TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Vitrin & Büfe

için 283 sonuç bulundu.

Vitrin & Büfe

Geçmişten günümüze özellikle salonların ve misafir odalarının vazgeçilmez mobilyalar arasında yer alan vitrin ve büfeler, modern dekorasyonla birlikte, evin farklı odalarında da kullanılmaya başlamıştır. Siz de kategorimizde yer alan birbirinden şık vitrin&büfe modelleriyle hem evinize şık bir görünüm kazandırabilir hem de pek çok eşyanızı ve dekoratif aksesuarı bunlarda muhafaza edebilirsiniz.

Vitrin Modelleri Nelerdir?

Vitrin Modelleri Nelerdir?

Yemek takımları ile uyumlu bir görüntü sağlayan vitrinler; çeşitli modellerde tasarlanarak her tarzdan kullanıcıya hitap etmektedir. Bunun yanı sıra vitrin modellerinin çeşitlenmesinde kullanılan materyal de oldukça etkilidir. Kategorimizde de bulabileceğiniz vitrin modellerinden bazıları; aynalı vitrin modelleri, cam vitrin modelleri, kapaklı vitrin modelleri, beyaz ve ahşap vitrin modelleridir. Vitrin kapakları genellikle cam, ayna ya da mobilyadan tasarlanmaktadır. Özellikle mobilya kapaklı vitrinler sayesinde pek çok eşyanızı muhafaza edebilir ve dağınıklığı ortadan kaldırabilirsiniz. Bunların yanında; ahşap ve ceviz gibi dayanıklı malzemelerden üretilmiş vitrin modelleri de bulunmaktadır. Bunlar; daha sağlam ve dayanıklı ürünler olduğundan yıllar boyunca kullanabileceğiniz mobilyalardır. Uzun ömürlü bir vitrin arıyorsanız bu modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca vitrini kullanım sıklığınız da alacağınız vitrin modelini belirlerken son derece önemlidir. Eğer gün içinde sık sık açıp kapatacağınız bir vitrin tercihinde bulunacaksanız mobilya kapaklı modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak yalnızca dekoratif amaçlı ya da misafir odasında bulunmak üzere bir vitrin tercih edecekseniz cam kapaklı modellere yönelebilirsiniz.

Kullanışlı Büfe Modelleri

Kullanışlı Büfe Modelleri

Büfe modelleri arasında seçim yaparken; ürünün materyalini, odanızın genişliğini ve yine ürünün kullanım amacınızı göz önünde bulundurmalısınız. Eğer mutfak eşyalarınız hayli çok ve bunları koyacak yer bulamıyorsanız geniş büfe modellerini tercih edebilirsiniz. Saklama ve düzenlemenin yanı sıra dekoratif amaçla da kullanılan büfelere; ayrıca fincan takımı, likör seti ya da dekoratif aksesuarlar gibi ürünlerinizi de yerleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı bir dekor yaratmak isterseniz büfelerinizi kitaplık olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle cam büfeler dekoratif amaçlı kullanılan büfe modellerindendir. Aynı zamanda dar ve uzun tasarımları sayesinde çok küçük alanlarda bile konumlandırılabilen büfeler stüdyo daireler ve küçük odalar için de idealdir. Genellikle odanın köşesinde çap olarak konumlandırılan büfeler, son zamanlarda rengarenk tasarımlarıyla da kullanıcıları cezbetmektedir.

Vitrin & Büfe Kullanmanın Avatajları

Vitrin & Büfe Kullanmanın Avatajları

Vitrin ve büfe kullanmanın hem dekoratif şıklığı tamamlama hem de fazlalıkları muhafaza etme anlamında avantajları bulunmaktadır. Salon, misafir odası ve yemek odalarının şıklığını vitrin ve büfeler ile tamamlayabilirsiniz. Özellikle yemek odaları virtrin ve büfesiz düşünülemez. Burada kullandığınız vitrin ya da büfede; misafirleriniz geldiğinizde kullandığınız yemek takımı, kahve takımı ya da diğer servis ürünlerini muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca camlı büfelerde şık dekoratif objeleri sergileyebilir ve odanızı dilediğiniz tarzda dekore edebilirsiniz. Yemek masanıza uygun olarak satın alacağınız vitrin ve büfeler ile benzersiz bir şıklığı kolayca yakalayabilirsiniz. Bunun için kategorimizde yer alan vitrin ve büfe modellerini inceleyerek; tarzınıza, bütçenize ve diğer mobilyalarınıza uygun bir üründe karar kılabilirsiniz. Ayrıca vitrin ve büfe fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgiye de kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Ahşap (136)
Suntalam (37)
Gürgen (27)
Metal (20)
Masif (17)
MDF (9)
Cam (6)
(4)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (24)
ve üzeri (26)
ve üzeri (26)
ve üzeri (27)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL