Koltuk Takımı

için 3,018 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Koltuk Takımı

Koltuk takımı seçimi, salonunuz için satın alacağınız mobilyalar arasından belki de en önemlisi. Salon ya da oturma odanızdaki belki de en önemli parça olan koltuk ve berjerler, o odada geçirdiğiniz vakti keyifli hale getiren en kıymetli parçaların başında geliyor. Karşınıza çıkan sınırsız sayıdaki koltuk takımları arasından en doğru seçimi yapmak ve ömürlük bir salon mobilyası satın almak için doğru adrestesiniz. Birbirinden şık koltuk takımı modelleri burada sizleri bekliyor.

Koltuk Takımına Neler Dahil?

Koltuk Takımına Neler Dahil?

Koltuk takımı dendiğinde akla tabii ki ilk etapta birden fazla mobilya parçası geliyor. Bilinçli bir tüketici olmak adına temin edeceğiniz standart bir koltuk takımına nelerin dahil olduğunu bilmeniz gerek. Asgari standartları karşılayan bir koltuk takımında çoğunlukla bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve iki adet tekli koltuk bulunur. Bununla birlikte belirtmek gerekir ki bu standart koltuk takımı anlayışı, modern tasarım anlayışı ile birlikte artık biraz geride kaldı diyebiliriz. Piyasada beğeninize sunulan koltuk takımı modelleri, "takım" konseptine sadık kalacak şekilde farklı parçaları bir araya getirebilme özelliğine sahip. Köşe koltuk takımı, rahat ve geniş bir L koltuk ve tekli koltuklardan oluşurken bazı takımlar yalnızca bir adet ikili, iki adet de tekli koltuktan oluşuyor. Hangi koltuk takımını tercih edeceğiniz ise tabii ki zevkinize, dekorasyon tarzınıza, ihtiyaçlarınıza ve salonunuzun büyüklüğüne bağlı.

Koltuk Takımı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Koltuk Takımı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Herhangi bir koltuk takımı satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken dört temel faktör vardır: İhtiyaçlarınız, takımı yerleştireceğiniz alanın büyüklüğü, dekorasyon tarzınız ve tabii ki bütçeniz. İlk olarak ihtiyaçlarınızdan başlayalım: Burada dikkat etmeniz gereken nokta, evdeki birey sayısı ile orantılı kapasitede bir koltuk takımı temin etmenizdir. Eğer ev haneniz kalabalık değilse, yalnızca yaşıyorsanız ya da çok fazla misafir ağırlama ihtiyacı hissetmiyorsanız 4-5 koltuk kapasiteli bir koltuk takımı sizin için yeterli olacaktır. Öte yandan kalabalık bir aileye sahipseniz veya misafir ağırlama konusunda kimse elinize su dökemiyorsa bol bol oturacak alan sunan bir koltuk takımı edinmeniz şart. Bu gibi durumlarda L koltuk ile birlikte ikili ve tekli koltuk da içeren bir takımı tercih edebilir ya da iki adet üçlü ve iki adet tekli koltuktan oluşan XL koltuk takımlarından temin edebilirsiniz. Koltuk takımı seçiminde bir diğer önemli olan faktör de tabii ki salonunuzun ya da oturma odanızın büyüklüğü. Takımı satın almadan önce alanın ölçülerini almanızda ve eşyaları tam olarak nereye yerleştirmek istediğinizi belirlemenizde fayda var. Söz konusu dekorasyon olduğu zaman Avangarde takımlardan minimalist modellere her zevke uygun koltuk takımı modelini bulmanız mümkün. Bütçe konusuna gelince...

Koltuk Takımı Fiyatları Ne Civarda?

Koltuk Takımı Fiyatları Ne Civarda?

Kategorimizde sergilenen koltuk takımı fiyatları markaya göre farklılık göstermekle birlikte piyasa normlarına kıyasla oldukça uygun fiyatlar olarak karşınıza çıkıyor. Takımın içerisinde eşya sayısına göre artıp azalabilen fiyatlar, model tasarımına göre de değişiklik gösterebiliyor. Birbirinden şık Avangarde koltuk takımları, uyumu ile şaşırtan koltuk takımı renk kombinleri ve iç açan tasarımlar tek bir çatı altında, burada buluşuyor. Bambi, Evgör, Aldora, İstikbal ve Bellona başta olmak üzere en popüler mobilya üreticilerinin koltuk takımı modelleri ve fiyatları için doğru yerdesiniz. Şık mı şık koltuk takımı örtüleri, takımınızla mükemmel uyum sağlayacak orta sehpalar ve daha pek çok salon aksesuarı için bu kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Kumaş (1288)
Gürgen (434)
Ahşap (348)
Poliüretan (182)
Nubuk (116)
Sünger (111)
Yonga levha (106)
Kayın (67)
Polyester (35)
Suntalam (32)
Tik (31)
Metal (29)
MDF (15)
Masif (15)
Çelik (15)
Suntalem (8)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(61)
ve üzeri (74)
ve üzeri (78)
ve üzeri (80)
ve üzeri (84)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL