
Shelax (5)
Sinbo (3)
SOFORA (2)
Sos (2)
Süzen 92 (4)
Telkar (1)
TianDe (1)
Titiz (1)
Uni (2)
Variteks (58)
Viaxi (1)
Viscofoam (1)
Weinmann (1)
Wellfare (6)
Wicromed (3)
Wollex (20)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(570)
ve üzeri (925)
ve üzeri (1.031)
ve üzeri (1.054)
ve üzeri (1.101)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL