TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Havan

için 545 sonuç bulundu.

Havan

Mutfaklarımızda bulunan ve herkesin gözünün önünde büyük işler başardıklarına tanık olduğumuz mutfak gereçleri yanı sıra işlevselliği ile herkesin işini kolaylaştıran kahraman küçük mutfak gereçleri arasında yer alan havan, bir mutfağın olmazsa olmazıdır. Özellikle sarımsak ezmek için kullanılan havanların aslında diğer küçük ve sert yiyecekleri ezme ve baharat dövme gibi işlevleri de vardır. n11.com mağazaları üzerinde bulabileceğiniz havan çeşitleri size geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Pirinç Havan

Pirinç Havan

Mutfaklarımızda en çok kullanılan havan çeşitlerinden biri olan pirinç havan hem görüntüsüyle hem de mutfak gereçlerinde pirinç materyalini tercih edenler için ideal havan çeşitleri arasında yer alıyor. Pirinç havan sağlıklı mı sorusu aklınızı kurcalıyorsa çok tercih edilen ürünler arasında yer aldığını belirtmek isteriz. Hem güzel hem kullanışlı hem de nostaljik görünümüyle pirinç havan satın almak isterseniz pirinç havan fiyatlarına kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Taş Havan

Sert taştan yapılan ve ezme işlemini kolaylıkla ve rahatça gerçekleştirmenizi sağlayan taş havan en güzel, en kullanışlı havan çeşitlerinden biridir. Taş havan nerede satılır diyenler, doğru yerdesiniz. Taş havan almak için n11.com mağazalarının seçkin ürün yelpazesine göz atarak dilediğiniz boyda taş havan satın alabilir, uygun taş havan fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Bambu Havan

Bambu Havan

Bambu havan çeşitleri de en sevilen ve en şık bulunan, gören herkesi görüntüsüyle etkileyen havan çeşitlerinden biridir. En uygun bambu havan fiyatları için kategorimize göz atabilirsiniz.

Mermer Havan

Beyaz mermer havan, siyah mermer havan ya da diğer mermer renklerinden çeşitli mermer havan modelleri için n11.com mağazalarına göz atmanız yeterli. Dilediğiniz mermer havan modelini ve markasını n11.com mağazaları aracılığıyla bulabilir ve hemen kendiniz için bir mermer havan satın alabilirsiniz. En uygun mermer havan fiyatlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Porselen Havan

Porselen Havan

Porselen havan modelleri piyasada bulunan havan çeşitleri arasında en şık havanlardan biri olarak kabul ediliyor. Hem kullanışlı hem de şık olan porselen havanlar için kategorimizi incelemeyi ihmal etmeyin.

Ahşap Havan

Ahşap havan da n11.com üzerinden satın alabileceğiniz havan çeşitlerinden biridir. Küçük, orta ve büyük boy ahşap havan çeşitleri için doğru yerdesiniz. Havan tokmağı ile birlikte satılan havan çeşitleri için n11.com mağazalarının en uygun havan fiyatlarından faydalanabilirsiniz. İkea ve Türkay markalarının havan çeşitlerini n11.com’dan satın alabilirsiniz. Tüm diğer küçük mutfak gereçlerini incelemek için buraya tıklayın!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3 Er (11)
Acar (8)
AKA (4)
Akel (1)
Aroni (1)
Bambum (39)
BERLİN (1)
Bernardo (1)
Dekor (3)
(412)
Ege (1)
Emsan (1)
Fantom (2)
FREECOOK (3)
Globy (1)
Gökon (1)
GÖNÜL (1)
Kampanya (3)
Karaca (1)
KOSOVA (3)
Liza (1)
Marianna (1)
MICRA (1)
morya (6)
Narin (1)
Obje (5)
ONUR (1)
PENGUEN (2)
PORLAND (1)
Staub (4)
TantiToni (1)
Zembu (2)
Zethome (1)
ZL (2)
ÇALKAN (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(55)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(16)
(9)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(52)
ve üzeri (83)
ve üzeri (96)
ve üzeri (101)
ve üzeri (103)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL