Tria Yüzük

Tria yüzük modelleri, kadınların en sevdiği yüzük çeşitleri arasında yer almakla birlikte evlilik yüzüğü olarak da kullanılmakta. Tria pırlanta yüzük modelleri, üç tane pırlanta taşının yan yana durması ile tasarlanmıştır ve adını üç taşlı olmasından almıştır. Tria pırlanta yüzük modelleri arasında gümüş tria pırlanta yüzük modelleri ve beyaz altın tria yüzük modelleri yer almaktadır. Zevkinize ve tarzınıza göre tria yüzüğünüzün beyaz altın mı, sarı altın mı yoksa gümüş mü olacağına karar verebilirsiniz. Altınbaş pırlanta yüzük ve Koçak Gold pırlanta yüzük markaları tarafından üretilen modeller, en sevilenler ve en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Tria yüzük, üç taşlı yüzük anlamına gelmektedir. Tria yüzük fiyatları, pırlantanın büyüklüğüne ve yüzüğün işçiliğine göre değişiklik göstermektedir. Evlilik teklifinde ya da özel günlerde en çok tercih edilen yüzük modelleri arasında bulunan tria yüzük modellerinin seçimini yaparken günlük hayatta kullanılabilecek özellikte olanları tercih etmeniz gün içinde rahat olmanızı sağlayacaktır. Tria yüzüğünüzle birlikte pırlanta kolye takmak ve şık bir takım oluşturmak için pırlanta kolye kategorisinde yer alan ürünlerimizi inceleyebilir ve hoşunuza gideni anında satın alabilirsiniz. Pırlanta kolye modelleri arasında da tektaş kolye modelleri ve tria kolye modelleri yer almaktadır.

Tria pırlanta yüzük modelleri için hemen kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Tria pırlanta yüzük satın almaya niyetlendiğiniz zaman karşınıza birbirinden farklı birçok model çıkacaktır. Özel tasarımlara sahip olan tria yüzük modelleri arasında değişik renkler de bulunmaktadır. Zevkinize göre tria yüzük modelinizin hangisi olacağına karar verebilirsiniz. Tria yüzüğün anlamını merak ediyorsanız, üzerinde yer alan üç taşın, "aşkımızın dünü, bugünü ve yarını" şeklindeki mesajı ilettiğini söyleyebilirsiniz. Ülkemizde ise en yaygın kullanım alanı, ilk defa doğum yapan eşlere hediye edilmesidir. Tria yüzük eğer tektaş yüzük ile birlikte kullanılacaksa, daha önce alınan tektaş yüzük modeli ile uyumlu olması gerekmektedir. Tria alyans modellerini incelemek ve anında satın almak için hemen kategorimizi inceleyebilir, hiç vakit kaybetmeden sevdiğiniz kadına asla hayır diyemeyeceği bir hediye satın alabilirsiniz.

Tria Yüzük

için 114 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(3)
Ariş (14)
(2)
(1)
(1)
(3)
Goldstore (14)
(1)
(1)
(2)
(5)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Ayarı

14 Ayar (82)
18 Ayar (24)
8 Ayar (7)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Beyaz (86)
(5)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Karat

(26)
(18)
(15)
(13)
(11)
(6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Kesimi

Yuvarlak (83)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

(53)
(26)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Pırlanta (76)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Başka bir kelime deneyin

Taş Berraklığı

(40)
(21)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL