Kategoriler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Viyola

için 76 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Carlovy VAA3 14 amp;#39; amp;#39; Viyola

  (0)
  13.007,06 TL SEPETTE 12.707,06 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Carlovy Vaa6-16' Viyola 16''

  (0)
  7.530,26 TL SEPETTE 7.304,35 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Carlovy Vaa6-15' Viyola 15''

  (0)
  7.530,26 TL SEPETTE 7.304,35 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Carlovy VAA8-16 Viyola 16 quot;

  (0)
  6.063,47 TL SEPETTE 5.881,57 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Amanda Aav5 16 İnç Viyola

  (0)
  11.932,98 TL SEPETTE 11.632,98 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Amanda Aav5 15 İnç Viyola

  (0)
  11.932,98 TL SEPETTE 11.632,98 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Amanda Aav4 16 İnç Viyola

  (0)
  15.387,26 TL SEPETTE 15.087,26 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Amanda Aav6 14 İnç Viyola

  (0)
  9.577,79 TL SEPETTE 9.290,46 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Amanda Aav5 15.5 İnç Viyola

  (0)
  11.932,98 TL SEPETTE 11.632,98 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Amanda Aav4 14 İnç Viyola

  (0)
  15.387,26 TL SEPETTE 15.087,26 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Dominguez Dvap34 3-4 Viyola

  (0)
  8.403,98 TL SEPETTE 8.151,86 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Amanda Aav4 15 İnç Viyola

  (0)
  15.387,26 TL SEPETTE 15.087,26 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Yamaha Va5s 16 Viyola

  (0)
  16.769,00 TL SEPETTE 16.469,00 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Yamaha Va5s 14" Viyola

  (0)
  16.769,00 TL SEPETTE 16.469,00 TL
  +

Viyola

İnsanların müzik ile mutluluk arasındaki ilişkiyi kurarak kendileri çeşitli alanlar oluşturması ile ortaya farklı sonuçlar çıkıyor. Ruhen dinlenmiş olan bir birey yaşamının diğer alanlarında daha sağlıklı ve mutlu bir birey olarak göz önüne geliyor. Yaylı bir çalgı olan viyola dış görünüşü açısından kemana benziyor. Keman ile oldukça sık karıştırılan bu enstrüman 41-45 cm ölçülerine sahip olup ve etkili bir kulak ziyafeti sunuyor. Çeşitli alanlarda müzisyenlerin bir meslek olarak kullandığı bu müzik aletini, birçok kişi hobi alanında kullanabiliyor. Kullanımı günden güne daha yaygın bir hale gelmiş ve insanların boş zamanlarında farklı aktivitelere eşlik ediyor. Viyola nedir sorusuna kemandan biraz daha büyük, orta bir sese sahip yaylı bir çalgı aleti olduğu cevabı verilebilir. Markaların çeşitli özellikleri ve boyutları ile kullanıcı tercihine sunulan bu enstrümanlar, geniş ürün yelpazesi ile piyasaya sürülüyor. Viyola, tüm dünya üzerinde oldukça geniş bir kullanıcı kitlesi oluşturmuş ve kemana benzerliği ile biliniyor. Yaylı çalgılar arasında keman ile birlikte arasındaki asıl farkı boyutları değil, ses tonunun değişikliğidir. Viyola dört telli aylar arasına girerek, parmak ve yay tekniği ile farklı sesler elde etmeye çalışıyor. Müzik aletlerinin kullanımı, kalitesi ve kullanıcı beğenisi dikkate alınarak uzman kadrolar tarafından hazırlanmış olan modellerden biri, tam boy viyola modelidir. Tam boy viyola, ön kapağında ladin kullanılarak hazırlanmış olup sırt ve yanlarında masif kelebek ağacı kullanıyor, Metal kuyruk ve sert siyah ağaç ile tasarlanan bu enstrüman masif ağaç mandikian olarak sergileniyor. Siz de müzik aletleri sayfamızı inceleyerek viyola modellerini yakından keşfedebilirsiniz.

Viyola ile Eşsiz Müzik Ziyafeti

Viyola ile Eşsiz Müzik Ziyafeti

Viyola müzik aleti ile sunulan müzik ziyafeti, üzerindeki tellerin eşsiz parmak hareketleri ile ortaya çıkıyor. El parmak hareketleri, yay teknikleri ve kullanılan ağaç türüne kadar çeşitlilik gösteren bu enstrüman, belirli bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih ediliyor. İnsanlar arasında günden güne yaygınlaşırken aynı zamanda Türkiye ve dünya çapında birçok ülkede satıcı tarafından piyasaya sürülecek müzik severlere ulaşıyor. Viyola sesi insanlar üzerinde bir etki bırakarak farklı bir atmosfer oluşmasına yardımcı oluyor. Kullanıcılar kadar dinleyenleri de kendine hayran bırakan bu müzik aleti adeta kusursuz bir müzik ziyafeti sunuyor. Bu etkileyici modellerden bir diğeri 16 inç viyola olup tuşe çalgı, burgu ve kuyruk gibi parçalarında siyah boya ve abanoz ağacından yapılıyor. Kullanılan abanoz ağacını sert ve dayanıklı yapısı sayesinde kaliteli bir ürün sunarken özenle hazırlanmış olan bu ürün kullanıcı beğenisine bırakılıyor. Viyola müzik aleti de kullanılan ağaç türleri, çeşidine göre enstrümanın ses tonunu değiştirebiliyor. Müzik aleti üzerindeki materyallerin uygunluğu kontrol edilip uygun olmayan malzemelerin kullanılmamasını gerektiriyor. Markalar bu yönden ağaç türü ile optimum performans gösterebilmesi adına, dayanıklı ürünler tasarlayarak uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor. Viyola çalgısı görünüm itibariyle kemana benziyor olup, akordu, sesi teli yayı ve notası ile farklı ses tonlarının ortaya çıkmasını sağlıyor. Diğer müzik aletlerinin yanında daha minimalist bir tarzla piyasada yer alıyor. Viyola, çeşitli alanlarda özel çalgı aleti olarak kullanılırken hobi olarak gündelik yaşamda da sıklıkla tercih edilebiliyor. Dilerseniz hoşunuza giden bir viyola modelini bu sayfa üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

 Viyola ile Keyifli Yaşam Alanları

Viyola ile Keyifli Yaşam Alanları

Viyola modelleri, çok sayıda kullanıcı tarafından tercih ediliyor olup farklı türleri ile tüm dikkati üzerine topluyor. Viyola sesi kullanıcı üzerinde rahatlatıcı bir etki ile insanı farklı bir boyuta taşırken aynı zamanda maksimum düzeyde mutluluk sağlıyor. Farklı markalar aracılığı ile piyasaya sürülen bu ürün kalitesi ile göz kamaştırıyor. Kaliteli ve dayanıklı yapıya sahip olan ürün modellerinden bir diğeri mat viyola modelidir. 15 inç özelliği ile mat viyolanın arka ve yanlarında akçaağaç kullanılırken ön kapağında ladin ağacı tercih ediliyor. Bunun yanı sıra burgular, çenelik, klavye karartılmış akçaağaç ile birlikte abanoz ve gül ağacından topuklu ayak tasarlanırken, 4 fixli metal kuyruk, parlak cila ve reçine kullanılıyor. Viyola özellikleri genel olarak modellerin tipine, kullanılan ağaç türüne, yay kalitesine gövde hacmine göre değişkenlik gösteriyor. Bu özelliklere sahip olan diğer model, ham viyola modeli olup, içinde yay ve reçinesi ile birlikte gönderiliyor. 40 cm boyutlarında olan bu enstrüman, keyifli yaşam alanlarına zemin hazırlıyor. Viyola eşiği, viyola üzerinde ses renklerinin farklı şekilde çıkmasını sağlayan bir ürün olup, müzik aletine uygun ölçülerde hazırlanıyor. Bu yardımcı materyal ürün viyola kullanıcıları tarafından oldukça sık tercih ediliyor. Hemen şimdi ürün sayfamızı inceleyerek sizin için ideal özellikler taşıyan bir viyola modelini satın alabilirsiniz.

 Kusursuz Modelleri ile Viyola

Kusursuz Modelleri ile Viyola

Farklı kullanıcıların tercih ettiği viyola çeşitleri beklentinin üzerinde performans sergiliyor. Popülaritesi oldukça yüksek olan bu enstrüman, çeşitli alanlarda kullanıma uygunluk sağlıyor. Viyola müzik aletinin performansını etkileyen unsurlar arasında birçok donanım yer alıyor. Bu donanımlar hem ses doygunluğu hem de parmak hareketleri ile eşsiz tekniklerin dansını yansıtıyor. Bu sayede kullanıcılar tarafından işlevsellik kazanırken aynı zamanda piyasada farklı markaların satışa sunduğu viyola alternatifleri, ağaç kalitesine göre dikkat çekiyor. Kullanılan ağacın viyola üzerindeki kullanma yeri ile değişiklik gösterirken ses kalitesini de etkiliyor. Viyola modelleri arasında kaplan sırtı viyola modeli, ön kapağında masif ladin ve arka yanlarında akçaağaç bulunduruyor. Klavyesinde kullanılan Brazil wood yay özelliği ile eşsiz bir yapı sergileniyor. Ürün içine yay, kutu ve reçine dahil olup kullanıcı beğenisine sunuluyor. Profesyonel el yapımı viyola, %100 el yapımı olup, ön kapağında 1. sınıf ladin ağacı kullanılıyor. Arka kapağı 1. sınıf hareli masif kelebek ve yanlarındaki 1. sınıf kelebek ağacı ile hazırlanıyor. Özel olarak hazırlanmış olan bu viyola modeli, sap ve eşik tasarımında kelebek ağacı ile hazırlanırken kuyruk materyali abanoz ağacı oluyor. Moğol atkuyruğu ya da gül ağacı ile yay ve abanoz ağacı ile klavyesi tasarlanan bu model, 39.5 cm boyutları ile piyasaya sürülüyor. Tarzını farklı yansıtmaktan hoşlanan kullanıcıların tercihi olan bu ürünler eşsiz modelleri ile gözler önüne seriliyor. Hemen şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyebilir viyola fiyatları ve modellerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz.