Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Sebze Haşlayıcı

için 215 sonuç bulundu.
 • 2.053,50 TL
  (3)

  NurcivanAmbalaj
  %97
 • 4.350,00 TL

  hafsaeticaret
  %97
 • 99,00 TL 77,90 TL
  % 21
  (3)

  AşçıbaşıTicaret
  %92
 • 119,99 TL

  TamamElek
  %99
 • 109,90 TL 79,90 TL
  % 27

  Ucuzline
  %100
 • 51,90 TL

  urunkolik
  %100

Sebze Haşlayıcı

Yemek yapmak son derece keyifli aktiviteler den biridir. Keyifli zaman geçirmek için harika olan bu aktivite ayrıca daha sağlıklı bir beslenme düzeni oluşturmak için dönemleri. Kendi yemeklerinizi kendiniz yaparak daha güvenli bir şekilde sağlıklı beslenebilir siniz. Sağlıklı beslenmenin en önemli temellerinden biri sebze tüketimi olur. Sık ve düzenli sebze tüketimi vücudunuzun sağlığını koruyabilmesi için çok önemlidir. Sebzeler herkes tarafından sevilmeyen yiyecekler olabilirler. Fakat doğru pişirildiğinde her sebze son derece sağlıklı ve lezzetli bir hale gelebilir. Yemek yaparken doğru lezzetti tutturabilmek için kullandığınız materyaller büyük öneme sahiptirler. Kullandığınız materyaller yemeklerinizin daha sağlıklı, daha lezzetli olması için oldukça önemli olurlar. Bu sebeple bu materyallerin özenle seçilmesi gerekir. Yemek pişirirken son derece kullanışlı olan önemli materyallerden biri de sebze haşlayıcı olur. Sebzeler yemek pişirme sırasında aşırı işlem gördüklerinde bazı vitaminleri ve mineralleri kaybedebilirler. Ayrıca suda haşlama işleminde yine sebzelerin besin değerlerinin bir kısmını kaybetmesine sebep olabilir. Bu durumu engellemek için sebzeleri buharda haşlama yöntemini kullanabilirsiniz. Sebze haşlayıcılar bu durumları engellemek için harika materyallerdir. Bu sayede sebzelerinizi en sağlıklı formu olan haşlanmış formda tüketebilirsiniz Ayrıca bu işlem sebzelerin hem tazeliğini hem de canlı rengini korumasına yardımcı olur. Bu işlem sayesinde sebze pişirirken lezzetinden hiçbir şey kaybetmez. Siz de sayfamızda bulunan haşlayıcılar sayesinde çok lezzetli yemekler pişirebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tasarımlar ile Sebze Haşlayıcı Modelleri

Birbirinden Farklı Tasarımlar ile Sebze Haşlayıcı Modelleri

Mutfakta yemek yaparken çok farklı aletler kullanılır. Bu aletler yemek yapmayı daha kolay bir hale getirdiği gibi çok daha eğlenceli hale getirir. Bu araçları kullanarak daha keyifli bir şekilde yemek yapabilirsiniz. Yemek yapmak için yeterli motivasyonu bulabilmeniz için kullandığımız materyallerin estetik tasarımı da önemlidir. Estetik açıdan dikkat çekici ve kullanmak isteyeceğiniz türden ürünler yemek yapmak için daha büyük bir istek duymanızı sağlar. Sebze haşlayıcı modelleri bu açıdan size oldukça yardımcı olacak seçenekler içerir. Eğlenceli bir ürün olan bu materyal farklı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Modellerin bir kısmı daha açık ve tabak şeklindeki modeller sahiptir. Bir kısmı ise daha derin ve tencerenin içine tamamen giren tasarımlara sahip olur. Ürünlerin sahip oldukları tasarımlar farklı mutfaklara uyum sağlayacak niteliktedir. Sahip oldukları profesyonel ve estetik tasarım çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Bu sayede ürünü herkes mutfakta diğer materyalleriyle uyumlu bir görünüm elde ederek kullanabilir. Ürünün çelik modelleri genellikle gümüş rengi olur. Gümüş rengi modeller çok doğal ve basit fakat profesyonel bir görünüm oluştururlar. Bu tür modeller özellikle tenceren izle tezatlık oluşmadan hoş bir görünüm oluşturulacak modeller olurlar. Bazı modeller ise ısıya dayanıklı plastikten üretilirler. Bu tür modeller genellikle farklı renkteki seçenekler bulundururlar. Farklı renk seçeneklerine sahip ürünlerin renkleri kaliteli ve sağlıklı materyallerden alınır. Ürünlerin tasarımı ergonomik olarak şekilde üretilir. Ergonomik tasarımı sayesinde ürün mutfağınızda fazla alan kaplama. Bu da ürünün çok ufak alanlarda dahi rahatlıkla kullanılabilmesi açısından önemlidir. Buharlı sebze haşlayıcı sağlıklı yemekler yaparken eğlenmenizi de sağlayan çok keyifli bir tasarımıdır. Ürünün kullanımı da görünüşü kadar keyiflidir. Ürünün uyumlu tasarımı sayesinde mutfağınızda istediğiniz yerde rahatlıkla saklayabilirsiniz. Mutfakta kullanılan materyallerin tasarımı da mutfağınızla uyumlu olmasıdır. Haşlayıcılar bu açıdan oldukça kullanışlı modellerdir. Farklı tasarımları inceleyerek kendiniz ve mutfağınız için uygun olduğunu düşündüğünüz modeli rahatlıkla edinebilir ve kullanabilirsiniz. Mutfağınız için ek ekipmana ihtiyacınız varsa, düdüklü tencere çeşitlerine de sayfamızdan bakabilirsiniz.

Üstün Kalitesiyle Uzun Süre Kullanabileceğiniz Sebze Haşlayıcılar

Üstün Kalitesiyle Uzun Süre Kullanabileceğiniz Sebze Haşlayıcılar

Yemek yaparken kullandığınız mutfak malzemeleri bir kere edinildiğinde çok uzun süre kullanılabilmesi beklenen aletlerdir. Bu aletlerin kullanım süresi üzerinde etkili olan bazı etkenler bulunur. Bu etkenlerin başında ürünün kalitesi gelir. Kaliteli ürünler dış etkenlere ve zaman karşı çok daha dayanıklı olur. Ürünlerin kalitesi genellikle üretildiği materyal tarafından belirlenir. Kaliteli materyallerden üretilen ürünler dış etkenlere karşı çok daha dayanıklı olur. Bu sayede çok uzun süre kullanılabilen ürünlerin özenli tasarımları da rahat bir şekilde kullanabilmelerine olanak sağlar. Sebze haşlama aparatı mutfakta çok sık bir şekilde kullanılan önemli aletlerden biridir. Sağlıklı yemek pişirmek için özellikle çok önemli olan aparatın kalitesi büyük önem taşır. Ürünün kalitesi hem kullanım süresini hem de kullanım sırasında alacağınız verimi belirler. Sağlıklı yemekler yapmak istiyorsanız kullandığınız materyallerin sağlığınızı kötü yönde etkileyecek özellikte olmasına dikkat etmeniz gerekir. Kalitesiz materyallerden üretilmiş olan özensiz tasarımlara sahip ürünler yemeklerinizin sağlığını bozar ve uzun vadede sağlık sorunlarına sebep olabilir. Sebze haşlayıcı paslanmaz çelik materyalden üretilen modellere sahiptir. Bu materyal uzun kullanım süresiyle göz doldurur. Paslanmaz çelik materyal su ile temas ettiğinde etkilenmez. Bu sayede yemekleriniz sağlığını korumuş olur. Aparat kullanım sırasında sürekli olarak buhar ve sıcak tencere ile temas halinde olduğu için ısıya dayanıklı olması çok önemlidir. Paslanmaz çelik materyal bu açıdan da oldukça kullanışlı olur. Ürünün paslanmaz yapısı sayesinde rahatlıkla yıkayabilir ve bulaşık makinesin koyabilirsiniz. Ürünlerin önemli kalite özelliklerinden biri de rengi olur. Modellerin farklı renk seçenekleri bulunur. Bu renkleri ısıya dayanıksız ve kalitesiz materyallerden elde edilmesi oldukça sağlıksız bir durum olur. Ayrıca bu tür ürünlerin renkleri çok kısa sürede değişir. Bu sebeple estetik görünümlerini de çok kısa bir süre içerisinde kaybederler. Renk kaybı ürünlerin kullanım süresini çok daha kısa sürelere indirir. Sayfamızda bulunan ürünlerin tümü birbirinden kaliteli materyallerden özenle tasarlanır. Siz de bu ürünleri inceleyerek aralarındaki uzun süre kullanabileceğiniz yüksek kalite modelleri tercih edebilirsiniz.

Sahip Olduğu Özellikler ile Son Derece Kullanışlı Sebze Haşlayıcılar

Sahip Olduğu Özellikler ile Son Derece Kullanışlı Sebze Haşlayıcılar

Yemek yapmak herkes tarafından rahatlıkla yapılabilen bir aktivite olmayabilir. Yemeklerde doğru lezzeti tutturmak ve tüm işlemleri sırasında uygun şekilde yapmak bazen zorlayıcı olabilir. Yemek yaparken birçok farklı materyal kullanılır. Bu materyaller işinizi kolaylaştırabilecek gibi zorlaştırabilirler de. Bu sebeple dikkatli bir şekilde kullanacağınız materyalleri belirlemeniz gerekir. Bu aletler ve aparatlarla ilgili önemli nitelikler arasında sahip olduğu teknik özellikler bulunur. Mutfakta çok sık bir şekilde sağlıklı ve lezzetli emekler yapmak için kullanılan materyaller arasında sebze haşlayıcı sepet bulunur. Bu ürün yiyecekleri buharda yavaş yavaş lezzetini kaybetmeden sağlıklı bir şekilde pişirmek için tasarlanır. Ürünü kullanarak rahatlıkla çok lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Sebze haşlayıcı özellikleri kullanıcıların işini daha kolay hale getirmek için özel olarak tasarlanır. Tüm bu özellikler oluştururken kullanıcı memnuniyeti önem plana alınır. Bu sayede son derece rahatlık sağlayan özellikler oluşturulmuş olur. Ürünün önemli özelliklerinden biri şeklidir. Her sepetin şekli farklı olabilir. Ürünün şekli kullanım biçimi açısından belirleyicidir. Bazı sepetler daha geniş ve tabak şeklinde olabilir. Bu tür modeller genellikle ortalarında tutmak için bir parça bulundurur. Geniş ve yuvarlak modelleri kullanmak için tencerenizin üstüne yerleştirmeniz gerekir. Bu tür modellerin kullanımı çok kolaydır. Ayrıca rahatlıkla ortasındaki kısımdan tutarak ürünü tencerenin üstünden kaldırabilirsiniz. Bir diğer model de silindir şeklindeki seçenekler olur. Bu seçenek daha derindir. Bu tür bir modeli genellikle tencerenin içine yerleştirerek kullanabilirsiniz. Ürünlerin sahip olduğu önemli bir özellikte açılır kapanırlılıktır. Bu özellik ürünün boyutunda değişiklik ortaya çıkmasına sebep olur. Bu değişiklikler ürünün farklı boy tencereler ile uyum sağlayabilmesi açısından önemlidir. Boyunun değiştirilebiliyor olması katlandığı takdirde küçülmesini sağlar. Bu özellik sayesinde ürünü rahatlıkla mutfağınızda yer kaplamadan saklayabilirsiniz. Siz de ürünlerin sahip olduğu birbirinden farklı özellikler sayesinde çok rahat bir şekilde lezzetli yemekler pişirebilirsiniz.

Sebze Haşlayıcılar ile Yemekler Artık Çok Daha Lezzetli

Sebze Haşlayıcılar ile Yemekler Artık Çok Daha Lezzetli

Yemek yaparken kullandığınız mutfak aparatları yemeğinin lezzeti açısından belirleyici rol oynar. Bu aparatları doğru kullanmadığınız takdirde emeğinizde de lezzet ile ilgili sorunlar oluşur. Tüm materyaller farklı bir amaca hizmet eder. Bu sayede yemeğinizi farklı şekillerde lezzetlendirmenizi sağlarlar. Son derece önemli olan bir diğer aparat da buharda pişirme aleti olur. Bu alet yiyeceklerin su buharında yavaş yavaş pişerek lezzetlerini ve canlıklarını kaybetmeden lezzetli yemekler ortaya çıkarabilmeleri sağlar. Bu materyal sayesinde yiyecekler vitamin ve minerallerin den bir şey kaybetmezler. Buharda pişirme aparatı çok rahat bir şekilde kullanılabilecek ürünlerdendir. Genellikle sebze pişirmek için kullanılsa da bu ürünü çok farklı yiyecekleri pişirmek için de kullanabilirsiniz. Örneğin tavuk, et ve balık gibi ürünleri de bu aparat ile kolayca pişirebilirsiniz. Pişirdiğiniz materyalleri bilerek bu doğrultuda bazı noktalara dikkat etmeniz önemlidir. Hem malzeme aynı sürede pişmez. Bazı malzemeler pişirirken dikkatli olmak gerekir. Sebzeleri haşlarken daha kısa sürede yüksek ayarda pişirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat etleri pişirirken su kaynama noktasına geldikten sonra daha kısık ateşte uzun uzun kaynamasını sağlamanız önemli olabilir. Bu etin çok daha iyi bir şekilde pişmesi için önemli olur. Pişirme sırasında kaynayan suya çeşitli aroma ve koku vericiler atarak pişirdiğiniz yiyeceğe farkı lezzetler katmak da mümkündür. Sebze haşlayıcı avantajları arasında ürünün çok rahat bir şekilde temizlenebiliyor olması da bulunur. Bu ürünü rahatlıkla bulaşık makinesinde yıkamak mümkündür. Elinizde yıkamak için ise ürünü sadece sabunlu su ile temizlemeniz yeterli olacaktır. Sadece, ürünü temizledikten sonra kurumasını sağlamanız önemlidir. Tamamen kurumadan ürünü dolabınıza kaldırmanız nemli ortam oluşturacağı için kokulara sebebiyet verebilir. Ürünü kullanırken tek seferde tek bir malzeme pişirmek zorunda değilsiniz. Yemeğinizde kullanacağınız sebzeleri bir arada haşlayarak lezzetlerinin birbirine geçmesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca işlemi bu şekilde gerçekleştirmek size büyük zaman tasarrufu sağlar. Yemekleriniz bu şekilde çok daha kısa sürede hazır olur. Siz de uygun modeli seçerek tüm bu avantajlardan rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Yüksek Performansıyla Dikkat Çeken Sebze Haşlayıcılar

Yüksek Performansıyla Dikkat Çeken Sebze Haşlayıcılar

Mutfakta kullanacağınız ürünleri seçerken dikkat çeken özellikler arasında ürünün fiyat performans oranı gelri. Fiyat performans oranı daha yüksek ürünlerin tercih edilmesi kullanıcı memnuniyeti açısından çok önemlidir. Bu sebeple seçi yapılacak kategoride fiyat çeşitliliği olması gerekir. Sebze haşlayıcı fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Bu aralıkta bulunan ürünlerin fiyatları çok farklı özelliklerinden etkilenir. Bu özellikler arasında ürünün üretildiği materyal ve özellikleri bulunur. Ürünü kullanabileceğiniz fakrı malzemeler de yine fiyat üzerine etkilidir. Ürünlerin üretildiği materyal fiyatları üzerinde çok etkili özelliklerden biridir. Modelin üretildiği materyal kalitesini ve sahip olduğu özellikleri belirler. Materyal ürünün performansını da belirler. Bu sebeple kaliteli materyallerin tercih edilmesi gerekir. Farklı materyallerden üretilen modellerin fiyatı da farklı olur. Yüksek kaliteye sahip materyallerden üretilen ürünler çok uzun süre kullanılmaya uygun olurlar. Bu özellikleri sayesinde tüm ürünler bütçeniz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olurlar. Sebze pişirme sepeti ısıya dayanıklı çok sayıda farklı materyalden üretilen modeller içerir. Paslanmaz çelik materyal en çok dikkat çeken seçeneklerinden biridir. Paslanmaz çelik sahip olduğu tüm özelliklerle uzun süre çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu özellikleri dolayısıyla fiyatları farklı olur. Ürünlerin sahip olduğu teknik özellikler de fiyatları üzerinde etkili olur. Buharda pişirmek için kullanılan materyaller yapılarında süzgeç benzeri deliklere sahiplerdir. Bu delikler su buharının sebzelere geçmesini sağlar. Deliklerin boyutları kullanım sırasında önemli bir özelliktir. Daha büyük deliklerden daha fazla buhar geçer ve malzemeler kısa sürede düşebilirler. Fakat daha küçük deliklere sahip modeller daha ufak sebzelerin pişirilmesi için ideal olur. Bu tür modellerin deliklerinde suya sebzelerin düşmesi gibi bir durum oluşmaz. Bu özellik ürünü kullanma şekliniz değiştirdiği için fiyatları üzerinde de etkili olur. Buharda sebze pişirici boyutları da yine fiyatlar üzerinde etkilidir. Siz de tüm bu özelliklerinden etkilenen fiyatları inceleyerek bütçenizi zorlamayacak modeli tercih edebilirsiniz.

Farklı Sebze Haşlayıcılar Arasından Kolay Seçim Yapmak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Farklı Sebze Haşlayıcılar Arasından Kolay Seçim Yapmak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Mutfakta kullandığınız malzemeler yemek yaparken çok önemli olan materyaller sorular. Kullandığınız çeşitli aparatlar yemeklerinin daha kolay ve lezzetli hale gelmesini sağlayabilir. Fakat her aparat farklı amaca hizmet eder. Yemeklerinizin lezzetli olması için doğu aparatı seçmek çok önemliydi. Doğru aparat zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak kısa sürede kolay bir şekilde lezzetli yemekler ortaya çıkarmasını sağlar. Sebze haşlama sepeti oldukça kullanışlı aparatlardan biridir. Bu ürünü kullanarak sağlıklı ve lezzetli yiyecekler ortaya çıkarılabilir. Sebze haşlayıcı çeşitleri oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Bu sayede çok farklı özellikler sahip ürünler bulmak mümkündür. Her kullanıcının farklı beklentileri bulunur. Bu beklentilerin karşılanabileceği modellerin bulunabilmesi için çeşitlilik çok önemlidir. Tüm bu çeşitler arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler belirlemeniz gerekir. Bu kriterleri belirlerken göz önüne almanız gereken etkenler arasında ürünün sahip olduğu teknik özellikler, işlevsel özellikleri, ürünün tasarımı gibi nitelikler bulunur. Ürünün sahip olduğu teknik özellikler arasında üretildiği materyal ve boyut gibi nitelikler varıdır. Bu nitelikler ürünün uyumlu olduğu tencereleri, temizleme şeklini belirler. Eğer tencereleriniz genellikle geniş ve derin ise daha geniş modelleri kullanabilirsiniz. Derin tencereler ile kullanmak için tencerenin içine yerleştirerek kullanabileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. Üretildiği materyal ürünün kullanım süresini etkileyeceği içi uzu vadede zarar görmeyecek ve uzun süre kullanabileceğiniz türde materyalleri tercih etmede fayda vardır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ürünün sahip olduğu işlevsel özellikler olur. Örneğin eğer mutfağınızda çok dar bir saklama alanınız varsa daha ergonomik tasarımlar sizin için uygun olur. Bu tasarımlar arasında açılıp kapanma özelliğine sahip modeller bulunur. Bu tasarımlar sayesinde ürünü kullandıktan sonra katlayarak küçültebilir ve rahatlıkla saklayabilirsiniz. Sebze haşlayıcı yorumları da dikkat edebileceğiniz özellikler arasında bulunabilir. Ürünlerin sahip olduğu yorumlar tercihiniz çok daha kolay bir hale getirebilir. Kullanıcılar tarafından yazılan bu yorumları okuyarak ürünlere dair daha spesifik bir düşünceye sahip olabilirsiniz. Siz de tüm bu özellikler göz önüne alarak kendinize uygun modeli tercih edebilir ve çok lezzetli yemekler yapmaya başlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Best (6)
PENGUEN (3)
Arçelik (2)
Ün Ev (2)
3 Er (1)
7numara (1)
Acar (1)
CHEEFPLUS (1)
Caso (1)
Simay (1)
(64)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(15)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(6)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (27)
ve üzeri (32)
ve üzeri (32)
ve üzeri (36)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL