Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Çekirdek Çıkartıcı

için 238 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çekirdek Çıkartıcı

Çekirdek çıkartıcı ürünler, çekirdekli yiyeceklerin içinde bulunan çekirdeklerin kolayca çıkarılması için kullanılmaktadır. Çekirdekleri çıkarmak zaman alan ve uğraştırıcı bir iş olabilir. Çeşitli bıçaklarla çekirdekleri çıkartmak da meyvenin görüntüsünün bozulmasına sebep olabilir. Ceviz, badem, fındık gibi kalın kabuklu yiyeceklerin de kabuklarının kırılması için gerekli malzemeleriniz evde bulunmayabilir. Çeşitli meyvelerin çekirdeklerini çıkartmak için kullanılan çekirdek çıkartıcıları arasında elma çekirdek çıkarıcı aparat bulunur. Fındık ve ceviz kırmak amacıyla küçük el aletleri kullanmak yerine doğrudan bir makine de kullanabilirsiniz. Ev tipi metal ceviz ve fındık kırma makinesi çevirme modeli ile çalışmaktadır. Doğrudan çevirerek kırabileceğiniz gibi iki elinizle sıkıştırarak da çekirdekleri çıkartabilirsiniz. Sizler de çekirdek çıkartıcıları arasından mutfağınıza uygun araç ve küçük mutfak gereçleri satın alabilirsiniz.

Çekirdek Çıkartıcı Modelleri

Çekirdek Çıkartıcı Modelleri

Çekirdek çıkartıcılar vişne, elma, fındık gibi çekirdekli besinlerin çekirdeklerini çıkartmayı sağlayan ürünler bulunmaktadır. Çeşitli renklerde ve çeşitli malzemelerden üretilen çekirdek çıkartıcılar bulunmaktadır. Vişne çekirdek çıkarıcı ürünleri, vişnelerle yemek veya tatlı yapmayı çabuk hale getiren malzemelerdendir. Vişnelerle tatlı yapmak için içerisindeki çekirdeklerin çıkarılması gerekir. Ancak bunu vişnenin şeklini bozmadan çıkartmak zor görünebilir. Bu yüzden vişne çekirdeği çıkartıcılarını edinebilirsiniz. Kiraz çekirdek çıkarıcı kirazların çekirdeğini çıkartmak için kullanılan bir meyve çekirdeği çıkartma aparatıdır. Kirazlarla oluşturulan çeşitli tatlılar için, kiraz çekirdeği çıkarıcılarını kullanabilirsiniz. Kahvaltı sofralarında bulunan zeytinler, çocukların çekirdeğini çıkartmasını zor hale getirirken, boğazlarına kaçma ihtimali de bulundurduğu için riskli olabilir. Bu durumlara karşın zeytin çekirdekleri çıkartıcısı kullanabilirsiniz. Çeşitli siyah ve yeşil zeytinleri çıkartmayı sağlayan çekirdek çıkartıcılar, vişne ve kiraz gibi çekirdekli meyvelerin de çekirdeklerini çıkartmayı sağlamaktadır. Vişne, çekirdek çıkartıcı çıkartma aparatları tek elinizle rahatça ve basit bir kullanımla meyvelerin çıkartılmasını sağlamaktadır. Çeşitli dökümlü ceviz kıraçaları, metal ceviz kıracakları bulunmaktadır. Pizza gibi yemekler yapmak için kullanılan zeytinleri çıkartmak ve kolaylıkla pizza yapabilmek amacıyla zeytin çekirdeği çıkartıcıları kullanılabilir. Sarma, dolma yemeklerini yapmayı kolaylaştıran sebze oyacakları yemeklerinizi zamandan tasarruf ederek yapmanıza yardımcı olur. Nar gibi çekirdeklerinin yerken boğaza takılabileceği meyveler için kolaylaştırıcı etkisi olan çekirdek çıkartıcı ürünler de bulunmaktadır. Mutfakta yapılması zor yemekleri yapmayı kolaylaştıran çekirdek çıkartıcılar, kendinizi daha kolay yemek yaparken bulmanıza yardımcı olabilir. Uzun vakitler harcamadan hazır olan tatlılar ve çeşitli yemekler hazırlayabilirsiniz. Lüks tasarımlarda ve ergonomik yapılarda kullanılan çekirdek çıkartıcıları elinize oturan rahat yapısı ve elinizi acıtmaması sayesinde uzun süre çekirdek çıkartma amacıyla kullanılabilir. Elinizde ağır yapmayan yapıları ile de yemek yapmanızı kolaylaştırır ve zevkli hale getirmenize yardımcı olur.

 Çekirdek Çıkartıcıların Kullanımı

Çekirdek Çıkartıcıların Kullanımı

Çekirdekli besinler sadece meyvelerde değil, çeşitli sebzelerin küçük çekirdeklerini çıkartmak için de kullanılmaktadır. Sebze içini oymaya yarayan, sebze içlerini doldurmayı sağlayan çekirdek çıkartıcılar, kullanışlılıkları sayesinde yemek yapmayı kolay hale getirmeyi sağlar, vaktinizi kendinize ayırmanıza sağlayarak güzel yemekler yapabilmenize yardımcı olur. Çekirdek çıkarıcı alırken ne için kullanacağınıza göre ürün seçimi yapmalısınız. Ürünlerin her biri meyve veya kuruyemişe uygun değişik tasarımlarda üretildiği için her çekirdekli besinin çekirdeğini çıkartmayabilir. Bu yüzden vişneler için, vişne çekirdeği çıkartıcı; kuruyemişlere göre ayrı ayrı ceviz kıracağı, fındık kıracağı, ceviz kırma makinesi bulunmaktadır. Patlıcan, dolma gibi içerisinde küçük çekirdek bulunan sebzeler için sebze oyacakları bulunmaktadır. Sebze oyacaklarını kullanarak dolma biber, patlıcan, kabak ve biber gibi sebzelerin içerisini oyabilirsiniz. Yemeklerin hem tadını hem de görüntüsünü güzelleştirmek için kullanılan çekirdek çıkarıcı modelleri, mutfakta motivasyonunuzu güçlendirmek amacıyla da tercih edilmektedir. Çekirdek çıkarıcıların yanında sarımsak eziciler de bulunmaktadır. Sarımsakların büyük yapıları ile yemeklerde kullanılması zor olabilir. Sarımsağın ezilebilmesi ve yemeklerde kullanılabilmesi için Sarımsak ezici çekirdek çıkarıcı kullanabilirsiniz. Sarmalar için kullanılan sebze oyacaklarını kullanarak, sarmalarınızın açılmadan sağlam bir şekilde pişmesini sağlayabilirsiniz. Farklı kademelerde kullanılabilen çekirdek çıkartıcılar, istenilen ayarlarda ve farklı boylarda kullanılabilmektedir. Ayarlanabilen bu çekirdek çıkartıcılar, kalın orta ve ince gibi çeşitli ayarlarda kullanabilirsiniz. Çeşitli sabunlu bezlerle kolayca temizlenebilen çekirdek çıkartıcılar, kolay yıkanmaları ile kullanıma uygun hale getirilebilirler. Renkli çekirdek çıkartıcıları kullanarak mutfak araç gereçlerinizi uyumlu şekilde kullanabilirsiniz. Fındık, ceviz, badem, kayısı, zeytin gibi yiyeceklerin çekirdeğini çıkartmayı sağlayan çekirdek çıkartıcıları ev tipi kolay kullanışları ile tek bir makinede birçok malzemenin çekirdeğini çıkartmayı sağlamaktadır. Paslanmaz çelikten yapılan çekirdek çıkarma makineleri, yapıldığı malzemeden kaynaklanarak uzun ömürlü kullanılabilirler. Sağlam yapıları ile yayları bozulmadan veya renkleri solmadan mutfaklarınızda kullanabilirsiniz.

 Ev Tipi Çekirdek Çıkartıcılar

Ev Tipi Çekirdek Çıkartıcılar

Meyve, sebze, kuruyemiş, kabuklu çeşitli yiyecekler içerisinde bulunan çekirdekler yüzünden hem yemek yapmak, hem de bir şeyler yemek daha zor hale gelebilir. Bu durumu kolaylaştırmak, yemeklerin veya meyve tabaklarının daha estetik görünmesini sağlamak amacıyla bu çekirdek çıkartıcılar kullanılmaktadır. Çekirdek ayıklayıcı ürünler mutfaklarda kolaylaştırıcı olarak önemli bir yer tutmaktadır. Hem sebze yemeklerini yapmayı, hem de mutfakta yorucu işler yapmayı önleyici malzemeler mutfak araç gereçleri içerisinde önemli bir yere sahiptir. Mutfak içerisinde çekirdek çıkarıcıları kullanmak, zahmetsiz ve daha az yorularak yemek yapmayı sağlar. Çekirdek çıkarıcılar çeşitli malzemelerden yapılabilmektedir. Bu malzemeler arasında metal çekirdek çıkarıcı alüminyum çekirdek çıkartıcı, plastik çekirdek çıkartıcı, paslanmaz çelik çekirdek çıkartıcı gibi modeller bulunmaktadır. Kaliteli ve uzun süreli kullanım sağlamanıza yardımcı olan çekirdek çıkartıcıları kullanarak uzun süre verimli bir şekilde yemek yapmaya devam edebilirsiniz. Çekirdek çıkarıcı nasıl kullanılır sorusuna cevap olarak öncelikle meyveler için özel üretilen çekirdek çıkarıcıların içerisine meyveleri yerleştirmek ve iki yandan sıkıştırmak gerekir cevabı verilebilir. Bu sayede basit kullanımları ile çekirdekler çıkartılabilir. Eğer ceviz, fındık gibi sert kabuklu kuruyemişlerin çekirdeklerini çıkartmak, kabuklarını kırmak istiyorsanız, haznesine fındık veya cevizi yerleştirmek ve kollarından iç kısma doğru sıkıştırmak gerekir. Kolay kullanımı ve çok fazla güç gerektirmeyen yapıları ile kolayca yemek yapmaya ve zahmetsiz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli kabuklu kuruyemişleri kullanmak amacıyla makine halinde kullanılan çevirmeli çekirdek çıkartıcılar da bulunmaktadır. Bunlar ev tipi modelleri, paslanmaz çekirdek çıkartıcıları gibi ürünler kullanılarak uzun ömürlü kullanılabilirler. Elma ve armut oyacağı gibi, tatlı yapmak amacıyla kullanılan meyvelerin çekirdeklerini çıkartmak, içini oymak için kullanılan ürünler de bulunmaktadır. Kök elmaların çekirdeğini itme ile çıkartılabilen çekirdekler, size daha güzel görünümde tatlılar yapmak, meyve tabakları hazırlamak için kolaylık sağlar. Keskin bıçaklara kaliteli yaylara sahip çekirdek çıkartıcıları uzun ömürlü olarak kullanmanızı sağlayabilir. Sizler de mutfak araç gereçlerinizi tamamlamak, mutfaklarınızda yer alan sebzelerin, kuru yemiş ve meyvelerin çekirdeklerini çıkartmak için çeşitli modeldeki çekirdek çıkartıcılarını satın alabilirsiniz.