TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sebze Bıçağı

için 1,169 sonuç bulundu.

Sebze Bıçağı

Mutfakta en çok kullanılan gereçlerin başında bıçaklar gelmektedir. Bıçak çeşitleri arasında önemli bir yere sahip olan sebze bıçağı hem yemek yapmak hem de salata hazırlamak için sıklıkla kullanılmaktadır.

Sebze Bıçaklarının Diğer Bıçaklardan Farkı Nedir?

Sebze Bıçaklarının Diğer Bıçaklardan Farkı Nedir?

Bıçak modelleri hayli çeşitlidir. Meyve bıçağı, et kesme bıçağı, soyma bıçağı gibi pek çok bıçak türü bulunmaktadır. Sebze bıçakları da bunlardan biridir. Tüm bu bıçaklar birbirinden farklı amaçlar için kullanıldığından farklı tasarım ve boyutlara sahiptir. Sebze bıçaklarının diğer bıçaklardan en belirgin farkları arasında; tasarım farklılığıdır. Örneğin; meyve bıçakları daha kısa boyutlardayken sebze bıçakları daha uzun ve daha büyük bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra et doğrama bıçakları daha keskin ve et doğramak için daha uygun iken sebze doğrama bıçakları sebzeyi doğrayabilecek, kesebilecek güce ve keskinliğe sahiptir. Bunun yanı sıra peynir bıçakları, peynir dışında herhangi bir ürünü doğramak için kullanılamazken ekmek bıçağı da yine sadece ekmek doğramak için elverişlidir.

Doğru Bıçağı Seçmek Neden Önemlidir?

Doğru Bıçağı Seçmek Neden Önemlidir?

Sebze, meyve, et, ekmek gibi ürünlerin kendilerine özel bıçakları bulunmaktadır. Her gıda için özel olarak üretilmiş olan bıçağı kullandığınızda gıdalarınızı çok daha muazzam ve estetik bir şekilde kesebilirsiniz. Yemek yaparken lezzeti kadar sunumuna ve estetiğine de önem verenler için onlarca farklı bıçak çeşidi bulunmaktadır. Doğru gıda için doğru bıçak kullanıldığında hazırladığınız yiyecekler hem mideye hem de göze hitap edebilir. Sebze bıçakları ile birçok sebzenizi muntazam bir şekilde doğrayabilir hatta soyabilirsiniz. Soyma işlemini daha kolay bir hale getirmek isterseniz ise soyma bıçaklarını tercih edebilirsiniz. Soyma bıçakları sayesinde pek çok sebzeyi saniyeler içinde ince bir şekilde soyabilir ve doğramaya hazır hale getirebilirsiniz.

Bıçak Kullanımıyla İlgili Diğer Püf Noktalar

Bıçak Kullanımıyla İlgili Diğer Püf Noktalar

Dünyanın en iyi kesme bıçağına da sahip olsanız; kesme ve doğrama işleminizi mükemmelleştirmek için yalnızca bu yeterli değildir. İyi bir bıçağın yanı sıra iyi bir kesme tahtası da kesme ve doğrama işleminin verimliliğinde etkisi olan üründür. Ve bıçak deyince ilk akla gelen ürünlerden olan bıçak bileyiciler... Bıçak bileme ürünleri sayesinde bıçağınızın kullanım ömrünü uzatabilir, dilediğinizde daha keskin hale getirebilirsiniz. Tüm bu ürünlere sitemizden göz atabilir ve ihtiyacınız olanları hemen tek bir tık’la sipariş edebilirsiniz. Bunların yanı sıra kategorimizde bulabileceğiniz bıçak markalarından bazıları; Solingen sebze bıçağı, Tefal sebze bıçağı, Bambum bıçak modelleri, TantiToni bıçak, Tupperware bıçak, Kormaz bıçaktır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının sebze bıçağı modellerine kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer bıçak modellerini görmek ve bileyici ihtiyacınızı gidermek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bambum (18)
Berghoff (16)
BERLİN (6)
Beros (2)
Biriz (1)
Bonna (1)
Buffer (3)
Cemile (1)
Cinox (1)
Cooker (1)
Culinare (2)
DEGLON (2)
(622)
Epinox (3)
F.DICK (8)
Ferre (1)
First (1)
FREECOOK (1)
Globy (3)
Hiper (3)
IVO (2)
KAI (2)
Korkmaz (10)
Lazoğlu (6)
Metaltex (1)
OXO (5)
PENGUEN (4)
Pirge (84)
Rooc (4)
Silver (1)
Solingen (3)
STİLLO (1)
SUNCOOK (2)
Sürbisa (105)
TantiToni (5)
Tefal (7)
The Mia (5)
Tramontina (44)
Ultimate (1)
Victorinox (142)
WMF (2)
Zwilling (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(13)
(6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(95)
ve üzeri (116)
ve üzeri (125)
ve üzeri (128)
ve üzeri (135)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL