Tria Yüzük

Ölümsüz aşkı simgeleyen tria yüzük tasarımları özel aksesuarlardandır. Latince üç sayısının karşılığı olan tria, sevginin dünü, bugünü, yarını anlamına gelir. Sevdiğinize alınabilecek en anlamlı aksesuarlardan biri olan tria pırlanta yüzük modellerini, Pırlanta Yüzük kategorimizden inceleyebilir, bütçenize ve zevkinize göre bir tria pırlanta yüzük modeli seçebilirsiniz.

Tria Yüzük Modelleri

Tria Yüzük Modelleri

Kategorimizde bulunan tria yüzük modellerinin, yuvarlak ve oval kesim pırlanta seçenekleri bulunmaktadır. Altından tasarlanan tria pırlanta yüzük modelleri, 8, 14, 18 ayar altın çeşitleriyle tasarlanıyor. Beyaz, sarı, pembe, kırmızı, çift renk, üç renk, siyah renk seçeneklerine sunan altın tria yüzük modelleri pek çok markadan son model tasarımlara sahip bulunuyor. Tria pırlanta yüzük fiyatları için Pırlanta Yüzük kategorimizi inceleyebilir ve modelleri karşılaştırabilirsiniz. Kategorimizde zümrüt, topaz, safir, yakut gibi farklı taşlardan tria yüzük modelleri bulunuyor. Farklı renk seçenekleri sunan tria yüzük modellerinde siyah pırlantadan tasarımlar da bulunuyor. Modern, fantezi, spor, otantik gibi her tarza hitap eden tria pırlanta yüzük tasarımları sizleri bekliyor.

Tria Yüzük Markaları

Tria Yüzük Markaları

Tria pırlanta yüzük modelleri pek çok farklı markadan tasarıma sahiptir. Altınbaş, Gizzaro, Lova Pırlanta, Star Pırlanta, Topaz Pırlanta, Goldstore, Amor Pırlanta, Arya Pırlanta, Bella Gloria, Cigold, Gülaylar, Lizay Pırlanta, Nuumu Jewelry, Pırlanta By Pırlanta, Sare Pırlanta, Sirius Pırlanta, Siyah Pırlanta ve çok daha fazla markanın tasarımları sizleri bekliyor. Sare Pırlanta markasının mavi topaz taşlı tria pırlanta yüzük modelleri, Siyah Pırlanta markasının beyaz altın siyah pırlanta tria yüzük çeşitleri, Goldstore markasının sarı altın modern tria pırlanta yüzükleri, Nuumu Jewelry markasının zümrüt pırlantalı tria yüzük tasarımları, Ariş markasının rose altın damla kesim pırlanta tria yüzükleri, Sirius markasının beyaz ve sarı çift renkli altın tria pırlanta yüzük modelleri, Gizzaro markasının rose altın kalpli beyaz altın tria pırlanta yüzük çeşitleri ve çok daha fazla seçeneği kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Tria Yüzük Fiyatları

Tria Yüzük Fiyatları

Dün, bugün, yarın seninleyim anlamına gelen tria yüzük pırlanta modelleri, Anneler Günü, doğum günleri, evlilik teklifleri gibi özel anlar için en ideal hediyedir. Tria pırlanta yüzük modellerinin fiyatları, yüzüğün tasarımında kullanılan materyallere göre değişmektedir. Tasarımda kullanılan altının ayarı (8, 14, 18, 22 ayar vb.) ve pırlantaların karatları (ağırlıkları) tria yüzüğün fiyatlarını belirleyen niteliklerdir. Düşük ayar altın ve küçük karat pırlantalar daha uygun fiyatlar sunmaktadır. Bunlara ek olarak tasarımda kullanılan safir, zümrüt, yakut gibi diğer taşların değerleri de tria pırlanta yüzük fiyatlarını etkilemektedir. Pırlanta yüzük fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isteyenler Pırlanta Yüzük kategorimize uğrayabilir, modelleri ve fiyatları karşılaştırıp bütçesine ve zevkine göre bir tria pırlanta yüzük modeli seçebilir.

Tria Yüzük

için 134 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(3)
Ariş (13)
(1)
(2)
(5)
(3)
Goldstore (14)
Gülaylar (7)
(1)
(4)
(3)
(2)
Praticco (8)
(5)
(2)
(5)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Ayarı

14 Ayar (87)
18 Ayar (30)
8 Ayar (16)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Beyaz (103)
(5)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Taş Kesimi

Yuvarlak (94)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Karat

(28)
(24)
(19)
(11)
(8)
(7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Rengi

(50)
(30)
(8)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Pırlanta (90)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Taş Berraklığı

(28)
(20)
(16)
(9)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL