Güvenlik Malzemeleri

için 3,920 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Güvenlik Malzemeleri

Başta kampçılık olmak üzere yaptığınız neredeyse her outdoor aktivitede bir güvenlik riski ile karşı karşıya kaldığınız aşikar. Bu riski minimize etmek ve ister açık hava sporu, ister kamp yapıyor olun, can güvenliğinizi daima önceliğiniz olarak tutmak için aşağıdaki güvenlik malzemelerine ihtiyaç duyacaksınız.

Outdoor Kask & Can Yeleği

Outdoor Kask & Can Yeleği

Eğer rafting ya da yelken gibi açıkhava sporlarına meraklıysanız, kaskınız ve can yeleğiniz olmadan suya çıkmamanız gerektiğini hali hazırda biliyor olmalısınız. Özellikle rafting yaparken can güvenliğinizi sağlayacak kask modelleri ve birbirinden kullanışlı, portatif can yelekleri burada sizleri bekliyor.

Kelepçe & Jop

Bakir alanlarda kamp yapmak, heyecan verici ve eğlenceli olduğu kadar tehlikelidir de; özellikle kamp esnasında yaptığınız uzun doğa yürüyüşleri esnasında karşınıza nelerin çıkacağını bilemeyebilirsiniz. Tedbir amaçlı da olsa kendinizi ve çevrenizdekileri olası beklenmedik tehlikelerden koruyabilmek için birer çelik jop ve bir çift kelepçe edinmekte fayda var.

Göz Yaşartıcı Sprey

Göz Yaşartıcı Sprey

Yine vahşi doğada ne tür hayvan ve canlılar ile karşılaşacağınız meçhul. Özellikle yaban domuzu veya ayı gibi hayvanlar ile karşılaşmanız durumunda kendinizi korumanız için yeterince zamanınız ve alanınız olmayabilir. Bununla birlikte daha önce de bu tür bir saldırıya uğramamış olduğunuz için ilk etapta ne yapacağınızı şaşırmanız çok doğal. Birincil önlem olarak daima yanınızda tutabileceğiniz göz yaşartıcı sprey sayesinde ilk müdahaleyi yapmanız, ardından da ivedilikle yardım çağırma faaliyetlerine girişmeniz en doğrusu olacaktır.

Pusula

Her ne kadar ilk bakışta bir güvenlik malzemesi olarak görünmese de vahşi doğada pusula kullanmanın can güvenliğinize getirdiği katkı yadsınamaz. Kamp ateşi yakarken, rafting veya yelken ile yol alırken ya da sadece doğa yürüyüşünüz sırasında yönünüzü tespit ederken size büyük kolaylık sağlayan portatif bir pusula ile kaybolmanız mümkün değil.

Düdük

Düdük

Tabii ki outdoor aktiviteler esnasında kullanılması gereken güvenlik malzemeleri dediğimiz zaman düdük çeşitlerini de atlamamak gerek. Yer belirtmek, dikkat çekmek ya da bir anons yapmak için kullanabileceğiniz outdoor düdükler, aynı zamanda belirli sinyaller belirlediğiniz takdirde arkadaşlarınız arasında bir haberleşme dili olarak faydalanabileceğiniz bir araç olarak da avantaj sağlıyor.

Diğer Güvenlik Malzemeleri

Outdoor aktiviteleriniz ve kampçılık deneyiminiz boyunca kullanabileceğiniz güvenlik malzemeleri elbette bu saydıklarımız ile sınırlı değil. Kamp sahasından ayrıldığınızda güvenlik açısından kullanabileceğiniz çanta kilitleri, çok fonksiyonlu katlanabilir testere, kürek ve çapalar, multi-fonksiyonel avcı bileklikleri ve kamuflaj ürünleri, bu kategorimizde karşınıza çıkacak güvenlik malzeme çeşitlerinden sadece birkaç tanesi.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2AS (2)
4F (1)
5.11 (1)
A.V.C (1)
Ace Camp (1)
Action (1)
Aj (1)
Asg (11)
Ballistol (3)
Barska (2)
Beal (10)
Brio (4)
Böker (2)
Coghlan's (14)
Coghlans (150)
Dazer (3)
Deuter (5)
(2704)
Dynamic (7)
Edelweiss (2)
Evolite (22)
Ferrino (29)
Fiskars (1)
FIZAN (15)
Free Camp (1)
FREECAMP (4)
Grand (19)
ION (1)
Jenix (1)
JR Gear (7)
Konus (3)
Lalizas (6)
Leki (12)
Lotto (1)
Markasız (1)
MOULTRIE (3)
Msr (3)
Munkees (5)
N-rit (1)
Nature (1)
Nite Ize (9)
Nurgaz (93)
OCUN (71)
Outdoors (1)
Patagonia (1)
Pinguin (1)
RECONYX (1)
Remington (1)
Salewa (2)
Silva (2)
Sterling (1)
STUBAI (47)
STURM (1)
Summit (4)
SWISSTECH (3)
Trangia (3)
Umarex (1)
Vardem (8)
Vav Wear (1)
Watton (1)
Whistle (68)
Zamst (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(108)
ve üzeri (142)
ve üzeri (152)
ve üzeri (161)
ve üzeri (169)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL