TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yatak Odası Takımı

için 885 sonuç bulundu.
Materyal seçiniz

Yatak Odası Takımı

Yoğun ve stresli geçen bir günün ardından, ayaklarınızı uzatıp kendinizi en huzurlu hissedeceğiniz alanlardan biri de şüphesiz yatak odaları olmuştur. Yapılan araştırmalar, yeterli derecede uyku uyuyan insanların, uyku problemi yaşayanlara göre daha uzun ömre sahip olduğunu kanıtlar niteliktedir. Bu sebeple yatak odası takımı seçiminde titiz davranmak, size uzun vadede avantaj olarak geri dönecektir. Gözlerinizi ilk olarak yatak odasında açacağınız için pozitif ve enerjik bir şekilde uyanmak, günün geri kalanını enerjik ve verimli bir şekilde geçirmenize yardımcı olur. Bu sebeple yatak odası takımınızı seçerken hangi kriterlerde olacağını, içerisinde bulunan ekipman, aksesuarlar hatta duvar kağıdına kadar belirleyerek hayalinizdeki büyülü odaya kolayca erişebilirsiniz.

Yatak Odası Takımı Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatak Odası Takımı Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatak odası takımı seçerken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de yatak odanızın ölçüleridir. Küçük yatak odası takımımodeline uygun bir odaya büyük takım alındığında eşyaların fonksiyonelliği azalacak, sizin için de hareket alanı kısıtlanacaktır. Eşyalarınızın iki katı büyüklüğünde bir gardrop, gereksiz genişlikte yatak başlığı gibi oda boyutundan bağımsız eşyalar uzun vadeli kullanımda size ayak bağı olmaktan öteye geçemeyecektir. Bu sebeple güne, bu tarz odalarda başlamak pek iyi bir fikir olmayacaktır. Odanızın her bir duvarını sabırla ölçerek elde ettiğiniz verilerle zevkinize uygun istediğiniz Mobilya çeşitlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Ölçüleri bir kağıda yazmak ya da görsel hafıza ile hatırlamak için odanın ölçülerle birlikte çizilmesi, rakamları karıştırma ya da unutma riskine karşı alınabilecek önemlerden biridir. Kare biçiminde bir yatak odasına sahip olmak, diğer oda tiplerine oranla daha fazla avantaj sağlamaktadır. Bunun sebebi, bu tarz odalarda eşya konumlandırmak daha kolaydır. Oda ölçümü yapıldıktan sonra bir diğer adım ise alacağınız modelin görüntüsünden çok işlevsel olmasıdır. Sadece şıklık ve tasarımdan ibaret olan yatak odası takımını seçmek, size uzun vadede hiçbir fayda sağlamayacağı gibi birçok zarara da sebebiyet verebilir. Fonksiyonel ve kaliteli yatak odası takımı tercih etmek, uzun yıllar dayanabilme avantajından dolayı tasarruf etmenize olanak sağlar. Bireyler kendilerine ve odalarına uygun takım seçerken özellikle gardroplara dikkat etmektedirler. Bunun sebebi genellikle odada en geniş yere sahip olan mobilyaların gardroplar olmasından kaynaklanmaktadır. Gardroplarda en çok dikkat edilen özelliklerden biri ise iç hacminin yeterli olmasıdır. Fazla miktarda kıyafete sahip bireylerin dar gardroplar tercih etmesi bir miktar sıkıntı yaratabilir. Aynı şekilde dar bir odaya büyük gardrop alımı yer konusunda yetersizlik yaratabilir. Fazla kıyafete sahip fakat dar bir yatak odanız var ise küçük dokunuşlarla odanızı bir miktar ferahlatabilirsiniz. Her iki tarafa doğru açılan dolap kapakları fazla yer kaplayacağından dolayı, sürgülü modelleri tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır. Ayrıca üzerinde ayna bulunan dolap modellerini tercih ettiğinizde odanın içerisine ekstradan bir ayna koyma zorunluluğunuz ortadan kalkacak ve odanızda yer açılacaktır. Ev & Yaşam kategorisi üzerinden farklı seçeneklere göz atabilirsiniz.

 Yatak Odası Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yatak Odası Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yatak odası seçiminde duvar renkleri de büyük ölçüde önem taşır. Güne başlayacağınız yerde yani yatak odanızda, yumuşak renklerle birlikte canlı renkler kullanmak sizi bir yandan sakinleştirirken, diğer yandan da size yataktan çıkacak enerjiyi verir. Genellikle yatak odası takımı beyazrengi ile sıklıkla tercih edilir. Beyaz bir yatak odası takımına, yine aynı tonlarda duvar kağıdı uygulamak iç sıkıcı bir hale gelecektir. Biraz daha canlı tonlarda kontrast oluşturmak odanıza farklı bir hava yaratmanıza yardımcı olacaktır. Günümüzde geleneksel tarzda yatak odası fikirlerinin dışına çıkılmış ve siyah yatak odası takımımodelleri de oldukça rağbet görmeye başlamıştır. Siyahın verdiği asalet ve şıklık, odanızı bambaşka bir boyuta taşıyacaktır. Odanızın karanlık ve kasvetli olacağını düşünüyorsanız içiniz rahat olsun, gri, petrol yeşili gibi duvar kağıtları ve ona uygun aksesuarlar ile odanızı alışılmışın dışında tarz bir yere dönüştürebilirsiniz. Bir diğer önemli noktalardan biri ise yatak seçimidir. Kimi insanlar sert yatak tercih ederken, kimileri ise yumuşak ve narin yataklar sever. Bu sebeple isteklerinize ve konforunuza en uygun yatağı belirlemek işinizi ciddi oranda kolaylaştırmış olacaktır. Karyola seçimi de bir hayli önem teşkil etmektedir. yatak odası takımı bazalımodel seçimi yapmak, sürekli kullanılmayan fakat ihtiyaç halinde gereksinim duyacağınız malzemelerinizi muhafaza etmenize yardımcı olacaktır. Küçük ya da büyük her boyda üretilen hurçlar sayesinde eşyalarınızı organize ve temiz bir şekilde bazanızın altında saklayabilirsiniz. Yatak altının, süpürge ya da bez girecek şekilde birkaç cm yüksekliğinde olması, temizlik açısından da size avantaj sağlamaktadır. Eşyalarınız bazalı karyolaya ve gardroba sığmaması gibi durumlarda, yatak başlarının iki yanında bulunan komodin ve şifonyerlerin de birden fazla çekmecesi olan modellerini tercih edebilirsiniz. Takımınız ne kadar dayanıklı ve kaliteli olursa olsun, sert kapanmalarla birlikte meydana gelebilecek olası çizilme, kırılma gibi durumlar için yavaş kapanma mekanizmasına sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu mekanizma gardrop, şifonyer ve komodin çekmeceleri gibi bölgelerde rahatlıkla kullanılır. Böylelikle sürekli çarpma sesi rahatsızlığının önüne geçmiş olurken, eşyalarınızın kullanım ömrünü arttırmış olursunuz.

Yatak Odası Takımı İçin Ergonomik Çözümler

Yatak Odası Takımı İçin Ergonomik Çözümler

Kendiniz için tercih ettiğiniz yatak odası takımına ek olarak bebeğinizin odasına da mobilya düşünüyorsanız bir miktar daha özenli ve titiz davranmanız gerekir. Her ebeveyn bebeğini doğal olarak huzurlu ve güvenli bir bölgede büyütmek ister. Doğum anından itibaren uyuduğu, oyun oynadığı, yemek yediği, kısacası her aktivitesini odasında gerçekleştirecek olan bebekleriniz için birbirinden güzel bebek yatak odası takımı modelleri mevcuttur. Takım almadan önce bebek odasının hangi oda olacağına karar vermek ilk adım olmalıdır. Evin en iyi havalanan, ışık alan ve orta sıcaklığa sahip olan odası, bebeğiniz için en ideal oda olacaktır. Mümkünse yatak odanıza yakın bir oda seçimi yapmak, bebeğinize ihtiyaç halinde kolayca ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Her ne kadar izleme cihazı olsa da anne kendini bu şekilde daha rahat hissedebilir. Odanın gürültülü bir alana yakın olmaması da önemli bir durumdur. Salon, mutfak gibi televizyon sesinin ve sohbetin fazla olduğu yerlere yakın odalarda bebeğinizin uykusu bozulabilir. Oda seçimi yaptıktan sonra takımları seçmek daha kolay olacaktır. Yeni doğmuş bebeğinizin çok fazla kıyafeti olmayacağından dolayı şifonyer kullanımı yeterli olacaktır fakat bebek büyüdükçe kıyafet gereksinimi artması sebebi ile dolaba gereksinim duyabilirsiniz. Bebeklerin hızlı büyümesi ile çok fonksiyonlu bir takım seçmek uzun vadeli kullanımda oldukça işinize yarayacaktır. Bebeğinizin hayatının ilk yıllarında sıklıkla kullanacağı karyola seçiminde de dikkatli olmak gerekir. Bebek takımları olabildiğince doğal ürünlerden oluşmalıdır. Ahşaptan yapılmış modeller hem sağlıklı hem de uzun ömürlü kullanım imkanı sağlarken, düzenli sirkülasyon sağlayarak havanın temiz kalmasına yardımcı olur. Karyola seçimi yaparken parmaklık boşluğunun, bebeğinizin kafasından geçmeyecek kadar dar olması çok önemlidir. Bebeğinizin kısa bir süre içerisinde ayaklanması sebebi ile takımınızın sivri kenarlı olmamasına özen göstererek, olası kazaların önüne geçilmelidir. Takımla beraber temin edebileceğiniz kitaplıkları duvara montelemek, güvenlik açısından bir diğer önemli hareket olacaktır. yatak odası takımı modelleri ve fiyatları her yaşa, her zevke ve her odaya uygun olarak üretilmeye devam etmektedir. Size ve ailenize uygun olan modelleri Yatak Odası sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Ahşap (220)
MDF (211)
Suntalam (157)
Yonga levha (101)
Nubuk (39)
Kumaş (22)
Çelik (19)
100x78cm (15)
Kayın (14)
Plastik (7)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (16)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)
ve üzeri (21)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL