Askeri Giyim ve Aksesuar

Askeri giyim ürünlerini askerlerin yanı sıra outdoor sporlarla ilgilenen kişiler de kullanmaktadır. Eğer siz de outdoor aktivitelerle ilgileniyor ya da yakın zamanda askere gidecekseniz askeri giyim ve aksesuarları inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünlere kategorimizden kolayca sahip olabilirsiniz.

Askeri Giyim Ürünleri Nelerdir?

Askeri Giyim Ürünleri Nelerdir?

Askeri giysiler denilince ilk akla gelen ürünlerden bazıları; kamuflaj mont, askeri bot olarak da bilinen postallar, askeri üniforma, askeri tişört ve iç çamaşırlarıdır. Bu kıyafetler her Türk askerinin giymek zorunda olduğu giysilerdir. Bunun yanı sıra; kampçılık, balıkçılık, avcılıkla uğraşanlar ya da outdoor aktiviteciler tarafından da askeri kıyafetler hayli talep görmektedir. Bunun sebebi askeri kıyafetlerin taktik ağırlıklı her türlü doğa koşuluna uyum sağlayan dayanıklı materyallerden üretilmesidir. Outdoor aktivitelerde her türlü doğa koşulu ile karşılaşmak mümkün olduğundan kullanılan kıyafetlerin outdoor’a elverişli olması, dayanıklı ve uzun ömürlü olması gerekir. Askeri kıyafetler bu özelliklere sahip olduğundan pek çok doğa sporcusu bu giyim ürünlerini tercih etmektedir. Kategorimizde ihtiyaç duyabileceğiniz ve outdoor aktivitelerinizi daha kolay hale getirecek pek çok askeri giyim ürünü bulunmaktadır.

Askeri Aksesuarlar Nelerdir?

Askeri Aksesuarlar Nelerdir?

Askeri kıyafetlerin yanı sıra askeri aksesuarlar da hem askerler hem de outdoor sporcular tarafından sıkça kullanılmaktadır. En çok kullanılan askeri aksesuarlardan bazıları; askeri çanta, genellikle boyuna asılarak ve kıyafetin içine sokularak kullanılan minimal boyut ve inceliğe sahip askeri cüzdan, askeri tıraş çantası ve tıraş seti, asma kilit, koruyucu dizlik, askeri kemer ve askeri dikiş setidir. Askeri aksesuarlar pek çok eylem ve aktivite için pratiklik ve kolaylık kazandırdığından sporcular ve kampçılar tarafından da tercih edilmektedir. Örneğin bacak çantası sayesinde omzunuzda büyük bir sırt çantası taşıma zahmetinden kurtulabilirsiniz. Bu sayede daha rahat doğa yürüyüşü yapabilir, balık tutabilir ya da avlanabilirsiniz. Ayrıca eğer dalışla uğraşıyorsanız askeri dalış aksesuarları tam size göre! Dalgıç feneri, derinlik göstergesi gibi askeri aksesuarlarla dalış keyfinizi çok daha güvenli ve konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Askeri Giyim & Aksesuar Fiyatları

Askeri Giyim & Aksesuar Fiyatları

Askeri giyim ve aksesuar fiyatları ürüne, markasına, özelliğine ve materyaline göre farklılık göstermektedir. Askeri tişört, iç çamaşırı, atlet, paçalı don gibi ürünler genellikle 6’lı setler halinde satıldığından daha uygun fiyata mal edebilirsiniz. Bunun yanı sıra pek çok askeri aksesuar sizlere alım kolaylığı sunmaktadır. Hareketinize ve aktivitelerinize konfor kazandıracak olan bu aksesuar ve kıyafetlerle doğada olmak şimdi her zamankinden daha kolay! Askeri botlar ve postallar askeri giyim ve aksesuarlar arasında bütçenizi esnetmeniz gereken ürünlerdir. Outdoor aktivitelerle meşgul olurken ayaklarınıza her zamankinden daha fazla özen göstermelisiniz. Bu yüzden kaliteli, ayak yapınıza uygun ve dayanıklı bir postal seçmeye dikkat edin. Kategorimizde yer alan postalları inceleyebilirsiniz. Ayrıca daha fazla askeri bot modelini görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Askeri Giyim ve Aksesuar

için 2,164 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(1)
5.11 (81)
A&C (7)
A.V.C (7)
Ace Camp (6)
(1)
(1)
(1)
(1)
Alfaheat (11)
(1)
(2)
Barska (15)
(1)
(5)
Bestard (12)
(2)
(1)
(1)
Coghlan's (148)
(5)
Columbia (28)
(1)
(1)
(3)
(4)
(1)
Dazzer (101)
(3)
(1)
(887)
Dolomite (20)
Evolite (19)
Ferrino (29)
(5)
(2)
(2)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
KUDOS (6)
(4)
Lowa (48)
Meindl (11)
Molten (9)
Mondeox (19)
(2)
(2)
(3)
Patagonia (7)
(1)
Pinewood (8)
(5)
povit (10)
(1)
(1)
(5)
(4)
(1)
(2)
Scarpa (31)
(1)
Sterling (7)
STURM (79)
(3)
(2)
(2)
Thermoform (48)
(1)
(1)
(1)
Umarex (12)
(1)
(2)
(1)
(1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(201)
ve üzeri (270)
ve üzeri (287)
ve üzeri (292)
ve üzeri (294)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL