TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yemek Odası Takımı

için 1,127 sonuç bulundu.

Yemek Odası Takımı

Yemek odası takımı bir evin adeta olmazsa olmaz mobilyaları arasında yer almaktadır. Genellikle yemek masası, sandalyeler, konsol ve vitrin ya da büfeden oluşan yemek odası takımları gerek yeni evlenecek çiftlerin gerekse ev eşyalarını yenilemek isteyenlerin ilk olarak satın aldıkları mobilyalar arasında yer almaktadır.

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek odası modelleri çok farklı çeşitlerde tasarlanmaktadır. Kategorimizde de her tarza, her bütçeye ve her eve uygun yemek odası takımı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; ihtişam ve gösterişten yana olanlar için avangard yemek odası modelleri, daha modern çizgilere sahip sade yemek odası arayanlar için modern yemek odası modelleri, küçük salon veya yemek odalarını daha ferah gösterecek olan beyaz yemek odası modelleri, klasikten vazgeçemeyenler için ahşap yemek odası modelleri, yine avangard olarak tanımlayabileceğimiz taşlı yemek odası, son zamanlarda popüler hale gelen mermer yemek odası ve diğer yemek odası modelleridir. Tüm bu yemek odası takımı modellerini ve daha fazlasını kategorimizden inceleyerek tarzınıza uygun olanı kolayca sipariş edebilirsiniz.

Yemek Odası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Yemek Odası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Yemek odası takımları; uzun ömürlü kullanılan mobilyalardandır. Bu yüzden doğru yemek odasını seçmek için dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Bunlardan ilki; alacağınız mobilyaların kullanışlı olup olmadığıdır. Örneğin; “yemek odasında yer alan yemek masası; açılıp kapanabilir özellikte mi, konsolun yeteri kadar rafı ve çekmecesi bulunuyor mu, sandalyeler yeterince rahat mı?” gibi. Bunun yanı sıra vitrin, büfe ve konsol gibi mobilyalarda bulunan bazı multi kullanım özellikleri de mobilyaları, çok daha kullanışlı hale getirmektedir. Günümüzdeki pek çok yemek takımı ergonomik olarak tasarlanmıştır ve bu yüzden arzu ettiğiniz kullanışlılığa sahiptir. Bunun yanı sıra alacağınız yemek odası takımını uzun ömürlü kullanabilmek için hangi materyalden üretildiği konusunda da seçici davranmalısınız. Ağaç, ahşap ve mdf gibi materyalden üretilen mobilyalar çok daha dayanıklı olduğundan daha uzun ömürlüdür, diyebiliriz. Son olarak alacağınız takımın tarzınıza uygun olduğundan emin olun. Kısa bir süre içinde sıkılacağınızı düşündüğünüz ve bir anlık hevesle aldığınız mobilyalar, sizi bir süre sonra yeni bir mobilya masrafına sürükleyecektir. Bu yüzden iyi düşünüp, doğru karar vermeniz gerekir.

Yemek Odası Fiyatları

Yemek Odası Fiyatları

Yemek odası fiyatları; pek çok etkene göre farklılık göstermektedir. Bunlardan bazıları; ürünün yapımında kullanılan malzeme, ürünün modeli, markası, setin içeriği ve tasarımıdır. Gürgen (kayın) ağacından, ceviz ağacından yapılmış olan mobilyalar, yıllar boyunca kullanabileceğiniz sağlamlıktaki mobilyalardır. Ancak bunlar için bütçelerinizi biraz esnetmeniz gerekebilir. Daha uygun fiyatlı yemek odası takımı için ise mdf, suntalam, yonga levha gibi malzemelerden üretilmiş mobilyalara yönelebilirsiniz. Bunun yanı sıra yemek odası takımı içinde yer alan mobilyalar da fiyatın şekillenmesinde etkilidir. Yalnızca masa, sandalye ve konsoldan oluşan setler daha uygun fiyatlıyken; bunlara ekstra olarak TV ünitesi ve vitrin gibi ürünlerin de olduğu yemek odaları biraz daha üst bir fiyat skalasında yer almaktadır. Kategorimizde her bütçeye, zevke ve salona uygun yemek odası modelleri bulunmaktadır. Siz de kategorimizde yer alan yemek odası takımlarını inceleyerek evinize en uygun modeli kolayca sipariş edebilirsiniz. Bunun yanı sıra; yemek odası için gerekli olabilecek diğer mobilyaları incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Ahşap (701)
Yonga levha (124)
Suntalam (83)
MDF (82)
Kayın (36)
Kumaş (31)
100x78cm (11)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(12)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL