TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kablolar

için 2,467 sonuç bulundu.

Kablolar

Gitarınızı istediğiniz zaman tek olarak çalabilirsiniz. Ama onu bir yere bağlamanız gerektiğinde iş değişir ve gitarlara özel kablolar gerekir. Hem daha yüksek ses kalitesi hem de daha iyi bir performans için hangi kablolara ne durumda ihtiyacınız olduğunu öğrenmenin tam zamanı.

Gitar İçin Gereken Kablolar Neler?

Gitar İçin Gereken Kablolar Neler?

Kablo, elektrik veya telekomünikasyon sinyallerini aktarmaya yarayan, korucu bir kılıfla kaplanmış, yalıtılmış tel veya tellerdir. Gitar kablosu da adından anlaşılacağı üzere gitarlarla kullanılmaya yönelik özel olarak üretilmiş, uygun uçlar bulunan kablo çeşitleridir. Gitar, özellikle de elektro gitar kullanan biri er ya da geç bu kabloları kullanmasını gerektiren bir durumla karşılaşacaktır. Elektro gitarda amfi kullanımı şarttır ve amfiyle gitar arasındaki bağlantı sadece kablolarla sağlanabilir. İyi bir ses için uygun kabloları kullanmalısınız. Kablosuz sistemler kullansanız bile kablolar günün birinde lazım olabilir. En yaygın kablo olan gitar jak kablosu bir dişi bir de erkek uç içerir. Bu uçlara 3,5 mm’lik kulaklık girişine takılan kulaklıklardan muhtemelen aşinasınız. Jak kabloları 3,5 mm mono ve stereo dışında 6,3 mm mono ve stereo da olabilir.

Kablo Alırken Dikkat Edilecekler

Kablo Alırken Dikkat Edilecekler

Elektro gitar kablosu veya genel olarak gitar kablosu alırken şunu unutmayın: Gitar (ve genel olarak müzik aleti) kablolarıyla hoparlör kabloları aynı şeyler değildir ve birbirleri yerine kullanılamazlar. Uçlarının birbirine uyması yetmez çünkü ses kalitesi az ya da çok etkilenir. Gitar kabloları düşündüğünüzden çeşitli. MIDI kabloları, polifonik veya heksafonik gitar kabloları, elektrik kabloları, temel güç kablosu gibi farklı kablolar farklı amaçlara hizmet eder. (Bu kablolarla yukarıda bahsedilen jak kablosuna nazaran muhtemelen daha az karşılaşacaksınız.) Arzulanan ses kalitesi için doğru cihazlarla doğru kabloları kullanmayı ihmal etmeyin. Mesela gitar amfi kablosu takıldığında ses “tok” geldiğinden, ses kaybı yaşanmadığından emin olun. Tecrübeniz arttıkça ne aradığınıza daha iyi karar verebilirsiniz. Başka kullanıcıların yorumları da yol gösterici olacaktır.

Gitar Kablo Fiyatları Ne Kadar?

Gitar Kablo Fiyatları Ne Kadar?

Gitar kablo fiyatları kablonun uzunluğuna, malzemesine ve markasına göre değişiklik gösterebilir. İstediğiniz kablo türünü ve uzunluğunu belirledikten sonra farklı markaların ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Özellikle elektro gitar çalıyorsanız ve her zaman amfiyle çalışıyorsanız beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayan bir kablonuzun olmasını asla ertelememelisiniz. Acepro, Admira, Artech, Ashton, Cort, Cremonia, Daddario, Fender, Fishman, Fzone, Gibson, İbanez, Jackson, Koshi, Joyo, Manual Raymond, Koshi, Rockcable, Rode, Roland, Stagg, Vox, Yamaha ve diğer markaların farklı ihtiyaçlarınıza yönelik, farklı ölçülerdeki kablolarını burada bulmanız ve hemen satın almanız mümkün. Kabloların yanı sıra teller, akort aleti, metronom, askı, sehpa, pena, kapo, akort burgusu, pedal, kılıf, çanta, amplifikatör ve equalizer için de Gitar Aksesuarları kategorimize göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Acepro (9)
Admira (1)
Airman (1)
Ampeq (2)
Artech (1)
Ashton (8)
Boss (1)
Brahner (1)
Cort (29)
Cremonia (5)
Daddario (21)
Dadi (2)
Dca (7)
DEXEL (2)
(539)
Duende (1)
Edirol (1)
Ernie Ball (43)
Extreme (1)
Fender (276)
Fzone (2)
G.Master (7)
Hohner (2)
Hosa (2)
Ibanez (34)
İşbir (1)
Jackson (5)
Jinbao (1)
Joyo (4)
On-Stage (4)
Pyramid (2)
Rockcable (1)
Rode (1)
Roland (1)
Rosa (1)
Stagg (38)
Sunrise (1)
Vox (2)
Yamaha (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(226)
ve üzeri (299)
ve üzeri (324)
ve üzeri (328)
ve üzeri (339)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL