TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bıçak Bileyicisi

için 1,518 sonuç bulundu.

Bıçak Bileyicisi

Mutfakta en çok kullanılan mutfak gereçlerinden biri hiç kuşkusuz ki bıçaklardır. Ancak bıçaklar köreldiği zaman iş göremez hale gelirler. İyi bir kesme, soyma ve doğrama işlemi gerçekleştirebilmek için körelen bıçaklarınızı bıçak bileyicisi ile bilemeniz gerekmektedir.

Bıçak Bileyicisi Modelleri

Bıçak Bileyicisi Modelleri

Bıçak bileyicisi modelleri oldukça farklı çeşitlere sahip bulunmaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz bazı bıçak bileyici çeşitleri; birkaç parçadan oluşan bıçak bileme seti, bileği taşı olarak bilinen bıçak bileme aparatı, vakumlu bıçak bileme aparatı, minimal boyutlarda tasarlanmış olan bıçak bileyiciler, pilli bileme makinesi ve elektrikli bileme aletidir. Tüm bu bileme ürünleri arasından ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir modeli kolayca sipariş edebilirsiniz. Böylece körelmiş ve artık kullanılamaz hale gelmiş bıçaklarınızı bileyerek yeniden keskin ve kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Üstelik bazı bileme aparatlarıyla yalnızca bıçak değil; tornavida, makas gibi aletlerinizi de bileyebilir ve bunların da keskinliğini arttırabilirsiniz.

Bıçak Nasıl Bilenir?

Bıçak Nasıl Bilenir?

Bıçak bileme herkesin yapabileceği bir iş değildir. Keskin bir ürün olduğunda istenmeyen kazalara sebebiyet doğurma ihtimali bulunan bileme işlemini daha önce yapmış birinin yapması gerekir. Eğer ilk kez bıçak bileyecekseniz ise dikkat etmeniz gereken hususları bilmeniz gerekir. Öncelikle bilemek istediğiniz bıçağın bileme işlemi yapmaya uygun çelikte olduğuna emin olmalısınız. Ayrıca bıçağınızı bilerken bıçağın orijinal eğimine zarar gelmemesine dikkat etmelisiniz. Bileme işlemi genel olarak büyük bir titizlik ve dikkat içinde yapılmalıdır. Bileme yaparken bıçağın kenarında ince tel çapak oluşacak şekilde, dipten en uca kadar hatasız olarak işlemi tamamlamanız gerekir. Son olarak bileme işlemini bitirmek için kesici tarafta oluşan ince tel/çapakların kaldırılması gerekir. Bunu bir bez çarkla ya da bileme taşıyla yapabilirsiniz. Bu çapaklar iyi bir şekilde kaldırılmazsa bıçağın kesme niteliği hasar görebilir ve körelmeye karşı dayanıklılığı azalabilir.

Vakumlu Bıçak Bileme Aparatı Nedir?

Vakumlu Bıçak Bileme Aparatı Nedir?

Bıçak bileme aparatları arasında yer alan vakumlu bıçak bileme aparatı kullanımı en kolay bileyicilerden biridir. Evdeki körelmiş bıçaklarınızı vakumlu bıçak bileme aparatı ile kolayca eski keskinliğine kavuşturabilirsiniz. Vakumlu bileme aparatlarında, yay mekanizmalı vantuz sistemi bulunur. Bu sayede düz yüzeylere çok kuvvetli bir şekilde yapışır. Gerçek bileme elmaslarından oluşan tasarımı sayesinde bıçakları istenilen keskinliğe ulaştıran vakumlu bileme aparatlarını tezgahınızda kolayca kullanabilir ve dakikalar içinde bıçağınızı eski keskinliğine döndürebilirsiniz. Vakumlu bıçak bileme aparatının kullanımı son derece kolaydır. Bunun için öncelikle vantuzlu tarafı düz bir zemine örneğin tezgahınızın üstüne oturtun. Daha sonra üst kısımda bulunan vantus mandalını aşağı doğru çevirin, bu sayede vantuzun kuvvetli bir şekilde zemine oturmasını sağlamış olacaksınız. Ardından tek yapmanz gereken şey bıçağınızı ok yönünde hareket ettirmek olacak. İşte bu kadar! Bu işlemi yaparken parmaklarınıza dikkat etmeyi ihmal etmeyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3 Er (5)
7numara (3)
Acar (4)
Activex (1)
Acura (1)
AKS (1)
Bambum (2)
Bastonlu (2)
Berghoff (1)
BlackFox (1)
Brioni (1)
Cooker (1)
Dalgıç (2)
Depa (21)
(1053)
Dore (2)
Dr Fool (12)
Dreamwood (1)
Emsan (1)
Epinox (19)
F.DICK (45)
IVO (4)
KLT (1)
Lazoğlu (15)
Lux Seri (4)
NEW LİFE (1)
PENGUEN (26)
Pirge (44)
Rooc (2)
Saban (1)
Saflon (1)
Smith’s (11)
Solingen (11)
SUNCOOK (1)
Sürbisa (23)
Süsler (1)
Süstek (1)
SÜZEN (1)
Tercih (1)
Trabisa (1)
Ultimate (1)
Victorinox (72)
Vivas (1)
WMF (4)
ZL (11)
Zwilling (10)
Zücev (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(51)
(3)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

(19)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(140)
ve üzeri (250)
ve üzeri (278)
ve üzeri (287)
ve üzeri (301)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL