Dağcılık & Tırmanış

için 1,583 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dağcılık & Tırmanış

Outdoor aktivitelerden kuşkusuz en maceralalıları olan dağcılık ve tırmanış için gerekli bazı ekipmanlar bulunmaktadır. Kıyafetler, malzemeler ve en önemlilerinden olan outdoor ayakkabılar bu ekipmanlardan bazıları. Kategorimizde yer alan dağcılık ve tırmanış ayakkabıları inceleyerek yaptığınız aktiviteye uygun bir ayakkabı modelini kolayca bulabilirsiniz.

Dağcılık Ayakkabısı

Dağcılık Ayakkabısı

Dağcılık, en adrenalin dolu outdoor aktivitelerden birisidir. Aynı zamanda bir o kadar da riskli olan bu sporu herhangi bir tehlike yaşamadan atlatmak için doğru ekipmanları seçmeniz son derece önemli. Ayağınıza ve dağcılığa uygun olarak seçtiğiniz bir dağcılık ayakkabısı yapacağınız sporun hem daha kolay ve konforlu hem de daha güvenli olmasını sağlar. Bir dağ ayakkabısının en önemli özelliklerinden biri, engebeli arazilerde ayak bileğinin korunması ve desteklenmesi için yüksek bileklik kısmının 15-20 cm olmasıdır. Bunun yanı sıra ayakkabının kaygan zeminlerde, çamurlu arazilerde ve karda zemine tutunabilmesi oldukça önemlidir. Bunun için vibran tarzında tabanı tırtıllı ve orta sertlikte olan bir ayakkabı tercihinde bulunmalısınız. Ayrıca su sızmasını önlemek için ayakkabının sık dikişli olması ve dikişli yüzeylerin olabildiğince az olmasına dikkat etmelisiniz. Bunun yanında bağcıkların altında körüklü dil olması da bu kısımdan sızabilecek suyun önünü keser. Tüm bu özelliklere uygun olarak satın alacağınız bir dağ ayakkabısı kusursuz bir dağcılık deneyimi yaşamanıza katkıda bulunacaktır.

Tırmanış Ayakkabısı

Tırmanış Ayakkabısı

Dağcılığın bir kolu olarak nitelendirebileceğimiz tırmanış için de spesifik özelliklere sahip outdoor ayakkabılar bulunmaktadır. Dağcılık yalnızca dağlarda yürüyüş yapmak ve dağda kamp kurmaktan ibaret değildir. Teknik malzemeler ve özel ayakkabılarla yapılan tırmanma sporunu da kapsamaktadır. Eğer siz de tırmanışlar da yapan bir dağcı iseniz bu aktiviteye uygun olarak tırmanma ayakkabısı kullanmanız gerekir. Günümüzde en çok rağbet gören doğa sporlarından olan tırmanış için ihtiyacınız olan outdoor ayakkabı sürtünmeye ve kaymaya karşı dayanıklı olmalıdır. Yine dağcılık ayakkabısı gibi su geçirmez, ve kaymaz tabanlı olma özellikleri bulunmalı. Bunların yanı sıra; dik kar yamaçlarında ayağın yanlara kaymaması için içten destekli topuk tavsiyesi olmalıdır. Ayakkbıyı donmuş ve ıslakken bile kolayca giyebilmek istiyorsanız genişçe açılabilen boğazlıklı olmasına dikkat edebilirsiniz.

Dağcılık & Tırmanış Ayakkabıları Fiyatları

Dağcılık & Tırmanış Ayakkabıları Fiyatları

Dağcılık ve tırmanış ayakkabılarının fiyatları genel olarak birbiriyle yakınlık göstermektedir. Dilerseniz alacağınız bir tırmanış ayakkabısını dağcılık faaliyetlerinizde de kullanabilirsiniz. Dağcılık ve tırmanış ayakkabılarının özellikleri genel olarak benzerlik göstermektedir. Kategorimizde her bütçeye ve hem tırmanış hem de dağcılık için gerekli olan özelliklere sahip ayakkabı modelleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen dağcılık & tırmanış ayakkabı markalarından bazıları; Bestard, Scarpa, Stubai, Koflach, Zamberlan, Kinetix, Lowa, Garmont, Hanwag gibi markalardır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının dağcılık & tırmanış ayakkabılarını kategorimizden inceleyebilirsiniz. Eğer dağcılık ve tırmanış aktivitesiyle sık sık uğraşıyorsanız alacağınız ayakkabının maliyetinden önce özelliklerine ve ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağına dikkat etmenizi öneririz. Dağcılık & tırmanış ayakkabıları gibi diğer tüm outdoor ayakkabı modellerine göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4F (5)
5.11 (2)
A.V.C (1)
Adidas (12)
Asolo (25)
Beal (3)
Berg (2)
Bestar (1)
Bestard (32)
Boreal (1)
Buffer (1)
Coghlans (7)
Columbia (2)
Dachstein (6)
DC (1)
Deuter (1)
(594)
Dolomite (6)
Elan (1)
Evolite (9)
F.B.I (1)
Ferrino (7)
Fiskars (1)
FLADEN (1)
FREECAMP (3)
GriSport (391)
Grivel (2)
Han Wag (8)
Jump (2)
Kayland (3)
Kinetix (7)
Koflach (9)
Kovea (1)
Letoon (1)
Lomer (10)
Lotto (10)
Lowa (9)
Lumberjack (36)
Lytos (1)
Markasız (9)
Meindl (1)
Merrell (21)
Millet (1)
Milo (2)
Mondeox (37)
Muya (5)
Nepall (10)
Nike (8)
Regatta (6)
Roca (2)
Salewa (5)
Salomon (5)
Scarpa (79)
Scooter (3)
Square (1)
STURM (3)
Supra (1)
Treksta (6)
TRESPASS (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Numara

(144)
(53)
(46)
(43)
(40)
(37)
(35)
(24)
(19)
(15)
(14)
(13)
(13)
(13)
(12)
(10)
(9)
(8)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (233)
Erkek (57)
Kadın (13)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(44)
ve üzeri (52)
ve üzeri (53)
ve üzeri (53)
ve üzeri (56)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL