Dağcılık & Tırmanış

için 1,364 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dağcılık & Tırmanış

En heyecanlı ve macera dolu etkinliklerden biri olan dağcılık ve tırmanış, outdoor sporcuların en çok tercih ettiği outdoor aktivitelerin başında gelmektedir. Dağcılık ve tırmanış, adrenalin dolu bir outdoor spor aktivitesidir. Dağcılık ve tırmanış, iyi eğitim almış profesyonel sporcular tarafından gerçekleştirilir. Amatör dağcılar ise gerekli ekipmanlar ve eğitimlerle kendilerini kısa sürede geliştirebilir. Dağçılık ve tırmanış ayakkabıları, sporcuların zorlu doğa koşullarından etkilenmeden kolay ve güvenilir bir şekilde tırmanmasına yardımcı olur. Dağcılık ve tırmanış ayakkabılarının özelliği, çeşitli aparatların takılabildiği ayakkabı tabanlarına sahip olmalarıdır. Dağcılık ve tırmanış ayakkabıları su geçirmez özelliktedir. Dağcılık & tırmanış ayakkabı modelleri ve dağcılık & tırmanış bot modelleri, outdoor ekipmanlar konusunda kendini kanıtlamış markalar tarafından üretilmektedir.

Zorlu tırmanış aktivitelerinde ayak sağlığı ve ayağın zorlu koşullara karşı iyice muhafaza edilmesi en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Profesyonel dağcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Bestard Top Mountain dağcılık & tırmanış botlarının sık dokumalı tabanlıkları, ayak kaslarının erken yorulmasını engeller ve kuru kalmasına yardımcı olur. Bestard Top Mountain ayakkabılar, sahip oldukları çıkarılabilir Gore-Tex mesli tabanları ile farklı kullanımlara uygundur. Kadın ayak yapısına göre tasarlanan Lafuma Atakama Climactive kadın trekking ayakkabısı, anti-bakteriyel yapısı ve climactive deri tabakası ile ayakların daha iyi nefes almasını ve kullanıcıların daha uzun süre ayakta kalmasını sağlar. En iyi tırmanış ayakkabılarından olan Salomon tırmanış ayakkabıları ile; dağlara, kayalıklara, ve farklı toprak katmanlarına kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.

Dağcılık & tırmanış ayakkabılarının fiyatları, markalara ve ürünlerin sahip olduğu teknolojik özelliklere göre değişiklik göstermektedir. En pahalı dağcılık & tırmanış ayakkabı modelleri, uzun tırmanış aktiviteleri için tasarlanan dayanıklı dağcılık ayakkabılarıdır. En ucuz dağcılık & tırmanış ayakkabı modelleri ise; kısa süreli etkinlikler için tasarlanmış klasik trekking ayakkabılarıdır. En çok tercih edilen dağcılık & tırmanış ayakkabısı modelleri, 5000 metre ve üstü tırmanışlar için tasarlanan mesli ayakkabı modelleridir. Kaya tırmanış ayakkabıları, kadınlar ve erkekler için farklı özelliklerde tasarlanmaktadır. Dağcılık ve tırmanış için gerekli ekipmanlar, başta tırmanış ayakkabıları olmak üzere; tırmanış ipi, tırmanış kemeri, toz torbası, karabina, magnezyum, ekspres, çanta ve dağcılık kıyafetleridir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(387)
Bestard (201)
Merrell (88)
Asolo (85)
Leki (55)
Salomon (32)
Kayland (31)
Dazzer (29)
Grivel (24)
Ferrino (20)
HI-TEC (20)
Scarpa (20)
Columbia (16)
AKU (15)
Dolomite (15)
STUBAI (15)
Regatta (14)
Berg (12)
Trangia (12)
Evolite (11)
INOV8 (11)
Lowa (8)
Kinetix (6)
Millet (6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(24)
ve üzeri (30)
ve üzeri (31)
ve üzeri (32)
ve üzeri (32)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL