Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Bk
Jms
Lav
Ron
Mia
Nuo
Oem
3M
Ttt
Gia
Han
Mnk
Pd
Srf
Xao
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cam
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kupa

için 46,200 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Perotti 13793 Good Morning Çift Cidarlı Cam Kahve Kupası 200ML

  (82)
  30 günün en düşük fiyatı!
  158,40 TL SEPETTE 113,52 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tohana THN87332 Cam Kupa 400 ML

  (51)
  30 günün en düşük fiyatı!
  132 TL 110 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Perotti 14310 Good Morning 400 ml 2'li Cam Kupa Magnolya Bardağı

  (15)
  30 günün en düşük fiyatı!
  238,80 TL SEPETTE 171,14 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Decorium Kupa Love Peace Özel Seri

  (26)
  30 günün en düşük fiyatı!
  170,35 TL 99,25 TL
  +

Kupa

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan kupaların, çeşitli tür ya da kullanım alanına göre oluşturulmuş seçenekleri ve özgün tasarımlarla buluşan yapılarını bulabilirsiniz. Gerek ev yaşamınızda, gerekse iş yaşamınızda sıklıkla kullandığınız kupaların çeşitli model seçenekleri ve tasarımları ihtiyaç duyduğunuz uzun ömürlü kullanımı sağlamaktadır. Yürüyüş ya da kamp etkinlikleriniz için termos halinde bulunan kupalardan, sevilen tasarımıyla her alanda kullanılabilecek kupalara kadar geniş ve işlevsel model yelpazesine sahip olan kupalarımız günlük hayatınızın bir parçasıdır. Tercih edeceğiniz ihtiyaç kategorisine göre geniş bir ürün yelpazesi bulunan sofra sayfamızda dilediğiniz türüne rahatlıkla ulaşmanız mümkündür.

Kupa Fiyatları

Kupa Fiyatları

Kullanım alanı düşünüldüğünde genellikle evlerde, iş yerlerinde veya ofislerde sıklıkla tercih edilen ve çokça kullanılan kupalar, günlük hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. Hemen hemen her alanda sıklıkla kullanılan bir eşya olan kupalar, modern hayatın koşuşturmacasına sıcak bir dokunuş katmaktadır. Kullanım amacına göre çeşitli tür ve seçeneklere sahip olan kupalar oldukça kullanışlıdır. Kupa bardakları günlük hayatta hemen hemen her bireyin kullandığı bir üründür. Bu bakımdan sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanıcılar uzun süre bir kupa kullanmaya devam ettiğinden kupaların kalitesi, uzun ömürlü olup olmadığı önemlidir. Kupaların tasarımları, modelleri kullanıcının kullanım alanı düşünüldüğünde oldukça önemlidir. Geniş yelpazeli tasarım seçeneklerin yanı sıra, ihtiyaç ve kişisel zevke göre uyarlanmış birçok model bulunmaktadır. Bu modellerin çeşitli ebat ve boyutlarda tasarlanan çeşitleri de bulunmaktadır. Bu çeşitlerin yanı sıra standart kupa düşüncesinin dışına çıkan üreticilerin ürettiği termos kupalarda sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Kamp ya da yürüyüş yapmayı alışkanlık haline getirmiş kullanıcılar için oldukça önemli bir konumda bulunan kupalar, kullanışlı ve işlevsel özellikleri ile dikkat çekmektedir. Geniş ürün yelpazesinin, çeşitli modellerin ve tasarım seçeneklerinin arasında kullanıcıların bütçeleri düşünülerek çeşitli fiyatlandırma seçenekleri oluşturulmuştur. Kupalar uzun ömürlü bir kullanım sağladıkları için ve standartların dışına çıktıkları için sıklıkla tercih edilmektedirler. Ürünlerin farklı çeşit ve model seçenekleri ve birden fazla satıcının bulunduğu ağ kendinize en uygun kupayı bulmanız adına farklı seçenekleri sizlere sunar. Yetişkinlerin sıklıkla tercih ettiği bir ürün olan kupa aynı zamanda çocuklarında tercih ettiği ürünler arasındadır. Dönemin çizgi filmleri ya da farklı hikayelerin buluştuğu tasarımlar çocukların dünyasına katılmayı bekliyor. Sihirli kupa 7’den 70’e her yaştan kullanıcının hayatına dokunmayı başarıyor. Filmlerin, çizgi filmlerin veya gündemde olan çeşitli ifadelerin kupalarda hayat bulduğu tasarımlar sizlerle buluşmayı bekliyor. Sihirli kupa bardağı çocukların hayal dünyasına gerçekçi olarak katılmakla kalmayıp dayanıklı yapısı sayesinde çocukların vazgeçilmez bir eşyası olarak karşımıza çıkıyor. Çocukların kullandığı bilinen bardakların çocukların güvenle kullanımını sağlamak amacıyla özenle üretildiği bilinmektedir. Çeşitli anlatımların günlük hayatta sürekli kullanılan bir eşya olan kupalarda buluşması kullanıcıların kullanım deneyimlerini güzelleştiriyor. Bu doğrultuda yaş ve ilgi alanı gözetmeksizin sanatı günlük hayata katan tasarım kupalar, kullanıcıların hayatına katılıyor.

Kupa Çeşitleri

Kupa Çeşitleri

Oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan kupa modelleri, kullanıcının ilgi alanlarına göre düzenlenmiş olup, oluşturulabilecek tasarımlara da ev sahipliği yapmaktadır. Basitliği ya da sadeliği arayanlar için oldukça saf yapıda olan tasarımların yanında çeşitli ifadelerle bezenmiş kupalar kullanıcının zevkine hitap etmektedir. Kullanıcının zevkinin yanında çeşitli tasarımlarıyla bilinmeyeni kullanıcıya sunmaktadır. Günümüzde çeşitli film, dizi ya da kitap bölümlerinin kullanıcının ilgisini çeken tasarımlarla bezendiği kupa modelleri üretilmiştir. Gün geçtikçe gelişen, dönüşen ve kişiye özel motiflerle bezenen ürünlerle gelişen dünyada çeşitli kupa bardak modelleri oluşturulmuştur. Bu modeller, kullanıcının kendisini bulduğu ya da rahat kullanım hissiyatını aldığı ürünlerde bir ifade kazanmıştır. Kullanım alanının çeşitliliği ve kullanıcıların çeşitli ilgi alanları olduğu düşünülerek tasarlanan kupa modelleri kullanışlı ve işlevsel yapısıyla dikkat çekmektedir. Özellikle tasarlanan modellerin yanında kamp, yürüyüş veya uzun süreli aktiviteler düşünülerek üretilen modeller uzun süreli ve dayanıklı bir kullanım hedeflenerek kullanıcıya sunulmuştur. Kullanıcının zevkine ve ilgisine göre gönül rahatlığıyla seçebileceği modeller kaliteli malzemesiyle uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Çeşitli film, dizi ve kitap serileri ya da hediyelik olarak üretilen setler halindeki kupa takımları kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Kupa seti kullanıcının ilgi ve ihtiyaç alanlarına göre düzenlenmiş olup, kalitesinden ödün vermeyen bir yapıya sahiptir. Çeşitli üreticilerin kullanıcıları düşünerek tasarladığı bu setler, kullanıcının zevkini karşılayacak cinsten seriler oluşturmaktadır. Aynı zamanda doğa aktiviteleri için özellikle üretilen termo kupa modelleri çeşitli doğal koşullara uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Uzun ömürlü, kaliteli ve işlevsel kullanımının yanında kullanım amacına uygun olarak içeceklerin sıcak veya soğuk dengesini koruyan kupalar sıklıkla tercih edilmektedir. Sizler de şık ve özel tasarım ürünler için Karaca kupa sayfamızı ziyaret edebilirsiniz!

Kupa Fiyatları

Kupa Fiyatları

Farklı tasarım ürünlerinin yanında kişiye özgü alanlarda da baskılanabilen kupa bardak baskı özel zevklerinizi günlük hayatınıza katıyor. Her türden baskının yer aldığı ürünlerin yanında, satıcılarla özel olarak tasarlanabilir bardak modelleri kullanıcıların ilgi alanlarına göre düzenlenebilmektedir. Siz de sevdiklerinize çeşitli baskılı kupa modellerini hediye almak isterseniz geniş yelpazeli ürünlere göz atabilirsiniz. Sıcaklığını ya da soğukluğunu koruyan bardak ya da termos çeşitlerini tercih eden kullanıcıları düşünerek özenle tasarlanmış olan termos bardaklar oldukça kullanışlıdır. Kullanıcının bütçesini düşünerek farklı model ve satıcıların buluştuğu termos bardak fiyatları arasında farklı seçenekler vardır. Geniş bir kullanım alanına sahip olan kupa bardak fiyatları farklı seçenekleriyle sizlere özel olarak sunuluyor. Her bütçeye ve zevke uygun olan çeşitler, fiyatlandırma açısından da kullanıcıya uygun seçenekler sunmaktadır. Bu seçeneklerin sahip olduğu geniş yelpaze, kullanıcının ilgi alanlarına dair yaptığı seçimlere katkı sağlamaktadır. Oldukça çeşitli olan kupalar kullanıcının genel kullanımına uygundur. Kupa çeşitleri geniş skalasıyla ve çeşitli fiyatlandırma seçenekleriyle dilediğinizce seçim yapmanıza olanak tanımaktadır. Sihirli kupa fiyatları da ürün markası ve modeline göre değişebilmektedir. Kupaların üretildiği materyaller düşünüldüğünde porselen, çelik gibi sağlam maddelerin kullanıcının uzun ömürlü kullanımına destek olduğu görülmektedir. Doğa hayatını seven, her yaştan kullanıcıya hitap eden ve oldukça işlevsel olan çelik termos bardaklar, kupalarını hayatının her alanına dahil edenler için tasarlanmaktadır. Termos bardak çelik yapısıyla bozulmaya uğramadan ve içeceklerin sıcak ya da soğuk dengesini sağlayarak sıklıkla tercih edilen bir üründür.