TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Servis Kaşıkları

için 1,150 sonuç bulundu.

Servis Kaşıkları

Mutfağınızda en sık kullandığınız mutfak gereçlerini bir gözden geçirin: Bunun ne tabak, ne tencere, ne de fincan olduğunu fark edeceksiniz. Mutfağınızdaki gizli yardımcılarınız aslında çoğunlukla ikinci çekmeceye yerleştirmeyi tercih ettiğiniz o kevgirler, kepçeler ve spatulalar, değil mi? Yemek pişirirken bir numaralı kurtarıcılarınız olan servis kaşıkları tüm çeşitleri ve modelleri ile burada!

Servis Kaşıkları: Neler Var?

Servis Kaşıkları: Neler Var?

Bu soruyu aslında "Neler yok ki..." şeklinde sormak daha doğru olur. Her bir servis ihtiyacına uygun şekil ve boyutta bir servis kaşığı ile karşılaşmanız mümkün. Omlet, pankek ve waffle gibi yiyecekleri kolaylıkla tavada pişirmenize yarayan spatula seti; katı yiyecekleri sıvı yemeklerden hızlıca ve pratik bir biçimde ayırmanızı sağlayan kevgir kaşığı; çorba sunumlarının olmazsa olmazı kepçe; makarnayı dağıtmadan ve bozmadan servis etmenize olanak tanıyan makarna servis kaşığı ve kolay sofra sunumlarının vazgeçilmezi servis maşası, servis kaşığı modelleri arasında bulabileceğiniz ürünlerden sadece birkaçı. Bununla birlikte hazır setler halinde satılan servis kaşığı takımları da tek seferde tüm servis kaşığı ihtiyaçlarınızı karşılayacak türden.

Servis Kaşığı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Servis Kaşığı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Söz konusu servis kaşığı kullanımı olduğu zaman dikkat etmeniz gereken belli başlı püf noktalar yok değil. Özellikle yemek pişirirken kullandığınız servis kaşıklarında en çok dikkat etmeniz gereken şey, kullandığınız tava ya da tencerenin materyali ile servis kaşığının materyalinin uyumu. Hepimizin evlerinde çoğunlukla teflon tavalar mevcutta; zira en sağlıklı ve kullanışlı tava tabanlarından bir tanesi olarak biliniyor. Bununla birlikte teflon yapının karşısında en hassas olduğu materyal ise metal, yani çeliktir. Teflon tava ya da teflon tencere ile çalışırken en mühim nokta, tavaya çelik servis kaşığı değdirmemeniz gerektiğidir. Teflonu tek bir hareketle derinlemesine çizme potansiyeline sahip metaller, teflonun ayırt edici özelliği olan yapışmazlık fonksiyonunu anında ortadan kaldırır. Aynı şekilde granit ve seramik tavalarda da çelik servis kaşıklarının kullanımı önerilmez. Her tava modelinde güvenle kullanabileceğiniz bir servis kaşığı varsa, o da ahşap servis kaşığıdır. Özellikle bambudan imal edilen servis kaşığı setleri her derde deva mutfak gereçleri olarak karşımıza çıkıyor.

Servis Kaşığı Satın Almadan Önce...

Servis Kaşığı Satın Almadan Önce...

Servis kaşığı satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken faktörler çok basit: İhtiyaçlarınız, zevkiniz ve tabii ki de bütçeniz. Önce en mühim konu olan bütçeden başlayalım. Güzel haber şu ki, kategorimizde bulunan servis kaşığı fiyatları kesinlikle bütçenizi zorlamayacak düzeyde rakamlara sahip olup her cebe hitap eden skalalarda sergilenmekte. Oldukça uygun fiyatlarla ziyadesiyle kaliteli servis kaşıklarına sahip olmanız mümkün. Bununla birlikte servis kaşığı satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da tabii ki ürünün kalitesi. Bambum, Korkmaz, Jumbo, Karaca, Emsan, Crate&Barrel, Schafer, Tefal ve Berghoff başta olmak üzere mutfak gereçleri piyasasında en çok tercih edilen markaların birbirinden şık servis kaşıklarını burada bulmanız mümkün. İşlemeli pasta servis setleri, şık ve romantik dondurma servis kaşığı modelleri, hafif ve kullanışlı yapısı ile ön plana çıkan plastik kaşıklar ve çok daha fazlası burada beğeninize sunuluyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3 Er (4)
Acar (12)
Armada (1)
AROX (3)
Arçelik (5)
ATLANTAR (1)
Bambum (25)
Bastonlu (1)
Berghoff (13)
Cooker (1)
Cosiness (6)
(240)
Emsan (12)
Epinox (4)
EWs (12)
Fissler (1)
Fontignac (1)
Globy (2)
Gondol (7)
GÜRALLAR (1)
Jumbo (2)
KAPP (5)
Karaca (3)
KLT (4)
Korkmaz (10)
Lucky Art (5)
MENBA (1)
MICRA (2)
Nehir (8)
Neva (2)
PENGUEN (4)
PEROTTİ (2)
Rooc (1)
SCHAFER (1)
Staub (1)
STİLLO (1)
Stone (1)
SUNCOOK (1)
Tantitoni (10)
TantiToni (2)
Tefal (16)
Tescoma (1)
The Mia (1)
Uğur (1)
WMF (18)
Yetkin (8)
YİĞİT (1)
Zembu (1)
Zwilling (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(19)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(12)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(79)
ve üzeri (100)
ve üzeri (107)
ve üzeri (109)
ve üzeri (113)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL