Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Sebze Haşlayıcı

için 282 sonuç bulundu.

Sebze Haşlayıcı

Vitamin ve mineral ihtiyacımızı karşılayabilmek için bol bol meyve ve sebze tüketmemiz gerekir. Sebzeleri özellikle haşlayarak tüketmek son derece sağlıklıdır. Ancak tencere ya da düdüklüde sebze haşlamak, pek çok sebzenin vitamin ve mineralenin kaybolmasına neden olur. Sebze haşlayıcı ile bu sorunu ortadan kaldırabilir ve sebzelerinizi vitaminlerini kaybetmeden güvenle haşlayabilirsiniz.

Sebze Haşlama Aparatı Hakkında

Sebze Haşlama Aparatı Hakkında

Sebze haşlama aparatı ya da buharda pişirme aparatı olarak bilinen bu gereç sayesinde artık sebzelerinizi çok daha pratik ve vitamin kaybı yaşamalarına neden olmadan haşlayabileceksiniz. Sebze haşlama sepeti de denen bu ürün ile tüm sebzelerinizi buharda pişirerek sağlıkla beslenebilirsiniz. Aynı zamanda kullanımının da oldukça pratik olması sayesinde aparata hemen hakim olabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca açılır ve kapanır özellikte olması sayesinde pek çok tencere çeşidi ile uyum sağlayan bu aparat, ısıya karşı da dayanıklıdır. Ayrıca birçoğu paslanmaz çelikten üretildiği için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz sebze haşlama aparatı, bulaşık makinesinde de kolayca yıkanabilir. Boyutu minimum 19 çapta olan birçok tencere ile uyumlu olan bu aparat sayesinde sebzeler hiç olmadığı kadar sağlıklı ve lezzetli pişecek.

Buharda Hangi Sebzeler Pişirilebilir?

Buharda Neler Pişirilebilir?

Sebze haşlayıcı ya da sebze haşlama aparatı almayı düşünüyor ancak bunlarda neleri pişirebileceğinizi bilmiyorsanız, yazımızda sizi aydınlatacak pek çok bilgi bulacaksınız. Sebze haşlama aparatları ve buharlı pişiricilerde; patates, kabak, karnabahar, havuç, kereviz, brokoli, bal kabağı, pancar, taze fasulye, taze bakla, enginar, taze börülce, kuru soğan, taze bakla, brüksel lahanası gibi sebzelerin yanı sıra kırmızı ve yeşil mercimek gibi bakliyatları da pişirebilirsiniz. Üstelik bu ürünler ile yapabileceğiniz sadece sebze ve bakliyat pişirmekle de sınırlı kalmıyor. Sebze haşlayıcılar ile tavuk, kırmızı et ve balık da pişirebilirsiniz. Böylece bunları da buharda pişirerek hem vitaminlerini alabilir hem de yağdan uzak durabilirsiniz. Tüm gıdalar sağlıklı ve kalorisiz bir şekilde buharda pişirildiğinden, bu ürünler diyette olanlar ve hastalar için seon derece idealdir.

Buharda Pişirme Nasıl Olur?

Buharda Pişirme Nasıl Olur?

Buharda pişirme işlemini buharda pişirme aparatı ya da buharda pişirme makinesi ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Buharda pişirme için özel olarak üretilmiş delikli aparatları ya da haşlama makinelerini kullanarak sağlıklı besinler hazırlayabilirsiniz. Eğer aparat ile buharda sebze, et ya da bakla pişirmek istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey tencereye su koyup kaynatmak. Daha sonra buharda haşlama aparatını tencerenizin içine yerleştirin ve haşlamak istediğiniz sebzelerin kabuklarını soyup doğrayarak aparatın üstüne bırakın. Tüm sebzeleri aparatın içine yerleştirdikten sonra tencerenin kapağını kapatın ve bu şekilde ocakta bırakın. Yaklaşık 10 ila 20 dakika arasında sebzeleriniz haşlanmış olacaktır. Haşladığınız bu sebzeleri isterseniz ana yemek yanında ikram edebilir, isterseniz de üzerine biraz zeytinyağı ya da yoğurt gezdirerek bu şekilde de tüketebilirsiniz. Sebze haşlayıcılar ile sağlıklı beslenmek işte bu kadar kolay! Bunun yanı sıra diğer tüm yemek pişirme ürünlerimizi incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acar (1)
Arçelik (2)
Berghoff (1)
Best (15)
CHEEFPLUS (1)
(51)
Emsan (1)
EWs (6)
Korkmaz (1)
PAKTEL (1)
PENGUEN (4)
Rooc (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(20)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (50)
ve üzeri (55)
ve üzeri (57)
ve üzeri (58)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL