TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konsol

için 817 sonuç bulundu.

Konsol

Konsollar; yemek odaları, salon, oturma odası vs. evin her alanında dekorasyon olarak kullanım alanına sahip olan Ev & Yaşam kategorisine ait eşyalardır. Yaşam alanı içerisinde yeni görünümler kazanabilir ve çözümler oluşturarak televizyon, vazo, kitap gibi eşyaları düzenleyebilirsiniz. Minimal çizgilere sahip modellerle öne çıkan konsol modelleri ev içerisinde konforun sağlanmasında önemli bir rol üstlenir. Depolama hazinesiyle ihtiyaçları bir arada bulundurabilir, yemek takımlarını saklayabilir, süs eşyalarını pratik bir şekilde bir arada tutabilirsiniz. Konsol takımı oluştururken duvara yakın bölümlerinin estetik bir görünüm kazanabilmesi için tablo, ayna, saat veya biblo türevi süsler tercih edilir. Konsolların duvar süsü olarak kullanılan aynalar küçük odaların daha büyük görünmesini sağlar, tablo aksesuarları ise yaşam alanı içerisinde odak noktası oluşturur. Evinizde kullanabileceğiniz konsol modelleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Konsol Tasarımlarıyla Evinizi Şımartın

Konsol Tasarımlarıyla Evinizi Şımartın

Oturma odaları veya salonlarda konsolların kullanımı genellikle odanın iki farklı yaşam alanına ayrılmasını sağlar. Konsollar aynı oda içerisinde iki farklı ortam hissiyatı yaratabilir. Böylelikle ikiye ayrılan bölümlerin birinde kitap okumaları yaparken, diğer bölümde sanatsal faaliyetlerinizi icra edebilirsiniz. Dizi ve film izlemek için estetik bir ortam oluşturabilir, odanın kalan bölümünü stüdyo gibi kullanarak çeşitli çekim faaliyetleri gerçekleştirebilirsiniz. Koltuk takımının arka tarafına yerleştirilen konsollar ve konsolun yönüne bağlı olarak yemek masaları tercih edilebilir. Konsol içerisinde muhafaza edilen yemek takımları yemek masasına hızlı ve pratik bir şekilde yerleştirilir ve yemek sonrasında da kolaylıkla kullanılan takımlar yerleştirilebilir. Kalabalık veya önemli misafirlerinizi evde ağırladığınız sırada konsol modelinizle sofra hazırlığı işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Konsol üzerine konumlandırılan mumlar veya küçük aydınlatmalar ile loş bir ortam eşliğinde büyüleyici bir manzara oluşturabilirsiniz. Konsolda kullandığınız aydınlatmayı tabloya doğru yönelterek tabloyu daha ışıltılı ve can alıcı göstererek bulunulan ortamda vurguyu daha sanatsal bir yöne çekebilirsiniz. Konsolları kullanabileceğiniz diğer alanlar ise antre veya merdiven boşlukları olabilir. Merdiven altı veya merdivenin bittiği noktaya yerleştirilen konsollar alanın çok daha verimli kullanılmasını sağlar. Zarif detaylar ve işlevsel çözümlerin oluşturulmasını sağlayan tasarımlar sayesinde evinizde daha profesyonel bir ortam oluşturabilmek sizin elinizde. Detaylardan oluşan şıklığı evinize yansıtarak evde dilediğiniz yaşam alanını meydana getirebilirsiniz. Evde daha nostaljik bir hava yaratabilmek için klasik detaylar bulundurmanız gerekir. Retro konsol eski görünümler oluşturmanız gerekir. Ferforje tarzı tasarlanan mobilyalar eşliğinde sadeliğin öne çıktığı tasarım bileşenlerini bir arada tutarak evinizde oldukça konforlu bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Nostaljik ortamlarda daha çok küçük yapılı ve minimal seçimler yaparak nostaljik havayı bütünüyle ciğerlerinizde hissedebilirsiniz. Evde oluşturulan havanın en önemli parçalarından birisi olan konsollarda masif ağaç, doğal ahşap, arna ahşap ve türevi opsiyonlar bulundurulabilir. Konsolu nereye konumlandıracağınız da tercih edeceğiniz renk ve tasarım bakımından önem taşır. Konsol seçimlerinde estetik kaygı önem taşır ancak işlevsellik faktörüne de bir o kadar dikkat edilmesi gerekiyor. Mobilya kategorisi üzerinden inceleme yapabilir, seçtiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Konsol Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Konsol Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tercih edeceğiniz konsol modelinin konumlandıracağınız yere uygunluk taşıması önem arz eder. Alternatifler arasında yer alan ahşap konsol işlevselliği ve dayanıklılığı kolay bir kullanım sunar. Esnek bir kullanım alanına sahip modelleri evinizin pek çok bölgesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Geleneksel bir görünüm oluşturmak istiyorsanız bu modeli tercih etmeniz oda düzeni oluşturmada kolaylık sağlayabilir. Sürdürülebilir bir kullanımla evinizi standartların üzerine çıkarabilmek ve marjinalliğinizi yansıtmak için konsol tercihinizle bunu başlıca yansıtmanız gerekir. Tercih edilen bir diğer modellerden olan Yemek odası konsol ev dizaynlarında profesyonelliğinizi yansıtmanıza yardımcı olur. Sert veya yumuşak kalıntılardan üretilen ahşap ürünü olan MDF malzemeleri konsol seçiminizde tercih edilebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Çok sayıda ağır eşyanızı konsol içerisinde muhafaza edebilmenizde kolaylık sağlayabilen MDF’ler, uzun süreli kullanımlar için kolaylık sağlar. Ürün seçimlerinde geniş bir yelpaze arasından tercihlerde bulunabileceğiniz konsollar uzun süreli kullanımlara da uygun olur. Geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alan kayın ağacı doğal ahşap konsollar sert ve dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için uzun süre kullanılabilir. Açık rengi ve gözenekleriyle oluşturmak istediğiniz ortama göre hem retro hem de yeni nesil bir görünüm kazandırabilirsiniz. Yemek odası, salon, banyo veya oturma odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz konsollar sayesinde aralıklı tarihler içerisinde kullandığınız materyalleri depolayabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanabileceğiniz konsollarda işlevsellik ve tasarım boyutunun yanında dayanıklılık faktörünü de önemsemeniz gerekiyor. Evinizin hemen hemen her noktasında kullanabileceğiniz masif ahşap konsollarda çürüme veya aşınma risklerini büyük ölçüde gidermiş olabilirsiniz. Nemi büyük ölçüde ortadan kaldıran bir özellikle gelen masif ahşap konsollar uzun ömürlü kullanımlar için tercih edilebileceğiniz modeller arasında yer alır. Ladin, ıhlamur veya gürgen gibi ağaçlarla üretilen masif ahşap konsollar ortamdaki nemi büyük ölçüde muhafaza ederek istenmeyen böcek veya mantar üremesinin önüne geçmenize yardımcı olur. Masif konsol ile ortamdaki hava sirkülasyonunun sağlanmasına da yardımcı olabilir ve yaşam alanınızı ferahlatarak eşyalarınızı kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Konsol modelleri arasında yer alan kayın türünü tercih ederek de eşyalarınızın korunaklı bir ortamda bulunmasını sağlayabilirsiniz. Kayın türü konsollar da uzun süreli kullanımlarınızda en yakın dostunuz konumunda olabilir.

Evinizi Konsol ile Ferahlatın

Evinizi Konsol ile Ferahlatın

Konsollar, evde bulunan eşyaların sergilenebilmesinde de yardımcı mobilya olabilir. Ev içerisinde yer alan parçaların konfor artırıcı özellikte olmasını sağlayabilirsiniz. Doğru tasarımı seçerek hem kullanışlı hem de estetik bir modeli günlük yaşamınızda kullanabilirsiniz. Dekorasyon modellerini depolama hazinesine uygun şekilde belirleyebilir ve parçaların daima temiz ve düzenli olmasını sağlayabilirsiniz. Genellikle özel günler için kullanacağınız eşyaları muhafaza edeceğiniz bu alanın düzenli olması işlerinizi kolaylaştırır. Görsellik açısından ihtişamlı bir ortam oluşturabilmenizdeki en önemli parçaları konsolunuzda bulundurabilirsiniz. Misafirlerinizi ağırlayacağınız zaman ortaya koyacağınız dekoru baştan aşağı değiştirecek parçaları en güvenli ortamda muhafaza etmeniz gerekir. Özellikle de çocuklu ailelerde kıymetli parçaları aradığınız yerde bulamayabilirsiniz. Bu durumda her evin olmazsa olmazları arasında yer alan konsollarda muhafaza sağlamanız içinizin daha rahat olmasını sağlar. Aynalı konsol konusunda yaptığınız seçimler de en az tasarım kadar önem taşır. Renk seçimlerinde mobilya takımına, duvar rengine ve bulunan ortama bağlı kalmanız oluşturmak istediğiniz havanın uyumluluğunu da artırmanıza yardımcı olur. Evinizde nostaljik bir ortam yaratmak istiyorsanız açık ve sade renkleri tercih edebilirsiniz. Renk seçimlerinizde eşya yapısına bağlı olmanız evinizin kalitesini de belirler. Tercihte bulunurkensalon konsol ihtiyacınız bulunuyorsa işlevsellik daima anımsamanız gereken bir faktör olarak karşınıza çıkar. Antrelerde kullanacağınız konsollarda küçük aksesuar eklemeleri yaparak neşeli bir görünüm oluşturabilirsiniz. Konsolunuzdaki işlevsellik durumu mobilyanın aynı anda çeşitli amaçlarla kullanılabilmesi, geliştirilebilmesi anlamlarına gelir. Parçaları ayrılabilen konsol modelleri uğraştırıcı olabilir ancak kullanım alanı olarak daha rahat olmanızı da sağlayabilir. Kullanım alanlarınız farklılık gösterse dahi konsollar evinizin önemli parçalarından birisi olarak ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam eder. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz konsollarda dekorasyon seçiminiz büyük bir öneme sahip olduğu kadar yapımda kullanılan malzemeler de estetik görünümde kritik bir rol oynar. Yüksek verimlilik elde edilmesinde farklı çekmece tasarımları tercih edilebilir. Birbirinden farklı tasarımların bir arada buluştuğu konsol modelleri işlevselliğin öne çıkarıldığı seçimler olsa da, kullanım alanınızın kesin olduğu alanlarda tek tip seçimlerde de bulunabilirsiniz. Doğru tasarım tercihlerinde bulunmanız uzun yıllar boyunca sevdiğiniz bir mobilyayı evinizde bulundurmanız anlamına da gelir. Bu bağlamda depolama ihtiyaçlarını doğru tespit ederek seçim yapabilirsiniz. Yemek Odası kategorisi üzerinden farklı seçeneklere göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Ahşap (395)
Suntalam (158)
Gürgen (43)
MDF (38)
Masif (36)
Metal (17)
Kayın (14)
Plastik (7)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(36)
ve üzeri (51)
ve üzeri (63)
ve üzeri (64)
ve üzeri (67)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL