TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Meyve Bıçağı

için 885 sonuç bulundu.

Meyve Bıçağı

Her ürünün kendine has bir bıçağı ve kesme tekniği var desek, abartmış olmayız. Sebzeler için sebze bıçağı, ekmek için ekmek bıçağı, et için de et bıçağı çeşitleri varken meyveler için neden bir meyve bıçağı olmasın? Tabii ki var; hem de rengarenk çeşitleri ve birbirinden kullanışlı modelleri ile!

Meyve Bıçağının Diğer Bıçaklardan Farkı Nedir?

Meyve Bıçağının Diğer Bıçaklardan Farkı Nedir?

Pekiyi neden herhangi bir bıçak, meyve doğramak için kullanılamıyor? Sebebi, meyve doğramanın ve servis etmenin aslında ince bir iş olması. İnce elma dilimleri, nizami muz parçaları ve fabrikadan çıkmış gibi düzgün ananas dilimleri için herhangi bir bıçağı kullanmanız mümkün değil; bu nizamiliğe erişmek için meyve bıçaklarından yararlanmak şart. Her şeyden önce diğer tüm bıçak türleri ile kıyasla çok daha küçük ebatlara sahip olan meyve bıçakları, çoğunlukla yuvarlak hatlara sahip olan meyvelerin kolay kesilebilmesi için özel olarak tasarlanır. Üst yüzeyi kavisli, kesici yüzeyi ise dümdüz olan meyve bıçakları bu ergonomik yapıları sayesinde elma, armut, portakal, ayva gibi oval hatlı meyveleri çok daha kolay kesmenizi sağlar. Bununla birlikte kesici yüzeyi de oval şeklinde olan meyve bıçağı modelleri de bulmak mümkün.

Meyve Bıçağı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Meyve Bıçağı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Çoğumuzun aşina olduğu bir alışkanlıktır bu; meyveyi elimize aldığımız gibi herhangi bir bıçak alarak onu soymaya ya da dilimlemeye başlarız. Tabii ki usta bir aşçıysanız kendinizi yaralama şansınız neredeyse sıfır; ancak o kadar da profesyonel olmayan bizlerin bu konuda biraz daha dikkatli olması gerekiyor. Meyve bıçakları, sert kabuklu meyveleri doğramak üzere tasarlanmış olduğu için genellikle keskin ve sivri uçlara sahip, ebat olarak ufak mutfak gereçlerindendir. Bu tip bir bıçak ile meyve hazırlarken dikkatli olmakta ve meyveleri tercihen kesme tahtası eşliğinde dilimlemekte fayda varxdır. Bununla beraber doğradığınız meyveleri çoğunlukla herhangi bir pişirme işleminden geçirmeden tüketeceğiniz için bıçağın metalik kısmında herhangi bir paslanma oluşmamasına dikkat etmeli, bunu önlemek için de meyve bıçaklarınızın bakımını ve bilemesini düzenli olarak yapmalısınız.

Meyve Bıçağı Modelleri & Fiyatları Neler?

Meyve Bıçağı Modelleri & Fiyatları Neler?

Eğer mutfağınızda bir meyve bıçağı seti eksikliği hissediyorsanız bir an önce bu eksikliği gidermenizde hiçbir sakınca yok; zira kategorimizdeki meyve bıçağı fiyatları her bütçeye ayak uydurabilecek cinsten. Hali hazırda uygun fiyatlarla piyasaya sürülen meyve bıçağı takımları n11.com'un uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile daha da cazip hale geliyor. İster usta bir aşçı, ister amatör bir şef olun; mutfak çekmecenizde kendine yer edinmiş bir meyve bıçağı seti olmasından asla pişman olmayacaksınız. Solingen, Karaca, Emsan, Bambum, Korkmaz ve Roc başta olmak üzere en popüler mutfak gereçleri üreticilerinin meyve bıçağı modelleri burada sahipleri ile buluşuyor. Mutfağınızın tüm eksiklerini tamamlamak ve birbirinden keyifli tarifler yaratmak için Mutfak Gereçleri kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3 Er (6)
Acar (2)
Adore (1)
Almond (1)
AMT (1)
Aral (1)
Bambum (5)
Berghoff (1)
Beurer (1)
Brabantia (1)
Cooker (5)
(298)
Dolly (1)
Epinox (2)
Globy (1)
INDEKOR (4)
KLT (3)
Korkmaz (15)
KOSOVA (1)
Lavin (2)
Lazoğlu (1)
Marob (41)
Mercan (1)
Modelsa (1)
Orbi (1)
PENGUEN (20)
Pirge (21)
PORLAND (1)
RATİONAL (1)
Rooc (39)
Silver (4)
Sinbo (1)
Solingen (244)
Sürbisa (47)
TantiToni (13)
The Mia (2)
Tramontina (46)
Ultraform (1)
Victorinox (17)
WMF (1)
Zwilling (4)
Zücev (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(23)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

(8)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(102)
ve üzeri (127)
ve üzeri (136)
ve üzeri (138)
ve üzeri (142)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL