TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kılıf & Çanta

için 1.188 sonuç bulundu.

Kılıf & Çanta

Gitarınızı sadece evde veya stüdyoda çalsanız bile onu bir yerden bir yere taşımanız kaçınılmaz. Gitar kılıfları ve gitar çantası gitarınızın yolculuğu sırasında hasar görmemesini garanti altına almasının yanı sıra ihtiyacınız olan aksesuarları da yanınızda taşımanıza olanak tanır.

Gitar Kılıfı ve Gitar Çantası Çeşitleri

Gitar Kılıfı ve Gitar Çantası Çeşitleri

Bütün müzisyenler gibi gitaristler de enstrümanlarıyla farklı mekanlarda, farklı şehirlerde sahne alabilir. Bu esnada enstrümanınızı korumanız şart. Bunun için gitar kılıfı veya gitar taşıma çantası imdadınıza yetişir. Amatör bir gitarist olsanız ve gitarınızı sadece evde saklayacak olsanız bile kılıflarla çantaların faydasını görebilirsiniz. Gitar kılıfı ve gitar çantası modelleri şöyle: Yumuşak kılıf, en yaygın modellerden biri. Genelde hafiftir ve naylon gibi dayanıklı bir malzemeden yapılır. Koruma için bir miktar dolgu da bulunur. Ama çok sert kazalara karşı koruma sağlamayabilir. Sert kılıflar veya çantalar, maksimum koruma için tercih edilebilir. Bu çantaların dışı fiberglas veya ahşap, içi de çizikleri önlemek için dolgulu olabilir. Ama bu çantaları taşımak ve bir taşıta sığdırmak daha zordur. Hibrit kılıflar, yumuşak ve sert kılıfın karışımıdır, hem taşıma kolaylığı hem yüksek koruma sunar.

Doğru Gitar Kılıfını Seçmek

Doğru Gitar Kılıfını Seçmek

Doğru gitar kılıfı gitaristler için farklı anlamlara gelebilir. Yumuşak, sert veya hibrit kılıflardan birini tercih ederek seçeneklerinizi daraltabilirsiniz ama iş orada bitmez. Elinde bir şey taşımayı sevmeyenler özel askıları bulunan gitar sırt çantası ile epey rahat edebilir. Tabii bir de akustik gitar, bas gitar, klasik gitar ve elektro gitar kılıfı veya çantası ayrımını es geçmemeli. Birçok kılıf ve çanta genel kullanıma uygun olsa da bazen gitar türüne özel çantalara da rastlanabilir ve bunlardan daha iyi sonuç alınabilir. Gitarınızın boyu da çantanızı alırken dikkat etmeniz gereken bir unsur. Mesela, 3/4 gitar kılıfı 3/4 gitarlar için uygundur. Gitarınızı uçak bagajına verecekseniz ayrı bir tür olan, ince uzun dikdörtgen şekilli bir gitar uçak çantası kullanmanız gerekecek. Ayrıca hangi çantayı alırsanız alın size sunduğu ceplere ve haznelere de göz atın çünkü nota, aksesuar vb. taşırken lazım olacaklar.

Kılıf ve Çanta Fiyatları

Kılıf ve Çanta Fiyatları

Gitar çanta ve gitar kılıf fiyatları ürünün malzemesinden boyutuna, markasından modeline göre geniş bir yelpazede beğeninize sunulur. Çeşitlilik oldukça fazla olduğundan gitar türünüze ve bütçenize göre içinize sinen bir kılıf veya çanta bulmanız zor değil. Altmira, Ashton, Cordoba, Cremonia, Dominguez, Extreme, Fender, Godin, İbanez, Jackson, Koshi, Manuel Raymond, Miguel Angela, Picaldi, Ritter, Stag, Valencia ve diğer markaların farklı gitar çeşitlerine uygun boyutlardaki kullanışlı gitar kılıfları ve gitar çantaları için doğru yerdesiniz. Gitar çantasıyla kılıfının yanı sıra askı, sehpa, akort aleti, metronom, akort burgusu, tel, kablolar, pena, kapo, amplifikatöri equalizer ve diğer parçaları Gitar Aksesuarları kategorimizde bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Admira (2)
Altamira (2)
APIA (1)
Ashton (21)
Cordoba (4)
Cort (6)
Dadi (4)
(180)
Dominguez (2)
Donizetti (3)
Extreme (5)
Godin (3)
Gruv Gear (2)
Ibanez (10)
Jackson (1)
Joyo (1)
Kingston (1)
On-Stage (2)
Picaldi (2)
Ritter (32)
Rockcase (1)
Saz (9)
Segovia (5)
Stagg (19)
Valencia (38)
Zoom (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(119)
ve üzeri (173)
ve üzeri (184)
ve üzeri (189)
ve üzeri (197)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL