TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Askı & Sehpa

için 2,589 sonuç bulundu.

Askı & Sehpa

Gitarı uzun süre çalacaksanız mümkün olduğunca konforlu olmanız büyük önem taşır. Omzunuza takacağınız bir gitar askısı ve gitarınızın veya ayağınızın altına koyacağınız bir gitar sehpası ile size aradığınız konforu sunar.

Gitar Askısı Hakkında

Gitar Askısı Hakkında

Gitar askısı ve gitar askı aparatı gitara takılarak onu omzunuza asmanızı sağlayan bir parçadır. Bu parça, sıradan bir aksesuar gibi görünebilir ama performansınızı birebir etkileme ihtimali var. “Gitar askısı nasıl takılır?” sorunuzun cevabı, birçok askı aynı anda hem elektro, hem bas hem de akustik gitarla uyumlu olmasına rağmen, gitardan gitara göre değişebilir. Mesela, elektro gitarların elektro gitar askısı takmak için genelde iki bağlantı yeri olur, dolayısıyla takılmaları kolaydır. Akustik gitarların gövdenin altında tek bir bağlantı yeri olur, dolayısıyla diğer ucu baş kısmına bir telle tutturmanız gerekir. Herkesin vücudu ve duruşu farklı olduğu için doğru askıyı bulana kadar deneme yanılma yapmanız da gerekebilir. Yine de gelen geçer bazı özelliklere dikkat edebilirsiniz. Bunlar; askının uzunluğu, genişliği, kilitlenme mekanizması ve malzemesi.

Gitar Sehpa Çeşitleriyle Tanışın

Gitar Sehpa Çeşitleriyle Tanışın

Gitar sehpa modelleri denildiğinde akla birkaç çeşit sehpa gelebilir. Birincisi, gitar sehpası, gitarınızı kullanmadığınızda güvenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz ve onu hem dik hem de dekoratif tutan üründür. Bunun alternatifi, gitarınızı sapından asmanıza olanak tanıyan gitar duvar askısıdır. İkincisi, gitar ayak sehpası, gitarınızla müzik icra ederken ayağınızı yaslayarak kendinize destek sağlayabileceğiniz parçadır. Gitar ayak sehpasının ayağınızın altına koyabileceğiniz bir tabureden farkı yüksekliğinin ayarlanabilir olması ve ayak şekline daha uygun olmasıdır. Üçüncü ve sonuncusu, gitar nota sehpası notaları yerleştirip gitar çalarken bakabileceğiniz bir üründür. Nota standı da denen bu aksesuarın boyu ayarlanabildiği için oturarak çalınan gitara uygun yüksekliğe getirilebilir. Gitar çalarken bu üç sehpaya da ihtiyacınız olacaktır ama askıdan farklı olarak daha genel geçer tercihler yapmanız mümkün.

Askı ve Sehpa Fiyatları

Askı ve Sehpa Fiyatları

Gitar askısı fiyatları ve gitar sehpası fiyatları birçok müzik ürününde olduğu gibi seviye seviyedir. Başlangıç seviyesinde olan biri en ekonomik ürünlere göz atabilir. Ama daha ileri seviyedeki biri için fiyattan önce kalite gelmelidir. Askı çeşitleri hemen yıpranmayacağı ve sehpa çeşitleri de uzun yıllar dayanacağı için seçiminizi aceleye getirmeden, düşünerek yapın. Airman, Alice, Aston, Barcelona, Boss, Cremonia, Domingez, DR Parts, Ernie Ball, Extreme, F Zone, Fender, Fishman, Fzone, Gibson, Hercules, İbanez, König Meyer, Manuel Raymond, Nomad, Stagg ve daha birçok markanın ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt verecek gitar askılarıyla gitar sehpalarını burada bulabilirsiniz. Akort burgusu, amplifikatör, kapo, tel, pena ve diğer parçalar Gitar Aksesuarları kategorimizde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Admira (8)
Airman (20)
Alctron (1)
Alice (10)
Altamira (1)
ArtStand (21)
Boss (2)
Casio (1)
Cremonia (70)
Daddario (52)
Dadi (13)
(441)
Dominguez (2)
Donizetti (2)
DR Parts (1)
Extreme (58)
F Zone (1)
Fender (13)
Gibson (1)
Gruv Gear (14)
Hammer (20)
Ibanez (12)
Jackson (1)
Joyo (2)
Köhner (1)
Lag (2)
Neotech (2)
Nomad (23)
On-Stage (6)
Osawa (2)
PEAVEY (1)
Picaldi (2)
Segovia (3)
Stagg (61)
Toca (1)
Tornado (1)
Valencia (19)
Valler (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(215)
ve üzeri (307)
ve üzeri (324)
ve üzeri (327)
ve üzeri (330)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL