TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Klavye, Org, Synthesizer

için 1,403 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Klavye, Org, Synthesizer

Klavye, org, synthesizer kendilerine has yumuşak sesleri ve elektronik müziğe katkıları sayesinde her zaman rağbette olan müzik aletleridir. Alesis, Ashton, Behringer, Casio, Dadi, Domingues, Hohner, Korg, Manuel Raymond, Medeli, Nomad, Nord, Ringway, Roland, Techno, Vox, Yamaha ve diğer markaların ürünleri burada sizi bekliyor.

Klavye Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

Klavye Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

Müzik klavyesi, yan yana bastırılabilir kaldıraçları veya tuşları olan bir müzik aletidir. Piyano da klavyeli enstrümanlar arasında yer alır. Diğer klavyeli enstrümanlar klavsen ve orgdur. Klavye tuşları genelde Batı gamının 12 notasını içerir, geniş uzun ve kısa dar tuşlardan oluşur. Tuşa bastığınızda oktav dahilinde o notanın sesini alırsınız. Mekanik klavyelerden sonra çıkan elektronik klavyeler sesle oynamanıza ve hatta kaydetmenize olanak tanıyabilir. Dijital piyano ve synthesizer elektronik klavyelerden ikisi. Klavye fiyatları ürünün teknolojisine, markasına ve ölçülerine göre değişir. Başlangıç için ekonomik bir ürün isterseniz küçük ve mekanik modellere, son teknolojiyi yakalamak için dijital ve elektronik modellere, ileri seviyeler için tuş ve ayar sayısı en fazla olan ürünlere göz atabilirsiniz.

Org Nedir, Nasıl Çalınır?

Org Nedir, Nasıl Çalınır?

Özellikle 80’lerin müziklerinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan org, kişinin elleriyle çaldığı klavyeli müzik aletlerinden biridir. Kilise orgunda borular da bulunur ve çalmak için ayaklar da devreye girer. Ama devasa boyutlardadır. Standart orglar bir kılıfla veya çantayla taşınır, evlere rahatlıkla sığdırılabilir. Org ilginç bir şekilde oldukça geniş bir müzik yelpazesinde kullanım alanı bulur. Klasik müziğin gözdelerinden olan bu enstrümana birçok pop, rock ve metal parçasında rastlamak mümkün. Hatta birçok müzik grubunun org veya dijital org çalan bir klavyecisi bulunur. Diğer klavyeli çalgılarda olduğu gibi org çalmak için de parmaklarınızı tuşlara yerleştirip (bilekleriniz havada durmayacak, inik ve tuşlara yakın olacak) bir org metodundan notaları takip etmeniz ve sürekli pratik yapmanız gerekir. Org fiyatları da genel olarak klavye fiyatları gibi ürünün özelliklerine göre değişir.

Synthesizer Nedir, Nasıl Kullanılır?

Synthesizer Nedir, Nasıl Kullanılır?

Synthesizer, yani sentezleyici, kısaca synth, sese dönüştürülebilecek ses sinyalleri üreten elektronik bir müzik aletidir. Synthesizer piyano, flüt, vokaller gibi geleneksel sesleri veya okyanus dalgaları gibi doğal sesleri taklit edebilir, yeni elektronik tınılar da yaratabilir. Genelde bir klavye veya iki katlı klavye ile çalınır. Ama synthesizer midi ve synthesizer mini modelleri daha küçük, portatif ve ekonomik seçenekler olarak karşımıza çıkar. Bu aletler progresif rock, pop, disco, dans, hip hop, metal gibi müzik tarzlarında sık sık kullanılır. Hatta yeni nesil klasik müzik bestecileri de synthesizer’a uygun parçalar yazmaktadır. Klavyeli çalgılar dışında vurmalı çalgılar, yaylı çalgılar, telli çalgılar, nefesli çalgılar, mikrofonlar, kulaklıklar ve birçok efekt aleti için de Müzik Aletleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Alesis (7)
Alice (1)
Behringer (16)
Casio (67)
Cremonia (19)
Dadi (11)
(142)
Dominguez (2)
Eno (1)
Extreme (2)
G.Master (1)
Hammer (1)
Jwin (15)
Kawai (8)
Korg (109)
KURZWEIL (2)
M-Audio (2)
Madrid (1)
Medeli (35)
Nomad (2)
Nord (9)
On-Stage (1)
Ringway (14)
Roland (30)
Stagg (4)
Suzuki (1)
Tama (1)
Techno (1)
Ultimate (2)
Valler (19)
Vox (4)
Xenon (2)
Yamaha (39)
Yongmei (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(118)
ve üzeri (156)
ve üzeri (166)
ve üzeri (168)
ve üzeri (172)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL