Filtreleri Temizle
Marka
Seduna

Kategoriler

Marka

4M
Bey
A1
Ron
BEY
Kzy
Asz
A35
GC
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mobilya

için 31 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Seduna Mobilya

Şık tasarımlı ve dayanıklı mobilya modelleri tasarlanarak, farklı alanlar için yaşanabilir çözümler sunulur. Ev, ofis, kafe ve restoranlar için işlevselliği ve tarzı ile ön plana çıkan modeller yer alır. Çeşitli alanlara özel ofis mobilyaları, sandalye, koltuk, bar tabureleri ve mobilya modelleri ile temel ihtiyaçlara şık ve modern ürünler tasarlanır. Yenilikçi üretim anlayışını benimseyen Seduna mobilya, dar ve geniş alanlara hitap eden modern çizgilere sahip ürünlerin faaliyetini gerçekleştirir. Tasarımın ve işlevselliğin ön planda tutulduğu mobilya modellerinde her dekorasyona uyum sağlayan ürünler yer alır. Yaşanılan alanı güzelleştirmek ve enerjisini yüksek tutmak amacıyla üretim gerçekleştirmeyi hedefleyen marka, kullanıcıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve çağdaş mobilya modellerine imza atar. Üstün kalite standartlarına sahip mobilyalar, uzun yıllar dayanıklı iskeletleri ve konforlu kumaşlarıyla temel ihtiyaçlara ideal çözümler sunar. İstek ve ihtiyaçlara göre değişkenlik gösteren mobilya seçenekleri arasından tasarlamayı planladığınız ortam için enerjisi yüksek ve modern ürün gruplarını tercih edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine ve farklı renk skalasına sahip koltuk, sandalye ve çeşitli mobilya ürünleri ile yaşadığınız ortamlarda şıklığı ve rahatlığı harmanlayan ürün gruplarına yer verebilirsiniz. Dar ortamlarda fazla yer kaplamayan ideal büyüklükteki mobilya çeşitleri ile kalabalık alanlara özel oturma grupları yer alır. Sırt ve vücut anatomisine uyumlu koltuk ve sandalye modelleri arasından yaşadığınız alanları güçlendiren zarif ve şık tasarımlı ürünleri seçerek, rahatlığın keyfini sürebilirsiniz.

Seduna Mobilya Modelleri ile Konforlu Çözümler

Seduna Mobilya Modelleri ile Konforlu Çözümler

Estetik tasarımları, ergonomik iskeletleri ve işlevsel özellikleriyle her alanda göz dolduran markanın mobilyaları, farklı sektör ve alanlardaki ihtiyaçları gidermeyi hedefler. Özellikle kullanımın sık olduğu alanlarda hem insan anatomisine hem de göze hitap eden mobilyalar, yıpranmalara karşı uzun süreli çözümler sağlar. Vücudu kavrayan ve iskelet sistemini destekleyen koltuk ve sandalye çeşitlerinin yanı sıra çalışma masaları, duvar rafları, dekoratif sehpalar, TV üniteleri, dolap ve ayakkabılık modelleri yer alır. Ev ve ofis dekorasyonlarını tamamlamayı hedefleyen mobilya grupları sayesinde her tarza ve ortama uygun renkte ve modelde ürünler göze çarpar. Çalışma alanlarının vazgeçilmezi olan Seduna ofis koltuğu, rahat kullanımı ve terleme yapmayan farklı renklerdeki kumaşıyla dikkat çeker. Yönetici ve çalışma olmak üzere ikiye ayrılan Seduna koltuk modelleri, her ortama uyum sağlayan renk ve desen seçeneklerine yer verir. Hareketli kol, 360 derece dönen ayak sistemi ile ayarlanabilir boyun destekli koltuklar; yöneticiler, misafirler, çalışanlar ve oyun severler için satışa sunulur. Çalışma esnasında rahat yaslanma ve konforlu oturma alanı sunan koltuklar, üstün özelliklere sahip mekanizmasıyla istenildiği gibi ayarlanma imkanı tanır. Minimal ve şık tasarımlarıyla hem göze hitap eden hem de kemik ve iskelet sağlığını ön planda tutan Seduna çalışma koltuğu; kapitone dikişli kumaşı, dikkat çekici desenleri ve farklı renk seçeneklerine sahiptir. Markanın bekleme üniteleri; banka, ofis veya çeşitli kuruluşlarda misafirleri ağırlamak üzere tekli, ikili, üçlü ve dörtlü olmak üzere dar ve geniş alanlarda ideal kullanım sağlar. Sehpalı ve sehpasız bekleme üniteleri arasından kullanım alanınız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Ev, ofis, çalışma ve bekleme alanlarının yanı sıra hem iç hem de dış mekanlarda kullanım imkanı tanıyan Seduna sandalye çeşitleri, transparan ve polipropilen materyalleriyle dikkat çeker. Kapalı alanlarda kullanımı ideal olan kendinden minderli sandalye modellerinde konfor ve şıklık ön planda tutulur. Birbirinden şık Seduna bar sandalyesi modelleri, sırtlı ve sırtsız seçenekleriyle ayak basma çemberi ve sert zeminlerde kullanım kolaylığı sağlayan metal profile sahiptir. Çalışma, ofis, bar ve bilgisayar koltuğu olarak işlevsellik kazanan modeller arasından ihtiyacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

İşlevsel ve Şık Seduna Mobilya Modelleri

İşlevsel ve Şık Seduna Mobilya Modelleri

Kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik konforlu ve modern mobilyalar tasarlayan marka, hem dekoratif hem de işlevsel bakımdan çeşitli modellere imza atar. Farklı kullanım alanlarında göz kamaştıran koltuk, sandalye ve mobilya grupları arasından seçim yaparken, göz önünde bulundurulması gereken birkaç husus yer alır. Kullanım alanınızı, ihtiyacınızı ve ortamın genişliğini dikkate alarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. İnsan anatomisiyle uyumlu olan markanın koltuk, sandalye ve bar tabureleri; rahatından ödün vermek istemeyen kullanıcıların tercihleri arasında yer alır. Anti bakteriyel özelliğe sahip suni deri kumaşla kaplanan mobilyalar, yoğun kullanılan alanlarda güvenle tercih edilir. Bel ve kol desteği ayarlanabilen Seduna ofis koltukları, farklı vücut tiplerini kavrayan dayanıklı profili ile kullanıcılar için ideal kullanım sağlar. İhtiyaçlarınıza göre şekillenen markanın ürünleri arasından tekli berjer modelleri ile ikili veya üçlü kanepe çeşitlerini kıyaslayabilirsiniz. Ahşap ve metal materyalleri harmanlayarak ev dekorasyonlarına uygun modeller sunan Seduna, farklı alanlardaki kullanımı sayesinde kullanıcıların tercihi olmaya devam eder. Kumaş, suni deri ve hakiki deri seçenekleri arasından tercih yapma imkanı tanıyan mobilyalarla dilediğiniz kalitedeki ve malzemedeki modele sahip olabilirsiniz. Uzun çalışma saatlerine sahip kişilerin tercihi olan Seduna Mikado çalışma koltuğu , vücudu saran ergonomik ve şık tasarımlarıyla üstün konfor sağlar. Dinamik renk kartelası ve fazla yer kaplamayan minimalist dizaynı sayesinde her ortamda kullanım imkanı tanır. Özel form poliüretan süngerle kaplanan koltuk, uzun ömürlü kullanım sağladığından gönül rahatlığıyla tercih edilir. Yumuşak ve sert zeminlerde kullanılabilen çalışma koltuğu, dinlenme ve çalışma esnasında konforu ve şıklığı birleştirdiğinden kullanıcıların tercihleri arasında yer alır. Kolay temizlenen kumaşları ve metal profilleri sayesinde açık ve kapalı alanlarda işlevsellik kazanan koltuk ve sandalyeler, lekelere ve kirlere karşı hijyenik bir yapıya sahiptir.

Her Bütçeye Hitap Eden Seduna Mobilya

Her Bütçeye Hitap Eden Seduna Mobilya

Mükemmel işçiliği ve estetik görünümlere sahip mobilyalar, her bütçeye hitap eden aralıklarda satışa sunulur. Birbirinden özgün ve şık tasarımların yer aldığı Seduna çalışma sandalyesi çeşitleri, kullanılan materyallere ve taşıdığı işlevsel özelliklere göre değişken fiyat aralığına sahiptir. Yaslanma sertliği ayarlanabilir mekanizmaya sahip modeller, ergonomik tasarımları ve şık görünümleriyle en uygun fiyatlardan kullanıcıların beğenisine sunulur. Tekli ve sehpasız bekleme üniteleri, dört koltuklu ve ortası sehpalı modellerle kıyaslandığında daha uygun bir fiyatta yer alır. Dış mekanlarda solmadan kullanım imkanı tanıyan transparan sandalyeler, ahşap ayaklara sahip glass fiber plastikten üretilen modellere oranla daha yüksek bir fiyattan beğenilere sunulur. Kolçaklı sandalye ve koltuk seçimleri, tabure ve klasik tasarımlı modellerle karşılaştırıldığında standardın üzerinde bir aralıkta yer alır. Açılır kapanır mekanizmaya sahip modeller, çalışma masalarına ve klasik tasarımlara göre değişken aralıklarda seyreder. Markanın berjer çeşitleri, üçlü kanepe ve koltuk modellerine oranla en uygun fiyatlardan sayfamızda satışa sunulur. Dış ve iç mekanda kullanımı göz önünde bulundurulduğunda kaliteli ve dayanıklı modellere imza atan marka, fiyat ve performans açısından her bütçeye ve ihtiyaçlara hitap etmeyi hedefler. Farklı ihtiyaçlara cevap veren markanın mobilya grupları arasından fiyat ve model karşılaştırması yaparak, ideal ürünü kolayca seçebilirsiniz. Dilerseniz Seduna mobilya yorum larını inceleyerek, kullanım alanınıza ve dekorasyon planlarınıza hitap eden mobilyalar arasında seçim yapabilirsiniz. Markanın rahatlığı ve şıklığı ile göz kamaştıran kanepe, berjer, koltuk, sandalye, tabure çeşitleri ile dekorasyonları güçlendiren masa, askılık, dolap ve tabloları inceleyebilir; fiyatlarını kıyaslayarak bütçenize en uygun modeli seçebilirsiniz.