ANTURAJ KÜPE

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Anturaj Küpe

Pırlanta takı modelleri her daim şıklığını ve değerini koruyan aksesuarlardandır. Parlaklığını yitirmez, her dönemde değerlidir ve tasarımlarının modası geçmez. Kategorimizde bulunan anturaj küpe modellerinde, geleneksel modellerin yanı sıra klasik ve modern çizgilerin yeniden yorumlanması ile farklı bir görünüm elde edilmiş yeni tasarımlar da bulunmaktadır. Anturaj küpe modelleri, karartmalı elmas taşlardan yapılacağı gibi beyaz pırlantayla da dizayn edilebilir.

Anturaj Küpe Nedir?

Anturaj Küpe Nedir?

Renkli taşların etrafının sıra taşlarla çevrilmesi sonucu oluşan pırlanta takı modelleri, anturaj adıyla alınıyor. Genellikle yakut, safir, zümrüt gibi değerli taş çeşitlerinin etrafına pırlanta ya da elmas çevrelenerek tasarlanıyor. Küpenin ortasında zümrüt, yakut gibi rengiyle dikkat çeken bir taş bulunur. Günümüzde ametist, kaplan gözü, akik gibi doğal taşlı modeller de tasarlanmaktadır. Bu yeni tasarımlardan parlaklığıyla pırlantaya ya da elmasa daha çok yakışan ametist, kuvars gibi doğal taşlı modeller daha çok tercih edilmektedir. Anturaj pırlanta küpe modelleri, çok eski zamanlardan beri tercih edilen tasarımlardandır. Her daim şık kalan, artık bir klasik haline gelmiş anturaj pırlanta küpe modellerinin yakut, zümrüt, safir, ametist gibi özel taşlardan çeşitleriyle kategorimizde bulabilir, anturaj pırlanta küpe fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Anturaj Küpe Fiyatları

Anturaj Küpe Fiyatları

Pırlanta, yontulmuş elmasa verilen addır. Anturaj pırlanta küpeler ise, elmasın en sevilen tasarımlarındandır. Dolayısıyla Anturaj Küpe fiyatları, elmasın piyasasına göre değişmektedir. Bir pırlantanın fiyatı, ne denli nadir bulunduğuna ve dört ayrı özelliğe bağlıdır. Kesim (Cut), Renk (Color), Berraklık (Clarity), Karat Ağırlığı(Carat Weight) özelliklerine göre pırlanta küpe modelleri ve fiyatları değişmektedir. Kategorimizde yakut taşlı küpe, safir taşlı küpe gibi farklı anturaj küpe modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin de fiyatı yine anturajın ortasında bulunan yakut, safir, zümrüt gibi taşların piyasadaki değerine göre değişmektedir. Ametist, kuvars gibi yarı değerli doğal taşlardan hazırlanmış modeller daha uygun fiyatlara sahip bulunmaktadır.

Anturaj Küpe Modelleri Nelerdir?

Anturaj Küpe Modelleri Nelerdir?

Kategorimizde bulunan anturaj küpe modellerinin yakut, safir, zümrüt, ametist taşlarına sahip olan, 8, 14 ya da 18 ayar farklı tasarım çeşitleri bulunmaktadır. Geleneksel pırlanta yakut küpe tasarımları, etnik izler taşımaktadır. Modern anturaj yakut küpe modelleri ise, daha minimalist tasarımlara sahip bulunuyor. Klasik ve modern çizgilerin birleştiği anturaj pırlanta safir küpe modelleri, popüler modellerdendir. Günlük hayatta da kullanılabilecek sade zümrüt küpe modelleri de kategorimizde sizleri bekliyor. Altınbaş, Altınkaynak, Amor Pırlanta, Anka Mücevherat, Ariş, Assos Diamond, Aytaş, Carine Diamond, Emel Pırlanta, Goldstore, Koçak Gold, Lizay Pırlanta, Miss Pırlanta, Pink Pırlanta, PırlantaByPırlanta, Sare Pırlanta, Sirius Pırlanta ve çok daha fazla markanın anturaj pırlanta küpe modellerini Pırlanta Küpe kategorimizden inceleyebilir, fiyatlarını karşılaştırabilir ve bütçenize, zevkinize göre bir küpe modeli seçebilirsiniz.