Termal İç Giyim

Soğuk kış aylarında dışarıya çıkarken veya outdoor sporlarla uğraşırken soğuktan korunmak için çeşitli çözümlere başvurulur. En sık tercih edilen yöntemlerden biri olan kalın ve kat kat giyinme, hem oluşturduğu ağırlık yüzünden hem de hareket alanını kısıtlaması nedeniyle birçok zorluğa sebep olmaktadır. Soğuktan korunmak için tercih edilen bir diğer yöntem olan yün içlikler, aşırı terleme yaptığı için çok kullanışlı ürünler değildir. Soğuk havalarda etkili bir silah olan termal ürünler, hem hareket alanınızı kısıtlamaz hem de terlemeye sebep olmaz. Termal kumaşlar ile üretilen outdoor termal iç giyim ürünleri, vücut ısısını korurken vücutta oluşan nemi de dışarı atar.

Termal iç giyimin özelliği hem vücut ısısını koruması hem de terlemeyi dengelemesidir. Outdoor sporlar ya da doğa sporları olarak bilinen; kayak, kampçılık, yelken, bisiklet, dağcılık, kürek, motorsiklet gibi spor dalları ile ilgilenen sporcular termal iç giyim ürünleri ile soğuğa karşı güçlü bir kalkan oluşturmaktadırlar. Termal iç giyim ürünlerinin pamuklu iç giyim ürünlerden en büyük farkı ısıyı tutmalarıdır. Pamuklu iç çamaşırları ısının tamamını dışarı verirken termal iç çamaşırları ısının yüzde 80’lik bir kısmını vücutta tutarlar. Termal iç giyim ürünlerinin bir başka faydası da terlemeyi dengelemesidir. En iyi iç çamaşırları arasında gösterilen termal iç giyim ürünleri, antrenman esnasında oluşan terlemeyi kumaşın bir üst kısmına atarak vücudu devamlı kuru tutmayı sağlamaktadır.

Termal iç giyim ürünlerinin fiyatları, normal iç çamaşırlara göre daha pahalı olsa da paranızın karşılığı fazlasıyla alırsınız. En çok tavsiye edilen outdoor giyim markalarından olan Crivit firmasının ürettiği Crivit Silver Protection Baselayer termal iç giyim ürünleri sahip oldukları antibakteriyel yapıları ve miflonlu kumaşları ile soğuğu geçirmeden vücudunuzun nefes almasını sağlar. Lafuma firmasının ürettiği termal outdoor içlik ürünleri, soğuk havalarda vücudunuzun ısısını korumanın en kolay yoludur. Lafuma termal içlikler vücudunuzdan bir parçaymış gibi hareket eder ve varlığı sizi rahatsız etmez. En çok tercih edilen termal iç giyim markalarından olan Thermoform firmasının ürettiği Thermoform extreme içlikler, dikişsiz ve esnek yapıları ile birçok sporcu ve kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.


 Termal İç Giyim

için 3,858 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

(1381)
Thermoform (473)
Dazzer (290)
Falke (186)
Millet (155)
Black Spade (100)
Blackspade (98)
Trekmates (65)
Regatta (63)
Lafuma (62)
2as (50)
Molten (47)
Patagonia (38)
Termolite (37)
Thermodry (37)
Puhu (28)
Berg (22)
Evolite (19)
Marmot (17)
FAİ (16)
Columbia (14)
Superstorm (13)
Colle (12)
Killtec (11)
North Face (11)
Dare2B (10)
Puma (9)
Yaban (9)
Pinewood (8)
HI-TEC (6)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(135)
ve üzeri (199)
ve üzeri (218)
ve üzeri (221)
ve üzeri (229)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL