TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çekirdek Çıkartıcı

için 1,111 sonuç bulundu.

Çekirdek Çıkartıcı

Meyvelerin, sebzelerin ve kuruyemişlerin çekirdeklerini çıkarmak eğer doğru mutfak gerecini kullanmıyorsanız oldukça yorucu ve zaman alıcı bir iş olabilir. Çekirdekleri çıkarılmayan meyve ve sebzeler yemeklerde hem tat açısından hem de görüntü açısından doğru ve iyi sonucu vermeyecektir. Bu nedenle çekirdek çıkarıcı ürünler kullanmanız ve evlerinizde çekirdek çıkarıcı bulundurmanız önemlidir. Mutfaklarınızda eksik mutfak gereci kalmasın istiyorsanız, alışveriş listenize çekirdek çıkarıcı aparat maddesini de eklemelisiniz. Çekirdek çıkarıcı, çekirdeklerini çıkarmak istediğiniz vişne, kabak, dolmalık biber, patlıcan, ceviz, fındık gibi besinlerin çekirdeklerini çıkarmanızda size yardımcı olacak yegâne üründür. Kullanımı kolaydır ve zahmetsizce temizlenir. Saatlerce uğraşmanıza gerek kalmadan pratik bir biçimde çekirdek çıkarıcı kullanarak dilediğiniz besinin çekirdeklerini çıkarabilirsiniz.

Vişne Çekirdek Çıkarıcı

Vişne Çekirdek Çıkarıcı

Vişne tatlılarda en çok kullanılan meyve olduğundan çekirdeklerini çıkarmak için bir vişne çekirdek çıkarıcı satın almalısınız. Vişne çekirdeği çıkarıcı ürünlere ulaşmak ve vişne çekirdeği çıkarıcı fiyatı için kategorimizi inceleyin.

Fındık Kırma Makinesi

Fındık Kırma Makinesi

Elektrikli fındık kırma makinesi, otomatik fındık kırma makinesi, fındık ceviz kırma makinesi gibi fındık kırma makinesi modellerine n11.com mağazalarından ulaşabilirsiniz. Evlerde kullanılan fındık kırma makinesi çeşitleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Ceviz Kırma Makinesi

Ceviz Kırma Makinesi

Ceviz kırma makinesi de çekirdek çıkarıcı ürünler arasında yer alır ve ceviz kırma işlemlerinde kolaylık sağlar. Ceviz kırma ve ayıklama makinası, fındık ve ceviz kırma makinası ve ceviz kırma makinası fiyatları için kategorimize mutlaka göz atmalısınız.

Fındık Kıracağı

Fındık Kıracağı

Fındık kırma makinesi yerine elde kullanabileceğiniz fındık kıracağı çeşitlerine n11.com mağazalarından ulaşabilirsiniz. Pek çok fındık kıracağı modeli ve tasarımı ile ihtiyacınızı karşılayacak olan fındık kıracağını satın alabilirsiniz. Avuç içi fındık kıracağı çeşitleri için kategorimizi incelemeyi unutmayın.

Ceviz Kıracağı

Ceviz Kıracağı

Ceviz kıracağı da çekirdek çıkarıcı mutfak gereçlerinden biridir. Ceviz kıracağı yaylı modelleri ile n11.com mağazalarında bulunmaktadır. Ceviz kıracağı fiyatı için kategorimizdeki ceviz kıracağı modellerine göz atabilirsiniz.

Sebze Oyacağı

Sebze Oyacağı

Sebzelerin çekirdekli kısımlarını çıkarmak için çekirdek çıkarıcı olarak kullanabileceğiniz sebze oyacağı, kabak oyacağı, biber oyacağı, dolma biber oyacağı, patlıcan oyacağı gibi ürünlere de n11.com mağazaları üzerinden erişebilirsiniz.

Elma Çekirdeği Çıkarıcı

Elma Çekirdeği Çıkarıcı

Elma çekirdeği çıkarıcı da çekirdek çıkarıcı mutfak gereçlerinden biridir ve elma çekirdeklerini kolayca çıkarmanızı sağlar. N11.com mağazalarında elma çekirdeği çıkarıcı da bulabilirsiniz. Star, Gondol, Freecook, Tivoli gibi markaların çekirdek çıkarıcı ürünlerini incelemek ve hızlıca satın almak için kategorimizde gezinebilirsiniz. En uygun çekirdek çıkarıcı fiyatları için n11.com’u tercih edin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3 Er (4)
7numara (1)
Acar (3)
Al Marka (1)
Aroni (1)
Baby Jem (1)
Bastonlu (3)
Başak (3)
Brawi (1)
Budayeni (1)
Cosiness (1)
Diamond (1)
(939)
FREECOOK (12)
Gondol (4)
Hellove (1)
KARAKAŞ (1)
KLT (1)
Korkmaz (2)
Kozanat (1)
MENBA (1)
Mercan (4)
Metaltex (2)
Nanosid S (1)
NEW LİFE (2)
NUR (2)
OKYANUS (1)
Orbi (1)
OXO (6)
PENGUEN (7)
Pingi (2)
SCHAFER (2)
Star (26)
Stilea (1)
Stillo (1)
Stone (1)
SUNCOOK (6)
Tefal (2)
Tivoli (2)
Ultraform (2)
URVE (4)
WMF (1)
ZL (1)
Zwilling (2)
Zyliss (3)
Zücev (3)
ÖZER (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(31)
(9)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(17)
(8)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(108)
ve üzeri (181)
ve üzeri (208)
ve üzeri (213)
ve üzeri (230)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL