TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Et Bıçağı

için 3,500 sonuç bulundu.

Et Bıçağı

Kategorimizde yer alan et doğrama bıçakları, etlerinizi en güzel şekilde doğramanıza olanak sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Ürünlerimiz arasında aynı zaman elektrikli et bıçağı çeşitleri bulunmaktadır. Et bıçaklarına ihtiyacınız varsa, et bıçağı setlerinden satın alabilirsiniz. Et bıçağı çeşitleri arasında, et açma bıçağı çeşitleri bulunmaktadır. Sürbisa markası tarafından üretilen et açma bıçağı, gerçek Sürmene bıçağı olarak bilinmektedir. Siz de bu ürünleri incelemek için kategorimize göz atabilirsiniz. Et bıçağı fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Siz de et bıçağı satın almak isterseniz hemen kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve sizin için uygun olanı satın alabilirsiniz. Etlerinizi keserken, et kesme tahtasından yararlanmanız daha kolay ve pratik sonuç almanıza olanak sağlayacaktır. Et kesme tahtası ve et kesme bıçağı ile etlerinizi mükemmel bir şekilde kesebilecek ve harika yemekler yapabileceksiniz. Et kesme tahtası çeşitlerini incelemek hoşunuza gideni hemen satın almak için kesme tahtası kategorimizde yer alan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Et bıçağı çeşitlerini üreten pek çok firma bulunmaktadır. En fazla tercih edilen firmalardan birisi de Bambum’dur. Bambum et bıçağının sapı çelikle karışmış olan bambudan, gövdesi de karbon çelikten üretilmiştir. Et sunumlarına renk katmak için son derece rahat kullanım imkanı sunan Bambum et bıçaklarını tercih edebilirsiniz. Özenle hazırladığınız antrikotları kolayca kesebilmek ve masanın şıklığını tamamlamak için Bambum et bıçağı çeşitlerini incelemeniz tavsiye edilmektedir. Et bıçağının kenarı çok incedir. Bu sayede bıçak çok az direnç sergiler. Et kesmek için kullandığınız bıçak modellerini rosto ve tavuk kesmek için de kullanabilirsiniz. Çok ince dilimler gerekli olduğu zaman ortaya mükemmel sonuçlar çıkarmak için et bıçağı çeşitlerini kullanmanız yararınıza olacaktır. Kasap bıçakları üreten markalardan en çok tercih edilenlerden birisi de Victorinox’tur. Victorinox markasının tecrübe ve kalitesi ile üretilen et bıçakları mutfaklarda uzun yıllar kullanılan dayanıklı ürünlerdir. Bunun yanı sıra WMF et bıçakları da son derece kaliteli yapıları ile tercih sebebidir.

Et Bıçağı

Et Bıçağı

Et bıçağı her evde bulunması gereken en kullanışlı bıçak türlerindendir. Et kesme bıçağı ile kımızı et ve beyaz et rahatlıkla doğranabilmektedir. Et bıçakları farklı boyutlarda olabilmektedir. Her biri farklı özellikler ile üretilen et bıçakları, etleri doğramak ve ince bir şekilde dilimlemek için idealdir.

Deri Yüzme Bıçağı

Deri Yüzme Bıçağı

Her bir et bıçağının görevi farklıdır ve her biri görevini en mükemmel şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. En iyi et bıçağı çeşitlerini incelemek için kategorimize göz atabilirsiniz. Kasap bıçakları içerisinde en kullanışlı ürünlerden birisi de deri yüzme bıçağıdır. Deri yüzme bıçağı özellikle kasaplar tarafından tercih edilmekte olan profesyonel bir et bıçağı türüdür.

Sıyırma Bıçağı

Sıyırma Bıçağı

Et bıçakları içerisinde sıyırma bıçağı da son derece kullanışlı bir üründür. Bu ürünler kemik sıyırma bıçağı ve kaburga sıyırma bıçağı olarak ayrılmaktadır. Özellikle dövme çelikten elde edilen ürünler son derece kullanışlı ve kaliteli olmaktadır.

Satır

Satır

Etleri kemiği ile birlikte kesebilmeye yarayan et bıçakları satır adı ile piyasaya sürülmektedir. Satırlar ağırlık olarak fazladır ve kemikleri de kolaylıkla kesebilmek için ideal bıçak türüdür. Kemikli etler için satır tercih etmek gerekmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3 Er (6)
Activex (1)
Alessia (1)
Bambum (7)
Berghoff (8)
Biev (1)
Cem (2)
Cinox (1)
Cooker (3)
DEGLON (1)
Dekor (1)
(1671)
Efe Salih (2)
Epinox (8)
F.DICK (48)
Falez (1)
Globy (5)
Hisar (1)
Hulusi (2)
IVO (95)
KAI (6)
Korkmaz (7)
Lazoğlu (68)
Marob (8)
Metaltex (2)
MONROC (1)
Nehir (2)
PENGUEN (60)
Peugeot (1)
Pirge (526)
Rooc (9)
Selim (1)
Silver (8)
Solingen (7)
Sürbisa (211)
Sürel (1)
Tefal (1)
Tercih (2)
The Mia (1)
Trabisa (4)
Tramontina (115)
Victorinox (443)
WMF (12)
WÜSTHOF (2)
Zwilling (21)
Zyliss (2)
Çakır (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(88)
(22)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

(8)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(220)
ve üzeri (273)
ve üzeri (279)
ve üzeri (282)
ve üzeri (286)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL