Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Medikal Malzemeler

için 28.165 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Medikal Malzemeler

Kişisel sağlığınız ve sevdiklerinizin sağlığı için göstermeniz gereken hassasiyet neticesinde ev ya da iş ortamında çeşitli materyallerin bulunmasına özen gösterebilirsiniz. Herhangi bir spesifik sağlık problemine karşı hazırlıklı olmak ya da rutin kontrolleri kişisel olarak bulunduğunuz her ortamda gerçekleştirebilmeniz için kullanabileceğiniz medikal malzemeler piyasada farklı özelliklere sahip seçenekleriyle yer alıyorlar. Elektronik, plastik ve tek kullanımlık gibi çeşitli segmentlerde alternatifleri bulunan medikal alana uygun bu malzemeleri arzu ettiğiniz miktarda ya da özellikle edinerek sağlıklı bir yaşam için elinizin altında bulundurabilirsiniz. İhtiyacınız olabilecek medikal malzeme listesi hakkında bilgi edinerek isterseniz bir ecza çantası ya da dolabı hazırlayabilir ve acil durumlarda ihtiyacınız olabilecek materyalleri hazırda tutabilirsiniz.

Medikal Malzemeler Hakkında Bilgili Olun

Medikal Malzemeler Hakkında Bilgili Olun

Günlük yaşam içerisinde karşılaşılabilecek çeşitli sorunlar, genel sağlığa etki edebilir. Görünmez kazalar veya anlık olarak genel sağlıkta meydana gelebilen bozulmalara karşı hazırlıklı olabilmek içinse çeşitli ürünleri el altında tutmak gerekir. Özellikle bebeklerin ve yaşlıların bulundukları ortamlarda; trafik kazalarında ilk yardıma hazır olmak için otomobillerde; ağır işlerin gerçekleştirildiği çalışma ortamlarında ve evde hasta bakımı yapılan evlerde bir medikal malzeme dolabı bulundurulması önerilir. Medikal ürünler nelerdir incelendiğinde, bu alanda üretilen ürünlerin oldukça fazla sayıda, farlı özelliklerde alternatifinin bulunduğu görülebiliyor. Yalnızca kişisel kullanım için değil özel polikliniklere sahip kişilerin de satın alabilmesi için üretilen medikal malzemeler arasında enjektörler bulunuyor. Koldan, damardan, kalçadan sıvı enjeksiyon yapılabilmesi için üretilen enjektörler tıbbi alanda çok sık kullanılan ürünlerdir. Eğer düzenli olarak iğne vuruluyor ve enjeksiyonda kullanılacak olan enjektörü yanınızda götürmek istiyorsanız piyasada yer alan ürün alternatifleri arasından vurulduğunuz iğne için uygun olan enjektörleri edinebilirsiniz. Medikal plastik malzemeler arasında yer alan enjektörlerin yanı sıra çeşitli hortumlarda bulunuyor. İdrar boşaltımı ve serum kullanımında gerekli olan plastik hortum seçenekleri piyasada çeşitli renklerle ve kalınlıklarla yer alıyorlar. Musluklu ve torbalı sisteme sahip idrar hortumlarıyla, yatış verilen hastanızın ihtiyacı olan hijyenik standartları koruyabilir ve pratik bir şekilde tuvalet ihtiyacının giderilmesini sağlayabilirsiniz. Serum ya da kan takviyesi yapılırken kullanılan hortum çeşitlerini de piyasada bulabilirsiniz. Medikal plastik ürünler arasında beslenme kateterleri de yer alıyor. Burundan uzatılarak mideye ulaştırılan bu kateterler, yatıştaki hastaların beslenmesinde kullanılıyorlar. Piyasada hasta için giriş kolaylığı sağlayacak şekilde dizayn edilen kateterler bükülme meydana gelmeyecek şekilde üretiliyorlar. Böylelikle kullanım esnasında olumsuzluklara neden olabilecek etkiler üretim anında dışlanmış oluyor. Yüzeyinde radyopak çizgiler bulunan kateter hortumları, radyolojik incelemeler esnasında çekilen filmlerde hortumun konumunun saptanmasında fayda sağlıyorlar. Medikal ürünler listesi incelendiğinde, plastik ürünlerin yanı sıra hekimlerin ve ebeveynlerin kullanımına uygun ahşap çubuklar da piyasada yer alıyor. Bu çubukları kullanarak ağzın iyi bir şekilde açılarak boğaz hastalıklarının görülebilmesi mümkün oluyor. Dile bastırılarak kullanılan ahşap çubuklar, hijyenik özellikleriyle tek kullanımlık olarak kullanıcılara sunuluyorlar.

Medikal Malzeme Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Medikal Malzeme Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yatış verilen hastalar ve eklem hastalıkları bulunanlar için özel olarak geliştirilen medikal malzemeler hem kullanıcıların hem de yakınlarının beğenerek tercih ettikleri alternatiflerle piyasada bulunabiliyorlar. Ortopedik rahatsızlıklarda kullanıcıya kolaylık sağlamak üzere tasarlanan bu ürünler arasında yastıklar sahip oldukları özelliklerle dikkat çekiyorlar. Ortopedik medikal malzemeler arasında bulunan yastık çeşitleri, özel dolgularıyla ve esnek özellikleriyle hasta yataklarında hastanın rahat bir şekilde uyuyabilmesi için dizayn ediliyorlar. Silikon dolguya sahip modeller, kullanıcıların yatış esnasında boyunlarının düşmesini önleyebiliyorlar. Boyun destekli olarak dizayn edilen seçenekler, eklem ağrılarının oluşumunu engelleyerek; hastanın uzun süreli yatışlarında ağrı sorunlarıyla karşılaşmasına izin vermiyorlar. Medikal ortopedi malzemeleri olarak üretilen yastık çeşitlerinin elyaf dolgulu seçenekleri de bulunuyor. Nefes alabilir dış yüzeye ve konforlu iç dolguya sahip bu modeller, yatış esnasında terlemeyi önleyecek şekilde hava sirkülasyonuna izin veriyorlar. Böylelikle hastanın uyku esnasında konforunu kaybetmesine neden olabilecek faktörler de dışlanmış oluyor. Esnek yapısıyla yatış sırasında kullanıcının arzu ettiği gibi şekillendirebildiği elyaf dolgulu modeller, kolayca katlanarak oturma pozisyonuna geçilirken sırt desteği olarak kullanılabiliyorlar. Medikal ortopedik ürünler arasında yürüteçler de bulunuyor. Özellikle yürüme zorluğu yaşayan hastalar ve yaşlılar tarafından kullanılan bu ürünler, özel yapıları sayesinde adım atmayı kolaylaştırıyorlar. Kullanıcının güvenli bir şekilde yürüyebilmesi için kaymaz ayak özellikleriyle dikkat çeken bu ortopedik medikal malzemeler, kullanıcıyı güvenli bir şekilde yol alabilmesi konusunda cesaretlendirebiliyorlar. Tutuş noktalarında silikon malzeme kullanılan yürüteçler, kullanıcının elleri terlemeden ve kaymadan yürütecini adım adım ileriyle götürebilmesinde faydalı olabiliyorlar. Ortopedik medikal malzemeler arasında el, kol, ayak ve bacak kılıfları da bulunuyor. Özellikle alçı uygulaması sonrasında kemiklerin kaynayabilmesi adına komplikasyonun oluştuğu bölgenin iyi bir şekilde sarılması gerektiğinde ideal kullanım özellikleri sunan bu ürünler cırt cırtlı tasarımlarıyla kullanıcılar arzu ettikleri sıkılıkta uygulama yapabilmeleri için kolaylık sağlıyorlar. Medikal malzeme fiyatları incelendiğinde, ürünlerin üretiminde kullanılan materyaller ve teknik özellikler bazında fiyatların çeşitlendiği görülebiliyor.

Medikal Malzeme Çeşitlerine Yakından Bakış

Medikal Malzeme Çeşitlerine Yakından Bakış

Çeşitli alanlarda kullanıma uygun olarak geliştirilen Sağlık & Medikal Ürünler, birçok farklı fonksiyonu yerine getirebiliyorlar. Medikal malzemeler nelerdir incelendiğinde, elektronik grupta yer alan ürünler arasında tansiyon aletleri dikkat çekiyor. Tansiyon ölçümünde kullanılan ürünler olan tansiyon aletleri özellikle çeşitli kan, kalp ve sinir hastalıkları olanlar için önem arz ediyorlar. Bu temel kullanım alanlarının haricinde düzenli olarak nabız ölçümü ve tansiyon düzeyinin belirlenmesinde de kullanılabilen tansiyon aletleri, elektronik seçenekleriyle oldukça pratik kullanım özellikleri sağlıyorlar. Bilekten ölçüm yapabilen modeller, ergonomik tasarımlarıyla bir bileklik gibi kola takılıyorlar ve tek tuşla tansiyon ölçümünü saniyeler içerisinde tamamlayabiliyorlar. Tansiyon ile birlikte kalp atışı ölçümü de yapabilen bu modellerle sağlığınızın rutin kontrolünü kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Ölçüm sonrasında elde edilen değerleri hafızaya alabilme, belirli bir süre aralığı içerisindeki değerleri kıyaslayabilme ve ortalama alabilme özelliği bulunan gelişmiş tansiyon aletleriyle sağlığınızı takip edebiliyorsunuz. Medikal malzeme fiyat listesi incelendiğinde, tansiyon aletlerinde fiyatların ürünlerdeki teknolojik özelliklere göre değişkenlik gösterdiği anlaşılıyor. Konuşma özelliği, sesli komutla çalışma fonksiyonu, veri analiz etme özellikleri bulunan teknolojik modeller piyasada bulunabiliyorlar. Medikal alanda kullanıma uygun ürünler arasında eldivenler, maskeler, gözlükler de bulunuyor. Laboratuvar çalışmalarında kullanılabilecek bu ürünlerle cilt ve doku sağlığınızı koruyabilirsiniz. Lateks eldiven çeşitleri, teması sağlık açısından uygun olmayan çeşitli materyallere dokunabilmek üzere kullanabileceğiniz ürünlerdir. Yalnızca sizi değil el ile uygulama yapmanız gereken bir hastanız varsa bu hastanız ile fiziksel temasta ona mikrop bulaştırmamak için de lateks eldivenlerden yararlanabilirsiniz. Maska alternatifleri ise çeşitli enfeksiyonları yaymamak ya da çevrenizde böyle bir durum varsa kendinizi koruyabilmeniz için kullanabileceğiniz İlk Yardım & Medikal Ürünler olarak piyasada yer alıyorlar. Kulak üzerine kolayca geçirilebilen lastikleriyle günlük kullanımda konforunuzu bozmayan maske alternatifleriyle kendinizi ve sevdiklerinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Gözlük seçenekleriyle ise çeşitli kimyasal çalışmalarda sıçrama faktörüne karşı gözlerinizi koruyabilirsiniz. Dilerseniz siz de hemen şimdi çeşitli alanlarda kullanıma uygun medikal ürünler ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için ürün sayfamızı inceleyebilir; ihtiyacınız olan ürün alternatiflerini hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Omron (19)
BOROX (279)
Resmed (105)
Parlakcam (294)
Dğer (265)
Beybi (170)
Borosil (149)
Edulab (146)
Telkar (145)
Ayset (136)
Hartmann (113)
4a Medical (111)
Tracoe (72)
Kimyalab (66)
GMD (63)
Minion (63)
Biorad (61)
Kifidis (50)
Galena (47)
Medialp (47)
Variteks (47)
Plusmed (46)
Beurer (40)
Respirox (37)
Dr. Plus (33)
Novamed (33)
Philips (31)
Dr. Mitra (29)
Galoşsan (29)
Vip (29)
Paradise (27)
Rollfix (24)
Tamkan (24)
LeBron (23)
Nimo (23)
Nordmende (23)
IŞIK (21)
Weinmann (21)
Acs (20)
Herdegen (20)
Abena (19)
Comfort (19)
LR (19)
Accu-Chek (18)
Compex (18)
Let's Cure (18)
Zorah (18)
Canacil (17)
Laboquick (16)
Armoline (15)
Otifleks (15)
Vzn (15)
Braun (14)
Evvota (14)
Hear Plus (14)
Riester (14)
Thermomac (14)
Traymed (14)
3M (13)
Bonie (13)
Duman (13)
Lorina (13)
Optone (13)
Ortholand (13)
Wollex (13)
Acto (12)
Cpapbipap (12)
Elit Grup (12)
Firstplus (12)
Freely (12)
Luxor (12)
Safell (12)
Sanitabant (12)
Avatherm (11)
Brava (11)
Dodo (11)
Dr Silikon (11)
Mesilife (11)
Atago (10)
Joly (10)
Lux (10)
Tena (10)
Unisign (10)
Abc Derm (9)
Dr.Plus (9)
Elite (9)
Endostall (9)
Fourend (9)
Mediven (9)
Patron (9)
Uni (9)
Vizor (9)
Castimo (8)
Medisana (8)
Mesitaş (8)
Off (8)
Bayer (7)
Ficomed (7)
Kavlan (7)
Medcover (7)
No (7)
Ocakmop (7)
Orthocare (7)
Praticmed (7)
Turmed (7)
Vestel (7)
Actual (6)
Acura (6)
B-good (6)
Dalin (6)
F. Bosch (6)
Far-ka (6)
Okinox (6)
Puffix (6)
Pulsemed (6)
AXIS (5)
Aurafix (5)
BayTeks (5)
Berger (5)
Canped (5)
Dermanol (5)
Dermomed (5)
Erka (5)
Fe (5)
Neffes (5)
Wicromed (5)
Abfen (4)
DanBox (4)
Ertıp (4)
Gvs (4)
Littmann (4)
Ortolife (4)
Rossmax (4)
Selpak (4)
A-Bone (3)
Aquavera (3)
Aromel (3)
Case (3)
Edukim (3)
Elbe (3)
Gold (3)
Nivea (3)
Onplast (3)
Pergusa (3)
Primanova (3)
Rosio (3)
So (3)
Titiz (3)
Unimed (3)
pbox (3)
Aeg (2)
Afg (2)
Ally (2)
Armor (2)
Artimed (2)
Asisty (2)
Aura (2)
BeSafe (2)
Bioxin (2)
Caretex (2)
Ceylan (2)
ColorKim (2)
DCL (2)
Daikin (2)
Dioxi (2)
Dr.Hegeli (2)
Dur&Plast (2)
Ekolife (2)
Farmacell (2)
Fizyomed (2)
Freshlife (2)
HALİO (2)
Ialuset (2)
Ivan (2)
Johnson (2)
Kinesio (2)
Knaftmed (2)
Kuteks (2)
Medifresh (2)
Medtech (2)
Milwaukee (2)
Nars (2)
Nexcare (2)
O.B (2)
Okey (2)
Organic (2)
Orlex (2)
Pine (2)
Poylin (2)
Pufai (2)
Roll-N-Go (2)
Scholl (2)
Smart (2)
Uçak (2)
3C Mask (1)
AXİS (1)
Airozon (1)
Aktident (1)
Alf (1)
Altis (1)
Asg (1)
Atos (1)
Banat (1)
Bebe (1)
Belux (1)
Betafıx (1)
Betaplast (1)
Biowent (1)
Bobby (1)
Bonnie (1)
Bonny (1)
Brp (1)
Burn Free (1)
Coldmer (1)
Corega (1)
Cvs (1)
Delta (1)
Dermokil (1)
Desodor (1)
Drinkwell (1)
Dubro (1)
Ersağ (1)
Evony (1)
Farmasi (1)
Fortel (1)
Freestyle (1)
G-Life (1)
GreenX (1)
Hattrick (1)
Herb (1)
Homend (1)
Innova (1)
King (1)
Kolped (1)
Ligorix (1)
LokmanAVM (1)
Lucky (1)
MYGOS (1)
Match (1)
Medela (1)
Medishop (1)
Medix (1)
Medixa (1)
Meyra (1)
Microlife (1)
Mikro-Gen (1)
Molicare (1)
Msr (1)
Necklife (1)
Noclet (1)
Oxygen (1)
PATOLAB (1)
Pabulex (1)
Predictor (1)
Prosante (1)
Protefix (1)
Raks (1)
Rasttec (1)
Retard (1)
Royal (1)
S-Box (1)
Safex (1)
Salvelox (1)
Scala (1)
Sem (1)
Sercair (1)
Shelax (1)
Sinomarin (1)
Sleepy (1)
Solife (1)
Sos (1)
Steraplus (1)
Suvay (1)
Süzen 92 (1)
Techron (1)
Thuasne (1)
Ttaf (1)
Vançin (1)
Vicks (1)
Viscoli (1)
Viselia (1)
Visomat (1)
Vital (1)
WESCO (1)
Xiaomi (1)
York (1)
Zamst (1)
İzgin (1)
Şey (1)
(23183)
diğer (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(4035)
(488)
(351)
(200)
(200)
(164)
(133)
(72)
(55)
(39)
(36)
(28)
(18)
(15)
(14)
(13)
(10)
(8)
(8)
(8)
(7)
(7)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4.171)
ve üzeri (5.669)
ve üzeri (6.042)
ve üzeri (6.156)
ve üzeri (6.323)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL