Filtreleri Temizle
Marka
Slazenger

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Axe
Fa
She
Xo
8x4
Lr
Svr
Fc
Wou
SVR
Tto
Ban
Nrc
Vp
Q5
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün İçeriği

Başka bir kelime deneyin

Koku Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Slazenger Deodorant & Roll-on

için 40 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Slazenger Deodorant & Roll-on

Slazenger deodorant spor bir yapıya sahiptir. Slazenger markasının spora olan katkısı dünyaca bilinmektedir. Deodorantlarını da yoğun terlere karşı dayanıklı üretiyor. Sizleri hoş kokularla buluşturuyor. Slazenger deodorant çeşitleri sadeliğin içinde size ferahlığı sunacak. Ürünlerin kalitesinden ve işlevinden oldukça memnun kalacaksınız.

Slazenger Deodorant Spor Tarz

Slazenger Deodorant Spor Tarz

Slazenger deodorant ter kokusunu önleyerek gün boyunca sonsuz bir özgürlük hissi vermektedir.  Terlediğinizde hoş kokularla etrafınızın sarılmış olması kadar rahatlatıcı başka bir şey olamaz. Slazenger deodorant parfüm modelleriyle sizi her zaman ter kokusundan ve kötü kokulardan koruyacak. Formülü sayesinde ter kokunuzu engelleyerek sürekli ferah hissetmenizi sağlayacak. Her hareketinizde etrafa hoş kokular yayarak ter kokunuzun varlığını size unutturacak. Hareket ettikçe daha özgür ve daha ferah hissedeceksiniz. Deodorant modelleri şu an için üç ayrı ürün olarak size hizmet veriyor. Yeşil, mavi ve kırmızı modelleriyle Slazenger markasının çeşitlerini görebilirsiniz. Slazenger deodorant kullananlar erkeksi kokuya ve farklı bir havaya sahip oluyor. Sevilen marka size avantajlar sunuyor. Tatlı aromalar, meyvemsi ve çiçeksi içerikler ile gün boyu daha rahat hissetmenizi sağlıyor. 24 saate kadar kalıcı etkisi sayesinde gün içerisinde sürekli olarak tazelemenize de gerek kalmıyor. Slazenger deodorant çeşitleri birbirinden hoş kokuları ile kullanıcıların beğenisini topluyor.

Slazenger Deodorant Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Slazenger Deodorant Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Slazenger, deodorantlarını sprey modelleri ile size ulaştırıyor. Sprey modeller çoğu zaman daha avantajlı olabiliyor. Kokunuzu tazelemek istediğinizde, dışarda olduğunuzda veya kıyafetinizi çıkaramayacak durumlarda olduğunuzda sprey model size daha uygun olacak. Ne şartlar altında olursanız olun sprey deodorantınızı çıkarıp kıyafetinizin üstüne sıkabilirsiniz. Kıyafetinizde hiçbir leke oluşturmayacaktır. İstediğiniz miktarda istediğiniz şekilde uygulayabilirsiniz. Kokunuzu tazelemeniz de daha kolay olacaktır. Hareket etmeyi seven ve hareketten kaçmayan bireyler de sık sık kullanma şansına sahip olur. Slazenger deodorant yeşil modelinin sportif kokuyu ve dinamikliği yansıtan tasarımı dikkatinizi çekebilir. Ürünler erkeklere özel olarak tasarlanmıştır. Ürünlerin enerjik ve canlı bir koku teması vardır. Dış tasarım olarak mat renklere sahip olan ürünler markanın sembolünü öne çıkaran bir yapıya sahip. Ürünler 150 ml olarak sunuluyor. Merak ettiğiniz tüm modelleri inceleyebilirsiniz. Slazenger deodorant fiyatları da sayfamızda yerini almaktadır. Modeller arasında karşılaştırma yaparak tarzınıza ve beklentinize uygun kokuyu bulabilirsiniz.

Slazenger Deodorant Güçlü Nokta

Slazenger Deodorant Güçlü Nokta

Slazenger deodorantları ile hayatınızdaki her harekette terleyecek miyim korkusundan uzak olabilirsiniz. Terlediğinizde hoş kokularla ve ferahlık hissiyle hareket edebilirsiniz. Ter kokusuna karşı Slazenger deodorantlarını kullanabilirsiniz. Cildinize veya kıyafetlerinize sıktığınız anda ter ve kötü koku hakkında en ufak bir düşünce sizi meşgul etmeyecek. Slazenger deodorant modelleri sizi her zaman ter kokusundan koruyacak. Modellerin size uyum sağlayan kokularını bulmak çok az vaktinizi alacak. Bulduğunuzda ise uzun süreler bırakmayacaksınız. Genç ve aktif bir yaşamı benimseyen herkese uyabilecek potansiyelde kokular mevcut. Slazenger deodorant kullananlar aktif yaşamın tamamlayıcısı olarak kendi kokularını buldukları için daha rahat hareket ediyor. Deodorant modelleri dermatolojik olarak testlerden onay almıştır. Cildinizde herhangi bir tahrişe neden olmayacak. Siz de dinamik ve enerjik bir ruh haliyle gün içinde kullanımla daha güvende olacaksınız. Tüm ürünleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Daha fazla seçenek için Deodorant & Roll-on kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.